home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Oefenduels Oranje
zijn LIVE te zien op SBS 6

23 maart 2018 vrijdag 20:45, Amsterdam Nederland Engeland
27 maart 2018 dinsdag Spanje Nederland
Klik hier voor het WK 2018 in Rusland


oefenduels in het verleden


14 november 2017 dinsdag Boekarest Roemenië Nederland 0-3
9 november 2017 donderdag Aberdeen Schotland Nederland 0-1
4 juni 2017 zondag Rotterdam Nederland Ivoorkust 5-0
31 mei 2017 woensdag Agadir Marokko Nederland 1-2
28 maart 2017 dinsdag Amsterdam Nederland Italië 1-2
9 november 2016 woensdag Amsterdam Nederland België 1-1
1 september 2016 donderdag Eindhoven Nederland Griekenland 1-2
Klik hier voor het Euro 2016 in Frankrijk
4 juni 2016 zaterdag Wenen Oostenrijk Nederland 0-2
1 juni 2016 woensdag Gdansk Polen Nederland 1-2
27 mei 2016 vrijdag Dublin Ierland Nederland 1-1
29 maart 2016 dinsdag Londen Engeland Nederland 1-2
25 maart 2016 vrijdag Amsterdam Nederland Frankrijk 2-3
13 november 2015 vrijdag Cardiff Wales Nederland 2-3
5 juni 2015 vrijdag Amsterdam Nederland Verenigde Staten 3-4
31 maart 2015 dinsdag Amsterdam Nederland Spanje 2-0
12 november 2014 woensdag Amsterdam Nederland Mexico 2-3
4 september 2014 donderdag Bari Italië Nederland 2-0
Klik hier voor het WK 2014 in Brazilië
4 juni 2014 woensdag Amsterdam Nederland Wales 2-0
31 mei 2014 zaterdag Rotterdam Nederland Ghana 1-0
17 mei 2014 zaterdag Amsterdam Nederland Ecuador 1-1
5 maart 2014 woensdag Parijs Frankrijk Nederland 2-0
19 november 2013 dinsdag Amsterdam Nederland Colombia 0-0
16 november 2013 zaterdag Genk Japan Nederland 2-2
14 augustus 2013 woensdag Faro Portugal Nederland 1-1
11 juni 2013 dinsdag Peking China Nederland 0-2
7 juni 2013 vrijdag Jakarta Indonesië Nederland 0-3
6 februari 2013 woensdag Amsterdam Nederland Italië 1-1
14 november 2012 woensdag Amsterdam Nederland Duitsland 0-0
15 augustus 2012 woensdag Brussel België Nederland 4-2
Euro 2012 in Polen en Oekraïne
2 juni 2012 zaterdag Amsterdam Nederland Noord Ierland 6-0
30 mei 2012 woensdag Rotterdam Nederland Slowakije 2-0
26 mei 2012 zaterdag Amsterdam Nederland Bulgarije 1-2
22 mei 2012 dinsdag München Bayern München Nederland 3-2
29 februari 2012 woensdag Londen Engeland Nederland 2-3
15 november 2011 dinsdag Hamburg Duitsland Nederland 3-0
11 november 2011 vrijdag Amsterdam Nederland Zwitserland 0-0
8 juni 2011 woensdag Montevideo Uruguay Nederland 1-1
4 juni 2011 zaterdag Goiânia Brazilië Nederland 0-0
9 februari 2011 woensdag Eindhoven Nederland Oostenrijk 3-1
17 november 2010 woensdag Amsterdam Nederland Turkije 1-0
11 augustus 2010 woensdag Donetsk Oekraïne Nederland 1-1
WK 2010 in Zuid Afrika
5 juni 2010 zaterdag Amsterdam Nederland Hongarije 6-1
1 juni 2010 dinsdag Rotterdam Nederland Ghana 4-1
26 mei 2010 woensdag Freiburg Mexico Nederland 1-2
3 maart 2010 woensdag Amsterdam Nederland Verenigde Staten 2-1
18 november 2009 woensdag Heerenveen Nederland Paraguay 0-0
14 november 2009 zaterdag Pescara Italië Nederland 0-0
10 oktober 2009 zaterdag Sydney Australië Nederland 0-0
5 september 2009 zaterdag Enschede Nederland Japan 3-0
12 augustus 2009 woensdag Amsterdam Nederland Engeland 2-2
11 februari 2009 woensdag Tunis Tunesië Nederland 1-1
