home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Eredivisie seizoen 2018-2019
<

Alle wedstrijden van de Eredivisie zijn LIVE te zien op


Tussenstand Eredivisie seizoen 2018-2019


5 oktober 2018 vrijdag 20:00 speelronde 8 FC Utrecht NAC Breda 2-1
6 oktober 2018 zaterdag 18:30 speelronde 8 ADO Den Haag FC Groningen 1-0
6 oktober 2018 zaterdag 19:45 speelronde 8 PEC Zwolle Excelsior 2-0
6 oktober 2018 zaterdag 19:45 speelronde 8 PSV VVV Venlo 4-0
6 oktober 2018 zaterdag 20:45 speelronde 8 De Graafschap SC Heerenveen 0-5
7 oktober 2018 zondag 12:15 speelronde 8 FC Emmen Fortuna Sittard 3-3
7 oktober 2018 zondag 14:30 speelronde 8 Willem II Feyenoord 1-1
7 oktober 2018 zondag 14:30 speelronde 8 Vitesse Heracles Almelo 4-0
7 oktober 2018 zondag 16:45 speelronde 8 AJAX AZ 5-0
20 oktober 2018 zaterdag 18:30 speelronde 9 PSV FC Emmen 6-0
20 oktober 2018 zaterdag 18:30 speelronde 9 Excelsior Vitesse 2-0
20 oktober 2018 zaterdag 20:45 speelronde 9 SC Heerenveen AJAX 0-4
20 oktober 2018 zaterdag 20:45 speelronde 9 FC Utrecht AZ 2-1
21 oktober 2018 zondag 12:15 speelronde 9 NAC Breda Willem II 2-2
21 oktober 2018 zondag 14:30 speelronde 9 Heracles Almelo FC Groningen 4-1
21 oktober 2018 zondag 14:30 speelronde 9 Feyenoord PEC Zwolle 3-0
21 oktober 2018 zondag 14:30 speelronde 9 VVV Venlo ADO Den Haag 2-0
21 oktober 2018 zondag 16:45 speelronde 9 Fortuna Sittard De Graafschap 3-1
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 speelronde 10 FC Emmen VVV Venlo
27 oktober 2018 zaterdag 18:30 speelronde 10 ADO Den Haag NAC Breda
27 oktober 2018 zaterdag 19:45 speelronde 10 De Graafschap Excelsior
27 oktober 2018 zaterdag 19:45 speelronde 10 FC Groningen PSV
27 oktober 2018 zaterdag 20:45 speelronde 10 PEC Zwolle Heracles Almelo
28 oktober 2018 zondag 12:15 speelronde 10 Vitesse Fortuna Sittard
28 oktober 2018 zondag 14:30 speelronde 10 AJAX Feyenoord
28 oktober 2018 zondag 14:30 speelronde 10 Willem II FC Utrecht
28 oktober 2018 zondag 16:45 speelronde 10 AZ SC Heerenveen
2 november 2018 vrijdag 20:00 speelronde 11 Excelsior FC Groningen
3 november 2018 zaterdag 18:30 speelronde 11 AJAX Willem II
3 november 2018 zaterdag 18:30 speelronde 11 NAC Breda Heracles Almelo
3 november 2018 zaterdag 20:45 speelronde 11 AZ De Graafschap
3 november 2018 zaterdag 20:45 speelronde 11 PSV Vitesse
4 november 2018 zondag 12:15 speelronde 11 SC Heerenveen FC Emmen
4 november 2018 zondag 14:30 speelronde 11 FC Utrecht ADO Den Haag
4 november 2018 zondag 14:30 speelronde 11 Fortuna Sittard PEC Zwolle
4 november 2018 zondag 16:45 speelronde 11 Feyenoord VVV Venlo
9 november 2018 vrijdag 20:00 speelronde 12 PEC Zwolle Willem II
10 november 2018 zaterdag 18:30 speelronde 12 FC Emmen NAC Breda
10 november 2018 zaterdag 19:45 speelronde 12 De Graafschap PSV
10 november 2018 zaterdag 19:45 speelronde 12 Vitesse FC Utrecht
10 november 2018 zaterdag 20:45 speelronde 12 VVV Venlo Fortuna Sittard
11 november 2018 zondag 12:15 speelronde 12 FC Groningen SC Heerenveen
