home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Euro 2020 in 11 Europese steden
< >
17 maart 2020: De UEFA verschuift vanwege het Corona-virus de Euro 2020 naar de zomer van 2021
Donderdag 12 november zijn de finales playoffs dan zijn de laatste deelnemers bekend

11 juni t/m 11 juli 2021 eindtoernooi Euro 2020


Poule wedstrijden

11 juni 2021 vrijdag 21:00 Rome Turkije ItaliŽ 0-3 A
12 juni 2021 zaterdag 15:00 Bakoe Wales Zwitserland 1-1 A
18:00 Kopenhagen Denemarken Finland 0-1 B
21:00 Sint Petersburg BelgiŽ Rusland 3-0 B
13 juni 2021 zondag 15:00 Londen Engeland KroatiŽ 1-0 D
18:00 Boekarest Oostenrijk Noord MacedoniŽ 3-1 C
21:00 Amsterdam Nederland OekraÔne 3-2 C
14 juni 2021 maandag 15:00 Glasgow Schotland TsjechiŽ 0-2 D
18:00 Sint Peterburg Polen Slowakije 1-2 E
21:00 Sevilla Spanje Zweden 0-0 E
15 juni 2021 dinsdag 18:00 Boedapest Hongarije Portugal 0-3 F
21:00 Munchen Duitsland Frankrijk 0-1 F
16 juni 2021 woensdag 15:00 Sint Petersburg Finland Rusland 0-1 B
18:00 Bakoe Turkije Wales 0-2 A
21:00 Rome ItaliŽ Zwitserland 3-0 A
17 juni 2021 donderdag 15:00 Boekarest OekraÔne Noord MacedoniŽ 2-1 C
18:00 Kopenhagen Denemarken BelgiŽ 1-2 B
21:00 Amsterdam Nederland Oostenrijk 2-0 C
18 juni 2021 vrijdag 15:00 Sint Peterburg Zweden Slowakije 1-0 E
18:00 Glasgow KroatiŽ TsjechiŽ 1-1 D
21:00 Londen Engeland Schotland 0-0 D
19 juni 2021 zaterdag 15:00 Boedapest Hongarije Frankrijk 1-1 F
18:00 Munchen Duitsland Portugal 4-2 F
21:00 Sevilla Spanje Polen 1-1 E
20 juni 2021 zondag 18:00 Rome ItaliŽ Wales 1-0 A
18:00 Bakoe Zwitserland Turkije 3-1 A
21 juni 2021 maandag 18:00 Amsterdam Nederland Noord MacedoniŽ 3-0 C
18:00 Boekarest OekraÔne Oostenrijk 0-1 C
21:00 Sint Petersburg BelgiŽ Finland 2-0 B
21:00 Kopenhagen Denemarken Rusland 4-1 B
22 juni 2021 dinsdag 21:00 Londen Engeland TsjechiŽ 1-0 D
21:00 Glasgow KroatiŽ Schotland 3-1 D
23 juni 2021 woensdag 18:00 Sevilla Spanje Slowakije 5-0 E
18:00 Sint Peterburg Zweden Polen 3-2 E
21:00 Munchen Duitsland Hongarije 2-2 F
21:00 Boedapest Portugal Frankrijk 2-2 F
1/8 finales
26 juni 2021 zaterdag 18:00 Amsterdam Wales Denemarken 0-4
21:00 Londen ItaliŽ Oostenrijk 2-1
27 juni 2021 zondag 18:00 Boedapest Nederland TsjechiŽ 0-2
21:00 Sevilla BelgiŽ Portugal 1-0
28 juni 2021 maandag 18:00 Kopenhagen KroatiŽ Spanje 3-5
21:00 Boekarest Frankrijk Zwitserland 3-3
29 juni 2021 dinsdag 18:00 Londen Engeland Duitsland 2-0
21:00 Glasgow Zweden Oekraine 1-2

kwartfinales
2 juli 2021 vrijdag 18:00 Sint Peterburg Zwitserland Spanje 1-1
21:00 Munchen BelgiŽ ItaliŽ 1-2
3 juli 2021 zaterdag 18:00 Bakoe TsjechiŽ Denemarken 1-2
21:00 Rome Oekraine Engeland 0-4

halve finales
6 juli 2021 dinsdag 21:00 Londen Spanje ItaliŽ 1-1
7 juli 2021 woensdag 21:00 Londen Engeland Denemarken 2-1

De Finale

11 juli 2021 zondag 21:00 Londen Engeland ItaliŽ 1-1

ItaliŽ Europees kampioen.












