home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
Speelschema Eredivisie seizoen 2016-2017
< >

Alle wedstrijden van de Eredivisie zijn LIVE te zien op


Eindstand Eredivisie seizoen 2016-2017


5 augustus 2016 vrijdag 20:00 speelronde 1 NEC PEC Zwolle 1-1
6 augustus 2016 zaterdag 18:30 speelronde 1 ADO Den Haag Go Ahead Eagles 3-0
6 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 1 FC Utrecht PSV 1-2
6 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 1 FC Twente Excelsior 1-2
6 augustus 2016 zaterdag 20:45 speelronde 1 Willem II Vitesse 1-4
7 augustus 2016 zondag 12:30 speelronde 1 FC Groningen Feyenoord 0-5
7 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 1 Sparta AJAX 1-3
7 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 1 AZ SC Heerenveen 2-2
7 augustus 2016 zondag 16:45 speelronde 1 Roda JC Heracles Almelo 1-1
12 augustus 2016 vrijdag 20:00 speelronde 2 SC Heerenveen FC Utrecht 2-2
13 augustus 2016 zaterdag 18:30 speelronde 2 Excelsior FC Groningen 2-0
13 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 2 AJAX Roda JC 2-2
13 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 2 Vitesse ADO Den Haag 1-2
13 augustus 2016 zaterdag 20:45 speelronde 2 PEC Zwolle Sparta 0-3
14 augustus 2016 zondag 12:30 speelronde 2 Heracles Almelo Willem II 3-1
14 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 2 Go Ahead Eagles NEC 2-2
14 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 2 Feyenoord FC Twente 2-0
14 augustus 2016 zondag 16:45 speelronde 2 PSV AZ 1-0
19 augustus 2016 vrijdag 20:00 speelronde 3 Excelsior ADO Den Haag 1-2
20 augustus 2016 zaterdag 18:30 speelronde 3 Roda JC Vitesse 0-1
20 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 3 AJAX Willem II 1-2
20 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 3 PEC Zwolle PSV 0-4
20 augustus 2016 zaterdag 20:45 speelronde 3 NEC SC Heerenveen 2-1
21 augustus 2016 zondag 12:30 speelronde 3 FC Groningen FC Twente 3-4
21 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 3 FC Utrecht AZ 1-2
21 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 3 Sparta Go Ahead Eagles 1-0
21 augustus 2016 zondag 16:45 speelronde 3 Heracles Almelo Feyenoord 0-1
26 augustus 2016 vrijdag 20:00 speelronde 4 Vitesse FC Utrecht 1-1
27 augustus 2016 zaterdag 18:30 speelronde 4 Willem II Roda JC 0-0
27 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 4 SC Heerenveen PEC Zwolle 1-0
27 augustus 2016 zaterdag 19:45 speelronde 4 Feyenoord Excelsior 4-1
27 augustus 2016 zaterdag 20:45 speelronde 4 FC Twente Sparta 3-1
28 augustus 2016 zondag 12:30 speelronde 4 PSV FC Groningen 0-0
28 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 4 Go Ahead Eagles AJAX 0-3
28 augustus 2016 zondag 14:30 speelronde 4 ADO Den Haag Heracles Almelo 1-1
28 augustus 2016 zondag 16:45 speelronde 4 AZ NEC 2-0
10 september 2016 zaterdag 18:30 speelronde 5 AZ Willem II 2-0
10 september 2016 zaterdag 18:30 speelronde 5 PEC Zwolle FC Utrecht 1-1
10 september 2016 zaterdag 19:45 speelronde 5 NEC PSV 0-4
10 september 2016 zaterdag 20:45 speelronde 5 Excelsior Heracles Almelo 3-1
10 september 2016 zaterdag 20:45 speelronde 5 SC Heerenveen FC Twente 3-1
11 september 2016 zondag 12:30 speelronde 5 Feyenoord ADO Den Haag 3-1
11 september 2016 zondag 14:30 speelronde 5 FC Groningen Sparta 1-1
11 september 2016 zondag 14:30 speelronde 5 Go Ahead Eagles Roda JC 2-0
11 september 2016 zondag 16:45 speelronde 5 AJAX Vitesse 1-0
