home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2023-2024
<

Tussenstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2023-2024

20
22 december 2023 vrijdag 20:00 derde periode MVV TOP Oss 2-0
derde periode FC Groningen Jong FC Utrecht 2-1
derde periode FC Den Bosch SC Cambuur 3-1
derde periode VVV Venlo SC Telstar 2-1
derde periode NAC Breda Willem II 1-2
23 december 2023 zaterdag 14:00 derde periode Jong AZ ADO Den Haag 1-2
16:30 derde periode FC Dordrecht FC Emmen 2-1
18:45 derde periode Helmond Sport Roda JC 3-3
21:00 derde periode FC Eindhoven Jong Ajax 2-2
22 januari 2024 maandag 20:00 derde periode De Graafschap Jong PSV 4-2
21
12 januari 2024 vrijdag 20:00 derde periode ADO Den Haag De Graafschap 5-3
derde periode FC Dordrecht Helmond Sport 2-0
derde periode SC Cambuur MVV 5-2
derde periode TOP Oss Willem II 0-5
derde periode SC Telstar Jong AZ 1-1
13 januari 2024 zaterdag 16:30 derde periode FC Emmen NAC Breda 2-3
15 januari 2024 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht VVV Venlo 0-0
derde periode Jong PSV FC Den Bosch 2-2
22 januari 2024 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Groningen 0-1
20:00 derde periode Roda JC FC Eindhoven 3-0
22
19 januari 2024 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Roda JC 0-0
derde periode FC Eindhoven De Graafschap 0-1
derde periode Willem II Jong Ajax 1-1
derde periode Helmond Sport Jong PSV 2-2
derde periode MVV Jong FC Utrecht 3-0
derde periode TOP Oss SC Telstar 1-0
22 januari 2024 maandag 20:00 derde periode Jong AZ FC Dordrecht 5-1
derde periode VVV Venlo ADO Den Haag 2-1
19 februari 2024 maandag 20:00 derde periode NAC Breda SC Cambuur 1-2
1 april 2024 maandag 14:30 derde periode FC Emmen FC Groningen
23
26 januari 2024 vrijdag 20:00 derde periode ADO Den Haag FC Emmen 3-0
derde periode De Graafschap VVV Venlo 3-0
derde periode FC Eindhoven MVV 0-3
derde periode Helmond Sport NAC Breda 1-0
derde periode Roda JC Jong FC Utrecht 0-0
derde periode SC Telstar FC Den Bosch 0-0
derde periode FC Groningen Jong AZ 4-1
29 januari 2024 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Dordrecht 2-2
derde periode SC Cambuur TOP Oss 1-2
derde periode Jong PSV Willem II 1-1
24
2 februari 2024 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Helmond Sport 0-0
derde periode FC Dordrecht FC Groningen 1-0
derde periode MVV SC Telstar 6-1
derde periode TOP Oss ADO Den Haag 1-3
derde periode NAC Breda De Graafschap 0-0
derde periode FC Emmen FC Eindhoven 1-1
derde periode VVV Venlo Jong PSV 3-2
derde periode Willem II SC Cambuur 1-1
5 februari 2024 maandag 20:00 derde periode Jong AZ Roda JC 1-0
derde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax 0-1
25
9 februari 2024 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap Willem II 0-2
derde periode Roda JC FC Dordrecht 4-1
derde periode NAC Breda FC Eindhoven 2-2
derde periode Jong PSV FC Emmen 3-0
derde periode SC Telstar Helmond Sport 3-2
10 februari 2024 zaterdag 16:30 derde periode SC Cambuur VVV Venlo 3-3
11 februari 2024 zondag 12:15 derde periode ADO Den Haag FC Den Bosch 3-0
14:30 derde periode FC Groningen TOP Oss 3-0
12 februari 2024 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax MVV 3-0