11 november 2018 zondag 14:30 speelronde 12 Excelsior AJAX
11 november 2018 zondag 14:30 speelronde 12 ADO Den Haag AZ
11 november 2018 zondag 16:45 speelronde 12 Heracles Almelo Feyenoord
24 november 2018 zaterdag 18:30 speelronde 13 PEC Zwolle ADO Den Haag
24 november 2018 zaterdag 18:30 speelronde 13 PSV SC Heerenveen
24 november 2018 zaterdag 20:45 speelronde 13 NAC Breda AJAX
24 november 2018 zaterdag 20:45 speelronde 13 Fortuna Sittard Heracles Almelo
25 november 2018 zondag 12:15 speelronde 13 FC Emmen Excelsior
25 november 2018 zondag 14:30 speelronde 13 FC Utrecht De Graafschap
25 november 2018 zondag 14:30 speelronde 13 Feyenoord FC Groningen
25 november 2018 zondag 14:30 speelronde 13 Willem II Vitesse
25 november 2018 zondag 16:45 speelronde 13 VVV Venlo AZ
30 november 2018 vrijdag 20:00 speelronde 14 Excelsior FC Utrecht
1 december 2018 zaterdag 18:30 speelronde 14 Vitesse FC Emmen
1 december 2018 zaterdag 19:45 speelronde 14 AZ Willem II
1 december 2018 zaterdag 19:45 speelronde 14 De Graafschap PEC Zwolle
1 december 2018 zaterdag 20:45 speelronde 14 SC Heerenveen Fortuna Sittard
2 december 2018 zondag 12:15 speelronde 14 AJAX ADO Den Haag
2 december 2018 zondag 14:30 speelronde 14 Feyenoord PSV
2 december 2018 zondag 14:30 speelronde 14 Heracles Almelo VVV Venlo
2 december 2018 zondag 16:45 speelronde 14 FC Groningen NAC Breda
7 december 2018 vrijdag 20:00 speelronde 15 Fortuna Sittard AZ
8 december 2018 zaterdag 18:30 speelronde 15 Willem II SC Heerenveen
8 december 2018 zaterdag 18:30 speelronde 15 PSV Excelsior
8 december 2018 zaterdag 20:45 speelronde 15 PEC Zwolle AJAX
8 december 2018 zaterdag 20:45 speelronde 15 ADO Den Haag De Graafschap
9 december 2018 zondag 12:15 speelronde 15 FC Utrecht Heracles Almelo
9 december 2018 zondag 14:30 speelronde 15 VVV Venlo FC Groningen
9 december 2018 zondag 14:30 speelronde 15 FC Emmen Feyenoord
9 december 2018 zondag 16:45 speelronde 15 NAC Breda Vitesse
14 december 2018 vrijdag 20:00 speelronde 16 Willem II ADO Den Haag
15 december 2018 zaterdag 18:30 speelronde 16 PEC Zwolle NAC Breda
15 december 2018 zaterdag 19:45 speelronde 16 AZ Excelsior
15 december 2018 zaterdag 19:45 speelronde 16 Heracles Almelo PSV
15 december 2018 zaterdag 20:45 speelronde 16 Vitesse VVV Venlo
16 december 2018 zondag 12:15 speelronde 16 SC Heerenveen FC Utrecht
16 december 2018 zondag 14:30 speelronde 16 AJAX De Graafschap
16 december 2018 zondag 14:30 speelronde 16 FC Groningen FC Emmen
16 december 2018 zondag 16:45 speelronde 16 Feyenoord Fortuna Sittard
21 december 2018 vrijdag 20:00 speelronde 17 VVV Venlo PEC Zwolle
22 december 2018 zaterdag 18:30 speelronde 17 Fortuna Sittard FC Groningen
22 december 2018 zaterdag 19:45 speelronde 17 NAC Breda SC Heerenveen
22 december 2018 zaterdag 19:45 speelronde 17 PSV AZ
22 december 2018 zaterdag 20:45 speelronde 17 Excelsior Heracles Almelo
23 december 2018 zondag 12:15 speelronde 17 FC Utrecht AJAX
23 december 2018 zondag 14:30 speelronde 17 De Graafschap Vitesse
