home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Euro 2020 in 12 Europese steden
< >
30 november 2019: loting
26Ė31 maart 2020: play-offs

12 juni t/m 12 juli 2020 eindtoernooi Euro 2020


Poule wedstrijden

12 juni 2020 vrijdag 21:00 Rome ItaliŽ A
13 juni 2020 zaterdag Bakoe A
13 juni 2020 zaterdag Sint Petersburg B
13 juni 2020 zaterdag Kopenhagen B
14 juni 2020 zondag Londen Engeland D
14 juni 2020 zondag Amsterdam Nederland C
14 juni 2020 zondag Boekarest C
15 juni 2020 maandag Glasgow D
15 juni 2020 maandag Bilbao Spanje E
15 juni 2020 maandag Dublin E
16 juni 2020 dinsdag Boedapest F
16 juni 2020 dinsdag Munchen Duitsland F
17 juni 2020 woensdag Sint Petersburg B
17 juni 2020 woensdag Rome ItaliŽ A
17 juni 2020 woensdag Bakoe A
18 juni 2020 donderdag Kopenhagen B
18 juni 2020 donderdag Amsterdam Nederland C
18 juni 2020 donderdag Boekarest C
19 juni 2020 vrijdag Dublin E
19 juni 2020 vrijdag Londen Engeland D
19 juni 2020 vrijdag Glasgow D
20 juni 2020 zaterdag Bilbao Spanje E
20 juni 2020 zaterdag Munchen Duitsland F
20 juni 2020 zaterdag Boedapest F
21 juni 2020 zondag Rome ItaliŽ A
21 juni 2020 zondag Bakoe A
22 juni 2020 maandag Sint Petersburg B
22 juni 2020 maandag Kopenhagen B
22 juni 2020 maandag Amsterdam Nederland C
22 juni 2020 maandag Boekarest C
23 juni 2020 dinsdag Londen Engeland D
23 juni 2020 dinsdag Glasgow D
24 juni 2020 woensdag Munchen Duitsland F
24 juni 2020 woensdag Boedapest F
24 juni 2020 woensdag Bilbao Spanje E
24 juni 2020 woensdag Dublin E
1/8 finales
27 juni 2020 zaterdag Amsterdam 2A 2B
27 juni 2020 zaterdag Londen 1A 2C
28 juni 2020 zondag Bilbao 1B 3A/D/E/F
28 juni 2020 zondag Boedapest 1C 3D/E/F
29 juni 2020 maandag Kopenhagen 2D 2E
29 juni 2020 maandag Boekarest 1F 3A/B/C
30 juni 2020 dinsdag Glasgow 1E 3A/B/C/D
30 juni 2020 dinsdag Dublin 1D 2F

kwartfinales
3 juli 2020 vrijdag 18:00 Sint Peterburg
3 juli 2020 vrijdag 21:00 Munchen
4 juli 2020 zaterdag 18:00 Bakoe
4 juli 2020 zaterdag 21:00 Rome

halve finales
8 juli 2020 woensdag 21:00 Londen
9 juli 2020 donderdag 21:00 Londen

De Finale

12 juli 2020 zondag 21:00 Londen

Europees kampioen !!!



























Poulewedstrijden poule A
12 juni 2020 vrijdag Rome ItaliŽ
13 juni 2020 zaterdag Bakoe
17 juni 2020 woensdag Rome ItaliŽ
17 juni 2020 woensdag Bakoe
21 juni 2020 zondag Rome ItaliŽ
21 juni 2020 zondag Bakoe
Beginstand poule A
w g g v p v-t  
ItaliŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0



terug naar het speelschema poule B poule C poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule B
13 juni 2020 zaterdag Sint Petersburg
13 juni 2020 zaterdag Kopenhagen
17 juni 2020 woensdag Sint Petersburg
18 juni 2020 donderdag Kopenhagen
22 juni 2020 maandag Sint Petersburg
22 juni 2020 maandag Kopenhagen
Beginstand poule B
w g g v p v-t  
BelgiŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
Rusland 0 0 0 0 0 0-0 0
Denemarken 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0



