home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Eredivisie seizoen 2017-2018
<

Alle wedstrijden van de Eredivisie zijn LIVE te zien op


Tussenstand Eredivisie seizoen 2017-2018


3 november 2017 vrijdag 20:00 speelronde 11 Sparta SC Heerenveen 0-0
4 november 2017 zaterdag 18:30 speelronde 11 AZ Willem II 3-2
4 november 2017 zaterdag 19:45 speelronde 11 Excelsior Roda JC 1-0
4 november 2017 zaterdag 19:45 speelronde 11 Heracles Almelo FC Groningen 2-1
4 november 2017 zaterdag 20:45 speelronde 11 VVV Venlo NAC Breda 0-0
5 november 2017 zondag 12:30 speelronde 11 ADO Den Haag Feyenoord 2-2
5 november 2017 zondag 14:30 speelronde 11 AJAX FC Utrecht 1-2
5 november 2017 zondag 14:30 speelronde 11 Vitesse PEC Zwolle 0-0
5 november 2017 zondag 16:45 speelronde 11 PSV FC Twente 4-3
18 november 2017 zaterdag 18:30 speelronde 12 FC Twente SC Heerenveen
18 november 2017 zaterdag 18:30 speelronde 12 Feyenoord VVV Venlo
18 november 2017 zaterdag 20:45 speelronde 12 NAC Breda AJAX
18 november 2017 zaterdag 20:45 speelronde 12 Willem II Sparta
19 november 2017 zondag 12:30 speelronde 12 ADO Den Haag Heracles Almelo
19 november 2017 zondag 14:30 speelronde 12 PEC Zwolle PSV
19 november 2017 zondag 14:30 speelronde 12 FC Utrecht Excelsior
19 november 2017 zondag 14:30 speelronde 12 FC Groningen Vitesse
19 november 2017 zondag 16:45 speelronde 12 Roda JC AZ
24 november 2017 vrijdag 20:00 speelronde 13 AZ FC Twente
25 november 2017 zaterdag 18:30 speelronde 13 VVV Venlo Willem II
25 november 2017 zaterdag 19:45 speelronde 13 Heracles Almelo NAC Breda
25 november 2017 zaterdag 19:45 speelronde 13 FC Groningen Feyenoord
25 november 2017 zaterdag 20:45 speelronde 13 SC Heerenveen PEC Zwolle
26 november 2017 zondag 12:30 speelronde 13 AJAX Roda JC
26 november 2017 zondag 14:30 speelronde 13 Excelsior PSV
26 november 2017 zondag 14:30 speelronde 13 Sparta FC Utrecht
26 november 2017 zondag 16:45 speelronde 13 Vitesse ADO Den Haag
1 december 2017 vrijdag 20:00 speelronde 14 PEC Zwolle FC Utrecht
2 december 2017 zaterdag 18:30 speelronde 14 FC Twente AJAX
2 december 2017 zaterdag 18:30 speelronde 14 ADO Den Haag FC Groningen
2 december 2017 zaterdag 20:45 speelronde 14 Feyenoord Vitesse
2 december 2017 zaterdag 20:45 speelronde 14 Willem II Heracles Almelo
3 december 2017 zondag 12:30 speelronde 14 VVV Venlo AZ
3 december 2017 zondag 14:30 speelronde 14 PSV Sparta
3 december 2017 zondag 14:30 speelronde 14 Roda JC SC Heerenveen
3 december 2017 zondag 16:45 speelronde 14 NAC Breda Excelsior
8 december 2017 vrijdag 20:00 speelronde 15 Willem II NAC Breda
9 december 2017 zaterdag 18:30 speelronde 15 SC Heerenveen VVV Venlo
9 december 2017 zaterdag 19:45 speelronde 15 AZ Heracles Almelo
9 december 2017 zaterdag 19:45 speelronde 15 Excelsior PEC Zwolle
9 december 2017 zaterdag 20:45 speelronde 15 FC Twente ADO Den Haag
10 december 2017 zondag 12:30 speelronde 15 Roda JC FC Groningen
10 december 2017 zondag 14:30 speelronde 15 FC Utrecht Feyenoord
10 december 2017 zondag 14:30 speelronde 15 Sparta Vitesse
10 december 2017 zondag 16:45 speelronde 15 AJAX PSV
12 december 2017 dinsdag 18:30 speelronde 16 NAC Breda FC Twente
12 december 2017 dinsdag 20:45 speelronde 16 PEC Zwolle AZ
13 december 2017 woensdag 18:30 speelronde 16 Vitesse Willem II
13 december 2017 woensdag 18:30 speelronde 16 FC Groningen PSV
13 december 2017 woensdag 19:45 speelronde 16 VVV Venlo FC Utrecht
