home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
Alle wedstrijden in de Jupiler League seizoen 2016-2017
< >

Eindstand Jupiler League seizoen 2016-2017


1
5 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Almere City FC 1-1
5 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport MVV 2-2
5 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode NAC Breda Jong FC Utrecht 4-1
5 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Oss 1-1
5 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard Achilles'29 2-1
5 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode VVV-Venlo SC Cambuur 2-1
5 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Eindhoven 4-1
8 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk SC Telstar 1-0
8 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong AJAX FC Emmen 1-1
8 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Den Bosch 5-4
2
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Jong AJAX 1-4
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode MVV VVV-Venlo 1-2
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch De Graafschap 2-1
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Jong PSV 1-1
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Achilles'29 NAC Breda 1-2
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Volendam 0-1
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen RKC Waalwijk 1-0
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Helmond Sport 3-1
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar Fortuna Sittard 1-1
15 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht 1-1
3
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard Almere City FC 2-1
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap Jong FC Utrecht 3-1
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AJAX FC Den Bosch 5-2
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk FC Eindhoven 1-2
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode NAC Breda MVV 1-2
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode VVV-Venlo FC Oss 2-0
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport Achilles'29 1-2
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht SC Cambuur 0-1
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Emmen 1-0
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam SC Telstar 3-0
4
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode FC Emmen Almere City FC 2-0
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode SC Cambuur De Graafschap 1-1
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Volendam 2-5
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode MVV FC Oss 3-0
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode FC Dordrecht NAC Breda 1-2
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong AJAX Fortuna Sittard 2-1
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Achilles'29 2-1
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht RKC Waalwijk 1-3
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode SC Telstar Helmond Sport 4-2
22 augustus 2016 maandag 20:00 eerste periode VVV-Venlo Jong PSV 1-2
5
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Eindhoven 4-0
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV Jong FC Utrecht 2-0
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap VVV-Venlo 0-2
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss SC Telstar 0-2
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode NAC Breda FC Den Bosch 0-0
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport SC Cambuur 1-0
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Jong AJAX 3-2
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard FC Dordrecht 3-2
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam FC Emmen 0-1
28 augustus 2016 zondag 14:30 eerste periode Achilles'29 MVV 2-3
6
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Almere City FC 4-1
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Oss 2-1
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven MVV 1-1
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode NAC Breda Jong PSV 1-1
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar De Graafschap 2-1
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht RKC Waalwijk 1-1
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen Helmond Sport 1-2
9 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode VVV-Venlo FC Volendam 0-1
12 september 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Fortuna Sittard 3-0
12 september 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong AJAX Achilles'29 7-1
7
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Den Bosch 4-1
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport VVV-Venlo 2-1
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Achilles'29 SC Telstar 1-2
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Jong FC Utrecht 2-2
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard SC Cambuur 3-0
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Emmen 3-0
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Jong AJAX 1-0
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Dordrecht 3-2
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss FC Eindhoven 6-2
16 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk NAC Breda 2-4
8
23 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC MVV 2-1
23 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode NAC Breda De Graafschap 1-0
23 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport RKC Waalwijk 1-1
23 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Eindhoven 1-4
23 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode VVV-Venlo Jong FC Utrecht 2-0
23 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Achilles'29 3-1
23 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen FC Den Bosch 3-0
24 september 2016 zaterdag 19:45 eerste periode FC Dordrecht FC Volendam 1-0
26 september 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong AJAX FC Oss 7-0
26 september 2016 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV Fortuna Sittard 3-0
9
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Almere City FC 2-3
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Achilles'29 VVV-Venlo 0-3
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch SC Telstar 0-0
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode MVV SC Cambuur 2-1
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Dordrecht 2-3
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Jong AJAX 2-1
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard FC Emmen 2-2
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Helmond Sport 1-0
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam NAC Breda 2-1
30 september 2016 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Jong PSV 1-1
Eindstand eerste periode


