home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2021-2022
< >

Eindstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2021-2022


1
6 augustus 2021 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Helmond Sport 2-0
20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong PSV 1-1
20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Volendam 2-2
20:00 eerste periode Excelsior TOP Oss 0-1
20:00 eerste periode SC Telstar FC Emmen 1-1
7 augustus 2021 zaterdag 16:30 eerste periode De Graafschap Roda JC 0-3
8 augustus 2021 zondag 12:15 eerste periode ADO Den Haag Jong Ajax 2-0
14:30 eerste periode VVV Venlo NAC Breda 2-2
9 augustus 2021 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ Almere City FC 2-1
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht MVV 0-1
2
13 augustus 2021 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Jong FC Utrecht 1-1
20:00 eerste periode FC Emmen FC Eindhoven 0-1
20:00 eerste periode Helmond Sport Jong AZ 1-2
20:00 eerste periode MVV De Graafschap 1-3
20:00 eerste periode NAC Breda SC Telstar 2-2
20:00 eerste periode TOP Oss VVV Venlo 2-1
20:00 eerste periode Roda JC Excelsior 1-2
20:00 eerste periode FC Volendam ADO Den Haag 1-3
16 augustus 2021 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax FC Dordrecht 1-2
20:00 eerste periode Jong PSV FC Den Bosch 0-1
3
20 augustus 2021 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong Ajax 2-3
20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht 2-2
20:00 eerste periode Excelsior FC Volendam 1-1
20:00 eerste periode De Graafschap NAC Breda 2-0
20:00 eerste periode MVV Helmond Sport 3-2
20:00 eerste periode SC Telstar Roda JC 3-4
20:35 eerste periode ADO Den Haag FC Emmen 1-2
21 augustus 2021 zaterdag 16:30 eerste periode VVV Venlo Almere City FC 2-1
23 augustus 2021 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ TOP Oss 1-0
20:00 eerste periode Jong PSV FC Eindhoven 3-2
4
27 augustus 2021 vrijdag 20:00 eerste periode Roda JC Almere City FC 3-4
20:00 eerste periode Jong Ajax Excelsior 1-2
20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Den Bosch 1-0
20:00 eerste periode FC Emmen De Graafschap 0-2
20:00 eerste periode NAC Breda ADO Den Haag 3-0
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht SC Telstar 3-0
20:00 eerste periode FC Volendam MVV 5-0
20:00 eerste periode VVV Venlo Jong AZ 0-1
20:00 eerste periode Helmond Sport Jong PSV 1-0
28 augustus 2021 zaterdag 16:30 eerste periode TOP Oss FC Dordrecht 3-0
5
3 september 2021 vrijdag 18:45 eerste periode FC Den Bosch Excelsior 0-5
21:00 eerste periode Helmond Sport FC Emmen 1-0
4 september 2021 zaterdag 16:30 eerste periode Almere City FC TOP Oss 3-0
5 september 2021 zondag 14:30 eerste periode MVV SC Telstar 3-0
16:45 eerste periode ADO Den Haag FC Eindhoven 4-2
20:00 eerste periode FC Dordrecht VVV Venlo 0-1
13 september 2021 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax NAC Breda 6-3
20:00 eerste periode Jong AZ De Graafschap 2-1
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Jong PSV 2-1
20:00 eerste periode FC Volendam Roda JC 2-2
6
10 september 2021 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar Almere City FC 1-1
20:00 eerste periode FC Emmen MVV 7-1
20:00 eerste periode Excelsior FC Dordrecht 3-1
20:00 eerste periode TOP Oss ADO Den Haag 3-3
20:00 eerste periode VVV Venlo FC Den Bosch 2-1
20:00 eerste periode Jong AZ Jong FC Utrecht 0-1
20:00 eerste periode De Graafschap FC Volendam 0-3
20:00 eerste periode Jong PSV Jong Ajax 3-1
20:00 eerste periode Roda JC NAC Breda 0-0
13 september 2021 maandag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Helmond Sport 3-2
