home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Jupiler League seizoen 2017-2018
< >

Tussenstand Jupiler League seizoen 2017-2018

30
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ Almere City FC 4-1
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur NEC 1-1
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk MVV 1-1
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV FC Volendam 2-1
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht 5-2
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles SC Telstar 1-1
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Dordrecht 4-1
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap Jong Ajax 2-4
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Fortuna Sittard 1-2
16 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen Helmond Sport 0-0
31
23 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport FC Oss 2-1
23 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong PSV 1-4
23 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard SC Cambuur 3-2
23 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode NEC De Graafschap 1-1
23 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Eindhoven 2-0
24 maart 2018 zaterdag 19:45 vierde periode SC Telstar RKC Waalwijk 0-0
25 maart 2018 zondag 14:30 vierde periode Almere City FC FC Emmen 2-2
25 maart 2018 zondag 14:30 vierde periode FC Dordrecht Go Ahead Eagles 1-2
25 maart 2018 zondag 14:30 vierde periode Jong Ajax Jong AZ 0-1
25 maart 2018 zondag 14:30 vierde periode FC Volendam FC Den Bosch 1-0
32
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Fortuna Sittard 1-4
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Volendam 2-2
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven NEC 3-2
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Helmond Sport 2-2
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch MVV 2-1
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap RKC Waalwijk 1-0
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong Ajax Jong PSV 0-3
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss SC Telstar 0-0
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen FC Dordrecht 1-3
30 maart 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ Jong FC Utrecht 1-3
33
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode RKC Waalwijk Almere City FC 0-4
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode SC Cambuur FC Eindhoven 3-2
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles 1-0
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode FC Volendam Jong AZ 4-1
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode FC Dordrecht Jong Ajax 2-3
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode Jong PSV FC Oss 5-1
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode MVV FC Emmen 0-1
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode Fortuna Sittard Helmond Sport 3-0
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode De Graafschap FC Den Bosch 2-1
2 april 2018 maandag 14:30 vierde periode NEC SC Telstar 3-0
34
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong FC Utrecht 2-1
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven De Graafschap 2-4
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Fortuna Sittard 0-1
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Cambuur 1-2
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss RKC Waalwijk 3-1
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar Jong PSV 0-0
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport MVV 2-3
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen FC Volendam 2-3
6 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ FC Dordrecht 3-1
16 april 2018 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax NEC 1-0
35
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode De Graafschap Almere City FC 4-2
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode SC Cambuur Jong AZ 3-2
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Volendam 2-1
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk Fortuna Sittard 1-1
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode MVV FC Dordrecht 1-0
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Helmond Sport 3-2
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Jong Ajax 2-5
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode NEC FC Oss 2-1
9 april 2018 maandag 20:00 vierde periode FC Emmen SC Telstar 2-3
10 april 2018 dinsdag 20:00 vierde periode Jong PSV Go Ahead Eagles 6-0
36
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong PSV 2-1
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam RKC Waalwijk 0-1
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht SC Cambuur 0-3
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles FC Eindhoven 1-3
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard FC Den Bosch 2-0
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong Ajax FC Emmen 3-2
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss De Graafschap 1-4
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar Jong FC Utrecht 1-0
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport NEC 1-2
13 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ MVV 3-1
37
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Almere City FC 3-2
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur Helmond Sport 4-1
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Fortuna Sittard 0-1
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Jong Ajax 1-2
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk Go Ahead Eagles 2-1
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV FC Dordrecht 4-2
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Oss 1-1
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap SC Telstar 1-0
20 april 2018 vrijdag 20:00 vierde periode NEC Jong AZ 2-0
23 april 2018 maandag 20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Emmen 1-2
38
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode Almere City FC FC Volendam
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode FC Dordrecht NEC
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode Go Ahead Eagles FC Den Bosch
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode Fortuna Sittard Jong PSV
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode Jong Ajax MVV
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode FC Oss FC Eindhoven
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode SC Telstar SC Cambuur
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode Helmond Sport RKC Waalwijk
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode FC Emmen Jong FC Utrecht
28 april 2018 zaterdag 19:45 vierde periode Jong AZ De Graafschap
Bijna eindstand vierde periode


