home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


WK 2006 in Duitsland

< >
Poule wedstrijden

9 juni 2006 vrijdag 18:00 Duitsland Costa Rica 4-2 A
21:00 Polen Ecuador 0-2 A
10 juni 2006 zaterdag 15:00 Engeland Paraguay 1-0 B
18:00 Trinidad & Tobago Zweden 0-0 B
21:00 ArgentiniŽ Ivoorkust 2-1 C
11 juni 2006 zondag 15:00 ServiŽ & Montenegro Nederland 0-1 C
18:00 Mexico Iran 3-1 D
21:00 Angola Portugal 0-1 D
12 juni 2006 maandag 15:00 AustraliŽ Japan 3-1 F
18:00 Amerika TsjechiŽ 0-3 E
21:00 ItaliŽ Ghana 2-0 E
13 juni 2006 dinsdag 15:00 Zuid Korea Togo 2-1 G
18:00 Frankrijk Zwitserland 0-0 G
21:00 BraziliŽ KroatiŽ 1-0 F
14 juni 2006 woensdag 15:00 Spanje OekraÔne 4-0 H
18:00 TunesiŽ Saoedi ArabiŽ 2-2 H
21:00 Duitsland Polen 1-0 A
15 juni 2006 donderdag 15:00 Ecuador Costa Rica 3-0 A
18:00 Engeland Trinidad & Tobago 2-0 B
21:00 Zweden Paraguay 1-0 B
16 juni 2006 vrijdag 15:00 ArgentiniŽ ServiŽ & Montenegro 6-0 C
18:00 Nederland Ivoorkust 2-1 C
21:00 Mexico Angola 0-0 D
17 juni 2006 zaterdag 15:00 Portugal Iran 2-0 D
18:00 TsjechiŽ Ghana 0-2 E
21:00 ItaliŽ Amerika 1-1 E
18 juni 2006 zondag 15:00 Japan KroatiŽ 0-0 F
18:00 BraziliŽ AustraliŽ 2-0 F
21:00 Frankrijk Zuid Korea 1-1 G
19 juni 2006 maandag 15:00 Togo Zwitserland 0-2 G
18:00 Saoedi ArabiŽ OekraÔne 0-4 H
21:00 Spanje TunesiŽ 3-1 H
20 juni 2006 dinsdag 16:00 Ecuador Duitsland 0-3 A
Costa Rica Polen 1-2 A
21:00 Zweden Engeland 2-2 B
Paraguay Trinidad & Tobago 2-0 B
21 juni 2006 woensdag 16:00 Portugal Mexico 2-1 D
Iran Angola 1-1 D
21:00 Nederland ArgentiniŽ 0-0 C
Ivoorkust ServiŽ & Montenegro 3-2 C
22 juni 2006 donderdag 16:00 TsjechiŽ ItaliŽ 0-2 E
Ghana Amerika 2-1 E
21:00 Japan BraziliŽ 1-4 F
KroatiŽ AustraliŽ 2-2 F
23 juni 2006 vrijdag 16:00 Saoedi ArabiŽ Spanje 0-1 H
OekraÔne TunesiŽ 1-0 H
21:00 Togo Frankrijk 0-2 G
Zwitserland Zuid Korea 2-0 G
1/8 finales:
24 juni 2006 zaterdag 17:00 Duitsland Zweden 2-0
21:00 ArgentiniŽ Mexico 2-1 nv
25 juni 2006 zondag 17:00 Ecuador Engeland 0-1
21:00 Portugal Nederland 1-0
26 juni 2006 maandag 17:00 ItaliŽ AustraliŽ 1-0
21:00 Zwitserland OekraÔne * 0-0
27 juni 2006 dinsdag 17:00 BraziliŽ Ghana 3-0
21:00 Spanje Frankrijk 1-3
kwartfinales:
30 juni 2006 vrijdag 17:00 Duitsland * ArgentiniŽ 1-1
21:00 ItaliŽ OekraÔne 3-0
1 juli 2006 zaterdag 17:00 Engeland Portugal * 0-0
21:00 BraziliŽ Frankrijk 0-1
halve finales:
4 juli 2006 dinsdag 21:00 Duitsland ItaliŽ 0-2 nv
5 juli 2006 woensdag 21:00 Portugal Frankrijk 0-1
derde en vierde plaats:
8 juli 2006 zaterdag 21:00 Portugal Duitsland 1-3
De finale:
9 juli 2006 zondag 20:00 Frankrijk ItaliŽ * 1-1 wns



ItaliŽ Wereldkampioen !