7
17 september 2021 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Jong Ajax 2-4
20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong AZ 2-1
20:00 eerste periode FC Dordrecht SC Telstar 0-1
20:00 eerste periode De Graafschap Excelsior 3-1
20:00 eerste periode Helmond Sport Jong FC Utrecht 0-3
20:00 eerste periode MVV FC Eindhoven 1-0
20:00 eerste periode NAC Breda FC Emmen 1-2
20:00 eerste periode Roda JC TOP Oss 2-0
20:00 eerste periode FC Volendam VVV Venlo 2-1
20 september 2021 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV ADO Den Haag 0-1
8
24 september 2021 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Dordrecht 2-2
20:00 eerste periode ADO Den Haag Roda JC 2-0
20:00 eerste periode FC Eindhoven NAC Breda 2-0
20:00 eerste periode FC Emmen FC Den Bosch 2-0
20:00 eerste periode Excelsior Jong PSV 3-0
20:00 eerste periode De Graafschap Jong FC Utrecht 2-2
20:00 eerste periode TOP Oss FC Volendam 2-3
20:00 eerste periode SC Telstar Jong AZ 1-0
20:00 eerste periode VVV Venlo Helmond Sport 1-0
27 september 2021 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax MVV 3-1
9
1 oktober 2021 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Almere City FC 3-2
20:00 eerste periode Jong AZ FC Dordrecht 2-1
20:00 eerste periode FC Den Bosch SC Telstar 0-1
20:00 eerste periode Helmond Sport Jong Ajax 3-1
20:00 eerste periode MVV ADO Den Haag 2-6
20:00 eerste periode NAC Breda Excelsior 4-1
20:00 eerste periode TOP Oss De Graafschap 0-3
20:00 eerste periode Jong PSV VVV Venlo 2-1
20:00 eerste periode Roda JC FC Eindhoven 2-0
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht FC Emmen 0-1
Eindstand eerste periode


10
9 oktober 2021 zaterdag 16:30 tweede periode VVV Venlo MVV 2-0
18:45 tweede periode FC Emmen Excelsior 0-1
21:00 tweede periode FC Eindhoven TOP Oss 2-1
10 oktober 2021 zondag 14:30 tweede periode ADO Den Haag FC Den Bosch 3-2
16:45 tweede periode FC Dordrecht Helmond Sport 0-1
20:00 tweede periode Almere City FC De Graafschap 1-2
18 oktober 2021 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ Jong Ajax 1-1
20:00 tweede periode Jong PSV SC Telstar 2-3
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Roda JC 1-2
20:00 tweede periode FC Volendam NAC Breda 1-0
11
15 oktober 2021 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Almere City FC 1-0
20:00 tweede periode Excelsior VVV Venlo 3-0
20:00 tweede periode De Graafschap FC Eindhoven 0-0
20:00 tweede periode Helmond Sport ADO Den Haag 0-0
20:00 tweede periode MVV FC Dordrecht 2-1
20:00 tweede periode TOP Oss FC Emmen 1-2
20:00 tweede periode Jong Ajax Jong FC Utrecht 3-1
20:00 tweede periode NAC Breda Jong AZ 1-0
20:00 tweede periode Roda JC Jong PSV 2-2
20:00 tweede periode SC Telstar FC Volendam 1-5
12
22 oktober 2021 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong PSV 3-5
20:00 tweede periode ADO Den Haag Excelsior 0-2
20:00 tweede periode Jong AZ FC Volendam 0-1
20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Den Bosch 3-3
20:00 tweede periode FC Eindhoven Jong Ajax 1-3
20:00 tweede periode NAC Breda MVV 3-0
20:00 tweede periode SC Telstar Helmond Sport 2-2
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht TOP Oss 2-1
20:00 tweede periode VVV Venlo De Graafschap 1-2
23 oktober 2021 zaterdag 16:30 tweede periode Roda JC FC Emmen 1-2
13
29 oktober 2021 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht 2-1
20:00 tweede periode FC Emmen VVV Venlo 1-0
20:00 tweede periode De Graafschap ADO Den Haag 1-0
20:00 tweede periode FC Volendam FC Dordrecht 4-2
