home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2018-2019
< >

Tussenstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2018-2019


30
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC TOP Oss gestaakt
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam SC Cambuur 0-1
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk Helmond Sport 2-1
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Dordrecht 8-1
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Telstar 3-4
24 maart 2019 zondag 12:15 vierde periode Sparta NEC
24 maart 2019 zondag 14:30 vierde periode Go Ahead Eagles FC Twente
24 maart 2019 zondag 16:45 vierde periode Roda JC MVV
25 maart 2019 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC TOP Oss
25 maart 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Jong FC Utrecht
25 maart 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ Jong PSV
31
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur Almere City FC
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Sparta
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Go Ahead Eagles
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV RKC Waalwijk
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Volendam
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode NEC Jong Ajax
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss Jong AZ
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar FC Eindhoven
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente FC Den Bosch
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Roda JC
32
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC Helmond Sport
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Sparta MVV
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Volendam FC Dordrecht
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Twente
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Eindhoven TOP Oss
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles SC Telstar
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Jong PSV
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Roda JC Jong FC Utrecht
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax SC Cambuur
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ NEC
33
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Almere City FC
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Eindhoven
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Jong AZ
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Sparta
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Roda JC RKC Waalwijk
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss FC Volendam
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar SC Cambuur
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente FC Dordrecht
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Jong Ajax
8 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV NEC
34
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC FC Den Bosch
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur Jong FC Utrecht
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Jong PSV
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht MVV
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Roda JC
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode NEC Helmond Sport
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente SC Telstar
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ RKC Waalwijk
14 april 2019 zondag 14:30 vierde periode Sparta TOP Oss
15 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Go Ahead Eagles
35
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC SC Telstar
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Sparta Helmond Sport
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam NEC
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Dordrecht
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven SC Cambuur
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Jong PSV
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Roda JC TOP Oss
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong Ajax FC Twente
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ MVV
36
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Almere City FC
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Den Bosch
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Volendam
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV Sparta
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode MVV Jong Ajax
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode NEC RKC Waalwijk
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode TOP Oss Go Ahead Eagles
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode SC Telstar Roda JC
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Twente Jong AZ
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Helmond Sport FC Eindhoven
37
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong PSV
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur MVV
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Helmond Sport
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Sparta Jong Ajax
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong AZ
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles RKC Waalwijk
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode NEC FC Twente
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Roda JC FC Den Bosch
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss FC Dordrecht
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar FC Volendam
38
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong Ajax Almere City FC
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Roda JC
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Eindhoven
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV SC Telstar
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode MVV NEC
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Go Ahead Eagles
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente SC Cambuur
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport TOP Oss
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ Sparta
Beginstand vierde periode