10
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong PSV 1-0
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard VVV-Venlo 2-0
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Emmen 0-1
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Achilles'29 Jong FC Utrecht 1-1
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport FC Volendam 2-0
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss RKC Waalwijk 2-5
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch SC Cambuur 3-1
14 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar NAC Breda 2-0
16 oktober 2016 zondag 14:30 tweede periode MVV FC Dordrecht 2-1
17 oktober 2016 maandag 20:00 tweede periode Jong AJAX De Graafschap 4-2
11
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Almere City FC 1-4
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen SC Telstar 0-0
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV FC Eindhoven 4-1
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap Helmond Sport 2-4
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk Achilles'29 2-0
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Jong AJAX 1-1
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode VVV-Venlo FC Den Bosch 3-1
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode NAC Breda Fortuna Sittard 3-1
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht MVV 1-2
21 oktober 2016 vrijdag 20:15 tweede periode SC Cambuur FC Oss 4-2
12
28 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Helmond Sport 1-0
28 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode MVV FC Volendam 1-2
28 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht 1-0
28 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss NAC Breda 3-4
28 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Jong PSV 0-0
28 oktober 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Achilles'29 De Graafschap 0-0
30 oktober 2016 zondag 14:30 tweede periode Fortuna Sittard RKC Waalwijk 0-1
30 oktober 2016 zondag 14:30 tweede periode FC Eindhoven SC Cambuur 2-0
30 oktober 2016 zondag 14:30 tweede periode FC Emmen FC Dordrecht 2-1
31 oktober 2016 maandag 20:00 tweede periode Jong AJAX VVV-Venlo 0-4
13
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Achilles'29 1-0
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AJAX NAC Breda 2-1
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Volendam 2-1
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht 2-1
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Jong PSV 1-0
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode MVV SC Telstar 2-1
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk FC Den Bosch 0-2
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap Fortuna Sittard 5-0
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode VVV-Venlo FC Dordrecht 3-1
4 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss FC Emmen 2-2
14
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Almere City FC 3-6
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard MVV 2-3
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Achilles'29 FC Oss 1-2
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch FC Eindhoven 0-2
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Helmond Sport 1-4
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode NAC Breda VVV-Venlo 0-0
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen SC Cambuur 0-1
18 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam RKC Waalwijk 1-1
21 november 2016 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV De Graafschap 1-0
21 november 2016 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Jong AJAX 2-2
15
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC VVV-Venlo 0-2
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk De Graafschap 2-1
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Achilles'29 FC Emmen 0-4
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AJAX SC Telstar 2-1
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur NAC Breda 3-1
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss Jong FC Utrecht 4-2
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode MVV FC Den Bosch 3-0
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Dordrecht 2-1
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Fortuna Sittard 1-0
25 november 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Jong PSV 1-0
16
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Almere City FC 1-1
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode De Graafschap FC Volendam 1-1
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode FC Emmen MVV 0-0
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV FC Oss 2-4
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Achilles'29 2-1
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Jong AJAX 0-2
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode SC Telstar SC Cambuur 0-3
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard FC Eindhoven 1-1
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode NAC Breda Helmond Sport 0-0
28 november 2016 maandag 20:00 tweede periode VVV-Venlo RKC Waalwijk 4-0
17
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode NAC Breda Almere City FC 3-1
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Den Bosch 2-2
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk MVV 2-0
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV Achilles'29 4-0
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur Jong AJAX 1-3
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport FC Eindhoven 3-0
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Emmen 3-1
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Fortuna Sittard 3-0
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode VVV-Venlo SC Telstar 1-1
2 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap FC Oss 3-5
18
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC RKC Waalwijk 6-2
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Achilles'29 FC Volendam 0-6
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AJAX Jong PSV 1-0
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur Jong FC Utrecht 4-2
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Helmond Sport 1-1
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven NAC Breda 6-2
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen VVV-Venlo 1-2
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode MVV De Graafschap 2-0
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar FC Dordrecht 0-0
9 december 2016 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss Fortuna Sittard 3-1
Eindstand tweede periode