derde periode Jong FC Utrecht Jong AZ 1-2
26
16 februari 2024 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht VVV Venlo 1-0
derde periode SC Cambuur Jong FC Utrecht 2-4
derde periode Willem II ADO Den Haag 2-1
derde periode Helmond Sport De Graafschap 3-1
derde periode TOP Oss Jong Ajax 2-1
derde periode SC Telstar NAC Breda 1-1
derde periode Roda JC FC Emmen 3-2
derde periode FC Den Bosch Jong AZ 0-0
18 februari 2024 zondag 16:45 derde periode FC Eindhoven FC Groningen 0-3
19 februari 2024 maandag 20:00 derde periode MVV Jong PSV 3-3
27
23 februari 2024 vrijdag 20:00 derde periode ADO Den Haag MVV 2-2
derde periode FC Groningen Helmond Sport 0-0
derde periode De Graafschap FC Den Bosch 2-0
derde periode VVV Venlo FC Eindhoven 2-2
derde periode Willem II Roda JC 2-3
derde periode FC Emmen SC Cambuur 2-0
26 februari 2024 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax SC Telstar 0-3
derde periode Jong AZ NAC Breda 2-3
derde periode Jong PSV FC Dordrecht 0-1
derde periode Jong FC Utrecht TOP Oss 0-3
28
1 maart 2024 vrijdag 20:00 derde periode ADO Den Haag Jong Ajax 2-1
derde periode De Graafschap TOP Oss 2-1
derde periode FC Emmen Willem II 2-0
derde periode Helmond Sport VVV Venlo 1-1
derde periode NAC Breda Jong FC Utrecht 3-1
derde periode FC Eindhoven Jong AZ 1-1
derde periode SC Telstar Roda JC 1-1
derde periode MVV FC Dordrecht gest
4 maart 2024 maandag 14:00 derde periode MVV FC Dordrecht 1-3
20:00 derde periode Jong PSV SC Cambuur
20:00 derde periode FC Den Bosch FC Groningen
29
8 maart 2024 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht SC Telstar
derde periode FC Groningen MVV
derde periode Jong Ajax NAC Breda
derde periode Jong AZ Jong PSV
derde periode SC Cambuur De Graafschap
derde periode Roda JC ADO Den Haag
derde periode TOP Oss FC Den Bosch
derde periode Willem II FC Eindhoven
derde periode VVV Venlo FC Emmen
derde periode Jong FC Utrecht Helmond Sport
Tussenstand derde periode


30
15 maart 2024 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Willem II
vierde periode FC Dordrecht FC Eindhoven
vierde periode Jong Ajax Jong PSV
vierde periode Jong AZ SC Cambuur
vierde periode NAC Breda VVV Venlo
vierde periode SC Telstar ADO Den Haag
vierde periode FC Groningen De Graafschap
vierde periode Jong FC Utrecht FC Emmen
vierde periode TOP Oss Helmond Sport
17 maart 2024 zondag 12:15 vierde periode MVV Roda JC
31
11 maart 2024 maandag 20:00 vierde periode ADO Den Haag FC Dordrecht
vierde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht
vierde periode FC Emmen TOP Oss
vierde periode Jong PSV FC Groningen
vierde periode De Graafschap Jong Ajax
vierde periode Helmond Sport Jong AZ
23 maart 2024 zaterdag 20:00 vierde periode SC Cambuur SC Telstar
20:00 vierde periode MVV FC Den Bosch
20:00 vierde periode Roda JC NAC Breda
20:00 vierde periode Willem II VVV Venlo
32
29 maart 2024 vrijdag 20:00 vierde periode ADO Den Haag FC Groningen
vierde periode FC Den Bosch FC Dordrecht
vierde periode Helmond Sport Willem II
vierde periode SC Telstar Jong FC Utrecht
vierde periode FC Emmen Jong Ajax
vierde periode De Graafschap Jong AZ
vierde periode NAC Breda MVV
vierde periode FC Eindhoven SC Cambuur