23 december 2018 zondag 14:30 speelronde 17 ADO Den Haag Feyenoord
23 december 2018 zondag 16:45 speelronde 17 FC Emmen Willem II
18 januari 2019 vrijdag 20:00 speelronde 18 Vitesse Excelsior
19 januari 2019 zaterdag 18:30 speelronde 18 AZ FC Utrecht
19 januari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 18 PEC Zwolle Feyenoord
19 januari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 18 ADO Den Haag VVV Venlo
19 januari 2019 zaterdag 20:45 speelronde 18 FC Groningen Heracles Almelo
20 januari 2019 zondag 12:15 speelronde 18 Willem II NAC Breda
20 januari 2019 zondag 14:30 speelronde 18 FC Emmen PSV
20 januari 2019 zondag 14:30 speelronde 18 De Graafschap Fortuna Sittard
20 januari 2019 zondag 16:45 speelronde 18 AJAX SC Heerenveen
25 januari 2019 vrijdag 20:00 speelronde 19 SC Heerenveen AZ
26 januari 2019 zaterdag 18:30 speelronde 19 Heracles Almelo PEC Zwolle
26 januari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 19 NAC Breda ADO Den Haag
26 januari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 19 Excelsior De Graafschap
26 januari 2019 zaterdag 20:45 speelronde 19 VVV Venlo FC Emmen
27 januari 2019 zondag 12:15 speelronde 19 Fortuna Sittard Vitesse
27 januari 2019 zondag 14:30 speelronde 19 Feyenoord AJAX
27 januari 2019 zondag 14:30 speelronde 19 FC Utrecht Willem II
27 januari 2019 zondag 16:45 speelronde 19 PSV FC Groningen
1 februari 2019 vrijdag 20:00 speelronde 20 De Graafschap NAC Breda
2 februari 2019 zaterdag 18:30 speelronde 20 Vitesse SC Heerenveen
2 februari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 20 AJAX VVV Venlo
2 februari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 20 Willem II FC Groningen
2 februari 2019 zaterdag 20:45 speelronde 20 AZ FC Emmen
3 februari 2019 zondag 12:15 speelronde 20 Excelsior Feyenoord
3 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 20 PEC Zwolle FC Utrecht
3 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 20 PSV Fortuna Sittard
3 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 20 ADO Den Haag Heracles Almelo
8 februari 2019 vrijdag 20:00 speelronde 21 NAC Breda AZ
9 februari 2019 zaterdag 18:30 speelronde 21 Heracles Almelo AJAX
9 februari 2019 zaterdag 18:30 speelronde 21 SC Heerenveen PEC Zwolle
9 februari 2019 zaterdag 20:45 speelronde 21 VVV Venlo Willem II
9 februari 2019 zaterdag 20:45 speelronde 21 Feyenoord De Graafschap
10 februari 2019 zondag 12:15 speelronde 21 Fortuna Sittard Excelsior
10 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 21 FC Groningen Vitesse
10 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 21 FC Emmen ADO Den Haag
10 februari 2019 zondag 16:45 speelronde 21 FC Utrecht PSV
15 februari 2019 vrijdag 20:00 speelronde 22 ADO Den Haag PEC Zwolle
16 februari 2019 zaterdag 18:30 speelronde 22 AZ VVV Venlo
16 februari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 22 SC Heerenveen PSV
16 februari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 22 Heracles Almelo Fortuna Sittard