19 november 2008 woensdag Amsterdam Nederland Zweden 3-1
6 september 2008 zaterdag Eindhoven Nederland Australië 1-2
20 augustus 2008 woensdag Moskou Rusland Nederland 1-1
Euro 2008 in Oostenrijk en Zwitserland
1 juni 2008 zondag Rotterdam Nederland Wales 2-0
29 mei 2008 donderdag Eindhoven Nederland Denemarken 1-1
24 mei 2008 zaterdag Rotterdam Nederland Oekraïne 3-0
26 maart 2008 woensdag Wenen Oostenrijk Nederland 3-4
6 februari 2008 woensdag Split Kroatië Nederland 0-3
22 augustus 2007 woensdag Geneve Zwitserland Nederland 2-1
6 juni 2007 woensdag Bangkok Thailand Nederland 1-3
2 juni 2007 zaterdag Seoul Zuid Korea Nederland 0-2
7 februari 2007 woensdag Amsterdam Nederland Rusland 4-1
15 november 2006 woensdag Amsterdam Nederland Engeland 1-1
16 augustus 2006 woensdag Dublin Ierland Nederland 0-4
WK 2006 in Duitsland
4 juni 2006 zondag Rotterdam Nederland Australië 1-1
1 juni 2006 donderdag Eindhoven Nederland Mexico 2-1
27 mei 2006 zaterdag Rotterdam Nederland Kameroen 1-0
1 maart 2006 woensdag Amsterdam Nederland Ecuador 1-0
12 november 2005 zaterdag Amsterdam Nederland Italië 1-3
17 augustus 2005 woensdag Rotterdam Nederland Duitsland 2-2
9 februari 2005 woensdag Birmingham Engeland Nederland 0-0
3 september 2004 vrijdag Utrecht Nederland Liechtenstein 3-0
18 augustus 2004 woensdag Stockholm Zweden Nederland 2-2
Euro 2004 in Portugal
5 juni 2004 zaterdag Amsterdam Nederland Ierland 0-1
1 juni 2004 dinsdag Lausanne Nederland De Faeroer 3-0
29 mei 2004 zaterdag Eindhoven Nederland België 0-1
28 april 2004 woensdag Eindhoven Nederland Griekenland 4-0
31 maart 2004 woensdag Rotterdam Nederland Frankrijk 0-0
18 februari 2004 woensdag Amsterdam Nederland Verenigde Staten 1-0
20 augustus 2003 woensdag Brussel België Nederland 1-1
30 april 2003 woensdag Eindhoven Nederland Portugal 1-1
12 februari 2003 woensdag Amsterdam Nederland Argentinië 1-0
20 november 2002 woensdag Schalke Duitsland Nederland 1-3
21 augustus 2002 woensdag Ullevål Noorwegen Nederland 0-1
WK 2002 in Zuid Korea en Japan
19 mei 2002 zondag ? Verenigde Staten Nederland 0-2
27 maart 2002 woensdag Rotterdam Nederland Spanje 1-0
13 februari 2002 woensdag Amsterdam Nederland Engeland 1-1
10 november 2001 zaterdag Parken Denemarken Nederland 1-1
15 augustus 2001 woensdag White hart line Engeland Nederland 0-2
28 februari 2001 woensdag Amsterdam Nederland Turkije 0-0
15 november 2000 woensdag Estadio Olimpico Spanje Nederland 1-2
Euro 2000 in België en Nederland
4 juni 2000 zondag Stade Olympique de la Pontaise Nederland Polen 3-1
27 mei 2000 zaterdag Amsterdam Nederland Roemenië 2-1
26 april 2000 woensdag Arnhem Nederland Schotland 0-0
29 maart 2000 woensdag Brussel België Nederland 2-2
23 februari 2000 woensdag Amsterdam Nederland Duitsland 2-1
13 november 1999 zaterdag Eindhoven Nederland Tsjechië 1-1
9 oktober 1999 zaterdag Amsterdam Nederland Brazilië 2-2
4 september 1999 zaterdag Rotterdam Nederland België 5-5
18 augustus 1999 woensdag Parken Denemarken Nederland 0-0
8 juni 1999 dinsdag Estadio SErra Dourada Brazilië Nederland 3-1
5 juni 1999 zaterdag Estadio Octavia Mangabeira Brazilië Nederland 2-2
28 april 1999 woensdag Arnhem Nederland Marokko 1-2
