home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


Euro 2004 in Portugal

< >


Poule wedstrijden
12 juni 2004 zaterdag 18:00 Portugal Griekenland 1-2 A
20:45 Spanje Rusland 1-0 A
13 juni 2004 zondag 18:00 Zwitserland Kroatië 0-0 B
20:45 Frankrijk Engeland 2-1 B
14 juni 2004 maandag 18:00 Denemarken Italië 0-0 C
20:45 Zweden Bulgarije 5-0 C
15 juni 2004 dinsdag 18:00 Tsjechië Letland 2-1 D
20:45 Duitsland Nederland 1-1 D
16 juni 2004 woensdag 18:00 Griekenland Spanje 1-1 A
20:45 Rusland Portugal 0-2 A
17 juni 2004 donderdag 18:00 Engeland Zwitserland 3-0 B
20:45 Kroatië Frankrijk 2-2 B
18 juni 2004 vrijdag 18:00 Bulgarije Denemarken 0-2 C
20:45 Italië Zweden 1-1 C
19 juni 2004 zaterdag 18:00 Letland Duitsland 0-0 D
20:45 Nederland Tsjechië 2-3 D
20 juni 2004 zondag 20:45 Rusland Griekenland 2-1 A
20:45 Spanje Portugal 0-1 A
21 juni 2004 maandag 20:45 Kroatië Engeland 2-4 B
20:45 Zwitserland Frankrijk 1-3 B
22 juni 2004 dinsdag 20:45 Italië Bulgarije 2-1 C
20:45 Denemarken Zweden 2-2 C
23 juni 2004 woensdag 20:45 Nederland Letland 3-0 D
20:45 Duitsland Tsjechië 1-2 D

kwartfinales
24 juni 2004 donderdag 20:45 Portugal Engeland 1-1 (2-2)
25 juni 2004 vrijdag 20:45 Frankrijk Griekenland 0-1
26 juni 2004 zaterdag 20:45 Zweden Nederland 0-0
27 juni 2004 zondag 20:45 Tsjechië Denemarken 3-0

halve finales
30 juni 2004 woensdag 20:45 Portugal Nederland 2-1
1 juli 2004 donderdag 20:45 Griekenland TsjechiŽ 1-0

De Finale

4 juli 2004 zondag 20:45 Portugal Griekenland 0-1


Griekenland Europees kampioen !!!


poule A poule B poule C poule D

Poulewedstrijden poule A




12 juni 2004 zaterdag 18:00 Portugal Griekenland 1-2
20:45 Spanje Rusland 1-0
16 juni 2004 woensdag 18:00 Griekenland Spanje 1-1
20:45 Rusland Portugal 0-2
20 juni 2004 zondag 20:45 Rusland Griekenland 2-1
20:45 Spanje Portugal 0-1



Eindstand poule A
w g g v p v-t    
Portugal 3 2 0 1 6 4-2 +2 A1
Griekenland 3 1 1 1 4 4-4 0 A2
Spanje 3 1 1 1 4 2-2 0  
Rusland 3 1 0 2 3 2-4 -2  




terug naar het speelschema poule B poule C poule D

Poulewedstrijden poule B




13 juni 2004 zondag 18:00 Zwitserland Kroatië 0-0
20:45 Frankrijk Engeland 2-1
17 juni 2004 donderdag 18:00 Engeland Zwitserland 3-0
20:45 Kroatië Frankrijk 2-2
21 juni 2004 maandag 20:45 Kroatië Engeland 2-4
20:45 Zwitserland Frankrijk 1-3



Eindstand poule B
w g g v p v-t    
Frankrijk 3 2 1 0 7 7-4 +3 B1
Engeland 3 2 0 1 6 8-4 +4 B2
Kroatië 3 0 2 1 2 4-6 -2  
Zwitserland 3 0 1 2 1 1-6 -5  




terug naar het speelschema poule A poule C poule D

Poulewedstrijden poule C




14 juni 2004 maandag 18:00 Denemarken Italië 0-0
20:45 Zweden Bulgarije 5-0
18 juni 2004 vrijdag 18:00 Bulgarije Denemarken 0-2
20:45 Italië Zweden 1-1
22 juni 2004 dinsdag 20:45 Italië Bulgarije 2-1
20:45 Denemarken weden 2-2



Eindstand poule C
w g g v p v-t    
Zweden 3 1 2 0 5 8-3 +5 C1
Denemarken 3 1 2 0 5 4-2 +2 C2
Italië 3 1 2 0 5 3-2 +1  
Bulgarije 3 0 0 3 0 1-9 -8  




terug naar het speelschema poule A poule B poule D

Poulewedstrijden poule D



15 juni 2004 dinsdag 18:00 Tsjechië Letland 2-1
20:45 Duitsland Nederland 1-1
19 juni 2004 zaterdag 18:00 Letland Duitsland 0-0
20:45 Nederland Tsjechië 2-3
23 juni 2004 woensdag 20:45 Nederland Letland 3-0
20:45 Duitsland Tsjechië 1-2
Eindstand poule D
w g g v p v-t    
TsjechiŽ 3 3 0 0 9 7-4 +3 D1
Nederland 3 1 1 1 4 6-4 +2 D2
Duitsland 3 0 2 1 2 2-3 -1  
Letland 3 0 1 2 1 1-5 -4  


terug naar het speelschema poule A poule B poule C

Kwalificatie voor de Euro 2004 in Portugal

Poulewedstrijden van Nederland in groep 3 in 2002 en 2003
7 september 2002 zaterdag 20:30 Nederland Wit Rusland 3-0
16 oktober 2002 woensdag 20:30 Oostenrijk Nederland 0-3
29 maart 2003 zaterdag 20:30 Nederland Tsjechië 1-1
2 april 2003 woensdag 20:00 Moldavië Nederland 1-2
7 juni 2003 zaterdag 20:00 Wit Rusland Nederland 0-2
6 september 2003 zaterdag 20:30 Nederland Oostenrijk 3-1
10 september 2003 woensdag 20:30 Tsjechië Nederland 3-1
11 oktober 2003 zaterdag 20:30 Nederland Moldavië 5-0

Stand in groep 3
w g g v p v-t
Tsjechië 8 7 1 0 22 23-5 +18
Nederland 8 6 1 1 19 20-6 +14
Oostenrijk 8 3 0 5 9 12-14 -2
Moldavië 8 2 0 6 6 5-19 -14
Wit Rusland 8 1 0 7 3 4-20 -16

Andere wedstrijden in groep 3:
7 september 2002 zaterdag Oostenrijk Moldavië 2-0
12 oktober 2002 zaterdag Moldavië Tsjechië 0-2
Wit Rusland Oostenrijk 0-2
16 oktober 2002 woensdag Tsjechië Wit Rusland 2-0
29 maart 2003 woensdag Wit Rusland Moldavië 2-1
2 april 2003 woensdag Tsjechië Oostenrijk 4-0
8 juni 2003 zaterdag Moldavië Oostenrijk 1-0
11 juni 2003 woensdag Tsjechië Moldavië 5-0
Oostenrijk Wit Rusland 5-0
6 september 2003 zaterdag Wit Rusland Tsjechië 1-3
10 september 2003 woensdag Moldavië Wit Rusland 2-1
11 oktober 2003 zaterdag Oostenrijk Tsjechië 2-3

maandag 13 oktober 2003: Loting Play offs

15 november 2003 zaterdag Schotland Nederland 1-0
19 november 2003 woensdag Nederland Schotland 6-0
We gaan naar Portugal !!!