1
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 NEC Almere City FC 3-1
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 SC Cambuur Jong Ajax 1-2
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 FC Volendam Helmond Sport 2-2
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 RKC Waalwijk FC Emmen 0-2
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 MVV Go Ahead Eagles 4-3
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 FC Eindhoven SC Telstar 2-2
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 FC Den Bosch Jong AZ 1-3
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 Fortuna Sittard FC Dordrecht 5-1
21 augustus 2017 maandag 20:00 Jong FC Utrecht FC Oss 0-3
21 augustus 2017 maandag 20:00 Jong PSV De Graafschap 2-2
2
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 Almere City FC FC Den Bosch 1-1
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 FC Dordrecht Jong FC Utrecht 2-1
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 Go Ahead Eagles NEC 1-1
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 De Graafschap SC Cambuur 2-0
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 Jong Ajax Fortuna Sittard 4-2
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 FC Oss FC Volendam 1-0
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 SC Telstar MVV 0-0
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 Helmond Sport Jong PSV 1-2
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 FC Emmen FC Eindhoven 1-1
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 Jong AZ RKC Waalwijk 2-1

3
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard Almere City FC 2-1
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Jong AZ 1-0
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Emmen 2-2
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV Jong Ajax 0-3
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode MVV FC Den Bosch 3-0
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode NEC FC Eindhoven 2-1
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Oss 3-3
1 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport Go Ahead Eagles 1-1
2 september 2017 zaterdag 19:45 eerste periode RKC Waalwijk De Graafschap 0-0
3 september 2017 zondag 12:30 eerste periode FC Volendam SC Cambuur 0-1
4
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Helmond Sport 3-1
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Jong PSV 1-2
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles FC Volendam 1-1
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch NEC 3-0
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap MVV 1-2
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss FC Dordrecht 3-1
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen Fortuna Sittard 0-0
8 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Jong FC Utrecht 2-2
11 september 2017 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax RKC Waalwijk 1-1
12 september 2017 dinsdag 20:00 eerste periode Jong AZ SC Telstar 2-2
5
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Almere City FC 1-1
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht De Graafschap 1-4
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk FC Eindhoven 0-1
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Jong PSV 0-0
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles SC Cambuur 1-3
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard FC Volendam 1-0
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode NEC FC Emmen 1-1
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Den Bosch 3-2
15 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport Jong Ajax 1-4
23 oktober 2017 maandag 20:00 eerste periode FC Oss Jong AZ 2-1
6
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Oss 2-2
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam De Graafschap 0-0
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Jong FC Utrecht 2-2
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode MVV SC Cambuur 1-1
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Den Bosch 0-1
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard Jong AZ 5-1
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Dordrecht 1-2
22 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen Go Ahead Eagles 0-0
25 september 2017 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV NEC 3-3
25 september 2017 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax SC Telstar 1-1
7
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Almere City FC 2-1
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur RKC Waalwijk 1-1
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Helmond Sport 0-0
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Volendam 2-2
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong PSV 5-0
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Emmen 2-2
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode NEC MVV 4-1
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Jong Ajax 0-3
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar Fortuna Sittard 0-6
29 september 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ FC Eindhoven 1-2
8
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC MVV 3-2
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam SC Telstar 3-4
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Eindhoven 4-3
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV Jong AZ 1-2
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard NEC 1-2
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong Ajax Jong FC Utrecht 2-1
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Go Ahead Eagles 1-6
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport De Graafschap 0-2
6 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen SC Cambuur 2-0
8 oktober 2017 zondag 14:30 eerste periode RKC Waalwijk FC Den Bosch 1-1
9
13 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur FC Oss 1-2
13 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Fortuna Sittard 1-2
13 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Volendam 1-0
13 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht 1-0
13 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode NEC RKC Waalwijk 2-0
13 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Dordrecht 3-0
13 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen Jong PSV 1-0
15 oktober 2017 zondag 12:30 eerste periode De Graafschap Go Ahead Eagles 1-1
16 oktober 2017 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax Almere City FC 3-0
16 oktober 2017 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ Helmond Sport 1-3
10
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC SC Cambuur 1-1
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht MVV 2-1
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam NEC 0-2
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht De Graafschap 1-1
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV RKC Waalwijk 3-2
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Jong Ajax 4-1
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard FC Eindhoven 2-2
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss FC Den Bosch 1-1
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport SC Telstar 1-2
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ FC Emmen 2-1
11
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Jong PSV 0-1
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk FC Dordrecht 1-0
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Jong Ajax 2-3
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Jong AZ 2-1
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Helmond Sport 2-2
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap Fortuna Sittard 2-0
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode NEC Jong FC Utrecht 3-1
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen FC Oss 1-1
29 oktober 2017 zondag 14:30 eerste periode SC Telstar Almere City FC 4-0
29 oktober 2017 zondag 14:30 eerste periode MVV FC Volendam 2-1
Eindstand eerste periode