16 februari 2019 zaterdag 20:45 speelronde 22 Vitesse Willem II
17 februari 2019 zondag 12:15 speelronde 22 AJAX NAC Breda
17 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 22 Excelsior FC Emmen
17 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 22 FC Groningen Feyenoord
17 februari 2019 zondag 16:45 speelronde 22 De Graafschap FC Utrecht
22 februari 2019 vrijdag 20:00 speelronde 23 VVV Venlo Heracles Almelo
23 februari 2019 zaterdag 18:30 speelronde 23 FC Utrecht Excelsior
23 februari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 23 PEC Zwolle De Graafschap
23 februari 2019 zaterdag 19:45 speelronde 23 Fortuna Sittard SC Heerenveen
23 februari 2019 zaterdag 20:45 speelronde 23 NAC Breda FC Groningen
24 februari 2019 zondag 12:15 speelronde 23 ADO Den Haag AJAX
24 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 23 PSV Feyenoord
24 februari 2019 zondag 14:30 speelronde 23 FC Emmen Vitesse
24 februari 2019 zondag 16:45 speelronde 23 Willem II AZ
1 maart 2019 vrijdag 20:00 speelronde 24 AZ Fortuna Sittard
2 maart 2019 zaterdag 18:30 speelronde 24 Heracles Almelo FC Utrecht
2 maart 2019 zaterdag 19:45 speelronde 24 SC Heerenveen Willem II
2 maart 2019 zaterdag 19:45 speelronde 24 Excelsior PSV
2 maart 2019 zaterdag 20:45 speelronde 24 Vitesse NAC Breda
3 maart 2019 zondag 12:15 speelronde 24 De Graafschap ADO Den Haag
3 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 24 AJAX PEC Zwolle
3 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 24 FC Groningen VVV Venlo
3 maart 2019 zondag 16:45 speelronde 24 Feyenoord FC Emmen
8 maart 2019 vrijdag 20:00 speelronde 25 FC Utrecht FC Groningen
9 maart 2019 zaterdag 18:30 speelronde 25 VVV Venlo Excelsior
9 maart 2019 zaterdag 19:45 speelronde 25 PSV NAC Breda
9 maart 2019 zaterdag 19:45 speelronde 25 ADO Den Haag SC Heerenveen
9 maart 2019 zaterdag 20:45 speelronde 25 Willem II De Graafschap
10 maart 2019 zondag 12:15 speelronde 25 PEC Zwolle AZ
10 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 25 Vitesse Feyenoord
10 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 25 FC Emmen Heracles Almelo
10 maart 2019 zondag 16:45 speelronde 25 AJAX Fortuna Sittard
15 maart 2019 vrijdag 20:00 speelronde 26 Fortuna Sittard FC Emmen
16 maart 2019 zaterdag 18:30 speelronde 26 SC Heerenveen De Graafschap
16 maart 2019 zaterdag 19:45 speelronde 26 Feyenoord Willem II
16 maart 2019 zaterdag 19:45 speelronde 26 NAC Breda FC Utrecht
16 maart 2019 zaterdag 20:45 speelronde 26 Heracles Almelo Vitesse
17 maart 2019 zondag 12:15 speelronde 26 VVV Venlo PSV
17 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 26 AZ AJAX
17 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 26 FC Groningen ADO Den Haag
17 maart 2019 zondag 16:45 speelronde 26 Excelsior PEC Zwolle
30 maart 2019 zaterdag 18:30 speelronde 27 Willem II Fortuna Sittard
30 maart 2019 zaterdag 18:30 speelronde 27 ADO Den Haag Vitesse
30 maart 2019 zaterdag 19:45 speelronde 27 De Graafschap Heracles Almelo
