home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Euro 2022 vrouwen in Engeland


< >


6 juli 2022 woensdag 21:00 Engeland Oostenrijk 1-0 A
7 juli 2022 donderdag 21:00 Noorwegen Noord Ierland 4-1 A
8 juli 2022 vrijdag 18:00 Spanje Finland 4-1 B
21:00 Duitsland Denemarken 4-0 B
9 juli 2022 zaterdag 18:00 Portugal Zwitserland 2-2 C
21:00 Oranje Leeuwinnen Zweden 1-1 C
10 juli 2022 zondag 18:00 BelgiŽ IJsland 1-1 D
21:00 Frankrijk ItaliŽ 5-1 D
11 juli 2022 maandag 18:00 Oostenrijk Noord Ierland 2-0 A
21:00 Engeland Noorwegen 8-0 A
12 juli 2022 dinsdag 18:00 Denemarken Finland 1-0 B
21:00 Duitsland Spanje 2-0 B
13 juli 2022 woensdag 18:00 Zweden Zwitserland 2-1 C
21:00 Oranje Leeuwinnen Portugal 3-2 C
14 juli 2022 donderdag 18:00 ItaliŽ IJsland 1-1 D
21:00 Frankrijk BelgiŽ 2-1 D
15 juli 2022 vrijdag 21:00 Noord Ierland Engeland 0-5 A
21:00 Oostenrijk Noorwegen 1-0 A
16 juli 2022 zaterdag 21:00 Denemarken Spanje 0-1 B
21:00 Finland Duitsland 0-3 B
17 juli 2022 zondag 18:00 Zwitserland Oranje Leeuwinnen 1-4 C
18:00 Portugal Zweden 0-5 C
18 juli 2022 maandag 21:00 ItaliŽ BelgiŽ 0-1 D
21:00 IJsland Frankrijk 1-1 D



Kwartfinales:
20 juli 2022 woensdag 21:00 Engeland Spanje 2-1
21 juli 2022 donderdag 21:00 Duitsland Oostenrijk 2-0
22 juli 2022 vrijdag 21:00 Zweden BelgiŽ 1-0
23 juli 2022 zaterdag 21:00 Frankrijk Oranje Leeuwinnen 1-0


Halve finales:
26 juli 2022 dinsdag 21:00 Zweden Engeland 0-4
27 juli 2022 woensdag 21:00 Frankrijk Duitsland 1-2



De finale


31 juli 2022 zondag 18:00 Engeland Duitsland 2-1









Poule C

9 juli 2022 zaterdag 18:00 Zwitserland Portugal 2-2
21:00 Oranje Leeuwinnen Zweden 1-1
12 juli 2022 woensdag 18:00 Zweden Zwitserland 2-1
21:00 Oranje Leeuwinnen Portugal 3-2
17 juli 2022 zondag 18:00 Zwitserland Oranje Leeuwinnen 4-1
18:00 Zweden Portugal 5-0



w g g v p v-t
Zweden 3 2 1 0 7 8-2 +6
Oranje Leeuwinnen 3 2 1 0 7 8-4 +4
Zwitserland 3 0 1 2 1 4-8 -4
Portugal 3 0 1 2 1 4-10 -6













Poule A - kwalificatie

30 augustus 2019 vrijdag 18:00 Estland Oranje Leeuwinnen 0-7
3 september 2019 dinsdag 20:00 Oranje Leeuwinnen Turkije 3-0
4 oktober 2019 vrijdag 19:00 SloveniŽ Oranje Leeuwinnen 2-4
8 oktober 2019 dinsdag 20:00 Oranje Leeuwinnen Rusland 2-0
8 november 2019 vrijdag 17:00 Turkije Oranje Leeuwinnen 0-8
12 november 2019 dinsdag 20:00 Oranje Leeuwinnen SloveniŽ 4-1
18 september 2020 vrijdag 16:00 Rusland Oranje Leeuwinnen 0-1
23 oktober 2020 vrijdag 19:30 Oranje Leeuwinnen Estland 7-0
27 oktober 2020 dinsdag 19:00 Kosovo Oranje Leeuwinnen 0-6
1 december 2020 dinsdag 18:30 Oranje Leeuwinnen Kosovo 6-0



w g g v p v-t
Oranje Leeuwinnen 10 10 0 0 30 48-3 +45
Rusland 10 8 0 2 24 23-6 +17
SloveniŽ 9 5 0 4 15 22-12 +10
Kosovo 10 3 1 6 10 6-29 -23
Turkije 10 1 2 7 5 9-28 -19
Estland 9 0 1 8 1 1-31 -30


Overige wedstrijden in poule A:

30 augustus 2019 vrijdag Kosovo Turkije 2-0
30 augustus 2019 vrijdag SloveniŽ Rusland 0-1
3 september 2019 dinsdag Rusland Estland 4-0
3 september 2019 dinsdag SloveniŽ Kosovo 5-0
4 oktober 2019 vrijdag Turkije Estland 0-0
8 oktober 2019 dinsdag Turkije SloveniŽ 1-6
8 oktober 2019 dinsdag Estland Kosovo 1-2
6 maart 2020 vrijdag Kosovo Rusland 0-5
10 maart 2020 dinsdag Kosovo SloveniŽ 0-3
18 september 2020 vrijdag SloveniŽ Turkije 3-1
18 september 2020 vrijdag Kosovo Estland 2-0
22 september 2020 dinsdag Estland Rusland 0-3
23 oktober 2020 vrijdag Rusland SloveniŽ 1-0
23 oktober 2020 vrijdag Turkije Kosovo 0-0
27 oktober 2020 dinsdag Rusland Turkije 4-2
Estland SloveniŽ
27 november 2020 vrijdag Estland Turkije 0-4
27 november 2020 vrijdag Rusland Kosovo 3-0
1 december 2020 dinsdag SloveniŽ Estland 2-0
1 december 2020 dinsdag Turkije Rusland 1-2