12
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong AZ 3-2
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 1-2
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Jong PSV 1-0
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Den Bosch 0-3
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode MVV RKC Waalwijk 0-0
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard FC Oss 4-0
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode NEC SC Cambuur 3-1
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax De Graafschap 0-5
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Go Ahead Eagles 3-1
3 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport FC Emmen 3-1
13
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen Almere City FC 2-2
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur Fortuna Sittard 1-0
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk SC Telstar 4-1
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven MVV 3-2
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles FC Dordrecht 0-3
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch FC Volendam 3-1
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap NEC 1-3
17 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss Helmond Sport 0-0
20 november 2017 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Jong FC Utrecht 2-0
20 november 2017 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ Jong Ajax 4-2
14
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Almere City FC 2-4
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Den Bosch 2-2
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam FC Emmen 2-3
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Jong AZ 3-2
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk FC Oss 2-1
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV SC Telstar 6-0
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Helmond Sport 3-1
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard Go Ahead Eagles 2-1
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap FC Eindhoven 4-0
24 november 2017 vrijdag 20:00 tweede periode NEC Jong Ajax 2-1
15
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode Almere City FC RKC Waalwijk 3-2
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode FC Eindhoven SC Cambuur 2-1
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht 0-0
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode FC Den Bosch De Graafschap 1-1
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax FC Dordrecht 3-0
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode FC Oss Jong PSV 0-3
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode SC Telstar NEC 3-2
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode Helmond Sport Fortuna Sittard 1-3
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode FC Emmen MVV 2-1
27 november 2017 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ FC Volendam 0-2
16
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Almere City FC 1-1
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur SC Telstar 2-1
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk Helmond Sport 1-0
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Jong Ajax 0-4
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Oss 1-3
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Go Ahead Eagles 3-0
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap Jong AZ 1-0
1 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode NEC FC Dordrecht 6-0
4 december 2017 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Emmen 1-2
4 december 2017 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Fortuna Sittard 2-3
17
8 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC De Graafschap 2-1
8 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Jong FC Utrecht 2-1
8 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht MVV 2-4
8 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard RKC Waalwijk 6-0
8 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar FC Emmen 0-0
12 december 2017 dinsdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles Jong PSV 1-1
18 december 2017 maandag 20:00 tweede periode Helmond Sport FC Eindhoven 0-0
18 december 2017 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax FC Den Bosch 1-0
15 januari 2018 maandag 20:00 tweede periode FC Oss NEC 3-0
15 januari 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ SC Cambuur 0-1
18
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV Almere City FC 3-2
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Dordrecht 3-0
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht SC Telstar 0-1
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk FC Volendam 1-3
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Jong AZ 3-0
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Go Ahead Eagles 3-2
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Fortuna Sittard 2-4
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap FC Oss 1-1
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode NEC Helmond Sport 1-1
15 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen Jong Ajax 2-2
19
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Eindhoven 5-1
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Jong PSV 2-3
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles RKC Waalwijk 0-0
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax FC Volendam 7-0
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss MVV 1-0
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar De Graafschap 3-2
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport SC Cambuur 3-0
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen FC Den Bosch 2-2
22 december 2017 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AZ NEC 2-7
23 december 2017 zaterdag 19:45 tweede periode Fortuna Sittard Jong FC Utrecht 3-1
20
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Almere City FC 1-3
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur De Graafschap 3-2
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht 0-2
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam FC Oss 3-1
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk Jong AZ 1-0
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV Helmond Sport 1-2
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode MVV SC Telstar 0-0
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Emmen 2-1
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard Jong Ajax 2-1
12 januari 2018 vrijdag 20:00 tweede periode NEC Go Ahead Eagles 5-1
Eindstand tweede periode