terug naar het speelschema poule A poule C poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule C
14 juni 2020 zondag Amsterdam Nederland
14 juni 2020 zondag Boekarest
18 juni 2020 donderdag Amsterdam Nederland
18 juni 2020 donderdag Boekarest
22 juni 2020 maandag Amsterdam Nederland
22 juni 2020 maandag Boekarest
Beginstand poule C
w g g v p v-t  
OekraÔne 0 0 0 0 0 0-0 0
Nederland 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0



terug naar het speelschema poule A poule B poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule D
14 juni 2020 zondag Londen Engeland
15 juni 2020 maandag Glasgow
19 juni 2020 vrijdag Londen Engeland
19 juni 2020 vrijdag Glasgow
23 juni 2020 dinsdag Londen Engeland
23 juni 2020 dinsdag Glasgow
Beginstand poule D
w g g v p v-t  
Engeland 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0



terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule E poule F
Poulewedstrijden poule E
15 juni 2020 maandag Bilbao Spanje
15 juni 2020 maandag Dublin
19 juni 2020 vrijdag Dublin
20 juni 2020 zaterdag Bilbao Spanje
24 juni 2020 woensdag Bilbao Spanje
24 juni 2020 woensdag Dublin
Beginstand poule E
w g g v p v-t  
Spanje 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0



terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule D poule F
Poulewedstrijden poule F
16 juni 2020 dinsdag Munchen Duitsland
16 juni 2020 dinsdag Boedapest
20 juni 2020 zaterdag Munchen Duitsland
20 juni 2020 zaterdag Boedapest
24 juni 2020 woensdag Munchen Duitsland
24 juni 2020 woensdag Boedapest
Beginstand poule F
w g g v p v-t  
Duitsland 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0

terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule D poule E

















Kwalificatie wedstrijden van Nederland in groep C in 2018 en 2019
Kwalificatie poule C
21 maart 2019 donderdag 20:45 Nederland Wit Rusland 4-0
24 maart 2019 zondag 20:45 Nederland Duitsland 2-3
6 september 2019 vrijdag 20:45 Duitsland Nederland 2-4
9 september 2019 maandag 20:45 Estland Nederland 0-4
10 oktober 2019 donderdag 20:45 Nederland Noord Ierland 3-1
13 oktober 2019 zondag 18:00 Wit Rusland Nederland 1-2
16 november 2019 zaterdag 20:45 Noord Ierland Nederland 0-0
19 november 2019 dinsdag 20:45 Nederland Estland 5-0
Eindstand poule C
w g g v p v-t  
Duitsland 8 7 0 1 18 30-7 +23
Nederland 8 6 1 1 19 24-7 +17
Noord Ierland 8 4 1 3 13 9-13 -4
Wit Rusland 8 1 1 6 4 4-16 -12
Estland 8 0 1 7 1 2-26 -24
Overige wedstrijden in groep C:

21 maart 2019 donderdag Noord Ierland Estland 2-0
24 maart 2019 zondag Noord Ierland Wit Rusland 2-1
8 juni 2019 zaterdag Estland Noord Ierland 1-2
8 juni 2019 zaterdag Wit Rusland Duitsland 0-2
11 juni 2019 dinsdag Wit Rusland Noord Ierland 0-1
11 juni 2019 dinsdag Duitsland Estland 8-0
6 september 2019 vrijdag Estland Wit Rusland 1-2
9 september 2019 maandag Noord Ierland Duitsland 0-2
10 oktober 2019 donderdag Wit Rusland Estland 0-0
13 oktober 2019 zondag Estland Duitsland 0-3
16 november 2019 zaterdag Duitsland Wit Rusland 4-0
19 november 2019 dinsdag Duitsland Noord Ierland 6-1