home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2020-2021
< >

Tussenstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2020-2021


29
19 maart 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC FC Den Bosch 2-0
20:00 vierde periode Jong Ajax MVV 4-3
20:00 vierde periode Go Ahead Eagles FC Dordrecht 5-1
20:00 vierde periode De Graafschap Excelsior 1-1
20:00 vierde periode Helmond Sport Jong FC Utrecht 2-1
20:00 vierde periode TOP Oss NEC 2-1
20:00 vierde periode Jong PSV Jong AZ 3-0
20:00 vierde periode SC Telstar Roda JC 3-1
20:00 vierde periode FC Volendam NAC Breda 2-1
22 maart 2021 maandag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Eindhoven 3-0
30
15 maart 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ Jong Ajax 2-1
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong PSV 1-6
20:00 vierde periode NEC FC Volendam 1-0
26 maart 2021 vrijdag 18:45 vierde periode MVV Almere City FC 2-0
21:00 vierde periode FC Eindhoven TOP Oss 0-0
28 maart 2021 zondag 14:30 vierde periode Excelsior Helmond Sport 0-3
16:45 vierde periode Roda JC SC Cambuur 3-1
20:00 vierde periode NAC Breda De Graafschap 3-1
29 maart 2021 maandag 18:45 vierde periode FC Dordrecht SC Telstar 1-0
21:00 vierde periode FC Den Bosch Go Ahead Eagles 3-3
31
2 april 2021 vrijdag 18:00 vierde periode Go Ahead Eagles Roda JC 0-0
20:00 vierde periode Almere City FC NEC 2-0
20:00 vierde periode Jong Ajax NAC Breda 1-1
20:00 vierde periode FC Den Bosch TOP Oss 1-0
20:00 vierde periode Excelsior Jong PSV 0-0
20:00 vierde periode De Graafschap FC Dordrecht 0-3
20:00 vierde periode Helmond Sport Jong AZ 2-0
20:00 vierde periode MVV FC Eindhoven 2-0
20:00 vierde periode SC Telstar Jong FC Utrecht 2-3
20:00 vierde periode FC Volendam SC Cambuur 0-3
32
5 april 2021 maandag 12:15 vierde periode NEC SC Telstar 1-1
14:30 vierde periode Jong AZ FC Den Bosch 2-1
14:30 vierde periode SC Cambuur Excelsior 7-2
14:30 vierde periode FC Dordrecht FC Eindhoven 1-5
14:30 vierde periode Helmond Sport Jong Ajax 1-1
14:30 vierde periode NAC Breda Go Ahead Eagles 0-1
14:30 vierde periode TOP Oss FC Volendam 2-0
14:30 vierde periode Jong PSV MVV 3-1
14:30 vierde periode Jong FC Utrecht De Graafschap 0-1
16:45 vierde periode Roda JC Almere City FC gest
9 april 2021 vrijdag 17:00 vierde periode-restant Roda JC Almere City FC 0-0
33
9 april 2021 vrijdag 18:00 vierde periode NAC Breda Jong FC Utrecht 3-1
20:00 vierde periode Jong Ajax TOP Oss 0-1
20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Cambuur 3-5
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong PSV 0-2
20:00 vierde periode Excelsior NEC 2-1
20:00 vierde periode FC Volendam Helmond Sport 5-1
11 april 2021 zondag 12:15 vierde periode De Graafschap Go Ahead Eagles 1-0
12 april 2021 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC SC Telstar 1-1
20:00 vierde periode MVV Roda JC 2-4
20:00 vierde periode Jong AZ FC Dordrecht 4-0
34
16 april 2021 vrijdag 18:00 vierde periode NEC Jong AZ 3-2
20:00 vierde periode SC Cambuur Helmond Sport 4-1
20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Den Bosch 2-6
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong Ajax 3-0
20:00 vierde periode TOP Oss MVV 2-2
20:00 vierde periode Roda JC NAC Breda 3-3
20:00 vierde periode SC Telstar Excelsior 1-1
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Volendam 2-3
17 april 2021 zaterdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Almere City FC 3-0
19 april 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV De Graafschap 0-2
35
23 april 2021 vrijdag 18:45 vierde periode NAC Breda Excelsior
18:45 vierde periode Helmond Sport FC Eindhoven
21:00 vierde periode De Graafschap Almere City FC
21:00 vierde periode Jong Ajax NEC