30 oktober 2021 zaterdag 16:30 tweede periode Excelsior FC Eindhoven 3-4
30 oktober 2021 zaterdag 20:00 tweede periode TOP Oss NAC Breda 1-3
1 november 2021 maandag 20:00 tweede periode Helmond Sport Almere City FC 1-2
20:00 tweede periode Jong Ajax SC Telstar 3-0
20:00 tweede periode Jong PSV Jong AZ 2-0
29 november 2021 maandag 13:00 tweede periode MVV Roda JC 1-1
14
5 november 2021 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AZ MVV 0-1
20:00 tweede periode FC Den Bosch De Graafschap 2-1
20:00 tweede periode FC Dordrecht NAC Breda 2-1
20:00 tweede periode Jong PSV TOP Oss 2-2
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 0-6
20:00 tweede periode FC Volendam FC Emmen 2-2
20:00 tweede periode Helmond Sport Roda JC 0-3
20:00 tweede periode VVV Venlo Jong Ajax 1-3
6 november 2021 zaterdag 16:30 tweede periode SC Telstar Excelsior 2-5
7 november 2021 zondag 12:15 tweede periode Almere City FC ADO Den Haag 1-3
15
12 november 2021 vrijdag 21:00 tweede periode TOP Oss Helmond Sport 0-0
13 november 2021 zaterdag 16:00 tweede periode FC Eindhoven FC Dordrecht 5-1
14 november 2021 zondag 14:30 tweede periode De Graafschap SC Telstar 1-1
16:45 tweede periode ADO Den Haag VVV Venlo 2-0
20:00 tweede periode Excelsior Almere City FC 4-4
15 november 2021 maandag 20:00 tweede periode MVV FC Den Bosch 0-1
22 november 2021 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax Roda JC 2-1
20:00 tweede periode Jong AZ FC Emmen 0-0
20:00 tweede periode Jong PSV NAC Breda 0-0
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Volendam 0-1
16
19 november 2021 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC MVV 0-2
20:00 tweede periode FC Den Bosch TOP Oss 1-0
20:00 tweede periode FC Dordrecht De Graafschap 0-4
20:00 tweede periode Helmond Sport Excelsior 1-5
20:00 tweede periode SC Telstar ADO Den Haag 0-2
20:00 tweede periode VVV Venlo FC Eindhoven 2-0
20:00 tweede periode Jong Ajax FC Volendam 4-4
20:00 tweede periode FC Emmen Jong PSV 2-0
20:00 tweede periode NAC Breda Jong FC Utrecht 1-1
20:00 tweede periode Roda JC Jong AZ 2-2
17
26 november 2021 vrijdag 20:00 tweede periode ADO Den Haag FC Dordrecht 5-1
20:00 tweede periode FC Eindhoven Jong AZ 1-0
20:00 tweede periode Excelsior Jong FC Utrecht 2-1
20:00 tweede periode De Graafschap Jong Ajax 1-3
20:00 tweede periode MVV Jong PSV 1-2
20:00 tweede periode TOP Oss SC Telstar 1-1
20:00 tweede periode Roda JC VVV Venlo 0-0
20:00 tweede periode FC Volendam FC Den Bosch 3-0
27 november 2021 zaterdag 16:30 tweede periode NAC Breda Helmond Sport 1-0
29 november 2021 maandag 20:00 tweede periode FC Emmen Almere City FC 3-0
18
3 december 2021 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Eindhoven 2-0
20:00 tweede periode FC Den Bosch NAC Breda 0-5
20:00 tweede periode FC Dordrecht Roda JC 2-5
20:00 tweede periode Helmond Sport FC Volendam 1-1
20:00 tweede periode MVV TOP Oss 1-1
20:00 tweede periode SC Telstar VVV Venlo 1-3
6 december 2021 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax FC Emmen 1-0
20:00 tweede periode Jong AZ Excelsior 0-2
20:00 tweede periode Jong PSV De Graafschap 2-3
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht ADO Den Haag 1-4
19
10 december 2021 vrijdag 20:00 tweede periode NAC Breda Almere City FC 1-1
20:00 tweede periode ADO Den Haag Jong AZ 3-2
20:00 tweede periode FC Eindhoven SC Telstar 1-1
20:00 tweede periode FC Emmen FC Dordrecht 2-1
20:00 tweede periode Excelsior MVV 2-1
20:00 tweede periode De Graafschap Helmond Sport 0-1
20:00 tweede periode TOP Oss Jong Ajax 1-1
20:00 tweede periode Roda JC FC Den Bosch 3-2
20:00 tweede periode FC Volendam Jong PSV 3-2