A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule A

9 juni 2006 vrijdag 18:00 Duitsland Costa Rica 4-2
21:00 Polen Ecuador 0-2
14 juni 2006 woensdag 21:00 Duitsland Polen 1-0
15 juni 2006 donderdag 15:00 Ecuador Costa Rica 3-0
20 juni 2006 dinsdag 16:00 Ecuador Duitsland 0-3
Costa Rica Polen 1-2
stand poule A
w g g v p v-t
Duitsland 3 3 0 0 9 8-2 +6
Ecuador 3 2 0 1 6 5-3 +2
Polen 3 1 0 2 3 2-4 -2
Costa Rica 3 0 0 3 0 3-9 -6
Duitsland speelt tegen Zweden .
Ecuador speelt tegen Engeland .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule B

10 juni 2006 zaterdag 15:00 Engeland Paraguay 1-0
18:00 Trinidad & Tobago Zweden 0-0
15 juni 2006 donderdag 18:00 Engeland Trinidad & Tobago 2-0
21:00 Zweden Paraguay 1-0
20 juni 2006 dinsdag 21:00 Zweden Engeland 2-2
Paraguay Trinidad & Tobago 2-0
stand poule B
w g g v p v-t
Engeland 3 2 1 0 7 5-2 +3
Zweden 3 1 2 0 5 3-2 +1
Paraguay 3 1 0 2 3 2-2 0
Trinidad & Tobago 3 0 1 2 1 0-4 -4
Engeland speelt tegen Ecuador .
Zweden speelt tegen Duitsland .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule C

10 juni 2006 zaterdag 21:00 ArgentiniŽ Ivoorkust 2-1
11 juni 2006 zondag 15:00 ServiŽ & Montenegro Nederland 0-1
16 juni 2006 vrijdag 15:00 ArgentiniŽ ServiŽ & Montenegro 6-0
18:00 Nederland Ivoorkust 2-1
21 juni 2006 woensdag 21:00 Nederland ArgentiniŽ 0-0
Ivoorkust ServiŽ & Montenegro 3-2
stand poule C
w g g v p v-t
ArgentiniŽ 3 2 1 0 7 8-1 +7
Nederland 3 2 1 0 7 3-1 +2
Ivoorkust 3 1 0 2 3 5-6 -1
ServiŽ & Montenegro 3 0 0 3 0 2-10 -8
ArgentiniŽ speelt tegen Mexico .
Nederland speelt tegen Portugal .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule D

11 juni 2006 zondag 18:00 Mexico Iran 3-1
21:00 Angola Portugal 0-1
16 juni 2006 vrijdag 21:00 Mexico Angola 0-0
17 juni 2006 zaterdag 15:00 Portugal Iran 2-0
21 juni 2006 woensdag 16:00 Portugal Mexico 2-1
Iran Angola 2-0
stand poule D
w g g v p v-t
Portugal 3 3 0 0 9 5-1 +4
Mexico 3 1 1 1 4 4-3 +1
Angola 3 0 2 1 2 1-2 -1
Iran 3 0 1 2 1 2-6 -4
Portugal speelt tegen Nederland .
Mexico speelt tegen ArgentiniŽ .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule E

12 juni 2006 maandag 18:00 Amerika TsjechiŽ 0-3
21:00 ItaliŽ Ghana 2-0
17 juni 2006 zaterdag 18:00 TsjechiŽ Ghana 0-2
21:00 ItaliŽ Amerika 1-1
22 juni 2006 donderdag 16:00 TsjechiŽ ItaliŽ 0-2
Ghana Amerika 2-1
stand poule E
w g g v p v-t
ItaliŽ 3 2 1 0 7 5-1 +4
Ghana 3 2 0 1 6 4-3 +1
TsjechiŽ 3 1 0 2 3 3-4 -1
Amerika 3 0 1 2 1 2-6 -4
ItaliŽ speelt tegen AustraliŽ .
Ghana speelt tegen BraziliŽ .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule F

12 juni 2006 maandag 15:00 AustraliŽ Japan 3-1
13 juni 2006 dinsdag 21:00 BraziliŽ KroatiŽ 1-0
18 juni 2006 zondag 15:00 Japan KroatiŽ 0-0
18:00 BraziliŽ AustraliŽ 2-0
22 juni 2006 donderdag 21:00 Japan BraziliŽ 1-4
KroatiŽ AustraliŽ 2-2
stand poule F
w g g v p v-t
BraziliŽ 3 3 0 0 9 7-1 +6
AustraliŽ 3 1 1 1 4 5-5 0
KroatiŽ 3 0 2 1 2 2-3 -1
Japan 3 0 1 2 1 2-7 -5
BraziliŽ speelt tegen Ghana .
AustraliŽ speelt tegen ItaliŽ .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule G

