home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Tweede Divisie

voetbalkalender


Nu ook op Google Agenda

18 augustus 2018 zaterdag open dag Almere City FC
18:30 Eredivisie - speelronde 2 VVV Venlo AJAX
20 augustus 2018 maandag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 1 Jong AZ Almere City FC
22 augustus 2018 woensdag 21:00 derde kwalificatieronde AJAX Dinamo Kiev
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 2 Almere City FC Roda JC
25 augustus 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 1 Jong Almere City FC Rijnsburgse Boys
18:30 Eredivisie - speelronde 3 AJAX FC Emmen
28 augustus 2018 dinsdag 21:00 derde kwalificatieronde Dinamo Kiev AJAX
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 3 FC Eindhoven Almere City FC

september 2018

1 september 2018 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 2 Jong Vitesse Jong Almere City FC
2 september 2018 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 4 Vitesse AJAX
4 september 2018 dinsdag 17:00 WK 2019 dames - kwalificatie Noorwegen Oranje dames
6 september 2018 donderdag 18:45 EK 2019 onder 21 - kwalificatie Jong Engeland Jong Oranje
20:45 oefenduel Nederland Peru
7 september 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 4 Almere City FC MVV
8 september 2018 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 3 Jong Almere City FC FC Lienden
9 september 2018 zondag 20:45 Nations League A - groep 1 Frankrijk Nederland
11 september 2018 dinsdag 18:30 EK 2019 onder 21 - kwalificatie Jong Oranje Jong Schotland
14 september 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 5 Almere City FC Jong FC Utrecht
15 september 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 4 GVVV Jong Almere City FC
20:45 Eredivisie - speelronde 5 AJAX FC Groningen
21 september 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 6 FC Den Bosch Almere City FC
22 september 2018 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 5 Jong Almere City FC De Treffers
23 september 2018 zondag 16:45 Eredivisie - speelronde 6 PSV AJAX
25/26/27 september 2018 di/wo/do tweede ronde Almere City FC
25/26/27 september 2018 di/wo/do tweede ronde AJAX
28 september 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 7 Almere City FC RKC Waalwijk
29 september 2018 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 6 AFC Jong Almere City FC
20:45 Eredivisie - speelronde 7 Fortuna Sittard AJAX

oktober 2018

5 oktober 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 8 Almere City FC NEC
6 oktober 2018 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 7 Koninklijke HFC Jong Almere City FC
7 oktober 2018 zondag 16:45 Eredivisie - speelronde 8 AJAX AZ
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 9 FC Volendam Almere City FC
EK 2019 onder 21 - kwalificatie Jong Letland Jong Oranje
13 oktober 2018 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 8 Jong Almere City FC VVSB
20:45 Nations League A - groep 1 Nederland Duitsland
16 oktober 2018 dinsdag 18:30 EK 2019 onder 21 - kwalificatie Jong Oranje Jong OekraÔne
20:45 oefenduel BelgiŽ Nederland
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 10 Almere City FC Go Ahead Eagles
20 oktober 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 9 Scheveningen Jong Almere City FC
20:45 Eredivisie - speelronde 9 SC Heerenveen AJAX
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 11 FC Twente Almere City FC
27 oktober 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 10 Jong Almere City FC HHC Hardenberg
28 oktober 2018 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 10 AJAX Feyenoord
30/31 okt / 1 nov 2018 di/wo/do derde ronde Almere City FC
30/31 okt / 1 nov 2018 di/wo/do derde ronde AJAX

november 2018

2 november 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 12 Helmond Sport Almere City FC
3 november 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 11 Jong Sparta Jong Almere City FC
18:30 Eredivisie - speelronde 11 AJAX Willem II
9 november 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 13 Almere City FC SC Cambuur
11 november 2018 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 12 Excelsior AJAX
16 november 2018 vrijdag 20:45 Nations League A - groep 1 Nederland Frankrijk
17 november 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 12 Jong Almere City FC IJsselmeervogels
19:45 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 14 TOP Oss Almere City FC
19 november 2018 maandag 20:45 Nations League A - groep 1 Duitsland Nederland
23 november 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 15 Almere City FC FC Dordrecht
24 november 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 13 Excelsior Maassluis Jong Almere City FC
20:45 Eredivisie - speelronde 13 NAC Breda AJAX
30 november 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 16 SC Telstar Almere City FC

december 2018

1 december 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 14 Jong Almere City FC Spakenburg
2 december 2018 zondag 12:15 Eredivisie - speelronde 14 AJAX ADO Den Haag
Euro 2020 kwalificatie - loting
7 december 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 17 Sparta Almere City FC
8 december 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 15 Katwijk Jong Almere City FC
20:45 Eredivisie - speelronde 15 PEC Zwolle AJAX
14 december 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 18 Almere City FC Jong Ajax
15 december 2018 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 16 Jong Almere City FC Kozakken Boys
16 december 2018 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 16 AJAX De Graafschap
18/19/20 december 2018 di/wo/do 1/8 finale Almere City FC
18/19/20 december 2018 di/wo/do 1/8 finale AJAX
21 december 2018 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 19 Jong PSV Almere City FC
23 december 2018 zondag 12:15 Eredivisie - speelronde 17 FC Utrecht AJAX