21
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC NEC 3-2
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Fortuna Sittard 3-0
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles MVV 3-1
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap Jong PSV 2-3
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss Jong FC Utrecht 2-0
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Eindhoven 4-1
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport FC Volendam 1-4
19 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen RKC Waalwijk 2-1
22 januari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax SC Cambuur 3-2
22 januari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong AZ FC Den Bosch 1-1
22
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Almere City FC 1-2
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht FC Oss 2-0
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk Jong Ajax 2-4
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode MVV De Graafschap 1-3
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard FC Emmen 1-2
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode NEC FC Den Bosch 1-0
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong AZ 2-1
26 januari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Cambuur 1-3
28 januari 2018 zondag 14:30 derde periode FC Volendam Go Ahead Eagles 4-3
29 januari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong PSV FC Eindhoven 4-1
23
2 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Dordrecht 1-2
2 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur Go Ahead Eagles 2-1
2 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Fortuna Sittard 2-0
2 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven RKC Waalwijk 3-1
2 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch SC Telstar 3-2
2 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap Jong FC Utrecht 7-0
2 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen NEC 1-0
5 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong PSV MVV 1-0
5 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Helmond Sport 2-0
5 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong AZ FC Oss 3-1
24
8 februari 2018 donderdag 20:00 derde periode NEC Jong PSV 2-0
9 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss Almere City FC 5-1
9 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur MVV 0-2
9 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch FC Eindhoven 4-0
9 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap FC Volendam 2-1
9 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong Ajax 3-3
9 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht RKC Waalwijk 5-2
9 februari 2018 vrijdag 20:30 derde periode FC Dordrecht Helmond Sport 3-2
12 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong AZ Fortuna Sittard 2-0
12 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles FC Emmen 0-1
25
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Go Ahead Eagles 2-0
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam FC Dordrecht 4-1
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk SC Cambuur 0-0
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode MVV NEC 4-1
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Jong AZ 1-3
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard SC Telstar 1-1
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong FC Utrecht 2-0
16 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen De Graafschap 5-2
19 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong PSV FC Den Bosch 2-1
19 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Oss 2-0
26
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode MVV Almere City FC 3-0
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur FC Emmen 1-1
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven FC Dordrecht 0-1
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles FC Oss 2-1
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch RKC Waalwijk 0-0
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap Helmond Sport 1-0
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode NEC Fortuna Sittard 1-1
23 februari 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Volendam 5-2
26 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax 2-1
26 februari 2018 maandag 20:00 derde periode Jong AZ Jong PSV 2-1
27
2 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong Ajax 1-2
2 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam FC Eindhoven 3-2
2 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht SC Telstar 2-3
2 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk NEC 0-2
2 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss SC Cambuur 2-1
2 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong AZ 3-0
4 maart 2018 zondag 14:30 derde periode Go Ahead Eagles De Graafschap 0-4
5 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch 1-1
5 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Jong PSV FC Emmen 1-1
5 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Fortuna Sittard MVV 3-0
28
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur Almere City FC 2-1
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk Jong PSV 3-2
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode MVV Jong FC Utrecht 3-1
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Fortuna Sittard 1-3
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch FC Oss 0-0
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap FC Dordrecht 0-1
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode NEC FC Volendam 3-0
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode Jong Ajax Go Ahead Eagles 0-2
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Helmond Sport 2-3
9 maart 2018 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen Jong AZ 0-2
29
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Almere City FC SC Telstar 2-3
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht NEC 0-2
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode FC Volendam MVV 2-2
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode FC Dordrecht RKC Waalwijk 1-0
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Jong PSV SC Cambuur 1-1
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Fortuna Sittard De Graafschap 1-1
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Eindhoven 4-0
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode FC Oss FC Emmen 2-3
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Helmond Sport FC Den Bosch 3-1
12 maart 2018 maandag 20:00 derde periode Jong AZ Go Ahead Eagles 0-0
Eindstand derde periode



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2017-2018