21:00 vierde periode Jong AZ SC Cambuur
21:00 vierde periode FC Den Bosch Roda JC
21:00 vierde periode FC Dordrecht MVV
21:00 vierde periode Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles
25 april 2021 zondag 14:30 vierde periode FC Volendam SC Telstar
vierde periode Jong PSV TOP Oss
36
30 april 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong Ajax
20:00 vierde periode SC Cambuur De Graafschap
20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Den Bosch
20:00 vierde periode Excelsior FC Dordrecht
20:00 vierde periode MVV FC Volendam
20:00 vierde periode TOP Oss Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode Roda JC Jong AZ
20:00 vierde periode SC Telstar Jong PSV
2 mei 2021 zondag 14:30 vierde periode Go Ahead Eagles Helmond Sport
3 mei 2021 maandag 20:00 vierde periode NEC NAC Breda
37
7 mei 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Almere City FC
vierde periode Jong Ajax De Graafschap
vierde periode Jong AZ Excelsior
vierde periode FC Den Bosch SC Telstar
vierde periode FC Dordrecht SC Cambuur
vierde periode Go Ahead Eagles NEC
vierde periode Helmond Sport TOP Oss
vierde periode NAC Breda MVV
vierde periode Jong PSV FC Volendam
vierde periode Roda JC FC Eindhoven
38
12 mei 2021 woensdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong PSV
20:00 vierde periode SC Cambuur NAC Breda
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode Excelsior Go Ahead Eagles
20:00 vierde periode De Graafschap Helmond Sport
20:00 vierde periode MVV FC Den Bosch
20:00 vierde periode NEC FC Dordrecht
20:00 vierde periode TOP Oss Roda JC
20:00 vierde periode SC Telstar Jong Ajax
20:00 vierde periode FC Volendam Jong AZ
Tussenstand vierde periode


1
28 augustus 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 1-2
21:00 eerste periode SC Cambuur NEC 2-0
29 augustus 2020 zaterdag 16:30 eerste periode Jong PSV Excelsior 1-6
18:45 eerste periode TOP Oss Helmond Sport 1-2
21:00 eerste periode NAC Breda Jong AZ 6-1
30 augustus 2020 zondag 12:15 eerste periode SC Telstar FC Volendam 2-2
14:30 eerste periode Jong Ajax Roda JC 0-4
16:45 eerste periode FC Dordrecht Go Ahead Eagles 0-0
20:00 eerste periode Almere City FC MVV 0-0
31 augustus 2020 maandag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Den Bosch 4-2
2
5 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode FC Eindhoven SC Telstar 2-3
18:45 eerste periode MVV SC Cambuur 1-7
21:00 eerste periode Roda JC TOP Oss 3-0
6 september 2020 zondag 12:15 eerste periode Excelsior Almere City FC 4-6
16:45 eerste periode FC Den Bosch FC Dordrecht 2-1
20:00 eerste periode Helmond Sport NAC Breda 0-2
14 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Jong PSV 1-2
21:00 eerste periode Jong FC Utrecht Jong AZ 1-2
15 september 2020 dinsdag 21:00 eerste periode FC Volendam NEC 1-3
13 oktober 2020 dinsdag 18:00 eerste periode Go Ahead Eagles De Graafschap 0-0
3
11 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode FC Volendam Jong FC Utrecht 0-1
18:45 eerste periode FC Dordrecht Excelsior 1-3
18:45 eerste periode FC Eindhoven Helmond Sport 0-0
21:00 eerste periode Jong AZ Jong PSV 1-4
21:00 eerste periode NEC Jong Ajax 2-1
21:00 eerste periode SC Cambuur Go Ahead Eagles 0-2
12 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode De Graafschap Roda JC 4-0
13 september 2020 zondag 20:00 eerste periode SC Telstar MVV 1-2
14 september 2020 maandag 20:00 eerste periode NAC Breda FC Den Bosch 2-1
15 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Almere City FC TOP Oss 3-0
4
18 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong PSV FC Eindhoven 1-2
18:45 eerste periode Helmond Sport FC Volendam 0-1
21:00 eerste periode Go Ahead Eagles Jong Ajax 0-3
21:00 eerste periode Roda JC FC Dordrecht 4-0