vierde periode VVV Venlo TOP Oss
1 april 2024 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV Roda JC
33
5 april 2024 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht De Graafschap
vierde periode SC Cambuur ADO Den Haag
vierde periode TOP Oss FC Eindhoven
vierde periode MVV Helmond Sport
vierde periode SC Telstar Jong PSV
7 april 2024 zondag 12:15 vierde periode FC Groningen NAC Breda
16:45 vierde periode Roda JC VVV Venlo
8 april 2024 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax FC Den Bosch
vierde periode Jong AZ FC Emmen
vierde periode Jong FC Utrecht Willem II
34
12 april 2024 vrijdag 20:00 vierde periode ADO Den Haag Helmond Sport
vierde periode De Graafschap SC Telstar
vierde periode FC Eindhoven Jong PSV
vierde periode FC Emmen MVV
vierde periode TOP Oss Roda JC
vierde periode NAC Breda FC Dordrecht
vierde periode Willem II Jong AZ
14 april 2024 zondag 16:45 vierde periode VVV Venlo FC Groningen
15 april 2024 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax SC Cambuur
vierde periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch
35
19 april 2024 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch NAC Breda
vierde periode FC Dordrecht TOP Oss
vierde periode Roda JC De Graafschap
vierde periode SC Telstar FC Emmen
vierde periode Helmond Sport Jong Ajax
20 april 2024 zaterdag 16:30 vierde periode ADO Den Haag FC Eindhoven
18:45 vierde periode MVV Willem II
21:00 vierde periode FC Groningen SC Cambuur
22 april 2024 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ VVV Venlo
vierde periode Jong PSV Jong FC Utrecht
36
26 april 2024 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap MVV
vierde periode FC Emmen Helmond Sport
vierde periode Jong Ajax Roda JC
vierde periode SC Cambuur FC Dordrecht
vierde periode VVV Venlo FC Den Bosch
vierde periode Willem II FC Groningen
vierde periode TOP Oss Jong AZ
28 april 2024 zondag 12:15 vierde periode FC Eindhoven SC Telstar
16:45 vierde periode NAC Breda Jong PSV
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht ADO Den Haag
37
3 mei 2024 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap Jong FC Utrecht
vierde periode FC Den Bosch FC Emmen
vierde periode FC Dordrecht Willem II
vierde periode Jong AZ MVV
vierde periode NAC Breda ADO Den Haag
vierde periode Helmond Sport FC Eindhoven
vierde periode SC Telstar FC Groningen
vierde periode VVV Venlo Jong Ajax
vierde periode Roda JC SC Cambuur
vierde periode Jong PSV TOP Oss
38
10 mei 2024 vrijdag 20:00 vierde periode ADO Den Haag Jong PSV
vierde periode FC Emmen De Graafschap
vierde periode FC Groningen Roda JC
vierde periode Jong Ajax Jong AZ
vierde periode MVV VVV Venlo
vierde periode SC Cambuur Helmond Sport
vierde periode FC Eindhoven FC Den Bosch
vierde periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht
vierde periode TOP Oss NAC Breda
vierde periode Willem II SC Telstar

1
11 augustus 2023 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch TOP Oss 1-0
eerste periode FC Dordrecht NAC Breda 2-2
eerste periode SC Cambuur FC Emmen 2-2
eerste periode De Graafschap ADO Den Haag 0-0
eerste periode Roda JC Helmond Sport 4-1
eerste periode FC Groningen Jong Ajax 4-1