16 september 2016 vrijdag 20:00 speelronde 6 FC Utrecht FC Groningen 1-5
17 september 2016 zaterdag 18:30 speelronde 6 FC Twente ADO Den Haag 4-1
17 september 2016 zaterdag 19:45 speelronde 6 Vitesse Go Ahead Eagles 2-0
17 september 2016 zaterdag 19:45 speelronde 6 Roda JC SC Heerenveen 0-3
17 september 2016 zaterdag 20:45 speelronde 6 Willem II Excelsior 1-1
18 september 2016 zondag 12:30 speelronde 6 Sparta NEC 2-0
18 september 2016 zondag 14:30 speelronde 6 PEC Zwolle AZ 0-2
18 september 2016 zondag 14:30 speelronde 6 PSV Feyenoord 0-1
18 september 2016 zondag 16:45 speelronde 6 Heracles Almelo AJAX 0-2
24 september 2016 zaterdag 18:30 speelronde 7 ADO Den Haag SC Heerenveen 0-3
24 september 2016 zaterdag 18:30 speelronde 7 FC Groningen Heracles Almelo 0-0
24 september 2016 zaterdag 19:45 speelronde 7 AJAX PEC Zwolle 5-1
24 september 2016 zaterdag 20:45 speelronde 7 AZ Go Ahead Eagles 2-2
24 september 2016 zaterdag 20:45 speelronde 7 Excelsior PSV 1-3
25 september 2016 zondag 12:30 speelronde 7 NEC Willem II 0-0
25 september 2016 zondag 14:30 speelronde 7 FC Twente Vitesse 2-1
25 september 2016 zondag 14:30 speelronde 7 FC Utrecht Sparta 2-0
25 september 2016 zondag 16:45 speelronde 7 Feyenoord Roda JC 5-0
30 september 2016 vrijdag 20:00 speelronde 8 PEC Zwolle ADO Den Haag 2-1
1 oktober 2016 zaterdag 18:30 speelronde 8 Vitesse FC Groningen 2-1
1 oktober 2016 zaterdag 19:45 speelronde 8 SC Heerenveen PSV 1-1
1 oktober 2016 zaterdag 19:45 speelronde 8 Roda JC NEC 0-1
1 oktober 2016 zaterdag 20:45 speelronde 8 Go Ahead Eagles Excelsior 3-0
2 oktober 2016 zondag 12:30 speelronde 8 AJAX FC Utrecht 3-2
2 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 8 Willem II Feyenoord 0-2
2 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 8 Heracles Almelo FC Twente 1-1
2 oktober 2016 zondag 16:45 speelronde 8 Sparta AZ 1-1
15 oktober 2016 zaterdag 18:30 speelronde 9 Sparta Willem II 2-2
15 oktober 2016 zaterdag 18:30 speelronde 9 FC Utrecht Go Ahead Eagles 3-0
15 oktober 2016 zaterdag 19:45 speelronde 9 PSV Heracles Almelo 1-1
15 oktober 2016 zaterdag 20:45 speelronde 9 AZ Vitesse 2-2
15 oktober 2016 zaterdag 20:45 speelronde 9 FC Groningen SC Heerenveen 0-3
16 oktober 2016 zondag 12:30 speelronde 9 FC Twente PEC Zwolle 2-2
16 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 9 Excelsior Roda JC 0-1
16 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 9 NEC Feyenoord 1-2
16 oktober 2016 zondag 16:45 speelronde 9 ADO Den Haag AJAX 0-2
21 oktober 2016 vrijdag 20:00 speelronde 10 Excelsior PEC Zwolle 0-2
22 oktober 2016 zaterdag 18:30 speelronde 10 Go Ahead Eagles FC Twente 0-2
22 oktober 2016 zaterdag 19:45 speelronde 10 PSV Sparta 1-0
22 oktober 2016 zaterdag 19:45 speelronde 10 Roda JC ADO Den Haag 1-1
22 oktober 2016 zaterdag 20:45 speelronde 10 Willem II FC Utrecht 0-1
23 oktober 2016 zondag 12:30 speelronde 10 NEC Vitesse 1-1
23 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 10 Feyenoord AJAX 1-1
23 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 10 FC Groningen AZ 2-0
23 oktober 2016 zondag 16:45 speelronde 10 SC Heerenveen Heracles Almelo 3-1
28 oktober 2016 vrijdag 20:00 speelronde 11 FC Twente Roda JC 0-0
29 oktober 2016 zaterdag 18:30 speelronde 11 Willem II FC Groningen 2-1
29 oktober 2016 zaterdag 19:45 speelronde 11 Heracles Almelo Sparta 2-2
29 oktober 2016 zaterdag 19:45 speelronde 11 Vitesse PSV 0-2
29 oktober 2016 zaterdag 20:45 speelronde 11 AJAX Excelsior 1-0