19 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode TOP Oss SC Cambuur 2-2
20 september 2020 zondag 20:00 eerste periode NEC Almere City FC 0-1
21 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong AZ De Graafschap 7-3
21:00 eerste periode Jong FC Utrecht NAC Breda 0-2
22 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Excelsior SC Telstar 1-2
21:00 eerste periode FC Den Bosch MVV 2-0
5
25 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Almere City FC Helmond Sport 2-0
18:45 eerste periode FC Dordrecht Jong AZ 2-0
21:00 eerste periode MVV TOP Oss 3-0
21:00 eerste periode SC Cambuur Jong FC Utrecht 5-2
26 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode NAC Breda Jong PSV 2-1
27 september 2020 zondag 12:15 eerste periode De Graafschap NEC 2-0
20:00 eerste periode FC Volendam Go Ahead Eagles 0-0
28 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Excelsior 3-0
21:00 eerste periode SC Telstar FC Den Bosch 6-1
29 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode FC Eindhoven Roda JC 3-3
6
2 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht 2-3
18:45 eerste periode Jong PSV SC Telstar 3-0
21:00 eerste periode Jong AZ MVV 3-3
21:00 eerste periode NAC Breda Jong Ajax 4-0
3 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode NEC FC Eindhoven 6-0
4 oktober 2020 zondag 20:00 eerste periode Roda JC FC Volendam 1-1
5 oktober 2020 maandag 18:45 eerste periode Excelsior De Graafschap 1-2
21:00 eerste periode TOP Oss FC Dordrecht 2-0
6 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode FC Den Bosch Almere City FC
21:00 eerste periode Helmond Sport SC Cambuur 1-5
15 oktober 2020 donderdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Almere City FC 1-1
7
9 oktober 2020 vrijdag 21:00 eerste periode FC Eindhoven Excelsior 1-1
10 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode MVV Go Ahead Eagles 0-2
18:45 eerste periode Almere City FC Roda JC 2-1
21:00 eerste periode SC Telstar TOP Oss 1-1
11 oktober 2020 zondag 14:30 eerste periode SC Cambuur FC Dordrecht 5-0
12 oktober 2020 maandag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Helmond Sport 1-2
19 oktober 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Jong FC Utrecht 3-2
21:00 eerste periode Jong AZ FC Volendam 2-6
20 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Jong PSV NEC 1-1
11 november 2020 woensdag 18:45 eerste periode De Graafschap NAC Breda 1-0
8
16 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht NEC 1-4
18:45 eerste periode Jong Ajax Jong AZ 3-2
21:00 eerste periode FC Volendam Jong PSV 5-1
21:00 eerste periode Excelsior MVV 2-0
17 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode Go Ahead Eagles FC Eindhoven 3-0
18 oktober 2020 zondag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Almere City FC 2-2
19 oktober 2020 maandag 17:30 eerste periode Helmond Sport De Graafschap 1-2
20:00 eerste periode Roda JC SC Telstar 1-1
20 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode NAC Breda SC Cambuur 0-4
21:00 eerste periode TOP Oss FC Den Bosch 2-0
9
23 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode MVV Jong Ajax 1-5
18:45 eerste periode NEC Go Ahead Eagles 2-1
18:45 eerste periode SC Telstar Helmond Sport 2-0
18:45 eerste periode FC Volendam FC Dordrecht 7-1
21:00 eerste periode Almere City FC NAC Breda 2-0
21:00 eerste periode SC Cambuur Roda JC 3-0
21:00 eerste periode FC Den Bosch Excelsior 0-1
21:00 eerste periode FC Eindhoven Jong AZ 3-0
21:00 eerste periode De Graafschap Jong PSV 2-1
14 december 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht TOP Oss 0-1
Eindstand eerste periode


10
30 oktober 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Jong Ajax Almere City FC 1-4