1
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Volendam FC Den Bosch 1-2
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Dordrecht Helmond Sport 0-0
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 RKC Waalwijk SC Telstar 1-0
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 MVV TOP Oss 0-2
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht 5-0
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 NEC SC Cambuur 2-2
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 Roda JC Jong Ajax 2-1
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Twente Sparta 2-1
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 Jong PSV FC Eindhoven 2-1
20 augustus 2018 maandag 20:00 Jong AZ Almere City FC 2-3
2
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Almere City FC Roda JC 1-2
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 SC Cambuur Jong AZ 2-1
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Sparta FC Volendam 2-0
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Den Bosch RKC Waalwijk 2-3
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 TOP Oss Jong PSV 4-1
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 SC Telstar MVV 0-1
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Jong Ajax FC Dordrecht 5-2
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Eindhoven Go Ahead Eagles 1-2
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Helmond Sport FC Twente 2-2
27 augustus 2018 maandag 20:00 Jong FC Utrecht NEC 1-2
3
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Almere City FC 0-2
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Sparta 0-1
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Go Ahead Eagles 1-2
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong Ajax 1-1
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC FC Dordrecht 1-0
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss SC Cambuur 1-3
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Twente Roda JC 3-1
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Jong AZ 1-1
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar Jong FC Utrecht 2-0
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV Helmond Sport 1-1
4
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC MVV 2-2
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur RKC Waalwijk 2-0
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Eindhoven 2-0
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht SC Telstar 1-4
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles FC Volendam 3-0
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Den Bosch 0-2
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Jong PSV 3-2
8 september 2018 zaterdag 18:30 eerste periode FC Twente TOP Oss 1-2
8 september 2018 zaterdag 20:45 eerste periode Roda JC NEC 2-3
10 september 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ Jong Ajax 0-1
5
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Jong FC Utrecht 3-1
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur SC Telstar 2-0
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam TOP Oss 0-0
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Twente 0-2
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Roda JC 0-1
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven MVV 0-1
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC Jong PSV 4-4
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Go Ahead Eagles 3-2
16 september 2018 zondag 14:30 eerste periode Sparta FC Den Bosch 2-0
17 september 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax Helmond Sport 2-0
6
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Almere City FC 1-4
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht SC Cambuur 0-0
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Jong AZ 2-2
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Volendam 1-0
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV FC Dordrecht 2-1
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Jong Ajax 2-1
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Roda JC FC Eindhoven 0-0
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss Sparta 0-0
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Twente 1-3
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport NEC 2-3
7
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC RKC Waalwijk 2-1
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Roda JC 0-1
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Dordrecht 3-2
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong AZ 3-1
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC Go Ahead Eagles 1-1
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar TOP Oss 1-0
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Volendam 2-2
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong Ajax FC Eindhoven 0-3
30 september 2018 zondag 14:30 eerste periode FC Twente Jong PSV 1-2
1 oktober 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht MVV 0-0
8
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC NEC 1-0
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam RKC Waalwijk 1-0
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht SC Cambuur 3-1
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV FC Den Bosch 0-3
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Twente 1-1
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Sparta 2-2
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Roda JC Jong PSV 2-3
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong Ajax SC Telstar 3-0
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss Jong FC Utrecht 2-1
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Helmond Sport 2-2
9
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Almere City FC 2-2
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk TOP Oss 0-0
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Dordrecht 1-0
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC FC Eindhoven 0-1
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport SC Telstar 1-2
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Jong FC Utrecht 2-2
14 oktober 2018 zondag 12:15 eerste periode Go Ahead Eagles Roda JC 3-0
14 oktober 2018 zondag 14:30 eerste periode Sparta SC Cambuur 3-0
14 oktober 2018 zondag 16:45 eerste periode FC Twente MVV 0-1
15 oktober 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV Jong Ajax 2-1
10
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Go Ahead Eagles 0-1
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Helmond Sport 3-1
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong AZ 1-1
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Jong PSV 2-2
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Volendam 1-1
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Roda JC Sparta 1-1
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss FC Den Bosch 0-1
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar NEC 0-3
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong Ajax RKC Waalwijk 2-1
22 oktober 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht FC Twente 1-6
11
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Twente Almere City FC 1-0
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta SC Telstar 3-2
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Jong Ajax 3-1
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Jong FC Utrecht 3-2
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Dordrecht 2-2
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles SC Cambuur 2-0
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Eindhoven 3-1
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC TOP Oss 1-5
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport MVV 1-1
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Roda JC 1-1
Eindstand eerste periode

12
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Almere City FC 1-2
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Volendam 1-2
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur Jong Ajax 2-1
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Sparta 0-2
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode TOP Oss FC Eindhoven 2-0
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Twente RKC Waalwijk 3-1
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Roda JC 1-2
4 november 2018 zondag 14:30 tweede periode SC Telstar Go Ahead Eagles 2-1
4 november 2018 zondag 14:30 tweede periode NEC Jong AZ 3-1
5 november 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV FC Den Bosch 0-1
13
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC SC Cambuur 2-1
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles FC Dordrecht 2-1
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Jong FC Utrecht 4-2
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam MVV 3-2
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk Jong PSV 3-5
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven SC Telstar 1-2
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch FC Twente 2-1
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC Helmond Sport 3-0
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax NEC 4-0
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AZ TOP Oss 1-3
14
17 november 2018 zaterdag 18:30 tweede periode TOP Oss Almere City FC 2-0
17 november 2018 zaterdag 18:30 tweede periode Jong PSV Jong AZ 3-1
17 november 2018 zaterdag 19:45 tweede periode FC Dordrecht FC Eindhoven 0-3
17 november 2018 zaterdag 19:45 tweede periode Helmond Sport RKC Waalwijk 0-2
17 november 2018 zaterdag 20:45 tweede periode SC Cambuur FC Volendam 1-1
18 november 2018 zondag 12:15 tweede periode MVV Roda JC 2-0
18 november 2018 zondag 14:30 tweede periode SC Telstar FC Den Bosch 1-4
18 november 2018 zondag 14:30 tweede periode FC Twente Go Ahead Eagles 0-1
18 november 2018 zondag 16:45 tweede periode NEC Sparta 1-1
20 november 2018 dinsdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Jong Ajax 4-3
15
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Dordrecht 1-1
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Jong PSV 0-0
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Jong FC Utrecht 2-0
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk NEC 1-0
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Helmond Sport 2-1
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles TOP Oss 0-1
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch SC Cambuur 1-1
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC SC Telstar 3-0
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax MVV 0-1
26 november 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ FC Twente 1-2
16
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Almere City FC 1-1
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht RKC Waalwijk 2-0
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Eindhoven 1-3
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Jong AZ 1-1
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode NEC FC Volendam 5-1
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode TOP Oss Roda JC 0-5
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Twente Jong Ajax 2-5
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Sparta 3-0
3 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch 1-1
3 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Go Ahead Eagles 5-1
17
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Almere City FC 6-1
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam FC Twente 1-2
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk MVV 3-1
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht 0-0
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles Helmond Sport 1-0
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch NEC 3-2
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC FC Dordrecht 2-2
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax TOP Oss 1-0
10 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV SC Cambuur 1-2
10 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ SC Telstar 0-2
18
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong Ajax 2-3
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Twente 0-1
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht 4-1
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Jong AZ 5-0
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven RKC Waalwijk 1-3
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles FC Den Bosch 0-0
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode NEC MVV 0-1
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC FC Volendam 2-1
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode TOP Oss Helmond Sport 1-1
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Jong PSV 2-4
19
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV Almere City FC 5-2
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam SC Telstar 1-0
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht TOP Oss 0-1
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk Go Ahead Eagles 1-3
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax Sparta 2-0
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Twente NEC 2-0
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Jong FC Utrecht 2-0
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AZ FC Eindhoven 1-2
22 december 2018 zaterdag 19:45 tweede periode FC Den Bosch Roda JC 2-0
23 december 2018 zondag 14:30 tweede periode MVV SC Cambuur 1-2
20
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Almere City FC FC Volendam 0-2
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode SC Cambuur Sparta 3-3
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Jong FC Utrecht Jong AZ 1-3
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode FC Dordrecht FC Den Bosch 2-6
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode MVV FC Twente 0-2
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode FC Eindhoven NEC 3-2
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Roda JC Go Ahead Eagles 3-1
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Jong Ajax Jong PSV 2-2
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode TOP Oss RKC Waalwijk 1-2
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode SC Telstar Helmond Sport 1-1
Eindstand tweede periode