13 augustus 2023 zondag 12:15 eerste periode FC Eindhoven Willem II 1-1
16:45 eerste periode VVV Venlo MVV 1-3
14 augustus 2023 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ Jong FC Utrecht 1-0
eerste periode Jong PSV SC Telstar 1-0
2
18 augustus 2023 vrijdag 20:00 eerste periode ADO Den Haag Roda JC 0-3
eerste periode FC Emmen VVV Venlo 2-2
eerste periode TOP Oss Jong PSV 4-1
eerste periode Helmond Sport FC Den Bosch 1-0
eerste periode Willem II FC Dordrecht 2-0
eerste periode NAC Breda Jong AZ 2-1
eerste periode SC Telstar SC Cambuur 2-3
21 augustus 2023 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax De Graafschap 1-2
eerste periode Jong FC Utrecht FC Groningen 1-0
2 oktober 2023 maandag 20:00 eerste periode MVV FC Eindhoven 0-1
3
25 augustus 2023 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht MVV 2-2
eerste periode FC Eindhoven NAC Breda 2-0
eerste periode FC Den Bosch ADO Den Haag 1-2
eerste periode De Graafschap FC Emmen 0-1
eerste periode SC Cambuur Jong Ajax 4-2
eerste periode VVV Venlo Jong FC Utrecht 4-1
eerste periode Roda JC TOP Oss 2-0
27 augustus 2023 zondag 14:30 eerste periode FC Groningen Willem II 0-0
28 augustus 2023 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ SC Telstar 3-1
eerste periode Jong PSV Helmond Sport 2-1
4
1 september 2023 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong PSV 1-2
eerste periode FC Emmen FC Dordrecht 2-4
eerste periode SC Telstar FC Eindhoven 0-1
eerste periode TOP Oss FC Groningen 0-2
eerste periode MVV Jong Ajax 2-1
eerste periode Jong FC Utrecht Roda JC 1-0
eerste periode Helmond Sport SC Cambuur 2-1
eerste periode VVV Venlo De Graafschap 2-0
3 september 2023 zondag 14:30 eerste periode Willem II NAC Breda gest
16:45 eerste periode ADO Den Haag Jong AZ 4-1
5 september 2023 dinsdag 10:30 eerste periode Willem II NAC Breda 1-4
5
8 september 2023 vrijdag 21:00 eerste periode Willem II MVV 2-1
9 september 2023 zaterdag 16:30 eerste periode SC Telstar VVV Venlo 1-2
18:45 eerste periode SC Cambuur FC Den Bosch 3-1
21:00 eerste periode NAC Breda Roda JC 1-3
18 september 2023 maandag 20:00 eerste periode De Graafschap Helmond Sport 2-1
eerste periode FC Emmen Jong FC Utrecht 2-0
eerste periode FC Groningen Jong PSV 4-0
eerste periode FC Eindhoven ADO Den Haag 1-1
eerste periode TOP Oss FC Dordrecht 0-1
eerste periode Jong AZ Jong Ajax 5-2
6
15 september 2023 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht 3-3
eerste periode Helmond Sport TOP Oss 1-1
eerste periode Jong Ajax FC Emmen 3-3
eerste periode Jong AZ FC Eindhoven 0-0
eerste periode FC Groningen ADO Den Haag 0-1
eerste periode Jong PSV De Graafschap 1-3
eerste periode FC Den Bosch MVV 3-2
eerste periode Roda JC SC Telstar 3-0
eerste periode VVV Venlo NAC Breda 3-1
17 september 2023 zondag 16:45 eerste periode SC Cambuur Willem II 1-0
7
22 september 2023 vrijdag 20:00 eerste periode ADO Den Haag SC Telstar 1-1
eerste periode Jong PSV VVV Venlo 0-0
eerste periode Roda JC FC Den Bosch 4-1
eerste periode NAC Breda FC Emmen 1-3
eerste periode Helmond Sport FC Groningen 1-2
eerste periode FC Dordrecht Jong AZ 0-0
eerste periode Jong FC Utrecht SC Cambuur 3-2
24 september 2023 zondag 14:30 eerste periode MVV De Graafschap 1-2