18:45 tweede periode Helmond Sport MVV 1-1
21:00 tweede periode NAC Breda NEC 0-1
21:00 tweede periode TOP Oss De Graafschap 0-2
31 oktober 2020 zaterdag 14:00 tweede periode Go Ahead Eagles Excelsior 0-0
16:30 tweede periode Roda JC FC Den Bosch 0-0
1 november 2020 zondag 12:15 tweede periode FC Volendam FC Eindhoven 2-0
2 november 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ SC Telstar 1-1
3 november 2020 dinsdag 18:45 tweede periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht 0-3
30 november 2020 maandag 16:30 tweede periode Jong PSV SC Cambuur 0-1
11
6 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode FC Den Bosch Jong PSV 1-2
18:45 tweede periode MVV NAC Breda 1-4
6 november 2020 vrijdag 21:00 tweede periode Almere City FC Jong AZ 2-0
21:00 tweede periode NEC Helmond Sport 2-2
7 november 2020 zaterdag 14:00 tweede periode De Graafschap FC Volendam 2-5
16:30 tweede periode SC Cambuur Jong Ajax 2-3
9 november 2020 maandag 18:45 tweede periode FC Eindhoven FC Dordrecht 5-1
21:00 tweede periode Jong FC Utrecht Roda JC 2-0
10 november 2020 dinsdag 18:45 tweede periode Excelsior TOP Oss 3-0
21:00 tweede periode SC Telstar Go Ahead Eagles 1-2
12
13 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Helmond Sport Excelsior 2-1
21:00 tweede periode TOP Oss FC Eindhoven 0-1
14 november 2020 zaterdag 16:30 tweede periode FC Dordrecht De Graafschap 0-2
18:45 tweede periode NAC Breda SC Telstar 1-0
21:00 tweede periode Roda JC MVV 2-0
15 november 2020 zondag 12:15 tweede periode Go Ahead Eagles FC Den Bosch 3-0
20:00 tweede periode SC Cambuur Almere City FC 7-2
23 november 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ NEC 0-3
21:00 tweede periode Jong Ajax FC Volendam 1-1
24 november 2020 dinsdag 20:00 tweede periode Jong PSV Jong FC Utrecht 1-1
13
19 november 2020 donderdag 18:45 tweede periode SC Telstar FC Dordrecht 2-0
21:00 tweede periode De Graafschap SC Cambuur 0-2
20 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Excelsior Jong AZ 4-1
18:45 tweede periode NEC Roda JC 1-1
18:45 tweede periode FC Volendam TOP Oss 1-1
21:00 tweede periode Jong FC Utrecht Helmond Sport 2-1
21:00 tweede periode FC Den Bosch Jong Ajax 2-2
21:00 tweede periode MVV Jong PSV 3-3
21 november 2020 zaterdag 14:00 tweede periode FC Eindhoven NAC Breda 2-4
16:30 tweede periode Almere City FC Go Ahead Eagles 3-0
14
27 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode SC Cambuur FC Den Bosch 3-1
18:45 tweede periode TOP Oss NAC Breda 0-0
21:00 tweede periode FC Volendam Almere City FC 2-2
21:00 tweede periode Helmond Sport Jong PSV 1-0
28 november 2020 zaterdag 14:00 tweede periode Roda JC Excelsior 3-1
16:30 tweede periode FC Dordrecht Jong Ajax 3-1
29 november 2020 zondag 12:15 tweede periode FC Eindhoven De Graafschap 3-2
30 november 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong FC Utrecht SC Telstar 1-2
21:00 tweede periode NEC MVV 2-1
1 december 2020 dinsdag 18:45 tweede periode Go Ahead Eagles Jong AZ 0-1
15
4 december 2020 vrijdag 18:45 tweede periode MVV De Graafschap 2-3
18:45 tweede periode SC Telstar SC Cambuur 1-2
21:00 tweede periode Almere City FC Jong FC Utrecht 4-1
21:00 tweede periode Helmond Sport Go Ahead Eagles 0-2
5 december 2020 zaterdag 14:00 tweede periode Jong AZ TOP Oss 0-1
16:30 tweede periode Jong PSV Roda JC 1-1
6 december 2020 zondag 12:15 tweede periode FC Den Bosch NEC 2-2
20:00 tweede periode NAC Breda FC Dordrecht 0-1
7 december 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong Ajax FC Eindhoven 1-1
21:00 tweede periode Excelsior FC Volendam 2-3
16
11 december 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Jong FC Utrecht Excelsior 3-2
18:45 tweede periode FC Volendam FC Den Bosch 6-0
18:45 tweede periode TOP Oss Jong PSV 3-2
