home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2022-2023
<

Tussenstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2022-2023

1
5 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode VVV Venlo Almere City FC 3-0
20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Eindhoven 1-3
20:00 eerste periode FC Dordrecht Roda JC 0-2
20:00 eerste periode Heracles Almelo ADO Den Haag 4-0
20:00 eerste periode NAC Breda Helmond Sport 1-0
20:00 eerste periode TOP Oss Jong FC Utrecht 3-0
20:00 eerste periode Willem II Jong PSV 1-1
7 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode PEC Zwolle De Graafschap 2-1
8 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax SC Telstar 1-1
20:00 eerste periode Jong AZ MVV 3-1
2
12 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC TOP Oss 3-0
20:00 eerste periode De Graafschap VVV Venlo 1-2
20:00 eerste periode FC Eindhoven Willem II 2-1
20:00 eerste periode Helmond Sport Jong AZ 1-3
20:00 eerste periode Roda JC Jong Ajax 1-0
20:00 eerste periode SC Telstar PEC Zwolle 0-5
14 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode ADO Den Haag FC Den Bosch 0-2
15 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Heracles Almelo 0-3
20:00 eerste periode Jong PSV FC Dordrecht 1-0
20:00 eerste periode MVV NAC Breda 3-1
3
19 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Roda JC 0-3
20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht 2-1
20:00 eerste periode Helmond Sport FC Eindhoven 0-1
20:00 eerste periode MVV ADO Den Haag 3-1
20:00 eerste periode NAC Breda TOP Oss 1-0
20:00 eerste periode Willem II SC Telstar 2-1
21 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode VVV Venlo PEC Zwolle 0-4
22 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ Almere City FC 3-2
20:00 eerste periode Jong Ajax De Graafschap 5-1
20:00 eerste periode Jong PSV Heracles Almelo 0-3
4
26 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Den Bosch 2-0
20:00 eerste periode FC Eindhoven Jong AZ 1-0
20:00 eerste periode De Graafschap FC Dordrecht 1-1
20:00 eerste periode TOP Oss VVV Venlo 1-2
20:00 eerste periode PEC Zwolle Jong PSV 4-2
20:00 eerste periode Roda JC NAC Breda 1-3
20:00 eerste periode SC Telstar Helmond Sport 2-1
28 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode ADO Den Haag Jong Ajax 4-0
29 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Willem II 0-0
20:00 eerste periode Heracles Almelo MVV 2-2
5
1 september 2022 donderdag 20:00 eerste periode SC Telstar De Graafschap 0-1
2 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport Almere City FC 3-0
20:00 eerste periode FC Den Bosch PEC Zwolle 1-2
20:00 eerste periode NAC Breda FC Eindhoven 1-1
20:00 eerste periode VVV Venlo Jong FC Utrecht 2-1
20:00 eerste periode Willem II ADO Den Haag 1-0
4 september 2022 zondag 12:15 eerste periode MVV Roda JC 1-1
5 september 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax Heracles Almelo 4-0
20:00 eerste periode Jong AZ FC Dordrecht 3-1
20:00 eerste periode Jong PSV TOP Oss 0-3
6
9 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC SC Telstar 0-1
20:00 eerste periode ADO Den Haag Jong AZ 2-2
20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Den Bosch 2-1
20:00 eerste periode FC Eindhoven MVV 5-0
20:00 eerste periode De Graafschap NAC Breda 1-1
20:00 eerste periode Heracles Almelo VVV Venlo 5-3
20:00 eerste periode TOP Oss Jong Ajax 1-1
20:00 eerste periode PEC Zwolle Willem II 2-2
20:00 eerste periode Roda JC Jong PSV 1-1
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Helmond Sport 2-0
8
12 september 2022 maandag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Eindhoven 1-1
20:00 eerste periode Jong Ajax NAC Breda 3-1
20:00 eerste periode Jong AZ PEC Zwolle 2-3
20:00 eerste periode Jong PSV FC Den Bosch 3-1
20:00 eerste periode Roda JC De Graafschap 3-2
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht ADO Den Haag 1-1
23 september 2022 vrijdag 21:00 eerste periode FC Dordrecht MVV 1-2