13 juni 2006 dinsdag 15:00 Zuid Korea Togo 2-1
18:00 Frankrijk Zwitserland 0-0
18 juni 2006 zondag 21:00 Frankrijk Zuid Korea 1-1
19 juni 2006 maandag 15:00 Togo Zwitserland 0-2
23 juni 2006 vrijdag 21:00 Togo Frankrijk 0-2
Zwitserland Zuid Korea 2-0
stand poule G
w g g v p v-t
Zwitserland 3 2 1 0 7 4-0 +4
Frankrijk 3 1 2 0 5 3-1 +2
Zuid Korea 3 1 1 1 4 3-4 -1
Togo 3 0 0 3 0 1-6 -5
Zwitserland speelt tegen OekraÔne .
Frankrijk speelt tegen Spanje .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule H

14 juni 2006 woensdag 15:00 Spanje OekraÔne 4-0
18:00 TunesiŽ Saoedi ArabiŽ 2-2
19 juni 2006 maandag 18:00 Saoedi ArabiŽ OekraÔne 0-4
21:00 Spanje TunesiŽ 3-1
23 juni 2006 vrijdag 21:00 Saoedi ArabiŽ Spanje 0-1
OekraÔne TunesiŽ 1-0
stand poule H
w g g v p v-t
Spanje 3 3 0 0 9 8-1 +7
OekraÔne 3 2 0 1 6 5-4 +1
TunesiŽ 3 0 1 2 1 3-6 -3
Saoedi ArabiŽ 3 0 1 2 1 2-7 -5
Spanje speelt tegen Frankrijk .
OekraÔne speelt tegen Zwitserland .

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H












Kwalificatie voor het WK 2006 in Duitsland

Kwalificatie wedstrijden van Nederland in groep 1 in 2004 en 2005

8 september 2004 woensdag 20:30 Nederland TsjechiŽ 2-0
9 oktober 2004 zaterdag 20:30 MacedoniŽ Nederland 2-2
13 oktober 2004 woensdag 20:30 Nederland Finland 3-1
17 november 2004 woensdag 20:30 Andorra Nederland 0-3
26 maart 2005 zaterdag 19:00 RoemeniŽ Nederland 0-2
30 maart 2005 woensdag 20:30 Nederland ArmeniŽ 2-0
4 juni 2005 zaterdag 20:30 Nederland RoemeniŽ 2-0
8 juni 2005 woensdag 20:00 Finland Nederland 0-4
3 september 2005 zaterdag 19:00 ArmeniŽ Nederland 0-1
7 september 2005 woensdag 20:30 Nederland Andorra 4-0
8 oktober 2005 zaterdag 20:30 TsjechiŽ Nederland 0-2
12 oktober 2005 woensdag 19:30 Nederland MacedoniŽ 0-0

Eindstand in groep 1

w g g v p v-t
Nederland 12 10 2 0 32 27-3 +24
TsjechiŽ 12 9 0 3 27 35-12 +23
RoemeniŽ 12 8 1 3 25 20-10 +10
Finland 12 5 1 6 16 21-19 +2
MacedoniŽ 12 2 3 7 9 11-24 -13
ArmeniŽ 12 2 1 9 7 9-25 -16
Andorra 12 1 2 9 5 4-34 -30

Nederland gaat naar het WK in Duitsland.


Overige wedstrijden in groep 1:

18 augustus 2004 woensdag MacedoniŽ ArmeniŽ 3-0
RoemeniŽ Finland 2-1
4 september 2004 zaterdag Finland Andorra 3-0
RoemeniŽ MacedoniŽ 2-1
8 september 2004 woensdag ArmeniŽ Finland 0-2
Andorra RoemeniŽ 1-5
9 oktober 2004 zaterdag TsjechiŽ RoemeniŽ 1-0
Finland ArmeniŽ 3-1
13 oktober 2004 woensdag ArmeniŽ TsjechiŽ 0-3
Andorra MacedoniŽ 1-0
17 november 2004 woensdag MacedoniŽ TsjechiŽ 0-2
ArmeniŽ RoemeniŽ 1-1
9 februari 2005 woensdag MacedoniŽ Andorra 0-0
26 maart 2005 zaterdag TsjechiŽ Finland 4-3
ArmeniŽ Andorra 2-1
30 maart 2005 woensdag Andorra TsjechiŽ 0-4
MacedoniŽ RoemeniŽ 1-2
4 juni 2005 zaterdag ArmeniŽ MacedoniŽ 1-2
TsjechiŽ Andorra 8-1
8 juni 2005 woensdag RoemeniŽ ArmeniŽ 3-0
TsjechiŽ MacedoniŽ 6-1
17 augustus 2005 woensdag RoemeniŽ Andorra 2-0
MacedoniŽ Finland 0-3
3 september 2005 zaterdag RoemeniŽ TsjechiŽ 2-0
Andorra Finland 0-0
7 september 2005 woensdag TsjechiŽ ArmeniŽ 4-1
Finland MacedoniŽ 5-1
8 oktober 2005 zaterdag Finland RoemeniŽ 0-1
12 oktober 2005 woensdag Finland TsjechiŽ 0-3
Andorra ArmeniŽ 0-3