voetbalkalender 2019


januari 2019

12 januari 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 17 Barendrecht Jong Almere City FC
13 januari 2019 zondag 14:30 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 20 Almere City FC FC Volendam
18 januari 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 21 Go Ahead Eagles Almere City FC
19 januari 2019 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 18 Jong Almere City FC AFC
20 januari 2019 zondag 16:45 Eredivisie - speelronde 18 AJAX SC Heerenveen
22/23/24 januari 2019 di/wo/do kwartfinale Almere City FC
22/23/24 januari 2019 di/wo/do kwartfinale AJAX
25 januari 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 22 Almere City FC FC Twente
26 januari 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 19 Rijnsburgse Boys Jong Almere City FC
27 januari 2019 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 19 Feyenoord AJAX

februari 2019

1 februari 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 23 Roda JC Almere City FC
2 februari 2019 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 20 Jong Almere City FC Jong Vitesse
19:45 Eredivisie - speelronde 20 AJAX VVV Venlo
8 februari 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 24 Almere City FC Jong AZ
9 februari 2019 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 21 FC Lienden Jong Almere City FC
18:30 Eredivisie - speelronde 21 Heracles AJAX
15 februari 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 25 RKC Waalwijk Almere City FC
16 februari 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 22 Jong Almere City FC GVVV
17 februari 2019 zondag 12:15 Eredivisie - speelronde 22 AJAX NAC Breda
22 februari 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 26 NEC Almere City FC
23 februari 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 23 IJsselmeervogels Jong Almere City FC
24 februari 2019 zondag 12:15 Eredivisie - speelronde 23 ADO Den Haag AJAX
26/27/28 februari 2019 di/wo/do halve finale Almere City FC
26/27/28 februari 2019 di/wo/do halve finale AJAX

maart 2019

1 maart 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 27 Almere City FC FC Eindhoven
3 maart 2019 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 24 AJAX PEC Zwolle
8 maart 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 28 MVV Almere City FC
9 maart 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 24 Jong Almere City FC Jong Sparta
10 maart 2019 zondag 16:45 Eredivisie - speelronde 25 AJAX Fortuna Sittard
15 maart 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 29 Almere City FC Sparta
16 maart 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 25 HHC Hardenberg Jong Almere City FC
17 maart 2019 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 26 AZ AJAX
21-26 maart 2019 Euro 2020 - kwalificatie
22 maart 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 30 Almere City FC TOP Oss
23 maart 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 26 Jong Almere City FC Scheveningen
29 maart 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 31 SC Cambuur Almere City FC
30 maart 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 27 Jong Almere City FC Katwijk
31 maart 2019 zondag 16:45 Eredivisie - speelronde 27 AJAX PSV

april 2019

1 april 2019 maandag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 32 Almere City FC Helmond Sport
3 april 2019 woensdag 20:45 Eredivisie - speelronde 28 FC Emmen AJAX
5 april 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 33 Jong FC Utrecht Almere City FC
6 april 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 28 Kozakken Boys Jong Almere City FC
19:45 Eredivisie - speelronde 29 Willem II AJAX
12 april 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 34 Almere City FC FC Den Bosch
13 april 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 29 Jong Almere City FC Excelsior Maassluis
14 april 2019 zondag 16:45 Eredivisie - speelronde 30 AJAX Excelsior
19 april 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 35 Almere City FC SC Telstar
20 april 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 30 Spakenburg Jong Almere City FC
21 april 2019 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 31 FC Groningen AJAX
22 april 2019 maandag 14:30 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 36 FC Dordrecht Almere City FC
24 april 2019 woensdag 20:45 Eredivisie - speelronde 32 AJAX Vitesse
26 april 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 37 Almere City FC Jong PSV
28 april 2019 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 33 De Graafschap AJAX

mei 2019

3 mei 2019 vrijdag 20:00 Keuken Kampioen Divisie - speelronde 38 Jong Ajax Almere City FC
4 mei 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 31 Jong Almere City FC Koninklijke HFC
5 mei 2019 zondag Finale Almere City FC
Finale AJAX
11 mei 2019 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 32 VVSB Jong Almere City FC
12 mei 2019 zondag 14:30 Eredivisie - speelronde 34 AJAX FC Utrecht
18 mei 2019 zaterdag 18:00 Tweede Divisie - speelronde 33 De Treffers Jong Almere City FC
25 mei 2019 zaterdag 15:30 Tweede Divisie - speelronde 34 Jong Almere City FC Barendrecht

juni 2019

7 juni 2019 zaterdag WK 2019 dames in Frankrijk Oranje dames
5-9 juni 2019 Nations League - finales Nederland
7-11 juni 2019 Euro 2020 - kwalificatie

juli 2019

7 juli 2019 zondag WK 2019 dames - finale Oranje dames


september 2019

5-10 september 2019 Euro 2020 - kwalificatie

oktober 2019

10-15 oktober 2019 Euro 2020 - kwalificatie

november 2019

14-19 november 2019 Euro 2020 - kwalificatie
22 november 2019 vrijdag Loting play-offs EURO 2020


voetbalkalender 2020


maart 2020

26-31 maart 2020 Euro 2020 - playoffs

juni 2020

12 juni 2020 vrijdag Rome Euro 2020 in 12 Europese landen

juli 2020

12 juli 2020 zondag Londen Euro 2020 - finale

voetbalkalender 2022


november 2022

21 november 2022 maandag WK 2022 in Qatar - begin

december 2022

18 december 2022 zondag WK 2022 in Qatar - finale