13 december 2017 woensdag 20:45 speelronde 16 Feyenoord SC Heerenveen
13 december 2017 woensdag 20:45 speelronde 16 ADO Den Haag Roda JC
14 december 2017 donderdag 18:30 speelronde 16 Heracles Almelo Sparta
14 december 2017 donderdag 20:45 speelronde 16 AJAX Excelsior
16 december 2017 zaterdag 18:30 speelronde 17 SC Heerenveen NAC Breda
16 december 2017 zaterdag 18:30 speelronde 17 Willem II PEC Zwolle
16 december 2017 zaterdag 19:45 speelronde 17 PSV ADO Den Haag
16 december 2017 zaterdag 20:45 speelronde 17 FC Twente Vitesse
16 december 2017 zaterdag 20:45 speelronde 17 Roda JC VVV Venlo
17 december 2017 zondag 12:30 speelronde 17 Sparta Feyenoord
17 december 2017 zondag 14:30 speelronde 17 AZ AJAX
17 december 2017 zondag 14:30 speelronde 17 FC Utrecht Heracles Almelo
17 december 2017 zondag 16:45 speelronde 17 Excelsior FC Groningen
22 december 2017 vrijdag 20:00 speelronde 18 ADO Den Haag PEC Zwolle
23 december 2017 zaterdag 18:30 speelronde 18 NAC Breda FC Utrecht
23 december 2017 zaterdag 19:45 speelronde 18 AZ SC Heerenveen
23 december 2017 zaterdag 19:45 speelronde 18 PSV Vitesse
23 december 2017 zaterdag 20:45 speelronde 18 Excelsior FC Twente
24 december 2017 zondag 12:30 speelronde 18 FC Groningen Sparta
24 december 2017 zondag 14:30 speelronde 18 AJAX Willem II
24 december 2017 zondag 14:30 speelronde 18 VVV Venlo Heracles Almelo
24 december 2017 zondag 14:30 speelronde 18 Feyenoord Roda JC
19 januari 2018 vrijdag 20:00 speelronde 19 FC Utrecht AZ
20 januari 2018 zaterdag 18:30 speelronde 19 Roda JC FC Twente
20 januari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 19 PEC Zwolle NAC Breda
20 januari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 19 ADO Den Haag VVV Venlo
20 januari 2018 zaterdag 20:45 speelronde 19 Vitesse SC Heerenveen
21 januari 2018 zondag 12:30 speelronde 19 Sparta Excelsior
21 januari 2018 zondag 14:30 speelronde 19 AJAX Feyenoord
21 januari 2018 zondag 14:30 speelronde 19 Willem II FC Groningen
21 januari 2018 zondag 16:45 speelronde 19 Heracles Almelo PSV
26 januari 2018 vrijdag 20:00 speelronde 20 SC Heerenveen Sparta
27 januari 2018 zaterdag 18:30 speelronde 20 FC Groningen Heracles Almelo
27 januari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 20 FC Twente PSV
27 januari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 20 PEC Zwolle Vitesse
27 januari 2018 zaterdag 20:45 speelronde 20 NAC Breda VVV Venlo
28 januari 2018 zondag 12:30 speelronde 20 FC Utrecht AJAX
28 januari 2018 zondag 14:30 speelronde 20 Feyenoord ADO Den Haag
28 januari 2018 zondag 14:30 speelronde 20 Roda JC Excelsior
28 januari 2018 zondag 16:45 speelronde 20 Willem II AZ
2 februari 2018 vrijdag 20:00 speelronde 21 Vitesse FC Groningen
3 februari 2018 zaterdag 18:30 speelronde 21 SC Heerenveen FC Twente
3 februari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 21 AZ Roda JC
3 februari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 21 PSV PEC Zwolle
3 februari 2018 zaterdag 20:45 speelronde 21 Heracles Almelo ADO Den Haag
4 februari 2018 zondag 12:30 speelronde 21 Excelsior FC Utrecht
4 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 21 Sparta Willem II
4 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 21 VVV Venlo Feyenoord
4 februari 2018 zondag 16:45 speelronde 21 AJAX NAC Breda
6 februari 2018 dinsdag 18:30 speelronde 22 FC Twente AZ
6 februari 2018 dinsdag 20:45 speelronde 22 PEC Zwolle SC Heerenveen