25 september 2023 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax FC Eindhoven 1-1
3 oktober 2023 dinsdag 20:00 eerste periode Willem II TOP Oss 2-1
8
29 september 2023 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap Roda JC 0-0
eerste periode SC Cambuur Jong PSV 3-4
eerste periode MVV ADO Den Haag 0-3
eerste periode FC Groningen FC Den Bosch 0-3
eerste periode FC Eindhoven FC Dordrecht 1-1
eerste periode TOP Oss FC Emmen 0-1
eerste periode SC Telstar Jong Ajax 3-2
eerste periode Jong AZ Willem II 0-2
1 oktober 2023 zondag 12:15 eerste periode VVV Venlo Helmond Sport 0-4
2 oktober 2023 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht NAC Breda 1-1
9
6 oktober 2023 vrijdag 20:00 eerste periode ADO Den Haag TOP Oss 2-1
eerste periode FC Den Bosch FC Eindhoven 0-1
eerste periode FC Emmen SC Telstar 2-0
eerste periode Helmond Sport Jong FC Utrecht 4-0
eerste periode Jong Ajax VVV Venlo 3-0
eerste periode Willem II De Graafschap 4-2
eerste periode NAC Breda FC Groningen 3-2
eerste periode Roda JC Jong AZ 3-1
eerste periode Jong PSV MVV 2-3
eerste periode FC Dordrecht SC Cambuur 5-2
Eindstand eerste periode


10
14 oktober 2023 zaterdag 16:30 tweede periode VVV Venlo Roda JC 1-1
20:00 tweede periode SC Telstar MVV 2-1
15 oktober 2023 zondag 14:30 tweede periode Willem II FC Den Bosch 3-1
16:45 tweede periode SC Cambuur NAC Breda 2-3
23 oktober 2023 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ De Graafschap 3-0
tweede periode TOP Oss Jong FC Utrecht 2-0
tweede periode Jong Ajax ADO Den Haag 0-0
tweede periode Helmond Sport FC Dordrecht 1-1
tweede periode Jong PSV FC Eindhoven 3-4
tweede periode FC Groningen FC Emmen 0-0
11
20 oktober 2023 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap FC Groningen 2-1
tweede periode FC Eindhoven Helmond Sport 1-2
tweede periode Jong AZ TOP Oss 3-0
tweede periode FC Emmen ADO Den Haag 2-3
tweede periode FC Dordrecht Jong Ajax 4-0
tweede periode FC Den Bosch VVV Venlo 1-2
tweede periode NAC Breda SC Telstar 3-1
tweede periode MVV SC Cambuur 1-1
21 oktober 2023 zaterdag 20:00 tweede periode Roda JC Willem II 0-1
1 december 2023 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Jong PSV 0-0
12
27 oktober 2023 vrijdag 20:00 tweede periode ADO Den Haag VVV Venlo 2-2
tweede periode FC Dordrecht FC Den Bosch 5-1
tweede periode De Graafschap FC Eindhoven 2-1
tweede periode NAC Breda Helmond Sport 1-1
tweede periode Roda JC Jong Ajax 2-1
tweede periode FC Emmen Jong AZ 2-1
tweede periode Willem II Jong PSV 3-0
tweede periode SC Telstar TOP Oss 1-0
29 oktober 2023 zondag 12:15 tweede periode SC Cambuur FC Groningen 2-1
30 oktober 2023 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht MVV 1-1
13
3 november 2023 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap NAC Breda 1-0
tweede periode Helmond Sport SC Telstar 1-0
tweede periode VVV Venlo Jong AZ 2-2
4 november 2023 zaterdag 14:30 tweede periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht 1-1
5 november 2023 zondag 14:30 tweede periode FC Groningen FC Dordrecht 2-2
6 november 2023 maandag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Roda JC 1-1
tweede periode MVV FC Emmen 1-1
