home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


WK 2018 in Rusland

< >
Poule wedstrijden

14 juni 2018 donderdag 18:00 Rusland A2 A
15 juni 2018 vrijdag 17:00 A3 A4 A
18:00 B3 B4 B
21:00 B1 B2 B
16 juni 2018 zaterdag 13:00 C1 C2 C
16:00 D1 D2 D
19:00 C3 C4 C
21:00 D3 D4 D
17 juni 2018 zondag 16:00 E3 E4 E
18:00 F1 F2 F
21:00 E1 E2 E
18 juni 2018 maandag 15:00 F3 F4 F
18:00 G1 G2 G
21:00 G3 G4 G
19 juni 2018 dinsdag 15:00 H1 H2 H
18:00 H3 H4 H
21:00 Rusland A3 A
20 juni 2018 woensdag 15:00 B1 B3 B
18:00 A4 A2 A
21:00 B4 B2 B
21 juni 2018 donderdag 17:00 C1 C3 C
19:00 C4 C2 C
21:00 D1 D3 D
22 juni 2018 vrijdag 15:00 E1 E3 E
18:00 D4 D2 D
20:00 E4 E2 E
23 juni 2018 zaterdag 15:00 G1 G3 G
18:00 F1 F3 F
21:00 F4 F2 F
24 juni 2018 zondag 15:00 G4 G2 G
20:00 H4 H2 H
21:00 H1 H3 H
25 juni 2018 maandag 17:00 A2 A3 A
18:00 A4 Rusland A
20:00 B2 B3 B
21:00 B4 B1 B
26 juni 2018 dinsdag 17:00 C2 C3 C
17:00 C4 C1 C
21:00 D2 D3 D
21:00 D4 D1 D
27 juni 2018 woensdag 17:00 F2 F3 F
F4 F1 F
21:00 E2 E3 E
21:00 E4 E1 E
28 juni 2018 donderdag 17:00 H4 H1 H
18:00 H2 H3 H
20:00 G4 G1 G
21:00 G2 G3 G
1/8 finales:
30 juni 2018 zaterdag 17:00 1C 2D
21:00 1A 2B
1 juli 2018 zondag 17:00 1B 2A
21:00 1D 2C
2 juli 2018 maandag 18:00 1E 2F
21:00 1G 2H
3 juli 2018 dinsdag 17:00 1F 2E
21:00 1H 2G
kwartfinales:
6 juli 2018 vrijdag 17:00 1E/2F 1G/2H
21:00 1A/2B 1C/2D
7 juli 2018 zaterdag 18:00 1F/2E 1H/2G
21:00 1B/2A 1D/2C
halve finales:
10 juli 2018 dinsdag 21:00 (1A/2B) (1C/2D) (1E/2F) (1G/2H)
11 juli 2018 woensdag 21:00 (1B/2A) (1D/2C) (1F/2E) (1H/2G)
derde en vierde plaats:
14 juli 2018 zaterdag 17:00
De finale:
15 juli 2018 zondag 18:00



Wereldkampioen !



A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule A

14 juni 2018 donderdag A1 A2
15 juni 2018 vrijdag A3 A4
19 juni 2018 dinsdag A1 A3
20 juni 2018 woensdag A4 A2
25 juni 2018 maandag A4 A1
A2 A3
Beginstand poule A
w g g v p v-t
A1 0 0 0 0 0 0-0 0
A2 0 0 0 0 0 0-0 0
A3 0 0 0 0 0 0-0 0
A4 0 0 0 0 0 0-0 0
1A speelt tegen 2B
2A speelt tegen 1B

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule B

15 juni 2018 vrijdag B1 B2
15 juni 2018 vrijdag/FONT> B3 B4
20 juni 2018 woensdag B4 B2
20 juni 2018 woensdag B1 B3
25 juni 2018 maandag B2 B3
B4 B1
Beginstand poule B
w g g v p v-t
B1 0 0 0 0 0 0-0 0
B2 0 0 0 0 0 0-0 0
B3 0 0 0 0 0 0-0 0
B4 0 0 0 0 0 0-0 0
1B speelt tegen 2A
2B speelt tegen 1A

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule C

16 juni 2018 zaterdag C1 C2
16 juni 2018 zaterdag C3 C4
21 juni 2018 donderdag C1 C3
21 juni 2018 donderdag C4 C1
26 juni 2018 dinsdag C2 C3
C4 C1
Beginstand poule C
w g g v p v-t
C1 0 0 0 0 0 0-0 0
C2 0 0 0 0 0 0-0 0
C3 0 0 0 0 0 0-0 0
C4 0 0 0 0 0 0-0 0
C1 speelt tegen D2
C2 speelt tegen D1

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule D

16 juni 2018 zaterdag D1 D2
D3 D4
21 juni 2018 donderdag D1 D3
22 juni 2018 vrijdag D4 D2
26 juni 2018 dinsdag D2 D3
D4 D1
Beginstand poule D
w g g v p v-t
D1 0 0 0 0 0 0-0 0
D2 0 0 0 0 0 0-0 0
D3 0 0 0 0 0 0-0 0
D4 0 0 0 0 0 0-0 0
D1 speelt tegen C2
D2 speelt tegen C1

