home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
Nations League 2020-2021
< >
3 maart 2020 dinsdag Loting
3/4/5 september 2020 do/vr/za wedstrijddag 1
6/7/8 september 2020 zo/ma/di wedstrijddag 2
8/9/10 oktober 2020 do/vr/za wedstrijddag 3
11/12/13 oktober 2020 zo/ma/di wedstrijddag 4
12/13/14 november 2020 do/vr/za wedstrijddag 5
15/16/17 november 2020 zo/ma/di wedstrijddag 6

Speelschema League A groep 1
Frankrijk
Frankrijk
Nederland
Nederland
Frankrijk Nederland
Nederland Frankrijk
Beginstand League A groep 1
w g g v p v-t  
Nederland 0 0 0 0 0 0-0 0
Frankrijk 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0


Beginstanden League A
Groep 1
w g g v p v-t  
Nederland 0 0 0 0 0 0-0 0
Frankrijk 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 2
w g g v p v-t  
Zwitserland 0 0 0 0 0 0-0 0
BelgiŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 3
w g g v p v-t  
Portugal 0 0 0 0 0 0-0 0
ItaliŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 4
w g g v p v-t  
Engeland 0 0 0 0 0 0-0 0
Spanje 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0




gedegradeerd uit League A Duitsland IJsland Polen KroatiŽ
gepromoveerd uit League B OekraÔne Zweden BosniŽ Denemarken

Beginstanden League B
Groep 1
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
TsjechiŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 2
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Rusland 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 3
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Oostenrijk 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 4
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Wales 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0




gedegradeerd uit League A Duitsland IJsland Polen KroatiŽ
gepromoveerd uit League B OekraÔne Zweden BosniŽ Denemarken
gedegradeerd uit League B Slowakije Turkije N-Ierland Ierland
gepromoveerd uit League C Schotland Finland Noorwegen ServiŽ

Beginstanden League C
Groep 1
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
IsraŽl 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 2
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Hongarije 0 0 0 0 0 0-0 0
Griekenland 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 3
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Bulgarije 0 0 0 0 0 0-0 0
Cyprus 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 4
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
RoemeniŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
Montenegro 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0




gepromoveerd naar League B Schotland Finland Noorwegen ServiŽ
gedegradeerd uit League B Slowakije Turkije N-Ierland Ierland
gepromoveerd naar League C GeorgiŽ Wit-Rusland Kosovo MacedoniŽ
gedegradeerd naar League D AlbaniŽ Estland SloveniŽ Litouwen

Beginstanden League D
Groep 1
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Kazachstan 0 0 0 0 0 0-0 0
Letland 0 0 0 0 0 0-0 0
Andorra 0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 2
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Luxemburg 0 0 0 0 0 0-0 0
MoldaviŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
San Marino 0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 3
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
Azerbeidzjan 0 0 0 0 0 0-0 0
FaeroŽr 0 0 0 0 0 0-0 0
Malta 0 0 0 0 0 0-0 0
Groep 4
w g g v p v-t  
0 0 0 0 0 0-0 0
ArmeniŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
Gibraltar 0 0 0 0 0 0-0 0
Liechtenstein 0 0 0 0 0 0-0 0




gepromoveerd naar League C GeorgiŽ Wit-Rusland Kosovo MacedoniŽ
gedegradeerd uit League C AlbaniŽ Estland SloveniŽ Litouwen