7 februari 2018 woensdag 18:30 speelronde 22 FC Utrecht Sparta
7 februari 2018 woensdag 18:30 speelronde 22 PSV Excelsior
7 februari 2018 woensdag 19:45 speelronde 22 Willem II VVV Venlo
7 februari 2018 woensdag 20:45 speelronde 22 Roda JC AJAX
7 februari 2018 woensdag 20:45 speelronde 22 NAC Breda Heracles Almelo
8 februari 2018 donderdag 18:30 speelronde 22 ADO Den Haag Vitesse
8 februari 2018 donderdag 20:45 speelronde 22 Feyenoord FC Groningen
10 februari 2018 zaterdag 18:30 speelronde 23 Heracles Almelo Willem II
10 februari 2018 zaterdag 18:30 speelronde 23 FC Utrecht PEC Zwolle
10 februari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 23 Sparta PSV
10 februari 2018 zaterdag 20:45 speelronde 23 SC Heerenveen Roda JC
10 februari 2018 zaterdag 20:45 speelronde 23 AZ VVV Venlo
11 februari 2018 zondag 12:30 speelronde 23 AJAX FC Twente
11 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 23 Vitesse Feyenoord
11 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 23 Excelsior NAC Breda
11 februari 2018 zondag 16:45 speelronde 23 FC Groningen ADO Den Haag
16 februari 2018 vrijdag 20:00 speelronde 24 VVV Venlo FC Groningen
17 februari 2018 zaterdag 18:30 speelronde 24 Vitesse Excelsior
17 februari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 24 NAC Breda AZ
17 februari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 24 PSV SC Heerenveen
17 februari 2018 zaterdag 20:45 speelronde 24 ADO Den Haag Willem II
18 februari 2018 zondag 12:30 speelronde 24 Roda JC FC Utrecht
18 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 24 Feyenoord Heracles Almelo
18 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 24 FC Twente Sparta
18 februari 2018 zondag 16:45 speelronde 24 PEC Zwolle AJAX
23 februari 2018 vrijdag 20:00 speelronde 25 FC Groningen NAC Breda
24 februari 2018 zaterdag 18:30 speelronde 25 AZ Sparta
24 februari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 25 SC Heerenveen Excelsior
24 februari 2018 zaterdag 19:45 speelronde 25 Heracles Almelo PEC Zwolle
24 februari 2018 zaterdag 20:45 speelronde 25 VVV Venlo Vitesse
25 februari 2018 zondag 12:30 speelronde 25 AJAX ADO Den Haag
25 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 25 Feyenoord PSV
25 februari 2018 zondag 14:30 speelronde 25 Willem II Roda JC
25 februari 2018 zondag 16:45 speelronde 25 FC Utrecht FC Twente
2 maart 2018 vrijdag 20:00 speelronde 26 SC Heerenveen Willem II
3 maart 2018 zaterdag 18:30 speelronde 26 PSV FC Utrecht
3 maart 2018 zaterdag 18:30 speelronde 26 Excelsior AZ
3 maart 2018 zaterdag 20:45 speelronde 26 Roda JC Heracles Almelo
3 maart 2018 zaterdag 20:45 speelronde 26 NAC Breda Feyenoord
4 maart 2018 zondag 12:30 speelronde 26 PEC Zwolle VVV Venlo
4 maart 2018 zondag 14:30 speelronde 26 Vitesse AJAX
4 maart 2018 zondag 14:30 speelronde 26 Sparta ADO Den Haag
4 maart 2018 zondag 16:45 speelronde 26 FC Twente FC Groningen
9 maart 2018 vrijdag 20:00 speelronde 27 Heracles Almelo FC Twente
10 maart 2018 zaterdag 18:30 speelronde 27 ADO Den Haag NAC Breda
10 maart 2018 zaterdag 19:45 speelronde 27 VVV Venlo Excelsior
10 maart 2018 zaterdag 19:45 speelronde 27 Willem II PSV
10 maart 2018 zaterdag 20:45 speelronde 27 Roda JC Sparta
11 maart 2018 zondag 12:30 speelronde 27 FC Groningen PEC Zwolle
11 maart 2018 zondag 14:30 speelronde 27 AJAX SC Heerenveen
11 maart 2018 zondag 14:30 speelronde 27 FC Utrecht Vitesse