20:00 tweede periode VVV Venlo Jong FC Utrecht 1-2
Eindstand tweede periode


20
17 december 2021 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Volendam 2-3
20:00 derde periode ADO Den Haag NAC Breda 4-1
20:00 derde periode SC Telstar Jong PSV 0-0
20:00 derde periode VVV Venlo TOP Oss 2-3
20:00 derde periode MVV FC Emmen 0-1
18 december 2021 zaterdag 16:30 derde periode FC Eindhoven Roda JC 1-1
20:00 derde periode FC Dordrecht Excelsior 1-1
20 december 2021 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Helmond Sport 1-1
20:00 derde periode Jong AZ FC Den Bosch 3-3
20:00 derde periode Jong FC Utrecht De Graafschap 0-2
21
7 januari 2022 vrijdag 18:45 derde periode Helmond Sport FC Dordrecht 1-2
21:00 derde periode Roda JC MVV 1-0
8 januari 2022 zaterdag 18:45 derde periode FC Den Bosch FC Emmen 0-2
21:00 derde periode NAC Breda FC Eindhoven 0-0
9 januari 2022 zondag 12:15 derde periode FC Volendam SC Telstar 2-1
16:45 derde periode De Graafschap VVV Venlo 1-2
10 januari 2022 maandag 18:45 derde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax 0-2
21:00 derde periode Jong PSV Almere City FC 5-1
24 januari 2022 maandag 20:00 derde periode TOP Oss Jong AZ 1-0
25 januari 2022 dinsdag 20:00 derde periode Excelsior ADO Den Haag 2-3
22
14 januari 2022 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Roda JC 0-4
20:00 derde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht 4-0
20:00 derde periode Excelsior De Graafschap 0-0
20:00 derde periode NAC Breda FC Volendam 0-0
20:00 derde periode SC Telstar MVV 2-1
20:00 derde periode VVV Venlo Jong PSV 1-4
15 januari 2022 zaterdag 16:30 derde periode ADO Den Haag TOP Oss 2-0
17 januari 2022 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Den Bosch 2-1
20:00 derde periode FC Dordrecht Jong AZ 2-0
1 maart 2022 dinsdag 20:00 derde periode FC Emmen Helmond Sport 1-2
23
21 januari 2022 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap Almere City FC 1-0
20:00 derde periode Jong AZ VVV Venlo 2-0
20:00 derde periode FC Den Bosch FC Eindhoven 0-2
20:00 derde periode Helmond Sport TOP Oss 1-3
20:00 derde periode MVV FC Volendam 0-1
20:00 derde periode Jong PSV Excelsior 3-0
20:00 derde periode Roda JC ADO Den Haag 5-0
20:00 derde periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht 0-4
22 januari 2022 zaterdag 16:30 derde periode FC Emmen NAC Breda 2-0
23 januari 2022 zondag 14:30 derde periode SC Telstar Jong Ajax 1-0
24
28 januari 2022 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss FC Den Bosch 2-1
29 januari 2022 zaterdag 16:30 derde periode Excelsior FC Emmen 0-1
18:45 derde periode FC Eindhoven MVV 1-0
30 januari 2022 zondag 12:15 derde periode VVV Venlo FC Dordrecht 4-2
14:30 derde periode Almere City FC SC Telstar 0-0
16:45 derde periode ADO Den Haag De Graafschap 0-0
7 februari 2022 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Jong PSV 2-0
20:00 derde periode Roda JC FC Volendam 1-1
20:00 derde periode Jong FC Utrecht Helmond Sport 3-2
21 februari 2022 maandag 20:00 derde periode Jong AZ NAC Breda 0-2
25
4 februari 2022 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Almere City FC 2-2
20:00 derde periode FC Emmen TOP Oss 3-1
20:00 derde periode MVV VVV Venlo 0-5
20:00 derde periode SC Telstar De Graafschap 0-3
20:00 derde periode Jong Ajax Jong AZ 2-1
20:00 derde periode NAC Breda Roda JC 2-2
20:00 derde periode Jong PSV Helmond Sport 2-0
20:00 derde periode FC Volendam Jong FC Utrecht 2-0
6 februari 2022 zondag 12:15 derde periode FC Den Bosch ADO Den Haag 0-1
7 februari 2022 maandag 20:00 derde periode FC Eindhoven Excelsior 4-1