30 oktober 2016 zondag 12:30 speelronde 11 PEC Zwolle Go Ahead Eagles 3-1
30 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 11 Feyenoord SC Heerenveen 2-2
30 oktober 2016 zondag 14:30 speelronde 11 FC Utrecht NEC 1-1
30 oktober 2016 zondag 16:45 speelronde 11 ADO Den Haag AZ 0-1
4 november 2016 vrijdag 20:00 speelronde 12 Sparta SC Heerenveen 3-1
5 november 2016 zaterdag 18:30 speelronde 12 ADO Den Haag Willem II 1-0
5 november 2016 zaterdag 19:45 speelronde 12 PSV FC Twente 1-1
5 november 2016 zaterdag 19:45 speelronde 12 NEC FC Groningen 1-1
5 november 2016 zaterdag 20:45 speelronde 12 PEC Zwolle Roda JC 0-0
6 november 2016 zondag 12:30 speelronde 12 FC Utrecht Excelsior 2-1
6 november 2016 zondag 14:30 speelronde 12 AZ AJAX 2-2
6 november 2016 zondag 14:30 speelronde 12 Vitesse Heracles Almelo 1-2
6 november 2016 zondag 16:45 speelronde 12 Go Ahead Eagles Feyenoord 1-0
19 november 2016 zaterdag 18:30 speelronde 13 SC Heerenveen Vitesse 1-1
19 november 2016 zaterdag 18:30 speelronde 13 Heracles Almelo Go Ahead Eagles 2-1
19 november 2016 zaterdag 19:45 speelronde 13 Willem II PSV 0-0
19 november 2016 zaterdag 20:45 speelronde 13 FC Groningen ADO Den Haag 2-1
19 november 2016 zaterdag 20:45 speelronde 13 Excelsior Sparta 3-2
20 november 2016 zondag 12:30 speelronde 13 Roda JC AZ 1-1
20 november 2016 zondag 14:30 speelronde 13 AJAX NEC 5-0
20 november 2016 zondag 14:30 speelronde 13 FC Twente FC Utrecht 1-1
20 november 2016 zondag 16:45 speelronde 13 Feyenoord PEC Zwolle 3-0
25 november 2016 vrijdag 20:00 speelronde 14 Go Ahead Eagles Willem II 0-1
26 november 2016 zaterdag 18:30 speelronde 14 Vitesse Excelsior 2-2
26 november 2016 zaterdag 19:45 speelronde 14 PSV ADO Den Haag 3-1
26 november 2016 zaterdag 19:45 speelronde 14 PEC Zwolle FC Groningen 0-4
26 november 2016 zaterdag 20:45 speelronde 14 NEC FC Twente 3-2
27 november 2016 zondag 12:30 speelronde 14 Sparta Roda JC 2-2
27 november 2016 zondag 14:30 speelronde 14 SC Heerenveen AJAX 0-1
27 november 2016 zondag 14:30 speelronde 14 AZ Heracles Almelo 5-1
27 november 2016 zondag 16:45 speelronde 14 FC Utrecht Feyenoord 3-3
2 december 2016 vrijdag 20:00 speelronde 15 Heracles Almelo NEC 2-0
3 december 2016 zaterdag 18:30 speelronde 15 Go Ahead Eagles SC Heerenveen 1-3
3 december 2016 zaterdag 19:45 speelronde 15 Excelsior AZ 3-3
3 december 2016 zaterdag 19:45 speelronde 15 Roda JC PSV 0-0
3 december 2016 zaterdag 20:45 speelronde 15 Vitesse PEC Zwolle 3-1
4 december 2016 zondag 12:30 speelronde 15 ADO Den Haag FC Utrecht 0-2
4 december 2016 zondag 14:30 speelronde 15 Feyenoord Sparta 6-1
4 december 2016 zondag 14:30 speelronde 15 Willem II FC Twente 0-0
4 december 2016 zondag 16:45 speelronde 15 AJAX FC Groningen 2-0
9 december 2016 vrijdag 20:00 speelronde 16 FC Groningen Roda JC 2-0
10 december 2016 zaterdag 18:30 speelronde 16 NEC ADO Den Haag 3-0
10 december 2016 zaterdag 19:45 speelronde 16 PSV Go Ahead Eagles 1-0
10 december 2016 zaterdag 19:45 speelronde 16 SC Heerenveen Excelsior 2-1
10 december 2016 zaterdag 20:45 speelronde 16 PEC Zwolle Willem II 0-0
11 december 2016 zondag 12:30 speelronde 16 Sparta Vitesse 0-1
11 december 2016 zondag 14:30 speelronde 16 AZ Feyenoord 0-4
11 december 2016 zondag 14:30 speelronde 16 FC Utrecht Heracles Almelo 2-0
11 december 2016 zondag 16:45 speelronde 16 FC Twente AJAX 1-0
16 december 2016 vrijdag 20:00 speelronde 17 Willem II SC Heerenveen 2-1