21:00 tweede periode SC Telstar Almere City FC 2-3
21:00 tweede periode Go Ahead Eagles NAC Breda 0-0
21:00 tweede periode De Graafschap Jong Ajax 2-2
12 december 2020 zaterdag 14:00 tweede periode FC Dordrecht NEC 1-2
16:30 tweede periode SC Cambuur Jong AZ 2-0
21:00 tweede periode FC Eindhoven MVV 4-0
14 december 2020 maandag 21:00 tweede periode Roda JC Helmond Sport 2-2
17
18 december 2020 vrijdag 18:45 tweede periode NAC Breda FC Volendam 3-0
18:45 tweede periode FC Den Bosch FC Eindhoven 1-1
21:00 tweede periode MVV FC Dordrecht 3-1
21:00 tweede periode Jong AZ Helmond Sport 2-2
19 december 2020 zaterdag 14:00 tweede periode De Graafschap Jong FC Utrecht 3-1
16:30 tweede periode NEC TOP Oss 0-1
20 december 2020 zondag 12:15 tweede periode Excelsior SC Cambuur 0-1
20:00 tweede periode Roda JC Go Ahead Eagles 0-3
21 december 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong PSV Almere City FC 1-2
21:00 tweede periode Jong Ajax SC Telstar 1-2
18
2 januari 2021 zaterdag 18:45 tweede periode Helmond Sport FC Dordrecht 5-2
21:00 tweede periode Almere City FC De Graafschap 1-0
3 januari 2021 zondag 12:15 tweede periode Excelsior NAC Breda 0-3
14:30 tweede periode FC Eindhoven SC Cambuur 2-5
16:45 tweede periode SC Telstar NEC 5-2
20:00 tweede periode FC Volendam MVV 0-1
4 januari 2021 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ Roda JC 0-1
21:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch 3-1
5 januari 2021 dinsdag 18:45 tweede periode Jong PSV Go Ahead Eagles 2-3
21:00 tweede periode TOP Oss Jong Ajax 1-0
19
8 januari 2021 vrijdag 18:45 tweede periode De Graafschap SC Telstar 2-0
18:45 tweede periode MVV Jong FC Utrecht 0-2
18:45 tweede periode NEC Excelsior 3-2
21:00 tweede periode Almere City FC FC Eindhoven 0-0
21:00 tweede periode SC Cambuur FC Volendam 0-1
21:00 tweede periode NAC Breda Roda JC 2-2
9 januari 2021 zaterdag 14:00 tweede periode Jong Ajax Helmond Sport 2-2
10 januari 2021 zondag 20:15 tweede periode Go Ahead Eagles TOP Oss 1-0
11 januari 2021 maandag 18:45 tweede periode FC Den Bosch Jong AZ 1-2
21:00 tweede periode FC Dordrecht Jong PSV
Eindstand tweede periode


20
15 januari 2021 vrijdag 18:45 derde periode FC Dordrecht FC Volendam 0-0
18:45 derde periode Excelsior FC Eindhoven 1-0
18:45 derde periode Roda JC De Graafschap 1-3
21:00 derde periode Jong AZ Almere City FC 2-5
21:00 derde periode Go Ahead Eagles MVV 3-0
21:00 derde periode Helmond Sport FC Den Bosch 4-0
16 januari 2021 zaterdag 14:00 derde periode TOP Oss SC Telstar 1-4
17 januari 2021 zondag 12:15 derde periode NEC SC Cambuur 0-0
18 januari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax 1-2
21:00 derde periode Jong PSV NAC Breda 1-1
21
22 januari 2021 vrijdag 18:45 derde periode SC Cambuur Jong PSV 1-5
18:45 derde periode MVV Helmond Sport 1-1
21:00 derde periode Almere City FC FC Dordrecht 3-0
21:00 derde periode SC Telstar Jong AZ 2-2
23 januari 2021 zaterdag 14:00 derde periode FC Den Bosch NAC Breda 1-1
16:30 derde periode TOP Oss Excelsior 1-3
24 januari 2021 zondag 12:15 derde periode FC Volendam De Graafschap 1-4
20:00 derde periode Roda JC Jong FC Utrecht 2-1
25 januari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong Ajax Go Ahead Eagles 0-2
21:00 derde periode FC Eindhoven NEC 0-1
22
29 januari 2021 vrijdag 18:45 derde periode Jong PSV Jong Ajax 1-2
18:45 derde periode Helmond Sport SC Telstar 1-1
21:00 derde periode De Graafschap TOP Oss 2-1
21:00 derde periode NEC Jong FC Utrecht 2-0
30 januari 2021 zaterdag 14:00 derde periode Excelsior FC Den Bosch 4-4
16:30 derde periode FC Dordrecht Roda JC 0-5
31 januari 2021 zondag 20:00 derde periode SC Cambuur MVV 2-0
1 februari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong AZ FC Eindhoven 3-2