11 maart 2018 zondag 16:45 speelronde 27 Feyenoord AZ
16 maart 2018 vrijdag 20:00 speelronde 28 Excelsior ADO Den Haag
17 maart 2018 zaterdag 18:30 speelronde 28 FC Twente Willem II
17 maart 2018 zaterdag 19:45 speelronde 28 PSV VVV Venlo
17 maart 2018 zaterdag 19:45 speelronde 28 Vitesse Heracles Almelo
17 maart 2018 zaterdag 20:45 speelronde 28 SC Heerenveen FC Utrecht
18 maart 2018 zondag 12:30 speelronde 28 AZ FC Groningen
18 maart 2018 zondag 14:30 speelronde 28 Sparta AJAX
18 maart 2018 zondag 14:30 speelronde 28 NAC Breda Roda JC
18 maart 2018 zondag 16:45 speelronde 28 PEC Zwolle Feyenoord
31 maart 2018 zaterdag 18:30 speelronde 29 PEC Zwolle Sparta
31 maart 2018 zaterdag 18:30 speelronde 29 Vitesse Roda JC
31 maart 2018 zaterdag 19:45 speelronde 29 PSV NAC Breda
31 maart 2018 zaterdag 20:45 speelronde 29 Willem II FC Utrecht
31 maart 2018 zaterdag 20:45 speelronde 29 ADO Den Haag AZ
1 april 2018 zondag 12:30 speelronde 29 VVV Venlo FC Twente
1 april 2018 zondag 14:30 speelronde 29 FC Groningen AJAX
1 april 2018 zondag 14:30 speelronde 29 Heracles Almelo SC Heerenveen
1 april 2018 zondag 16:45 speelronde 29 Feyenoord Excelsior
6 april 2018 vrijdag 20:00 speelronde 30 Excelsior Willem II
7 april 2018 zaterdag 18:30 speelronde 30 NAC Breda Vitesse
7 april 2018 zaterdag 19:45 speelronde 30 Roda JC PEC Zwolle
7 april 2018 zaterdag 19:45 speelronde 30 AZ PSV
7 april 2018 zaterdag 20:45 speelronde 30 Sparta VVV Venlo
8 april 2018 zondag 12:30 speelronde 30 FC Utrecht ADO Den Haag
8 april 2018 zondag 14:30 speelronde 30 SC Heerenveen FC Groningen
8 april 2018 zondag 14:30 speelronde 30 FC Twente Feyenoord
8 april 2018 zondag 16:45 speelronde 30 AJAX Heracles
13 april 2018 vrijdag 20:00 speelronde 31 Heracles Almelo AZ
14 april 2018 zaterdag 18:30 speelronde 31 ADO Den Haag FC Twente
14 april 2018 zaterdag 19:45 speelronde 31 Vitesse Sparta
14 april 2018 zaterdag 19:45 speelronde 31 VVV Venlo SC Heerenveen
14 april 2018 zaterdag 20:45 speelronde 31 PEC Zwolle Excelsior
15 april 2018 zondag 12:30 speelronde 31 NAC Breda Willem II
15 april 2018 zondag 14:30 speelronde 31 Feyenoord FC Utrecht
15 april 2018 zondag 14:30 speelronde 31 FC Groningen Roda JC
15 april 2018 zondag 16:45 speelronde 31 PSV AJAX
17 april 2018 dinsdag 18:30 speelronde 32 FC Twente PEC Zwolle
17 april 2018 dinsdag 20:45 speelronde 32 SC Heerenveen ADO Den Haag
18 april 2018 woensdag 18:30 speelronde 32 AZ Vitesse
18 april 2018 woensdag 18:30 speelronde 32 Roda JC PSV
18 april 2018 woensdag 19:45 speelronde 32 Excelsior Heracles Almelo
18 april 2018 woensdag 20:45 speelronde 32 AJAX VVV Venlo
18 april 2018 woensdag 20:45 speelronde 32 Sparta NAC Breda
19 april 2018 donderdag 18:45 speelronde 32 FC Utrecht FC Groningen
19 april 2018 donderdag 20:45 speelronde 32 Willem II Feyenoord
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 AJAX AZ
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 Feyenoord Sparta
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 NAC Breda SC Heerenveen
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 PEC Zwolle Willem II
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 Heracles Almelo FC Utrecht
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 Vitesse FC Twente
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 VVV Venlo Roda JC
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 FC Groningen Excelsior
29 april 2018 zondag 14:30 speelronde 33 ADO Den Haag PSV