26
11 februari 2022 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Emmen 0-0
20:00 derde periode ADO Den Haag MVV 2-3
20:00 derde periode Excelsior Jong Ajax 6-2
20:00 derde periode De Graafschap FC Dordrecht 2-2
20:00 derde periode Helmond Sport SC Telstar 2-2
20:00 derde periode TOP Oss FC Eindhoven 1-2
20:00 derde periode FC Volendam Jong AZ 2-1
13 februari 2022 zondag 12:15 derde periode NAC Breda FC Den Bosch 2-0
14:30 derde periode VVV Venlo Roda JC 1-1
14 februari 2022 maandag 20:00 derde periode Jong PSV Jong FC Utrecht 0-2
27
21 februari 2022 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Almere City FC 1-3
20:00 derde periode Jong FC Utrecht Excelsior 0-1
14 maart 2022 maandag 20:00 derde periode FC Dordrecht TOP Oss 1-0
20:00 derde periode FC Den Bosch Jong PSV 3-2
20:00 derde periode FC Emmen FC Volendam 4-1
20:00 derde periode FC Eindhoven ADO Den Haag 1-1
20:00 derde periode MVV Jong AZ 2-3
20:00 derde periode Roda JC De Graafschap 2-0
20:00 derde periode SC Telstar NAC Breda 1-4
20:00 derde periode Helmond Sport VVV Venlo 0-3
28
25 februari 2022 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC VVV Venlo 0-1
20:00 derde periode Jong AZ FC Eindhoven 1-3
20:00 derde periode FC Dordrecht MVV 3-1
20:00 derde periode FC Emmen Jong Ajax 2-1
20:00 derde periode Excelsior Roda JC 2-0
20:00 derde periode De Graafschap FC Den Bosch 0-0
20:00 derde periode NAC Breda Jong PSV 3-1
20:00 derde periode TOP Oss Jong FC Utrecht 4-1
20:00 derde periode FC Volendam Helmond Sport 4-1
21 maart 2022 maandag 20:00 derde periode ADO Den Haag SC Telstar 2-1
Eindstand derde periode

29
4 maart 2022 vrijdag 20:00 vierde periode Excelsior FC Den Bosch 4-0
20:00 vierde periode De Graafschap Jong AZ 0-0
20:00 vierde periode Helmond Sport FC Eindhoven 1-2
20:00 vierde periode MVV NAC Breda 1-2
20:00 vierde periode Roda JC FC Dordrecht 4-0
20:00 vierde periode SC Telstar TOP Oss 2-2
20:00 vierde periode VVV Venlo FC Volendam 0-0
7 maart 2022 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Almere City FC 1-2
20:00 vierde periode Jong Ajax ADO Den Haag 6-3
20:00 vierde periode Jong PSV FC Emmen 1-3
30
7 maart 2022 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ SC Telstar 3-2
11 maart 2022 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Helmond Sport 3-0
20:00 vierde periode FC Den Bosch MVV 3-1
20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong Ajax 3-3
20:00 vierde periode FC Eindhoven VVV Venlo 4-0
20:00 vierde periode FC Emmen Jong FC Utrecht 2-0
20:00 vierde periode NAC Breda De Graafschap 2-0
20:00 vierde periode FC Volendam Excelsior 2-5
20:00 vierde periode TOP Oss Roda JC 1-2
19 april 2022 dinsdag 20:00 vierde periode ADO Den Haag Jong PSV 2-2
31
18 maart 2022 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC FC Den Bosch 2-0
20:00 vierde periode ADO Den Haag FC Volendam 1-1
20:00 vierde periode Jong Ajax FC Eindhoven 2-2
20:00 vierde periode De Graafschap MVV 1-3
20:00 vierde periode Helmond Sport NAC Breda 4-0
20:00 vierde periode TOP Oss Excelsior 1-1
20:00 vierde periode SC Telstar FC Dordrecht 1-0
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong AZ 0-1
20:00 vierde periode Jong PSV Roda JC 3-3
19 maart 2022 zaterdag 16:30 vierde periode VVV Venlo FC Emmen 0-2
32
25 maart 2022 vrijdag 21:00 vierde periode FC Dordrecht ADO Den Haag 3-1
21:00 vierde periode FC Eindhoven De Graafschap 1-2
26 maart 2022 zaterdag 16:30 vierde periode FC Den Bosch VVV Venlo 0-0
18:45 vierde periode Excelsior Helmond Sport 3-0
27 maart 2022 zondag 14:30 vierde periode MVV Almere City FC 0-3