21:00 derde periode NAC Breda Almere City FC 4-0
2 februari 2021 dinsdag 18:45 derde periode Go Ahead Eagles FC Volendam 1-3
23
5 februari 2021 vrijdag 18:45 derde periode FC Eindhoven Go Ahead Eagles 0-2
18:45 derde periode TOP Oss Jong AZ 6-0
21:00 derde periode FC Volendam Excelsior 0-2
21:00 derde periode Roda JC Jong PSV 5-1
6 februari 2021 zaterdag 14:00 derde periode FC Den Bosch De Graafschap 2-3
16:30 derde periode MVV NEC 2-1
16 februari 2021 dinsdag 16:45 derde periode Helmond Sport Almere City FC 2-1
21:00 derde periode SC Telstar NAC Breda 1-2
19 februari 2021 vrijdag 16:30 derde periode Jong Ajax SC Cambuur 1-1
2 maart 2021 dinsdag 18:45 derde periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht 3-1
24
12 februari 2021 vrijdag 16:30 derde periode Jong AZ Jong FC Utrecht 3-2
derde periode NAC Breda FC Eindhoven 2-1
13 februari 2021 zaterdag 12:00 derde periode Go Ahead Eagles SC Telstar 1-0
14:15 derde periode De Graafschap MVV 1-0
15 februari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong Ajax FC Dordrecht 1-2
21:00 derde periode Excelsior Roda JC 1-3
16 februari 2021 dinsdag 18:45 derde periode SC Cambuur TOP Oss 3-0
23 februari 2021 dinsdag 21:00 derde periode Jong PSV Helmond Sport 2-2
2 maart 2021 dinsdag 16:30 derde periode NEC FC Den Bosch 4-1
3 maart 2021 woensdag 18:45 derde periode Almere City FC FC Volendam 1-2
25
19 februari 2021 vrijdag 18:45 derde periode FC Dordrecht NAC Breda 2-3
18:45 derde periode Jong PSV FC Den Bosch 1-0
21:00 derde periode Helmond Sport Roda JC 1-2
21:00 derde periode SC Telstar FC Eindhoven 1-1
20 februari 2021 zaterdag 14:00 derde periode TOP Oss Almere City FC 2-4
16:30 derde periode MVV Excelsior 1-0
21 februari 2021 zondag 12:15 derde periode NEC De Graafschap 1-2
22 februari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong AZ Go Ahead Eagles 0-3
21:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Cambuur 1-3
23 februari 2021 dinsdag 18:45 derde periode FC Volendam Jong Ajax 3-2
26
26 februari 2021 vrijdag 18:45 derde periode MVV SC Telstar 2-0
18:45 derde periode Go Ahead Eagles Jong PSV 1-0
21:00 derde periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht 3-0
21:00 derde periode De Graafschap Jong AZ 1-1
21:00 derde periode Roda JC NEC 1-3
27 februari 2021 zaterdag 14:00 derde periode FC Eindhoven FC Volendam 1-1
16:30 derde periode FC Dordrecht Helmond Sport 2-1
28 februari 2021 zondag 12:15 derde periode Almere City FC SC Cambuur 0-2
1 maart 2021 maandag 18:45 derde periode Excelsior Jong Ajax 5-1
21:00 derde periode NAC Breda TOP Oss 3-0
27
5 maart 2021 vrijdag 18:45 derde periode Jong FC Utrecht MVV 0-1
18:45 derde periode Helmond Sport NEC 0-7
21:00 derde periode SC Cambuur SC Telstar 3-1
21:00 derde periode TOP Oss Go Ahead Eagles 0-4
6 maart 2021 zaterdag 14:00 derde periode Almere City FC Excelsior 4-1
16:30 derde periode FC Volendam Roda JC 3-4
7 maart 2021 zondag 20:00 derde periode De Graafschap FC Eindhoven 1-0
8 maart 2021 maandag 18:45 derde periode Jong Ajax FC Den Bosch 1-2
21:00 derde periode Jong AZ NAC Breda 2-3
9 maart 2021 dinsdag 18:45 derde periode Jong PSV FC Dordrecht 0-1
28
12 maart 2021 vrijdag 14:00 derde periode MVV Jong AZ 3-2
16:30 derde periode FC Eindhoven Almere City FC 1-3
18:45 derde periode FC Den Bosch FC Volendam 1-5
18:45 derde periode FC Dordrecht TOP Oss 1-3
18:45 derde periode NEC Jong PSV 2-0
18:45 derde periode Excelsior Jong FC Utrecht 2-0
21:00 derde periode Go Ahead Eagles SC Cambuur 0-0
21:00 derde periode NAC Breda Helmond Sport 3-2
21:00 derde periode Roda JC Jong Ajax 2-2
21:00 derde periode SC Telstar De Graafschap 1-2
Eindstand derde periode



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2020-2021