30 maart 2019 zaterdag 20:45 speelronde 27 SC Heerenveen Excelsior
30 maart 2019 zaterdag 20:45 speelronde 27 AZ FC Groningen
31 maart 2019 zondag 12:15 speelronde 27 NAC Breda VVV Venlo
31 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 27 FC Utrecht Feyenoord
31 maart 2019 zondag 14:30 speelronde 27 PEC Zwolle FC Emmen
31 maart 2019 zondag 16:45 speelronde 27 AJAX PSV
2 april 2019 dinsdag 18:30 speelronde 28 Vitesse AZ
2 april 2019 dinsdag 19:45 speelronde 28 Heracles Almelo Willem II
2 april 2019 dinsdag 20:45 speelronde 28 FC Groningen De Graafschap
3 april 2019 woensdag 18:30 speelronde 28 VVV Venlo FC Utrecht
3 april 2019 woensdag 19:45 speelronde 28 Excelsior NAC Breda
3 april 2019 woensdag 19:45 speelronde 28 Fortuna Sittard ADO Den Haag
3 april 2019 woensdag 20:45 speelronde 28 FC Emmen AJAX
4 april 2019 donderdag 18:30 speelronde 28 PSV PEC Zwolle
4 april 2019 donderdag 20:45 speelronde 28 Feyenoord SC Heerenveen
6 april 2019 zaterdag 18:30 speelronde 29 ADO Den Haag FC Utrecht
6 april 2019 zaterdag 18:30 speelronde 29 FC Groningen Excelsior
6 april 2019 zaterdag 19:45 speelronde 29 Willem II AJAX
6 april 2019 zaterdag 20:45 speelronde 29 Heracles Almelo NAC Breda
6 april 2019 zaterdag 20:45 speelronde 29 De Graafschap AZ
7 april 2019 zondag 12:15 speelronde 29 FC Emmen SC Heerenveen
7 april 2019 zondag 14:30 speelronde 29 PEC Zwolle Fortuna Sittard
7 april 2019 zondag 14:30 speelronde 29 VVV Venlo Feyenoord
7 april 2019 zondag 16:45 speelronde 29 Vitesse PSV
12 april 2019 vrijdag 20:00 speelronde 30 NAC Breda FC Emmen
13 april 2019 zaterdag 18:30 speelronde 30 AZ ADO Den Haag
13 april 2019 zaterdag 19:45 speelronde 30 Feyenoord Heracles Almelo
13 april 2019 zaterdag 19:45 speelronde 30 Fortuna Sittard VVV Venlo
13 april 2019 zaterdag 20:45 speelronde 30 Willem II PEC Zwolle
14 april 2019 zondag 12:15 speelronde 30 PSV De Graafschap
14 april 2019 zondag 14:30 speelronde 30 SC Heerenveen FC Groningen
14 april 2019 zondag 14:30 speelronde 30 FC Utrecht Vitesse
14 april 2019 zondag 16:45 speelronde 30 AJAX Excelsior
19 april 2019 vrijdag 20:00 speelronde 31 Heracles Almelo SC Heerenveen
20 april 2019 zaterdag 18:30 speelronde 31 FC Emmen FC Utrecht
20 april 2019 zaterdag 19:45 speelronde 31 Feyenoord AZ
20 april 2019 zaterdag 19:45 speelronde 31 Vitesse PEC Zwolle
20 april 2019 zaterdag 20:45 speelronde 31 VVV Venlo De Graafschap
21 april 2019 zondag 12:15 speelronde 31 Excelsior Willem II
21 april 2019 zondag 14:30 speelronde 31 FC Groningen AJAX
21 april 2019 zondag 14:30 speelronde 31 Fortuna Sittard NAC Breda
21 april 2019 zondag 16:45 speelronde 31 PSV ADO Den Haag
23 april 2019 dinsdag 18:30 speelronde 32 De Graafschap FC Emmen
23 april 2019 dinsdag 19:45 speelronde 32 SC Heerenveen VVV Venlo
23 april 2019 dinsdag 20:45 speelronde 32 AZ Heracles Almelo
24 april 2019 woensdag 18:30 speelronde 32 NAC Breda Feyenoord
24 april 2019 woensdag 19:45 speelronde 32 FC Utrecht Fortuna Sittard