31 maart 1999 woensdag Amsterdam Nederland Argentinië 1-1
10 februari 1999 woensdag Parijs Portugal Nederland 0-0
18 november 1998 woensdag Park-stadion Duitsland Nederland 1-1
13 oktober 1998 dinsdag Arnhem Nederland Ghana 0-0
10 oktober 1998 zaterdag Eindhoven Nederland Peru 2-0
WK 1998 in Frankrijk
5 juni 1998 vrijdag Amsterdam Nederland Nigeria 5-1
1 juni 1998 maandag Eindhoven Nederland Paraguay 5-1
27 mei 1998 woensdag Arnhem Nederland Kameroen 0-0
24 februari 1998 dinsdag Pro Player Stadium Mexico Nederland 2-3
21 februari 1998 zaterdag Pro Player Stadium Verenigde Staten Nederland 0-2
4 juni 1997 woensdag First National Bank Stadium Zuid-Afrika Nederland 0-2
26 februari 1997 woensdag Parijs Frankrijk Nederland 2-1
31 augustus 1996 zaterdag Amsterdam Nederland Brazilië 2-2
EK 1996 in Engeland
4 juni 1996 zaterdag Rotterdam Nederland Ierland 3-1
29 mei 1996 woensdag Tilburg Nederland China 2-0
24 april 1996 woensdag Rotterdam Nederland Duitsland 0-1
22 februari 1995 woensdag Eindhoven Nederland Portugal 0-1
18 januari 1995 woensdag Utrecht Nederland Frankrijk 0-1
WK 1994 in Amerika
12 juni 1994 woensdag Varsity Stadium Canada Nederland 0-3
1 juni 1994 woensdag Eindhoven Nederland Hongarije 7-1
27 mei 1994 vrijdag Utrecht Nederland Schotland 3-1
20 april 1994 woensdag Tilburg Nederland Ierland 0-1
23 maart 1994 woensdag Hampden Park Schotland Nederland 0-1
19 januari 1994 woensdag Stade Olympique El Menzah Tunesië Nederland 2-2
9 september 1992 woensdag Eindhoven Nederland Italië 2-3
EK 1992 in Zweden
5 juni 1992 vrijdag Stade Felix Bollaert Frankrijk Nederland 1-1
30 mei 1992 zaterdag Utrecht Nederland Wales 4-0
27 mei 1992 woensdag De Baandert Nederland Oostenrijk 3-2
25 maart 1992 woensdag Amsterdam Nederland Joegoslavië 2-0
12 februari 1992 woensdag Estadio São Luis Portugal Nederland 2-0
11 september 1991 woensdag Eindhoven Nederland Polen 1-1
26 september 1990 woensdag Stadio della Favorita Italië Nederland 1-0
WK 1990 in Italië
3 juni 1990 zondag Maksimir Stadion Joegoslavië Nederland 0-2
30 mei 1990 woensdag Wenen Oostenrijk Nederland 3-2
28 maart 1990 woensdag Zentralstadion Sovjet Unie Nederland 2-1
21 februari 1990 woensdag Rotterdam Nederland Italië 0-0
20 december 1989 woensdag Rotterdam Nederland Brazilië 0-1
6 september 1989 woensdag Amsterdam Nederland Denemarken 2-2
22 maart 1989 woensdag Eindhoven Nederland Sovjet Unie 2-0
4 januari 1989 woensdag Ramat Gan Stadion Israël Nederland 0-2
16 november 1988 woensdag Stadio Olimpico Italië Nederland 1-0
EK 1988 in Duitsland
1 juni 1988 woensdag Amsterdam Nederland Roemenië 2-0
24 mei 1988 dinsdag Rotterdam Nederland Bulgarije 1-2
23 maart 1988 woensdag Londen Engeland Nederland 2-2
9 september 1987 woensdag Rotterdam Nederland België 0-0
21 januari 1987 woensdag Barcelona Spanje Nederland 1-1
10 september 1986 woensdag Stadion Evzena Rosickeho Tsjecho-Slowakije Nederland 1-0
WK 1986 in Mexico
14 mei 1986 woensdag Westfalen Stadion West-Duitsland Nederland 3-1
29 april 1986 dinsdag Eindhoven Nederland Schotland 0-0
12 maart 1986 woensdag Zentralstadion Oost-Duitsland Nederland 0-1
4 september 1985 woensdag Heerenveen Nederland Bulgarije 1-0
EK 1984 in Frankrijk