19
16 december 2016 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap Almere City FC 4-1
16 december 2016 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Achilles'29 3-0
16 december 2016 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong AJAX 2-4
16 december 2016 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard FC Den Bosch 0-4
16 december 2016 vrijdag 20:00 derde periode VVV-Venlo FC Eindhoven 1-0
16 december 2016 vrijdag 20:00 derde periode NAC Breda FC Emmen 3-1
16 december 2016 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam FC Oss 3-1
18 december 2016 zondag 14:30 derde periode RKC Waalwijk SC Cambuur 2-2
19 december 2016 maandag 20:00 derde periode Jong PSV MVV 0-0
19 december 2016 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Telstar 2-1
20
13 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Volendam 2-2
13 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Achilles'29 Fortuna Sittard 0-1
13 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur VVV-Venlo 0-2
13 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven De Graafschap 2-1
13 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode MVV Helmond Sport 2-0
13 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen Jong AJAX 0-0
13 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar RKC Waalwijk 0-4
13 januari 2017 vrijdag 20:30 derde periode FC Den Bosch Jong PSV 0-0
13 januari 2017 vrijdag 20:30 derde periode FC Oss FC Dordrecht 4-2
16 januari 2017 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht NAC Breda 0-2
21
20 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport FC Oss 3-1
20 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht 3-0
20 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard SC Telstar 1-1
20 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode NAC Breda Achilles'29 2-0
20 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam FC Eindhoven 3-1
20 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk FC Emmen 1-1
20 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap FC Den Bosch 0-3
21 januari 2017 zaterdag 19:45 derde periode Jong PSV SC Cambuur 0-2
22 januari 2017 zondag 14:30 derde periode VVV-Venlo MVV 2-1
30 januari 2017 maandag 20:00 derde periode Jong AJAX Almere City FC 6-3
22
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Fortuna Sittard 2-0
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven RKC Waalwijk 3-0
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode MVV NAC Breda 1-1
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss VVV-Venlo 0-3
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Achilles'29 Helmond Sport 1-2
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen Jong PSV 1-1
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Volendam 0-1
27 januari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Jong AJAX 1-2
28 januari 2017 zaterdag 19:45 derde periode SC Cambuur FC Dordrecht 3-0
30 januari 2017 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht De Graafschap 3-2
23
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Almere City FC 4-1
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch NAC Breda 2-1
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur Helmond Sport 3-0
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Jong AJAX RKC Waalwijk 4-1
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Fortuna Sittard 2-2
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen FC Volendam 3-1
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode MVV Achilles'29 0-0
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht Jong PSV 0-2
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode VVV-Venlo De Graafschap 4-1
3 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Oss 3-1
24
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode Almere City FC FC Emmen 3-1
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode Achilles'29 FC Eindhoven 4-3
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode RKC Waalwijk Jong FC Utrecht 1-2
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode Helmond Sport SC Telstar 3-4
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode Jong PSV VVV-Venlo 2-1
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode De Graafschap SC Cambuur 3-0
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode FC Volendam FC Den Bosch 2-1
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode FC Oss MVV 0-3
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode NAC Breda FC Dordrecht 1-0
6 februari 2017 maandag 20:00 derde periode Fortuna Sittard Jong AJAX 5-2
25
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Almere City FC 1-3
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur Fortuna Sittard 1-1
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen De Graafschap 2-0
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Jong PSV 2-3
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven FC Oss 1-2
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode NAC Breda RKC Waalwijk 2-3
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode VVV-Venlo Helmond Sport 7-0
10 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Achilles'29 1-1
13 februari 2017 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht FC Volendam 2-4
14 februari 2017 dinsdag 20:00 derde periode Jong AJAX MVV 1-1
26
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC SC Cambuur 0-1
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard Jong FC Utrecht 4-1
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Achilles'29 Jong AJAX 2-3
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam VVV-Venlo 0-1
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss FC Den Bosch 1-1
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap SC Telstar 2-1
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk FC Dordrecht 2-1
17 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport FC Emmen 1-3
19 februari 2017 zondag 14:30 derde periode MVV FC Eindhoven 0-0
20 februari 2017 maandag 20:00 derde periode Jong PSV NAC Breda 2-0
27
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Oss 3-3
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur MVV 4-0
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht De Graafschap 0-3
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Jong AJAX FC Eindhoven 1-1
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen Fortuna Sittard 2-3
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong FC Utrecht 1-1
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode NAC Breda FC Volendam 1-0
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode Jong PSV RKC Waalwijk 4-1
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode VVV-Venlo Achilles'29 4-0
24 februari 2017 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Den Bosch 2-0
Eindstand derde periode