24 april 2019 woensdag 19:45 speelronde 32 PEC Zwolle FC Groningen
24 april 2019 woensdag 20:45 speelronde 32 AJAX Vitesse
25 april 2019 donderdag 18:30 speelronde 32 ADO Den Haag Excelsior
25 april 2019 donderdag 20:45 speelronde 32 Willem II PSV
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 De Graafschap AJAX
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 FC Utrecht SC Heerenveen
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 NAC Breda PEC Zwolle
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 PSV Heracles Almelo
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 Fortuna Sittard Feyenoord
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 Excelsior AZ
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 VVV Venlo Vitesse
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 ADO Den Haag Willem II
28 april 2019 zondag 14:30 speelronde 33 FC Emmen FC Groningen
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 AJAX FC Utrecht
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 SC Heerenveen NAC Breda
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 Feyenoord ADO Den Haag
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 AZ PSV
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 Willem II FC Emmen
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 PEC Zwolle VVV Venlo
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 Heracles Almelo Excelsior
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 Vitesse De Graafschap
12 mei 2019 zondag 14:30 speelronde 34 FC Groningen Fortuna Sittard
10 augustus 2018 vrijdag 20:00 speelronde 1 PEC Zwolle SC Heerenveen 2-3
11 augustus 2018 zaterdag 18:30 speelronde 1 AJAX Heracles Almelo 1-1
11 augustus 2018 zaterdag 18:30 speelronde 1 Willem II VVV Venlo 0-1
11 augustus 2018 zaterdag 20:45 speelronde 1 PSV FC Utrecht 4-0
11 augustus 2018 zaterdag 20:45 speelronde 1 Excelsior Fortuna Sittard 1-1
12 augustus 2018 zondag 12:15 speelronde 1 ADO Den Haag FC Emmen 1-2
12 augustus 2018 zondag 14:30 speelronde 1 De Graafschap Feyenoord 2-0
12 augustus 2018 zondag 14:30 speelronde 1 Vitesse FC Groningen 5-1
12 augustus 2018 zondag 16:45 speelronde 1 AZ NAC Breda 5-0
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 speelronde 2 FC Groningen Willem II 0-1
18 augustus 2018 zaterdag 18:30 speelronde 2 VVV Venlo AJAX 0-1
18 augustus 2018 zaterdag 18:30 speelronde 2 NAC Breda De Graafschap 3-0
18 augustus 2018 zaterdag 20:45 speelronde 2 Fortuna Sittard PSV 1-2
18 augustus 2018 zaterdag 20:45 speelronde 2 Heracles Almelo ADO Den Haag 4-2
19 augustus 2018 zondag 12:15 speelronde 2 FC Utrecht PEC Zwolle 2-0
19 augustus 2018 zondag 14:30 speelronde 2 Feyenoord Excelsior 3-0
19 augustus 2018 zondag 14:30 speelronde 2 FC Emmen AZ 1-4
19 augustus 2018 zondag 16:45 speelronde 2 SC Heerenveen Vitesse 1-1
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 speelronde 3 ADO Den Haag Fortuna Sittard 3-1
25 augustus 2018 zaterdag 18:30 speelronde 3 AJAX FC Emmen 5-0