21:00 eerste periode Heracles Almelo Helmond Sport 2-0
21:00 eerste periode TOP Oss Willem II 1-3
21:00 eerste periode VVV Venlo SC Telstar 1-1
7
16 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap Almere City FC 1-2
20:00 eerste periode FC Eindhoven Roda JC 3-3
20:00 eerste periode Helmond Sport FC Dordrecht 2-1
20:00 eerste periode MVV Jong Ajax 4-1
20:00 eerste periode NAC Breda Jong FC Utrecht 3-1
20:00 eerste periode PEC Zwolle ADO Den Haag 1-2
20:00 eerste periode SC Telstar Heracles Almelo 0-3
20:00 eerste periode VVV Venlo Jong PSV 1-1
20:00 eerste periode Willem II Jong AZ 1-0
17 september 2022 zaterdag 16:30 eerste periode FC Den Bosch TOP Oss 4-1
9
30 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Roda JC
20:00 eerste periode ADO Den Haag Jong PSV
20:00 eerste periode FC Den Bosch Heracles Almelo
20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Dordrecht
20:00 eerste periode De Graafschap Jong AZ
20:00 eerste periode Helmond Sport TOP Oss
20:00 eerste periode MVV Willem II
20:00 eerste periode NAC Breda VVV Venlo
20:00 eerste periode PEC Zwolle Jong Ajax
20:00 eerste periode SC Telstar Jong FC Utrecht
10
7 oktober 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Almere City FC
20:00 eerste periode ADO Den Haag FC Eindhoven
20:00 eerste periode Jong Ajax Helmond Sport
20:00 eerste periode Jong AZ NAC Breda
20:00 eerste periode FC Dordrecht PEC Zwolle
20:00 eerste periode Heracles Almelo De Graafschap
20:00 eerste periode TOP Oss MVV
20:00 eerste periode Jong PSV SC Telstar
20:00 eerste periode Roda JC VVV Venlo
20:00 eerste periode Willem II FC Den Bosch
Beginstand eerste periode


11
14 oktober 2022 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong Ajax
20:00 tweede periode FC Den Bosch Jong AZ
20:00 tweede periode FC Eindhoven TOP Oss
20:00 tweede periode De Graafschap Jong FC Utrecht
20:00 tweede periode Helmond Sport Willem II
20:00 tweede periode MVV Jong PSV
20:00 tweede periode NAC Breda ADO Den Haag
20:00 tweede periode PEC Zwolle Heracles Almelo
20:00 tweede periode SC Telstar Roda JC
20:00 tweede periode VVV Venlo FC Dordrecht
12
21 oktober 2022 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II Almere City FC
20:00 tweede periode ADO Den Haag De Graafschap
20:00 tweede periode Heracles Almelo FC Eindhoven
20:00 tweede periode TOP Oss Roda JC
22 oktober 2022 zaterdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht NAC Breda
20:00 tweede periode MVV FC Den Bosch
24 oktober 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax VVV Venlo
20:00 tweede periode Jong AZ SC Telstar
20:00 tweede periode Jong PSV Helmond Sport
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht PEC Zwolle
13
28 oktober 2022 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Heracles Almelo
20:00 tweede periode FC Den Bosch NAC Breda
20:00 tweede periode FC Eindhoven Jong PSV
20:00 tweede periode De Graafschap TOP Oss
20:00 tweede periode Helmond Sport ADO Den Haag
20:00 tweede periode PEC Zwolle MVV
20:00 tweede periode Roda JC Jong FC Utrecht
20:00 tweede periode SC Telstar FC Dordrecht
20:00 tweede periode VVV Venlo Jong AZ
31 oktober 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax Willem II
14
4 november 2022 vrijdag 20:00 tweede periode ADO Den Haag VVV Venlo
20:00 tweede periode FC Den Bosch De Graafschap
20:00 tweede periode FC Dordrecht Jong Ajax
20:00 tweede periode MVV Helmond Sport
20:00 tweede periode NAC Breda SC Telstar
20:00 tweede periode TOP Oss PEC Zwolle
20:00 tweede periode Willem II Heracles Almelo
7 november 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Almere City FC
20:00 tweede periode Jong AZ Roda JC
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven
15
11 november 2022 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap Jong PSV
20:00 tweede periode PEC Zwolle FC Eindhoven
20:00 tweede periode Roda JC Helmond Sport
20:00 tweede periode SC Telstar ADO Den Haag
20:00 tweede periode TOP Oss Jong AZ