14 maart 1984 woensdag Amsterdam Nederland Denemarken 6-0
21 september 1983 woensdag Brussel België Nederland 1-1
27 april 1983 woensdag Utrecht Nederland Zweden 0-3
10 november 1982 woensdag Rotterdam Nederland Frankrijk 1-2
WK 1982 in Spanje
25 mei 1982 dinsdag Londen Engeland Nederland 2-0
14 april 1982 woensdag Eindhoven Nederland Griekenland 1-0
23 maart 1982 dinsdag Hampden Park Schotland Nederland 2-1
1 september 1981 dinsdag Hardturm-stadion Zwitserland Nederland 2-1
11 oktober 1980 zaterdag Eindhoven Nederland West-Duitsland 1-1
EK 1980 in Italië
26 maart 1980 woensdag Parijs Frankrijk Nederland 0-0
23 januari 1980 woensdag Estadio Balaidos Spanje Nederland 1-0
26 september 1979 woensdag Rotterdam Nederland België 1-0
22 mei 1979 dinsdag Wankdorf Nederland Argentinië 0-0
24 februari 1979 zaterdag Milaan Italië Nederland 3-0
20 december 1978 woensdag Rhein stadion West-Duitsland Nederland 3-1
WK 1978 in Argentinië
20 mei 1978 zaterdag Wenen Oostenrijk Nederland 0-1
5 april 1978 woensdag Stade Olympique El Menzah Tunesië Nederland 0-4
22 februari 1978 woensdag Ramat Gan Stadion Israël Nederland 1-2
5 oktober 1977 woensdag Rotterdam Nederland Sovjet Unie 0-0
9 februari 1977 woensdag Londen Engeland Nederland 0-2
EK 1976 in Joegoslavië
30 mei 1975 vrijdag Partizan-stadion Joegoslavië Nederland 3-0
17 mei 1975 zaterdag Wald-stadion West-Duitsland Nederland 1-1
30 april 1975 woensdag Bosuil Stadion België Nederland 1-0
9 oktober 1974 woensdag Rotterdam Nederland Zwitserland 1-0
4 september 1974 woensdag Råsunda-stadion Zweden Nederland 1-5
WK 1974 in Duitsland
5 juni 1974 woensdag Rotterdam Nederland Roemenië 0-0
26 mei 1974 zondag Amsterdam Nederland Argentinië 4-1
27 maart 1974 woensdag Rotterdam Nederland Oostenrijk 1-1
10 oktober 1973 woensdag Rotterdam Nederland Polen 1-1
2 mei 1973 woensdag Amsterdam Nederland Spanje 3-2
28 maart 1973 woensdag Wiener Stadion Oostenrijk Nederland 1-0
30 augustus 1972 woensdag Letna Tsjecho-Slowakije Nederland 1-2
EK 1972 in België
3 mei 1972 woensdag Rotterdam Nederland Peru 3-0
16 februari 1972 woensdag Karaiskaikis-stadion Griekenland Nederland 0-5
1 december 1971 woensdag Amsterdam Nederland Schotland 2-1
WK 1970 in Mexico
2 december 1970 woensdag Amsterdam Nederland Roemenië 2-0
28 januari 1970 woensdag Bloomfield Stadion Israël Nederland 0-1
14 januari 1970 woensdag Wembley Engeland Nederland 0-0
5 november 1969 woensdag Amsterdam Nederland Engeland 0-1
16 april 1969 woensdag Rotterdam Nederland Tsjecho-Slowakije 2-0
EK 1968 in Italië
5 juni 1968 woensdag Stadionul Republicii Roemenië Nederland 0-0
30 mei 1968 donderdag Amsterdam Nederland Schotland 0-0
1 mei 1968 woensdag Legia-stadion Polen Nederland 0-0
7 april 1968 zondag Amsterdam Nederland België 1-2
29 november 1967 woensdag Rotterdam Nederland Sovjet Unie 3-1
1 november 1967 woensdag Rotterdam Nederland Joegoslavië 1-2
16 april 1967 zondag Bosuil Stadion België Nederland 1-0
6 november 1966 zondag Amsterdam Nederland Tsjecho-Slowakije 1-2
18 september 1966 zondag Wenen Oostenrijk Nederland 2-1
WK 1966 in Engeland
11 mei 1966 woensdag Hampden Park Schotland Nederland 0-3
17 april 1966 zondag Rotterdam Nederland België 3-1