25 augustus 2018 zaterdag 18:30 speelronde 3 De Graafschap FC Groningen 0-1
25 augustus 2018 zaterdag 20:45 speelronde 3 NAC Breda Excelsior 0-2
25 augustus 2018 zaterdag 20:45 speelronde 3 PEC Zwolle PSV 1-2
26 augustus 2018 zondag 12:15 speelronde 3 Willem II Heracles Almelo 5-0
26 augustus 2018 zondag 14:30 speelronde 3 SC Heerenveen Feyenoord 3-5
26 augustus 2018 zondag 14:30 speelronde 3 FC Utrecht VVV Venlo 1-1
26 augustus 2018 zondag 16:45 speelronde 3 AZ Vitesse 0-0
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 speelronde 4 FC Emmen De Graafschap 1-1
1 september 2018 zaterdag 18:30 speelronde 4 VVV Venlo SC Heerenveen 1-1
1 september 2018 zaterdag 19:45 speelronde 4 PSV Willem II 6-1
1 september 2018 zaterdag 19:45 speelronde 4 Excelsior ADO Den Haag 2-4
1 september 2018 zaterdag 20:45 speelronde 4 Fortuna Sittard FC Utrecht 1-1
2 september 2018 zondag 12:15 speelronde 4 FC Groningen PEC Zwolle 0-1
2 september 2018 zondag 14:30 speelronde 4 Vitesse AJAX 0-4
2 september 2018 zondag 14:30 speelronde 4 Heracles Almelo AZ 3-2
2 september 2018 zondag 16:45 speelronde 4 Feyenoord NAC Breda 4-2
15 september 2018 zaterdag 18:30 speelronde 5 De Graafschap VVV Venlo 1-2
15 september 2018 zaterdag 18:30 speelronde 5 ADO Den Haag PSV 0-7
15 september 2018 zaterdag 20:45 speelronde 5 AJAX FC Groningen 3-0
15 september 2018 zaterdag 20:45 speelronde 5 Willem II Excelsior 2-2
16 september 2018 zondag 12:15 speelronde 5 AZ Feyenoord 1-1
16 september 2018 zondag 14:30 speelronde 5 SC Heerenveen Heracles Almelo 3-5
16 september 2018 zondag 14:30 speelronde 5 FC Utrecht FC Emmen 1-2
16 september 2018 zondag 14:30 speelronde 5 NAC Breda Fortuna Sittard 2-3
16 september 2018 zondag 16:45 speelronde 5 PEC Zwolle Vitesse 0-2
21 september 2018 vrijdag 20:00 speelronde 6 Heracles Almelo De Graafschap 4-0
22 september 2018 zaterdag 18:30 speelronde 6 Fortuna Sittard Willem II 4-4
22 september 2018 zaterdag 19:45 speelronde 6 Excelsior SC Heerenveen 3-3
22 september 2018 zaterdag 19:45 speelronde 6 VVV Venlo NAC Breda 3-0
22 september 2018 zaterdag 20:45 speelronde 6 Vitesse ADO Den Haag 1-1
23 september 2018 zondag 12:15 speelronde 6 Feyenoord FC Utrecht 1-0
23 september 2018 zondag 14:30 speelronde 6 FC Emmen PEC Zwolle 0-1
23 september 2018 zondag 14:30 speelronde 6 FC Groningen AZ 1-3
23 september 2018 zondag 16:45 speelronde 6 PSV AJAX 3-0
29 september 2018 zaterdag 18:30 speelronde 7 SC Heerenveen ADO Den Haag 1-1
29 september 2018 zaterdag 18:30 speelronde 7 NAC Breda PSV 0-2
29 september 2018 zaterdag 20:45 speelronde 7 Fortuna Sittard AJAX 0-2
29 september 2018 zaterdag 20:45 speelronde 7 Excelsior VVV Venlo 1-0
30 september 2018 zondag 12:15 speelronde 7 Heracles Almelo FC Emmen 2-1
30 september 2018 zondag 14:30 speelronde 7 AZ PEC Zwolle 2-2
30 september 2018 zondag 14:30 speelronde 7 De Graafschap Willem II 2-1
30 september 2018 zondag 14:30 speelronde 7 FC Groningen FC Utrecht 1-1
30 september 2018 zondag 16:45 speelronde 7 Feyenoord Vitesse 2-1