Poulewedstrijden poule A
11 juni 2021 vrijdag 21:00 Rome Turkije ItaliŽ 0-3
12 juni 2021 zaterdag 15:00 Bakoe Wales Zwitserland 1-1
16 juni 2021 woensdag 18:00 Bakoe Turkije Wales 0-2
21:00 Rome ItaliŽ Zwitserland 3-0
20 juni 2021 zondag 18:00 Rome ItaliŽ Wales 1-0
18:00 Bakoe Zwitserland Turkije 3-1
Eindstand poule A
w g g v p v-t  
ItaliŽ 3 3 0 0 9 7-0 +7
Wales 2 1 1 1 4 3-2 +1
Zwitserland 3 1 1 1 4 4-5 -1
Turkije 3 0 0 3 0 1-8 -7


















terug naar het speelschema poule B poule C poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule B
12 juni 2021 zaterdag 18:00 Kopenhagen Denemarken Finland 0-1
21:00 Sint Petersburg Rusland BelgiŽ 0-3
16 juni 2021 woensdag 15:00 Sint Petersburg Rusland Finland 1-0
17 juni 2021 donderdag 18:00 Kopenhagen Denemarken BelgiŽ 1-2
21 juni 2021 maandag 21:00 Sint Petersburg BelgiŽ Finland 2-0
21:00 Kopenhagen Denemarken Rusland 4-1
Eindstand poule B
w g g v p v-t  
BelgiŽ 3 3 0 0 9 7-1 +6
Denemarken 3 1 0 2 3 5-4 +1
Finland 3 1 0 1 3 1-3 -2
Rusland 3 1 0 2 3 2-7 -5


















terug naar het speelschema poule A poule C poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule C
13 juni 2021 zondag 18:00 Boekarest Oostenrijk Noord MacedoniŽ 3-1
21:00 Amsterdam Nederland OekraÔne 3-2
17 juni 2021 donderdag 15:00 Boekarest OekraÔne Noord MacedoniŽ 2-1
21:00 Amsterdam Nederland Oostenrijk 2-0
21 juni 2021 maandag 18:00 Amsterdam Nederland Noord MacedoniŽ 3-0
Boekarest OekraÔne Oostenrijk 0-1
Eindstand poule C
w g g v p v-t  
Nederland 3 3 0 0 9 8-2 +6
Oostenrijk 3 2 0 1 6 4-3 +1
OekraÔne 3 1 0 2 3 4-5 -1
Noord MacedoniŽ 3 0 0 3 0 2-8 -6


















terug naar het speelschema poule A poule B poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule D
13 juni 2021 zondag 15:00 Londen Engeland KroatiŽ 1-0
14 juni 2021 maandag 15:00 Glasgow Schotland TsjechiŽ 0-2
18 juni 2021 vrijdag 18:00 Glasgow KroatiŽ TsjechiŽ 1-1
21:00 Londen Engeland Schotland 0-0
22 juni 2021 dinsdag 21:00 Londen Engeland TsjechiŽ 1-0
Glasgow KroatiŽ Schotland 3-1
Eindstand poule D
w g g v p v-t  
Engeland 3 2 1 0 7 2-0 +2
KroatiŽ 3 1 1 1 4 4-3 +1
TsjechiŽ 3 1 1 1 4 3-2 +1
Schotland 3 0 1 2 1 1-5 -4


















terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule E poule F
Poulewedstrijden poule E
14 juni 2021 maandag 18:00 Sint Petersburg Polen Slowakije 1-2
21:00 Sevilla Spanje Zweden 0-0
18 juni 2021 vrijdag 15:00 Sint Petersburg Zweden Slowakije 1-0
19 juni 2021 zaterdag 21:00 Sevilla Spanje Polen 1-1
23 juni 2021 woensdag 18:00 Sevilla Spanje Slowakije 5-0
Sint Petersburg Zweden Polen 3-2
Eindstand poule E
w g g v p v-t  
Zweden 3 2 1 0 7 4-2 +2
Spanje 3 1 2 0 5 6-1 +5
Slowakije 3 1 0 2 3 2-7 -5
Polen 3 0 1 2 1 4-6 -2


















terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule D poule F
Poulewedstrijden poule F
15 juni 2021 dinsdag 18:00 Boedapest Hongarije Portugal 0-3
21:00 Munchen Duitsland Frankrijk 0-1
19 juni 2021 zaterdag 15:00 Boedapest Hongarije Frankrijk 1-1
18:00 Munchen Duitsland Portugal 4-2
23 juni 2021 zondag 21:00 Munchen Duitsland Hongarije 2-2
Boedapest Portugal Frankrijk 2-2
Eindstand poule F
w g g v p v-t  
Frankrijk 3 1 2 0 4 2-1 +1
Portugal 3 1 1 1 3 5-4 +1
Duitsland 3 1 1 1 3 4-3 +1
Hongarije 3 0 2 1 2 3-6 -3

terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule D poule E


























Kwalificatie wedstrijden van Nederland in groep C in 2018 en 2019
Kwalificatie poule C
21 maart 2019 donderdag 20:45 Nederland Wit Rusland 4-0
24 maart 2019 zondag 20:45 Nederland Duitsland 2-3
6 september 2019 vrijdag 20:45 Duitsland Nederland 2-4
9 september 2019 maandag 20:45 Estland Nederland 0-4
10 oktober 2019 donderdag 20:45 Nederland Noord Ierland 3-1
13 oktober 2019 zondag 18:00 Wit Rusland Nederland 1-2
16 november 2019 zaterdag 20:45 Noord Ierland Nederland 0-0
19 november 2019 dinsdag 20:45 Nederland Estland 5-0
Eindstand poule C
w g g v p v-t  
Duitsland 8 7 0 1 21 30-7 +23
Nederland 8 6 1 1 19 24-7 +17
Noord Ierland 8 4 1 3 13 9-13 -4
Wit Rusland 8 1 1 6 4 4-16 -12
Estland 8 0 1 7 1 2-26 -24
Overige wedstrijden in groep C:

21 maart 2019 donderdag Noord Ierland Estland 2-0
24 maart 2019 zondag Noord Ierland Wit Rusland 2-1
8 juni 2019 zaterdag Estland Noord Ierland 1-2
8 juni 2019 zaterdag Wit Rusland Duitsland 0-2
11 juni 2019 dinsdag Wit Rusland Noord Ierland 0-1
11 juni 2019 dinsdag Duitsland Estland 8-0
6 september 2019 vrijdag Estland Wit Rusland 1-2
9 september 2019 maandag Noord Ierland Duitsland 0-2
10 oktober 2019 donderdag Wit Rusland Estland 0-0
13 oktober 2019 zondag Estland Duitsland 0-3
16 november 2019 zaterdag Duitsland Wit Rusland 4-0
19 november 2019 dinsdag Duitsland Noord Ierland 6-1



Play-off halve finales
8 oktober 2020 donderdag 18:00 Path D GeorgiŽ Wit Rusland 1-0
20:45 Path A IJsland RoemeniŽ 2-1
20:45 Path A Bulgarije Hongarije 1-3
20:45 Path B BosniŽ and Herzegovina Noord Ierland 1-1
20:45 Path B Slowakije Ierland 0-0
20:45 Path C Schotland Israel 0-0
20:45 Path C Noorwegen ServiŽ 1-2
20:45 Path D Noord MacedoniŽ Kosovo 2-1
Play-off finales
12 november 2020 donderdag 18:00 Path D GeorgiŽ Noord MacedoniŽ 0-1 naar de Euro 2020 groep C
20:45 Path A Hongarije IJsland 2-1 naar de Euro 2020 groep F
20:45 Path B Noord Ierland Slowakije 1-2 naar de Euro 2020 groep E
20:45 Path C ServiŽ Schotland 1-1 naar de Euro 2020 groep D