28
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode MVV Almere City FC 2-2
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven SC Telstar 4-2
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard Jong PSV 0-0
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Emmen 1-1
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Jong AJAX 0-3
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam FC Dordrecht 1-1
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk Helmond Sport 5-2
3 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap NAC Breda 2-1
5 maart 2017 zondag 14:30 vierde periode Achilles'29 SC Cambuur 0-3
6 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht VVV-Venlo 0-0
29
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV Almere City FC 0-1
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Den Bosch 0-1
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht MVV 0-1
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode NAC Breda SC Telstar 1-0
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo Fortuna Sittard 4-1
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen FC Eindhoven 2-0
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap Jong AJAX 3-2
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Achilles'29 0-1
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Helmond Sport 1-0
10 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Oss 3-0
30
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC FC Dordrecht 3-0
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong PSV 0-5
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode Helmond Sport De Graafschap 0-2
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode Achilles'29 RKC Waalwijk 2-3
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode Jong AJAX FC Volendam 1-1
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode FC Den Bosch VVV-Venlo 0-2
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard NAC Breda 0-2
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode MVV Jong FC Utrecht 4-1
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode SC Telstar FC Emmen 2-2
13 maart 2017 maandag 20:00 vierde periode FC Oss SC Cambuur 2-7
31
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Achilles'29 Almere City FC 3-3
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch RKC Waalwijk 1-1
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard De Graafschap 3-2
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht VVV-Venlo 5-2
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen FC Oss 2-0
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode NAC Breda Jong AJAX 4-3
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 3-1
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV Helmond Sport 3-0
17 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar MVV 1-1
19 maart 2017 zondag 14:30 vierde periode FC Volendam SC Cambuur 1-1
32
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC SC Telstar 2-0
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Emmen 1-0
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Volendam 1-4
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap Jong PSV 2-1
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Achilles'29 4-0
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Den Bosch 4-2
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport FC Dordrecht 1-0
31 maart 2017 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo NAC Breda 0-4
2 april 2017 zondag 14:30 vierde periode MVV Fortuna Sittard 1-1
3 april 2017 maandag 20:00 vierde periode Jong AJAX Jong FC Utrecht 2-0
33
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo Almere City FC 3-2
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch MVV 2-1
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Eindhoven 1-1
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard Helmond Sport 4-1
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap RKC Waalwijk 4-0
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen Achilles'29 1-0
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar Jong AJAX 1-3
7 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode NAC Breda SC Cambuur 0-2
10 april 2017 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV FC Volendam 2-0
10 april 2017 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Oss 2-1
34
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong FC Utrecht 2-1
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Jong PSV 2-0
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Achilles'29 FC Den Bosch 2-1
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AJAX FC Dordrecht 1-0
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur SC Telstar 5-1
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Fortuna Sittard 3-1
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport NAC Breda 2-1
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk VVV-Venlo 1-2
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam De Graafschap 2-2
14 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Emmen 2-2
35
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode RKC Waalwijk Almere City FC 1-1
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode FC Dordrecht SC Telstar 0-2
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode Fortuna Sittard FC Oss 2-0
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode FC Volendam Achilles'29 1-2
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode Jong PSV Jong AJAX 3-1
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode Jong FC Utrecht SC Cambuur 0-2
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode Helmond Sport FC Den Bosch 2-0
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode NAC Breda FC Eindhoven 3-3
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode VVV-Venlo FC Emmen 0-0
17 april 2017 maandag 14:30 vierde periode De Graafschap MVV 2-0
36
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC De Graafschap 1-2
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode MVV Jong PSV 2-2
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Achilles'29 FC Dordrecht 2-2
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AJAX Helmond Sport 2-0
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur RKC Waalwijk 5-0
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Fortuna Sittard 1-1
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven VVV-Venlo 0-0
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen NAC Breda 0-0
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss FC Volendam 2-2
21 april 2017 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar Jong FC Utrecht 3-1
Eindstand vierde periode


37
25 april 2017 dinsdag 20:00 Jong FC Utrecht FC Den Bosch 5-0
28 april 2017 vrijdag 20:00 Helmond Sport Almere City FC 1-1
28 april 2017 vrijdag 20:00 SC Cambuur FC Eindhoven 4-1
28 april 2017 vrijdag 20:00 FC Dordrecht FC Emmen 0-4
28 april 2017 vrijdag 20:00 NAC Breda FC Oss 4-1
28 april 2017 vrijdag 20:00 Jong PSV SC Telstar 1-0
28 april 2017 vrijdag 20:00 De Graafschap Achilles'29 3-3
28 april 2017 vrijdag 20:00 FC Volendam MVV 3-1
28 april 2017 vrijdag 20:00 VVV-Venlo Jong AJAX 1-4
28 april 2017 vrijdag 20:00 RKC Waalwijk Fortuna Sittard 3-0
38
5 mei 2017 vrijdag 20:00 Almere City FC NAC Breda 0-2
5 mei 2017 vrijdag 20:00 FC Den Bosch FC Dordrecht 1-0
5 mei 2017 vrijdag 20:00 MVV RKC Waalwijk 1-1
5 mei 2017 vrijdag 20:00 FC Oss De Graafschap 2-1
5 mei 2017 vrijdag 20:00 Achilles'29 Jong PSV 1-5
5 mei 2017 vrijdag 20:00 Jong AJAX SC Cambuur 2-1
5 mei 2017 vrijdag 20:00 FC Eindhoven Helmond Sport 2-2
5 mei 2017 vrijdag 20:00 FC Emmen Jong FC Utrecht 0-3
5 mei 2017 vrijdag 20:00 Fortuna Sittard FC Volendam 3-0
5 mei 2017 vrijdag 20:00 SC Telstar VVV-Venlo 1-2


Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2016-2017