16:45 vierde periode FC Emmen SC Telstar 2-1
4 april 2022 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax TOP Oss 4-1
20:00 vierde periode Jong AZ Roda JC 0-1
20:00 vierde periode Jong PSV FC Volendam 2-2
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht NAC Breda 0-1
33
1 april 2022 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Excelsior 3-0
20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Eindhoven 0-1
20:00 vierde periode De Graafschap FC Emmen 1-1
20:00 vierde periode Helmond Sport MVV 1-2
20:00 vierde periode SC Telstar FC Den Bosch 1-2
20:00 vierde periode VVV Venlo ADO Den Haag 0-5
20:00 vierde periode Jong AZ Jong PSV 2-0
20:00 vierde periode NAC Breda Jong Ajax 0-0
20:00 vierde periode Roda JC Jong FC Utrecht 2-1
20:00 vierde periode FC Volendam TOP Oss 1-2
34
8 april 2022 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Almere City FC 3-1
20:00 vierde periode ADO Den Haag Helmond Sport 2-1
20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Dordrecht 3-0
20:00 vierde periode FC Emmen Jong AZ 3-0
20:00 vierde periode Excelsior SC Telstar 1-4
20:00 vierde periode MVV Jong FC Utrecht 2-4
20:00 vierde periode NAC Breda VVV Venlo 3-1
20:00 vierde periode TOP Oss Jong PSV 2-0
20:00 vierde periode Roda JC Jong Ajax 2-2
20:00 vierde periode FC Volendam De Graafschap 3-1
35
15 april 2022 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Emmen 0-1
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong PSV 1-3
20:00 vierde periode De Graafschap TOP Oss 1-2
20:00 vierde periode MVV Excelsior 1-1
20:00 vierde periode Roda JC Helmond Sport 5-3
20:00 vierde periode VVV Venlo SC Telstar 3-2
20:00 vierde periode Jong AZ ADO Den Haag 0-1
16 april 2022 zaterdag 16:30 vierde periode FC Volendam Jong Ajax 3-1
21:00 vierde periode Almere City FC NAC Breda 1-2
18 april 2022 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch 0-1
36
22 april 2022 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss Almere City FC 2-3
20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Volendam 1-2
20:00 vierde periode FC Emmen Roda JC 2-0
20:00 vierde periode Excelsior Jong AZ 3-3
20:00 vierde periode Helmond Sport De Graafschap 0-4
20:00 vierde periode NAC Breda FC Dordrecht 1-2
20:00 vierde periode SC Telstar FC Eindhoven 0-1
24 april 2022 zondag 12:15 vierde periode ADO Den Haag Jong FC Utrecht 1-1
25 april 2022 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax VVV Venlo 6-1
20:00 vierde periode Jong PSV MVV 2-2
37
29 april 2022 vrijdag 20:00 vierde periode ADO Den Haag Almere City FC 1-0
20:00 vierde periode Jong AZ Helmond Sport 0-1
20:00 vierde periode FC Den Bosch Roda JC 1-0
20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Volendam 3-2
20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Emmen 1-0
20:00 vierde periode De Graafschap Jong PSV 1-1
20:00 vierde periode MVV Jong Ajax 1-0
20:00 vierde periode NAC Breda TOP Oss 3-0
20:00 vierde periode SC Telstar Jong FC Utrecht 1-3
20:00 vierde periode VVV Venlo Excelsior 2-2
38
6 mei 2022 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong AZ 0-3
20:00 vierde periode Jong Ajax De Graafschap 1-1
20:00 vierde periode FC Emmen ADO Den Haag 3-0
20:00 vierde periode Excelsior NAC Breda 2-2
20:00 vierde periode Helmond Sport FC Den Bosch 1-1
20:00 vierde periode TOP Oss MVV 0-1
20:00 vierde periode Jong PSV FC Dordrecht 1-1
20:00 vierde periode Roda JC SC Telstar 4-3
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht VVV Venlo 2-3
20:00 vierde periode FC Volendam FC Eindhoven 2-2
Eindstand vierde periode



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2021-2022