17 december 2016 zaterdag 18:30 speelronde 17 Roda JC FC Utrecht 0-0
17 december 2016 zaterdag 19:45 speelronde 17 Feyenoord Vitesse 3-1
17 december 2016 zaterdag 20:45 speelronde 17 FC Twente AZ 1-2
18 december 2016 zondag 12:30 speelronde 17 Excelsior NEC 2-2
18 december 2016 zondag 14:30 speelronde 17 Heracles Almelo PEC Zwolle 3-0
18 december 2016 zondag 14:30 speelronde 17 ADO Den Haag Sparta 1-0
18 december 2016 zondag 14:30 speelronde 17 FC Groningen Go Ahead Eagles 1-1
18 december 2016 zondag 16:45 speelronde 17 AJAX PSV 1-1
13 januari 2017 vrijdag 20:00 speelronde 18 Go Ahead Eagles AZ 1-3
14 januari 2017 zaterdag 18:30 speelronde 18 SC Heerenveen ADO Den Haag 2-0
14 januari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 18 Heracles Almelo FC Groningen 1-4
14 januari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 18 PSV Excelsior 2-0
14 januari 2017 zaterdag 20:45 speelronde 18 Sparta FC Utrecht 1-2
15 januari 2017 zondag 12:30 speelronde 18 Roda JC Feyenoord 0-2
15 januari 2017 zondag 14:30 speelronde 18 PEC Zwolle AJAX 1-3
15 januari 2017 zondag 14:30 speelronde 18 Vitesse FC Twente 3-1
15 januari 2017 zondag 16:45 speelronde 18 Willem II NEC 0-1
20 januari 2017 vrijdag 20:00 speelronde 19 FC Twente Heracles Almelo 1-0
21 januari 2017 zaterdag 18:30 speelronde 19 AZ Sparta 1-1
21 januari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 19 ADO Den Haag PEC Zwolle 1-2
21 januari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 19 Feyenoord Willem II 1-0
21 januari 2017 zaterdag 20:45 speelronde 19 FC Groningen Vitesse 1-1
22 januari 2017 zondag 12:30 speelronde 19 FC Utrecht AJAX 0-1
22 januari 2017 zondag 14:30 speelronde 19 Excelsior Go Ahead Eagles 1-1
22 januari 2017 zondag 14:30 speelronde 19 NEC Roda JC 2-0
22 januari 2017 zondag 16:30 speelronde 19 PSV SC Heerenveen 4-3
27 januari 2017 vrijdag 20:00 speelronde 20 Willem II Sparta 3-2
28 januari 2017 zaterdag 18:30 speelronde 20 Go Ahead Eagles FC Utrecht 0-1
28 januari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 20 Heracles Almelo PSV 1-2
28 januari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 20 Roda JC Excelsior 4-0
29 januari 2017 zondag 12:30 speelronde 20 SC Heerenveen FC Groningen 0-0
29 januari 2017 zondag 14:30 speelronde 20 AJAX ADO Den Haag 3-0
29 januari 2017 zondag 14:30 speelronde 20 Vitesse AZ 2-1
29 januari 2017 zondag 14:30 speelronde 20 PEC Zwolle FC Twente 1-2
29 januari 2017 zondag 16:45 speelronde 20 Feyenoord NEC 4-0
3 februari 2017 vrijdag 20:00 speelronde 21 ADO Den Haag Vitesse 0-2
4 februari 2017 zaterdag 18:30 speelronde 21 NEC Go Ahead Eagles 1-2
4 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 21 AZ PSV 2-4
4 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 21 Willem II Heracles Almelo 1-3
4 februari 2017 zaterdag 20:45 speelronde 21 FC Groningen Excelsior 1-1
5 februari 2017 zondag 12:30 speelronde 21 Roda JC AJAX 0-2
5 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 21 FC Twente Feyenoord 0-2
5 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 21 Sparta PEC Zwolle 2-3
5 februari 2017 zondag 16:45 speelronde 21 FC Utrecht SC Heerenveen 1-0
10 februari 2017 vrijdag 20:00 speelronde 22 PEC Zwolle NEC 2-0
11 februari 2017 zaterdag 18:30 speelronde 22 Heracles Almelo Roda JC 2-2
11 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 22 Go Ahead Eagles ADO Den Haag 3-1
11 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 22 Feyenoord FC Groningen 2-0