20:00 tweede periode VVV Venlo Willem II
20:00 tweede periode Heracles Almelo NAC Breda
13 november 2022 zondag 12:15 tweede periode Almere City FC FC Dordrecht
14 november 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax FC Den Bosch
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht MVV
16
17 november 2022 donderdag 18:45 tweede periode Jong PSV Jong FC Utrecht
21:00 tweede periode Jong AZ Jong Ajax
18 november 2022 vrijdag 18:45 tweede periode FC Eindhoven SC Telstar
21:00 tweede periode Helmond Sport De Graafschap
19 november 2022 zaterdag 16:30 tweede periode FC Den Bosch VVV Venlo
18:45 tweede periode Heracles Almelo TOP Oss
21:00 tweede periode NAC Breda PEC Zwolle
20 november 2022 zondag 14:30 tweede periode FC Dordrecht Willem II
16:45 tweede periode MVV Almere City FC
20:00 tweede periode ADO Den Haag Roda JC
17
11 december 2022 zondag 12:15 tweede periode Willem II NAC Breda
14:30 tweede periode Almere City FC ADO Den Haag
14:30 tweede periode De Graafschap FC Eindhoven
14:30 tweede periode Jong Ajax Jong FC Utrecht
14:30 tweede periode SC Telstar FC Den Bosch
14:30 tweede periode TOP Oss FC Dordrecht
14:30 tweede periode VVV Venlo MVV
14:30 tweede periode Roda JC Heracles Almelo
12 december 2022 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ Jong PSV
21:00 tweede periode PEC Zwolle Helmond Sport
18
15 december 2022 donderdag 20:00 tweede periode Jong PSV Jong Ajax
16 december 2022 vrijdag 20:00 tweede periode NAC Breda Almere City FC
20:00 tweede periode ADO Den Haag TOP Oss
20:00 tweede periode FC Eindhoven VVV Venlo
20:00 tweede periode De Graafschap Willem II
20:00 tweede periode Helmond Sport FC Den Bosch
20:00 tweede periode Heracles Almelo FC Dordrecht
20:00 tweede periode Roda JC PEC Zwolle
20:00 tweede periode SC Telstar MVV
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Jong AZ
19
6 januari 2023 vrijdag 20:00 tweede periode PEC Zwolle Almere City FC
20:00 tweede periode Jong Ajax FC Eindhoven
20:00 tweede periode Jong AZ Heracles Almelo
20:00 tweede periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht
20:00 tweede periode FC Dordrecht ADO Den Haag
20:00 tweede periode MVV De Graafschap
20:00 tweede periode NAC Breda Jong PSV
20:00 tweede periode TOP Oss SC Telstar
20:00 tweede periode VVV Venlo Helmond Sport
20:00 tweede periode Willem II Roda JC
Beginstand tweede periode


20
13 januari 2023 vrijdag 20:00 derde periode ADO Den Haag MVV
20:00 derde periode Heracles Almelo PEC Zwolle
20:00 derde periode De Graafschap Jong Ajax
20:00 derde periode FC Eindhoven FC Den Bosch
20:00 derde periode Helmond Sport NAC Breda
20:00 derde periode Roda JC TOP Oss
20:00 derde periode SC Telstar Jong AZ
15 januari 2023 zondag 12:15 derde periode Almere City FC Willem II
16 januari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht
20:00 derde periode Jong PSV VVV Venlo
21
20 januari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC De Graafschap
20:00 derde periode FC Den Bosch Jong PSV
20:00 derde periode MVV Heracles Almelo
20:00 derde periode PEC Zwolle VVV Venlo
20:00 derde periode TOP Oss NAC Breda
20:00 derde periode Willem II FC Eindhoven
21 januari 2023 zaterdag 16:30 derde periode FC Dordrecht SC Telstar
22 januari 2023 zondag 12:15 derde periode ADO Den Haag Jong FC Utrecht
23 januari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Roda JC
20:00 derde periode Jong AZ Helmond Sport
22
27 januari 2023 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Almere City FC
20:00 derde periode FC Den Bosch MVV
20:00 derde periode FC Eindhoven Heracles Almelo
20:00 derde periode Helmond Sport Jong Ajax
20:00 derde periode NAC Breda Jong AZ
20:00 derde periode PEC Zwolle TOP Oss
20:00 derde periode Roda JC FC Dordrecht
20:00 derde periode VVV Venlo ADO Den Haag
30 januari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong PSV Willem II
20:00 derde periode Jong FC Utrecht De Graafschap
23
3 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong PSV