21
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles Almere City FC 2-1
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Sparta Roda JC 2-2
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam FC Eindhoven 1-3
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk Jong Ajax 4-1
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch TOP Oss 3-0
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC SC Telstar 1-1
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport SC Cambuur 0-1
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong AZ FC Dordrecht 0-1
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente Jong FC Utrecht 1-0
21 januari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong PSV MVV 2-2
22
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV Helmond Sport 3-0
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven FC Den Bosch 2-0
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC Jong AZ 6-2
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss NEC 1-1
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Sparta 1-1
26 januari 2019 zaterdag 19:45 derde periode Almere City FC FC Twente 1-3
28 januari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Volendam 1-3
28 januari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht RKC Waalwijk 1-2
28 januari 2019 maandag 20:00 derde periode FC Dordrecht Jong PSV 1-3
28 januari 2019 maandag 20:00 derde periode SC Cambuur Go Ahead Eagles 1-1
23
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC Almere City FC 1-2
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Sparta 2-2
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Jong Ajax 3-3
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk FC Den Bosch 2-1
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV SC Telstar 2-0
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles FC Eindhoven 0-1
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC Jong FC Utrecht 4-1
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente Helmond Sport 4-1
4 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong PSV TOP Oss 3-1
4 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong AZ SC Cambuur 2-1
24
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong AZ 2-0
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur NEC 1-1
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Sparta FC Twente 0-3
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch FC Volendam 1-1
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss MVV 1-3
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar RKC Waalwijk 0-3
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Jong PSV 1-2
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport FC Dordrecht 1-2
11 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Roda JC 5-1
11 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles 2-4
25
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk Almere City FC 0-1
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Helmond Sport 1-0
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Sparta 1-4
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV Jong FC Utrecht 4-2
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Jong Ajax 1-1
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles NEC 4-4
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC SC Cambuur 1-0
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss SC Telstar 1-0
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong AZ FC Den Bosch 0-0
18 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong PSV FC Twente 0-2
26
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC Almere City FC 5-0
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur FC Dordrecht 1-3
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk FC Volendam 3-3
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch MVV 1-2
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong Ajax 0-2
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente FC Eindhoven 1-0
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong AZ 1-3
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong PSV Roda JC 2-2
24 februari 2019 zondag 14:30 derde periode Sparta Go Ahead Eagles 6-1
25 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht TOP Oss 1-2
27
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Eindhoven 2-0
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Telstar 0-1
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur TOP Oss 0-0
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles MVV 2-0
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC FC Twente 1-1
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong PSV 0-2
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Sparta RKC Waalwijk 2-1
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht NEC 2-2
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Den Bosch 2-2
4 maart 2019 maandag 20:00 derde periode Jong AZ FC Volendam 1-1
28
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV Almere City FC 1-1
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk SC Cambuur 0-2
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Sparta 0-0
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Helmond Sport 3-0
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC Roda JC 1-0
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss FC Twente 0-2
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Go Ahead Eagles 0-1
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Dordrecht 1-0
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong PSV Jong FC Utrecht 3-1
11 maart 2019 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Jong AZ 1-1
29
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Sparta 1-3
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur Jong PSV 3-1
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 1-3
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Roda JC 3-2
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV RKC Waalwijk 1-4
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC FC Den Bosch 5-0
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss Jong Ajax 2-1
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong AZ 1-0
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente FC Volendam 5-0
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Go Ahead Eagles 1-1
Eindstand derde periode



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2018-2019