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 Excelsior AJAX
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 SC Heerenveen Feyenoord
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 FC Utrecht VVV Venlo
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 Sparta Heracles Almelo
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 AZ PEC Zwolle
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 Willem II Vitesse
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 PSV FC Groningen
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 Roda JC ADO Den Haag
6 mei 2018 zondag 14:30 speelronde 34 FC Twente NAC Breda
11 augustus 2017 vrijdag 19:00 speelronde 1 ADO Den Haag FC Utrecht 0-3
12 augustus 2017 zaterdag 18:30 speelronde 1 VVV Venlo Sparta 3-0
12 augustus 2017 zaterdag 18:30 speelronde 1 PSV AZ 3-2
12 augustus 2017 zaterdag 20:45 speelronde 1 Heracles Almelo AJAX 2-1
12 augustus 2017 zaterdag 20:45 speelronde 1 Vitesse NAC Breda 4-1
13 augustus 2017 zondag 12:30 speelronde 1 PEC Zwolle Roda JC 4-2
13 augustus 2017 zondag 14:30 speelronde 1 Feyenoord FC Twente 2-1
13 augustus 2017 zondag 14:30 speelronde 1 Willem II Excelsior 1-2
13 augustus 2017 zondag 16:45 speelronde 1 FC Groningen SC Heerenveen 3-3
18 augustus 2017 vrijdag 20:00 speelronde 2 Roda JC Vitesse 1-3
19 augustus 2017 zaterdag 18:45 speelronde 2 FC Twente VVV Venlo 1-2
19 augustus 2017 zaterdag 19:45 speelronde 2 AZ ADO Den Haag 2-0
19 augustus 2017 zaterdag 20:45 speelronde 2 SC Heerenveen Heracles Almelo 1-1
20 augustus 2017 zondag 12:30 speelronde 2 Excelsior Feyenoord 0-1
20 augustus 2017 zondag 14:30 speelronde 2 AJAX FC Groningen 3-1
20 augustus 2017 zondag 14:30 speelronde 2 FC Utrecht Willem II 2-0
20 augustus 2017 zondag 16:45 speelronde 2 Sparta PEC Zwolle 1-1
20 augustus 2017 zondag 16:45 speelronde 2 NAC Breda PSV 1-4
25 augustus 2017 vrijdag 20:00 speelronde 3 NAC Breda Sparta 2-2
26 augustus 2017 zaterdag 18:30 speelronde 3 Vitesse AZ 1-2
26 augustus 2017 zaterdag 19:45 speelronde 3 ADO Den Haag SC Heerenveen 1-2
26 augustus 2017 zaterdag 19:45 speelronde 3 PEC Zwolle FC Twente 2-0
26 augustus 2017 zaterdag 20:45 speelronde 3 Heracles Almelo Excelsior 2-2
27 augustus 2017 zondag 12:30 speelronde 3 Feyenoord Willem II 5-0
27 augustus 2017 zondag 14:30 speelronde 3 VVV Venlo AJAX 0-2
27 augustus 2017 zondag 16:45 speelronde 3 PSV Roda JC 2-0
27 augustus 2017 zondag 16:45 speelronde 3 FC Groningen FC Utrecht 2-1
9 september 2017 zaterdag 18:30 speelronde 4 Willem II ADO Den Haag 1-2
9 september 2017 zaterdag 18:30 speelronde 4 Heracles Almelo Feyenoord 2-4
9 september 2017 zaterdag 20:45 speelronde 4 AJAX PEC Zwolle 3-0
9 september 2017 zaterdag 20:45 speelronde 4 Excelsior Vitesse 0-3
10 september 2017 zondag 12:30 speelronde 4 SC Heerenveen PSV 2-0
10 september 2017 zondag 14:30 speelronde 4 FC Utrecht Roda JC 2-0
10 september 2017 zondag 14:30 speelronde 4 Sparta FC Twente 1-0
10 september 2017 zondag 14:30 speelronde 4 AZ NAC Breda 2-1
10 september 2017 zondag 16:45 speelronde 4 FC Groningen VVV Venlo 1-1
15 september 2017 vrijdag 20:00 speelronde 5 Sparta AZ 0-2
16 september 2017 zaterdag 18:30 speelronde 5 Excelsior SC Heerenveen 1-2
16 september 2017 zaterdag 19:45 speelronde 5 Roda JC Willem II 1-3
16 september 2017 zaterdag 19:45 speelronde 5 NAC Breda FC Groningen 2-1
16 september 2017 zaterdag 20:45 speelronde 5 PEC Zwolle Heracles Almelo 2-1