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule E

17 juni 2018 zondag E1 E2
17 juni 2018 zondag E3 E4
22 juni 2018 vrijdag E4 E1
22 juni 2018 vrijdag E1 E3
27 juni 2018 woensdag E2 E3
E4 E1
Beginstand poule E
w g g v p v-t
E1 0 0 0 0 0 0-0 0
E2 0 0 0 0 0 0-0 0
E3 0 0 0 0 0 0-0 0
E4 0 0 0 0 0 0-0 0
1E speelt tegen 2F
2E speelt tegen 1F

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule F

17 juni 2018 zondag F1 F2
18 juni 2018 maandag F3 F4
23 juni 2018 zaterdag F4 F2
23 juni 2018 zaterdag F1 F3
27 juni 2018 woensdag F2 F3
F4 F1
Beginstand poule F
w g g v p v-t
F1 0 0 0 0 0 0-0 0
F2 0 0 0 0 0 0-0 0
F3 0 0 0 0 0 0-0 0
F4 0 0 0 0 0 0-0 0
1F speelt tegen 2E
2F speelt tegen 1E

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule G

18 juni 2018 maandag G1 G2
18 juni 2018 maandag G3 G4
23 juni 2018 zaterdag G1 G3
24 juni 2018 zaterdag G4 G2
28 juni 2018 donderdag G4 G1
G2 G3
Beginstand poule G
w g g v p v-t
G1 0 0 0 0 0 0-0 0
G2 0 0 0 0 0 0-0 0
G3 0 0 0 0 0 0-0 0
G4 0 0 0 0 0 0-0 0
1G speelt tegen 2H
2G speelt tegen 1H

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H
Poulewedstrijden poule H

19 juni 2018 dinsdag H1 H2
19 juni 2018 dinsdag H3 H4
24 juni 2018 zaterdag H4 H2
24 juni 2018 zaterdag H1 H3
28 juni 2018 donderdag 22:00 H4 H1
H2 H3
Beginstand poule H
w g g v p v-t
H1 0 0 0 0 0 0-0 0
H2 0 0 0 0 0 0-0 0
H3 0 0 0 0 0 0-0 0
H4 0 0 0 0 0 0-0 0
1H speelt tegen 2G
2H speelt tegen 1G

terug naar het speelschema poule: A B C D E F G H














Kwalificatie voor het WK 2018 in Rusland


< >

6 september 2016 dinsdag 20:45 Zweden Nederland 1-1
7 oktober 2016 vrijdag 20:45 Nederland Wit Rusland 4-1
10 oktober 2016 maandag 20:45 Nederland Frankrijk 0-1
13 november 2016 zondag 18:00 Luxemburg Nederland 1-3
25 maart 2017 zaterdag 20:45 Bulgarije Nederland 2-0
9 juni 2017 vrijdag 20:45 Nederland Luxemburg 5-0
31 augustus 2017 donderdag 20:45 Frankrijk Nederland 4-0
3 september 2017 zondag 18:00 Nederland Bulgarije 3-1
7 oktober 2017 zaterdag 20:45 Wit Rusland Nederland 1-3
10 oktober 2017 dinsdag 20:45 Nederland Zweden 2-0

Eindstand in groep A

w g g v p v-t
Frankrijk 10 7 2 1 23 18-6 +12
Zweden 10 6 1 3 19 26-9 +17
Nederland 10 6 1 3 19 21-12 +9
Bulgarije 10 4 1 5 13 14-19 -5
Luxemburg 10 1 3 6 6 8-26 -18
Wit Rusland 10 1 2 7 5 6-21 -15

Overige wedstrijden in groep A:

6 september 2016 dinsdag Wit Rusland Frankrijk 0-0
6 september 2016 dinsdag Bulgarije Luxemburg 4-3
7 oktober 2016 vrijdag Frankrijk Bulgarije 4-1
7 oktober 2016 vrijdag Luxemburg Zweden 0-1
10 oktober 2016 maandag Wit Rusland Luxemburg 1-1
10 oktober 2016 maandag Zweden Bulgarije 3-0
11 november 2016 vrijdag Frankrijk Zweden 2-1
13 november 2016 zondag Bulgarije Wit Rusland 1-0
25 maart 2017 zaterdag Zweden Wit Rusland 4-0
25 maart 2017 zaterdag Luxemburg Frankrijk 1-3
9 juni 2017 vrijdag Wit Rusland Bulgarije 2-1
9 juni 2017 vrijdag Zweden Frankrijk 2-1
31 augustus 2017 donderdag Bulgarije Zweden 3-2
31 augustus 2017 donderdag Luxemburg Wit Rusland 1-0
3 september 2017 zondag Wit Rusland Zweden 0-4
3 september 2017 zondag Frankrijk Luxemburg 0-0
7 oktober 2017 zaterdag Zweden Luxemburg 8-0
7 oktober 2017 zaterdag Bulgarije Frankrijk 0-1
10 oktober 2017 dinsdag Frankrijk Wit Rusland 2-1
10 oktober 2017 dinsdag Luxemburg Bulgarije 1-1