20:00 derde periode ADO Den Haag NAC Breda
20:00 derde periode FC Dordrecht FC Eindhoven
20:00 derde periode De Graafschap SC Telstar
20:00 derde periode Heracles Almelo Jong FC Utrecht
20:00 derde periode TOP Oss FC Den Bosch
20:00 derde periode Willem II Helmond Sport
5 februari 2023 zondag 14:30 derde periode Roda JC MVV
6 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax PEC Zwolle
20:00 derde periode Jong AZ VVV Venlo
24
10 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Almere City FC
20:00 derde periode FC Den Bosch Jong Ajax
20:00 derde periode Helmond Sport Roda JC
20:00 derde periode MVV TOP Oss
20:00 derde periode NAC Breda De Graafschap
20:00 derde periode PEC Zwolle Jong AZ
20:00 derde periode VVV Venlo Heracles Almelo
20:00 derde periode Willem II FC Dordrecht
13 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong PSV ADO Den Haag
20:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Telstar
25
17 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Helmond Sport
20:00 derde periode ADO Den Haag PEC Zwolle
20:00 derde periode FC Dordrecht VVV Venlo
20:00 derde periode Heracles Almelo Willem II
20:00 derde periode SC Telstar Jong PSV
20:00 derde periode TOP Oss FC Eindhoven
19 februari 2023 zondag 12:15 derde periode De Graafschap Roda JC
20 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax MVV
20:00 derde periode Jong AZ FC Den Bosch
20:00 derde periode Jong FC Utrecht NAC Breda
26
24 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC Almere City FC
20:00 derde periode FC Eindhoven De Graafschap
20:00 derde periode Helmond Sport Jong FC Utrecht
20:00 derde periode Heracles Almelo SC Telstar
20:00 derde periode NAC Breda FC Dordrecht
20:00 derde periode VVV Venlo TOP Oss
20:00 derde periode Willem II Jong Ajax
26 februari 2023 zondag 12:15 derde periode FC Den Bosch ADO Den Haag
27 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong PSV Jong AZ
20:00 derde periode MVV PEC Zwolle
27
3 maart 2023 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Almere City FC
20:00 derde periode ADO Den Haag Heracles Almelo
20:00 derde periode De Graafschap Helmond Sport
20:00 derde periode MVV VVV Venlo
20:00 derde periode PEC Zwolle FC Den Bosch
20:00 derde periode SC Telstar FC Eindhoven
6 maart 2023 zondag 20:00 derde periode Jong Ajax TOP Oss
20:00 derde periode Jong AZ Willem II
20:00 derde periode Jong PSV NAC Breda
20:00 derde periode Jong FC Utrecht Roda JC
28
10 maart 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong FC Utrecht
20:00 derde periode FC Dordrecht De Graafschap
20:00 derde periode FC Eindhoven Jong Ajax
20:00 derde periode Helmond Sport Jong PSV
20:00 derde periode Heracles Almelo Jong AZ
20:00 derde periode NAC Breda MVV
20:00 derde periode TOP Oss ADO Den Haag
20:00 derde periode Roda JC SC Telstar
20:00 derde periode VVV Venlo FC Den Bosch
20:00 derde periode Willem II PEC Zwolle

30
13 maart 2023 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC VVV Venlo
20:00 vierde periode FC Eindhoven ADO Den Haag
20:00 vierde periode De Graafschap PEC Zwolle
20:00 vierde periode NAC Breda Jong Ajax
20:00 vierde periode Roda JC Jong AZ
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong PSV
vierde periode FC Dordrecht Helmond Sport
vierde periode Heracles Almelo FC Den Bosch
vierde periode SC Telstar TOP Oss
vierde periode Willem II MVV
29
17 maart 2023 vrijdag 20:00 vierde periode ADO Den Haag Willem II
20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Dordrecht
20:00 vierde periode Helmond Sport SC Telstar
20:00 vierde periode MVV Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode TOP Oss Heracles Almelo
20:00 vierde periode PEC Zwolle NAC Breda
20:00 vierde periode VVV Venlo Roda JC
20 maart 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Almere City FC
20:00 vierde periode Jong AZ FC Eindhoven
20:00 vierde periode Jong PSV De Graafschap
31
31 maart 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Heracles Almelo Almere City FC