17 september 2017 zondag 14:30 speelronde 5 ADO Den Haag AJAX 1-1
17 september 2017 zondag 14:30 speelronde 5 FC Twente FC Utrecht 4-0
17 september 2017 zondag 16:45 speelronde 5 PSV Feyenoord 1-0
17 september 2017 zondag 16:45 speelronde 5 Vitesse VVV Venlo 1-1
23 september 2017 zaterdag 18:30 speelronde 6 Willem II SC Heerenveen 1-2
23 september 2017 zaterdag 19:45 speelronde 6 Feyenoord NAC Breda 0-2
23 september 2017 zaterdag 19:45 speelronde 6 Heracles Almelo Roda JC 2-1
23 september 2017 zaterdag 20:45 speelronde 6 ADO Den Haag Sparta 1-0
24 september 2017 zondag 12:30 speelronde 6 FC Utrecht PSV 1-7
24 september 2017 zondag 14:30 speelronde 6 AJAX Vitesse 1-2
24 september 2017 zondag 14:30 speelronde 6 VVV Venlo PEC Zwolle 1-1
24 september 2017 zondag 14:30 speelronde 6 FC Groningen FC Twente 1-0
24 september 2017 zondag 16:45 speelronde 6 AZ Excelsior 0-2
29 september 2017 vrijdag 20:00 speelronde 7 FC Twente Heracles Almelo 2-1
30 september 2017 zaterdag 18:30 speelronde 7 NAC Breda ADO Den Haag 0-1
30 september 2017 zaterdag 19:45 speelronde 7 PEC Zwolle FC Groningen 3-2
30 september 2017 zaterdag 19:45 speelronde 7 PSV Willem II 4-0
30 september 2017 zaterdag 20:45 speelronde 7 Excelsior VVV Venlo 0-2
1 oktober 2017 zondag 12:30 speelronde 7 AZ Feyenoord 0-4
1 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 7 SC Heerenveen AJAX 0-4
1 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 7 Vitesse FC Utrecht 1-1
1 oktober 2017 zondag 16:45 speelronde 7 Sparta Roda JC 1-2
14 oktober 2017 zaterdag 18:30 speelronde 8 AJAX Sparta 4-0
14 oktober 2017 zaterdag 18:30 speelronde 8 Roda JC NAC Breda 1-0
14 oktober 2017 zaterdag 20:45 speelronde 8 Feyenoord PEC Zwolle 0-0
14 oktober 2017 zaterdag 20:45 speelronde 8 FC Utrecht SC Heerenveen 3-1
15 oktober 2017 zondag 12:30 speelronde 8 Heracles Almelo Vitesse 1-1
15 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 8 Willem II FC Twente 3-1
15 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 8 VVV Venlo PSV 2-5
15 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 8 FC Groningen AZ 1-1
15 oktober 2017 zondag 16:45 speelronde 8 ADO Den Haag Excelsior 1-2
20 oktober 2017 vrijdag 20:00 speelronde 9 FC Groningen Willem II 0-1
21 oktober 2017 zaterdag 18:30 speelronde 9 NAC Breda PEC Zwolle 0-2
21 oktober 2017 zaterdag 19:45 speelronde 9 Excelsior Sparta 1-1
21 oktober 2017 zaterdag 19:45 speelronde 9 VVV Venlo ADO Den Haag 0-2
21 oktober 2017 zaterdag 20:45 speelronde 9 FC Twente Roda JC 3-0
22 oktober 2017 zondag 12:30 speelronde 9 PSV Heracles Almelo 3-0
22 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 9 Feyenoord AJAX 1-4
22 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 9 AZ FC Utrecht 3-0
22 oktober 2017 zondag 16:45 speelronde 9 SC Heerenveen Vitesse 0-4
27 oktober 2017 vrijdag 20:00 speelronde 10 FC Twente Excelsior 1-3
28 oktober 2017 zaterdag 18:30 speelronde 10 Heracles Almelo VVV Venlo 3-0
28 oktober 2017 zaterdag 18:30 speelronde 10 Roda JC Feyenoord 1-1
28 oktober 2017 zaterdag 20:45 speelronde 10 Willem II AJAX 1-3
28 oktober 2017 zaterdag 20:45 speelronde 10 PEC Zwolle ADO Den Haag 2-0
29 oktober 2017 zondag 12:30 speelronde 10 Vitesse PSV 2-4
29 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 10 FC Utrecht NAC Breda 2-2
29 oktober 2017 zondag 14:30 speelronde 10 Sparta FC Groningen 2-1
29 oktober 2017 zondag 16:45 speelronde 10 SC Heerenveen AZ 1-2