home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


WK 2023 vrouwen in AustraliŽ & Nieuw Zeeland


<




20 juli 2023 donderdag 9:00 Nieuw Zeeland Noorwegen A
12:00 AustraliŽ Ierland B
21 juli 2023 vrijdag 4:30 Nigeria Canada B
7:00 Filippijnen Zwitserland A
9:30 Spanje Costa Rica C
22 juli 2023 zaterdag 3:00 Amerika Vietnam E
9:00 Zambia Japan C
11:30 Engeland D
14:00 Denemarken China D
23 juli 2023 zondag 7:00 Zweden Zuid Afrika G
9:30 Oranje Leeuwinnen E
12:00 Frankrijk Jamaica F
24 juli 2023 maandag 8:00 ItaliŽ ArgentiniŽ G
10:30 Duitsland Marokko H
13:00 BraziliŽ F
25 juli 2023 dinsdag 4:00 Columbia Zuid Korea F
7:30 Nieuw Zeeland Filippijnen A
10:00 Zwitserland Noorwegen A
26 juli 2023 woensdag 7:00 Japan Costa Rica C
9:30 Spanje Zambia C
14:00 Canada Ierland B
27 juli 2023 donderdag 3:00 Amerika Oranje Leeuwinnen E
9:30 Vietnam E
12:00 AustraliŽ Nigeria B
28 juli 2023 vrijdag 2:00 ArgentiniŽ Zuid Afrika G
10:30 Engeland Denemarken D
13:00 China D
29 juli 2023 zaterdag 9:30 Zweden ItaliŽ G
12:00 Frankrijk BraziliŽ F
14:30 Jamaica F
30 juli 2023 zondag 9:00 Noorwegen Filippijnen A
9:00 Zwitserland Nieuw Zeeland A
11:30 Duitsland Colombia H
31 juli 2023 maandag 9:00 Costa Rica Zambia C
9:00 Spanje Japan C
31 juli 2023 maandag 12:00 Canada AustraliŽ B
12:00 Ierland Nigeria B
1 augustus 2023 dinsdag 9:00 Amerika E
9:00 Oranje Leeuwinnen Vietnam E
1 augustus 2023 dinsdag 13:00 Denemarken D
13:00 Engeland China D
2 augustus 2023 woensdag 9:00 ArgentiniŽ Zweden G
9:00 Zuid Afrika ItaliŽ G
2 augustus 2023 woensdag 12:00 Frankrijk F
12:00 BraziliŽ Jamaica F
3 augustus 2023 donderdag 12:00 Zuid Korea Duitsland H
12:00 Marokko Colombia H

1/8 finales:
5 augustus 2023 zaterdag 7:00 1A 2C
10:00 1C 2A
6 augustus 2023 zondag 4:00 1E 2G
11:00 1G 2E
7 augustus 2023 maandag 9:30 1D 2B
12:30 1B 2D
8 augustus 2023 dinsdag 10:00 1H 2F
13:00 1F 2H

Kwartfinales:
11 augustus 2023 vrijdag 3:00 1C/2A 1G/2E
9:00 1A/2C 1E/2G
12 augustus 2023 zaterdag 9:00 1B/2D 1F/2H
12:30 1A/2C 1E/2G


Halve finales:
15 augustus 2023 dinsdag 10:00 (1A/2C) / (1E/2G) (1C/2A) / (1G/2E)
16 augustus 2023 woensdag 12:00 (1B/2D) / (1F/2H) (1D/2B) / (1H/2F)


derde en vierde plaats


19 augustus 2023 zaterdag 10:00

De finale


20 augustus 2023 zondag 12:00









Poule E

22 juli 2023 zaterdag 3:00 Amerika Vietnam
23 juli 2022 zondag 9:30 Oranje Leeuwinnen
27 juli 2022 donderdag 3:00 Oranje Leeuwinnen Amerika
9:30 Vietnam
1 augustus 2022 dinsdag 9:00 Vietnam Oranje Leeuwinnen
9:00 Amerika



w g g v p v-t
Amerika 0 0 0 0 0 0-0 0
Oranje Leeuwinnen 0 0 0 0 0 0-0 0
Vietnam 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0

























Kwalificatie wedstrijden van de Oranje Leeuwinnen in groep C

17 september 2021 vrijdag 20:45 Oranje Leeuwinnen TsjechiŽ 1-1
21 september 2021 dinsdag 20:45 IJsland Oranje Leeuwinnen 0-2
22 oktober 2021 vrijdag 20:45 Cyprus Oranje Leeuwinnen 0-8
26 oktober 2021 dinsdag 20:00 Wit Rusland Oranje Leeuwinnen 0-2
27 november 2021 zaterdag 12:00 TsjechiŽ Oranje Leeuwinnen 2-2
8 april 2022 vrijdag 20:45 Oranje Leeuwinnen Cyprus 12-0
28 juni 2022 dinsdag 20:45 Oranje Leeuwinnen Wit Rusland 3-0
6 september 2022 dinsdag 20:45 Oranje Leeuwinnen IJsland 1-0

Eindstand groep C
w g g v p v-t
Oranje Leeuwinnen 8 6 2 0 20 31-3 +28
IJsland 8 6 0 2 18 25-3 +22
TsjechiŽ 8 3 2 3 11 25-10 +15
Wit Rusland 8 2 1 5 7 7-26 -19
Cyprus 8 0 1 7 1 2-48 -46

Overige wedstrijden in groep C:

17 september 2021 vrijdag Wit Rusland Cyprus 4-1
21 september 2021 dinsdag TsjechiŽ Cyprus 8-0
22 oktober 2021 vrijdag IJsland TsjechiŽ 4-0
26 oktober 2021 dinsdag IJsland Cyprus 5-0
26 november 2021 vrijdag Cyprus Wit Rusland 1-1
30 november 2021 dinsdag Cyprus IJsland 0-4
7 april 2022 donderdag Wit Rusland IJsland 0-5
12 april 2022 dinsdag TsjechiŽ IJsland 0-1
24 juni 2022 vrijdag Wit Rusland TsjechiŽ 2-1
1 september 2022 donderdag Cyprus TsjechiŽ 0-6
2 september 2022 vrijdag IJsland Wit Rusland 6-0
6 september 2022 dinsdag TsjechiŽ Wit Rusland 7-0