20:00 vierde periode ADO Den Haag SC Telstar
20:00 vierde periode MVV FC Eindhoven
20:00 vierde periode TOP Oss Helmond Sport
20:00 vierde periode PEC Zwolle Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode VVV Venlo NAC Breda
2 april 2023 zondag 12:15 vierde periode FC Den Bosch Willem II
3 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax FC Dordrecht
20:00 vierde periode Jong AZ De Graafschap
20:00 vierde periode Jong PSV Roda JC
32
7 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong AZ
20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong PSV
20:00 vierde periode FC Eindhoven PEC Zwolle
20:00 vierde periode De Graafschap Heracles Almelo
20:00 vierde periode Helmond Sport MVV
20:00 vierde periode NAC Breda FC Den Bosch
20:00 vierde periode Roda JC ADO Den Haag
20:00 vierde periode SC Telstar Jong Ajax
9 april 2023 zondag 12:15 vierde periode Willem II VVV Venlo
10 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht TOP Oss
33
14 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Helmond Sport
20:00 vierde periode Heracles Almelo Roda JC
20:00 vierde periode MVV FC Dordrecht
20:00 vierde periode NAC Breda Willem II
20:00 vierde periode PEC Zwolle SC Telstar
20:00 vierde periode TOP Oss De Graafschap
20:00 vierde periode VVV Venlo FC Eindhoven
16 april 2023 zondag 12:15 vierde periode ADO Den Haag Almere City FC
17 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Jong PSV
20:00 vierde periode Jong AZ Jong FC Utrecht
34
21 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC PEC Zwolle
20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong AZ
20:00 vierde periode FC Eindhoven NAC Breda
20:00 vierde periode De Graafschap ADO Den Haag
20:00 vierde periode Helmond Sport Heracles Almelo
20:00 vierde periode Roda JC FC Den Bosch
20:00 vierde periode SC Telstar VVV Venlo
20:00 vierde periode Willem II TOP Oss
24 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV MVV
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax
35
28 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss Almere City FC
20:00 vierde periode ADO Den Haag Helmond Sport
20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Telstar
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode Heracles Almelo Jong PSV
20:00 vierde periode MVV Jong AZ
20:00 vierde periode PEC Zwolle FC Dordrecht
20:00 vierde periode VVV Venlo Jong Ajax
29 april 2023 zaterdag 18:45 vierde periode Willem II De Graafschap
21:00 vierde periode NAC Breda Roda JC
36
5 mei 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC NAC Breda
20:00 vierde periode FC Dordrecht Heracles Almelo
20:00 vierde periode De Graafschap MVV
20:00 vierde periode Helmond Sport VVV Venlo
20:00 vierde periode Roda JC FC Eindhoven
20:00 vierde periode SC Telstar Willem II
20:00 vierde periode Jong Ajax ADO Den Haag
20:00 vierde periode Jong AZ TOP Oss
20:00 vierde periode Jong PSV PEC Zwolle
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch
37
12 mei 2023 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Almere City FC
20:00 vierde periode ADO Den Haag FC Dordrecht
20:00 vierde periode Jong Ajax Jong AZ
20:00 vierde periode FC Eindhoven Helmond Sport
20:00 vierde periode MVV SC Telstar
20:00 vierde periode NAC Breda Heracles Almelo
20:00 vierde periode TOP Oss Jong PSV
20:00 vierde periode PEC Zwolle Roda JC
20:00 vierde periode VVV Venlo De Graafschap
20:00 vierde periode Willem II Jong FC Utrecht
38
19 mei 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC MVV
20:00 vierde periode Jong AZ ADO Den Haag
20:00 vierde periode FC Dordrecht TOP Oss
20:00 vierde periode De Graafschap FC Den Bosch
20:00 vierde periode Helmond Sport PEC Zwolle
20:00 vierde periode Heracles Almelo Jong Ajax
20:00 vierde periode Jong PSV FC Eindhoven
20:00 vierde periode Roda JC Willem II
20:00 vierde periode SC Telstar NAC Breda
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht VVV Venlo


Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2022-2023