23 maart 1966 woensdag Rotterdam Nederland West-Duitsland 2-4
26 januari 1965 dinsdag Bloomfield Stadion Israël Nederland 0-1
9 december 1964 woensdag Amsterdam Nederland Engeland 1-1
30 september 1964 woensdag Bosuil Stadion België Nederland 1-0
EK 1964 in Spanje
29 april 1964 woensdag Rotterdam Nederland Zweden 0-1
12 april 1964 zondag Amsterdam Nederland Oostenrijk 1-1
22 maart 1964 zondag Bosuil Stadion België Nederland 0-0
20 oktober 1963 zondag Amsterdam Nederland België 1-1
2 mei 1963 donderdag Amsterdam Nederland Brazilië 1-0
17 april 1963 woensdag Rotterdam Nederland Frankrijk 1-0
3 maart 1963 zondag Rotterdam Nederland België 0-1
14 oktober 1962 zondag Bosuil Stadion België Nederland 2-0
26 september 1962 woensdag Idraetsparken Denemarken Nederland 4-1
5 september 1962 woensdag Amsterdam Nederland Nederlandse Antillen 8-0
WK 1962 in Chili
16 mei 1962 woensdag Ullevål Noorwegen Nederland 2-1
9 mei 1962 woensdag Rotterdam Nederland Noord-Ierland 4-0
1 april 1962 zondag Bosuil Stadion België Nederland 3-1
12 november 1961 zondag Amsterdam Nederland België 0-4
19 april 1961 woensdag Amsterdam Nederland Mexico 1-2
22 maart 1961 woensdag Rotterdam Nederland België 6-2
30 oktober 1960 zondag Sparta-stadion Tsjecho-Slowakije Nederland 4-0
2 oktober 1960 zondag Bosuil Stadion België Nederland 1-4
3 juli 1960 zondag Suriname-stadion Suriname Nederland 3-4
EK 1960 in Frankrijk
29 juni 1960 woensdag Willemstad Nederlandse Antillen Nederland 0-0
26 juni 1960 zondag Estadio Universitaria Mexico Nederland 3-1
18 mei 1960 woensdag Letzigrund Zwitserland Nederland 3-1
24 april 1960 zondag Bosuil Stadion België Nederland 2-1
3 april 1960 zondag Amsterdam Nederland Bulgarije 4-2
4 november 1959 woensdag Rotterdam Nederland Noorwegen 7-1
21 oktober 1959 woensdag Müngersdorfer complex West-Duitsland Nederland 7-0
4 oktober 1959 zondag Rotterdam Nederland België 9-1
27 mei 1959 woensdag Amsterdam Nederland Schotland 1-2
13 mei 1959 woensdag Vasilij Levski-stadion Bulgarije Nederland 3-2
10 mei 1959 zondag Mihatpasa-stadion Turkije Nederland 0-0
19 april 1959 zondag Amsterdam Nederland België 2-2
2 november 1958 zondag Rotterdam Nederland Zwitserland 2-0
15 oktober 1958 woensdag Rotterdam Nederland Denemarken 5-1
28 september 1958 zondag Bosuil Stadion België Nederland 2-3
WK 1958 in Zweden
28 mei 1958 woensdag Ullevål Noorwegen Nederland 0-0
4 mei 1958 zondag Amsterdam Nederland Turkije 1-2
23 april 1958 woensdag Rotterdam Nederland Curaçao 8-1
13 april 1958 zondag Bosuil Stadion België Nederland 2-7
17 november 1957 zondag Rotterdam Nederland België 5-2
28 april 1957 zondag Amsterdam Nederland België 1-1
3 april 1957 woensdag Amsterdam Nederland West-Duitsland 1-2
30 januari 1957 woensdag Madrid Spanje Nederland 5-1
4 november 1956 zondag Idraetsparken Denemarken Nederland 2-2
14 oktober 1956 zondag Bosuil Stadion België Nederland 2-3
15 september 1956 zaterdag Stade Olympique de la Pontaise Zwitserland Nederland 2-3
6 juni 1956 woensdag Amsterdam Nederland Saarland 3-2
10 mei 1956 donderdag Rotterdam Nederland Ierland 1-4
8 april 1956 zondag Bosuil Stadion België Nederland 0-1
14 maart 1956 woensdag Rhein-stadion West-Duitsland Nederland 1-2
WK 1954 in Zwitserland