20:00 tweede periode TOP Oss SC Cambuur 1-8
20:00 tweede periode Jong Ajax Willem II 1-0
tweede periode Jong PSV ADO Den Haag 1-2
14
10 november 2023 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Jong PSV 1-4
tweede periode FC Eindhoven VVV Venlo 0-2
tweede periode Jong AZ Helmond Sport 2-1
tweede periode SC Telstar De Graafschap 1-2
tweede periode FC Emmen FC Den Bosch 1-0
tweede periode NAC Breda Jong Ajax 1-1
tweede periode Willem II Jong FC Utrecht 2-1
tweede periode TOP Oss MVV 0-1
12 november 2023 zondag 14:30 tweede periode ADO Den Haag SC Cambuur 1-2
16:45 tweede periode Roda JC FC Groningen 0-0
15
17 november 2023 vrijdag 18:45 tweede periode FC Den Bosch SC Telstar 1-4
21:00 tweede periode VVV Venlo Willem II 1-3
19 november 2023 zondag 14:30 tweede periode SC Cambuur Roda JC 1-1
16:45 tweede periode MVV NAC Breda 1-4
27 november 2023 maandag 20:00 tweede periode ADO Den Haag Jong FC Utrecht 6-0
tweede periode FC Eindhoven TOP Oss 0-0
tweede periode FC Emmen Jong PSV 1-0
tweede periode Jong Ajax Helmond Sport 4-1
tweede periode Jong AZ FC Groningen 0-5
4 december 2023 maandag 20:00 tweede periode De Graafschap FC Dordrecht 1-1
16
24 november 2023 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax TOP Oss 1-0
tweede periode FC Dordrecht ADO Den Haag 2-2
tweede periode Jong FC Utrecht De Graafschap 2-0
tweede periode FC Groningen FC Eindhoven 2-1
tweede periode Helmond Sport FC Emmen 1-2
tweede periode Jong PSV Jong AZ 1-2
tweede periode SC Telstar Willem II 1-5
tweede periode NAC Breda FC Den Bosch 1-0
tweede periode VVV Venlo SC Cambuur 1-2
26 november 2023 zondag 12:15 tweede periode Roda JC MVV 1-0
17
1 december 2023 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Roda JC 2-0
tweede periode FC Groningen VVV Venlo 2-1
tweede periode SC Cambuur FC Eindhoven 2-2
tweede periode Helmond Sport ADO Den Haag 3-2
tweede periode TOP Oss De Graafschap 0-1
tweede periode Willem II FC Emmen 3-0
tweede periode FC Den Bosch Jong Ajax 3-3
tweede periode MVV Jong AZ 4-0
4 december 2023 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV NAC Breda 0-5
tweede periode Jong FC Utrecht SC Telstar 0-0
18
8 december 2023 vrijdag 20:00 tweede periode ADO Den Haag Willem II 1-1
tweede periode FC Eindhoven FC Emmen 3-2
tweede periode FC Groningen SC Telstar 2-0
tweede periode Helmond Sport MVV 1-2
tweede periode NAC Breda TOP Oss 2-0
tweede periode VVV Venlo FC Dordrecht 3-1
tweede periode Roda JC Jong PSV 2-1
tweede periode De Graafschap SC Cambuur 2-3
11 december 2023 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax Jong FC Utrecht 2-1
tweede periode Jong AZ FC Den Bosch 0-0
19
15 december 2023 vrijdag 20:00 tweede periode ADO Den Haag NAC Breda 3-1
tweede periode FC Den Bosch De Graafschap 0-4
tweede periode FC Emmen Roda JC 0-1
tweede periode TOP Oss VVV Venlo 2-1
tweede periode SC Telstar FC Dordrecht 0-2
tweede periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 2-5
tweede periode MVV FC Groningen 1-1
tweede periode Willem II Helmond Sport 4-1
tweede periode Jong PSV Jong Ajax 2-2
tweede periode SC Cambuur Jong AZ 1-2
Eindstand tweede periode



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2023-2024