11 februari 2017 zaterdag 20:45 speelronde 22 Vitesse Willem II 0-2
12 februari 2017 zondag 12:30 speelronde 22 Excelsior FC Twente 1-1
12 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 22 AJAX Sparta 2-0
12 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 22 SC Heerenveen AZ 1-2
12 februari 2017 zondag 16:45 speelronde 22 PSV FC Utrecht 3-0
17 februari 2017 vrijdag 20:00 speelronde 23 Roda JC Go Ahead Eagles 1-0
18 februari 2017 zaterdag 18:30 speelronde 23 FC Twente SC Heerenveen 1-0
18 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 23 PSV NEC 3-1
18 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 23 Heracles Almelo Excelsior 4-0
18 februari 2017 zaterdag 20:45 speelronde 23 FC Utrecht PEC Zwolle 3-1
19 februari 2017 zondag 12:30 speelronde 23 Willem II AZ 1-1
19 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 23 Vitesse AJAX 0-1
19 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 23 Sparta FC Groningen 2-2
19 februari 2017 zondag 16:45 speelronde 23 ADO Den Haag Feyenoord 0-1
24 februari 2017 vrijdag 20:00 speelronde 24 ADO Den Haag FC Twente 1-1
25 februari 2017 zaterdag 18:30 speelronde 24 FC Groningen FC Utrecht 2-3
25 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 24 Excelsior Willem II 0-2
25 februari 2017 zaterdag 19:45 speelronde 24 NEC Sparta 0-1
25 februari 2017 zaterdag 20:45 speelronde 24 SC Heerenveen Roda JC 3-0
26 februari 2017 zondag 12:30 speelronde 24 Go Ahead Eagles Vitesse 1-3
26 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 24 Feyenoord PSV 2-1
26 februari 2017 zondag 14:30 speelronde 24 AZ PEC Zwolle 1-1
26 februari 2017 zondag 16:45 speelronde 24 AJAX Heracles Almelo 4-1
3 maart 2017 vrijdag 20:00 speelronde 25 SC Heerenveen Go Ahead Eagles 2-2
4 maart 2017 zaterdag 18:30 speelronde 25 FC Twente Willem II 2-1
4 maart 2017 zaterdag 19:45 speelronde 25 PSV Roda JC 4-0
4 maart 2017 zaterdag 20:45 speelronde 25 PEC Zwolle Vitesse 3-1
5 maart 2017 zondag 12:30 speelronde 25 Sparta Feyenoord 1-0
5 maart 2017 zondag 12:30 speelronde 25 AZ Excelsior 1-1
5 maart 2017 zondag 14:30 speelronde 25 FC Groningen AJAX 1-1
5 maart 2017 zondag 14:30 speelronde 25 FC Utrecht ADO Den Haag 1-1
5 maart 2017 zondag 16:45 speelronde 25 NEC Heracles Almelo 3-1
10 maart 2017 vrijdag 20:00 speelronde 26 Vitesse Sparta 5-0
11 maart 2017 zaterdag 18:30 speelronde 26 ADO Den Haag NEC 1-0
11 maart 2017 zaterdag 19:45 speelronde 26 Go Ahead Eagles PSV 1-3
11 maart 2017 zaterdag 19:45 speelronde 26 Heracles Almelo FC Utrecht 2-1
11 maart 2017 zaterdag 20:45 speelronde 26 Excelsior SC Heerenveen 4-1
12 maart 2017 zondag 12:30 speelronde 26 Willem II PEC Zwolle 2-0
12 maart 2017 zondag 14:30 speelronde 26 Feyenoord AZ 5-2
12 maart 2017 zondag 14:30 speelronde 26 Roda JC FC Groningen 3-1
12 maart 2017 zondag 16:45 speelronde 26 AJAX FC Twente 3-0
17 maart 2017 vrijdag 20:00 speelronde 27 Roda JC FC Twente 0-3
18 maart 2017 zaterdag 18:30 speelronde 27 FC Groningen Willem II 1-1
18 maart 2017 zaterdag 19:45 speelronde 27 NEC FC Utrecht 0-3
18 maart 2017 zaterdag 19:45 speelronde 27 PSV Vitesse 1-0
18 maart 2017 zaterdag 20:45 speelronde 27 Sparta Heracles Almelo 3-1
19 maart 2017 zondag 12:30 speelronde 27 SC Heerenveen Feyenoord 1-2
19 maart 2017 zondag 14:30 speelronde 27 Excelsior AJAX 1-1
19 maart 2017 zondag 14:30 speelronde 27 Go Ahead Eagles PEC Zwolle 1-3
19 maart 2017 zondag 16:45 speelronde 27 AZ ADO Den Haag 4-0
1 april 2017 zaterdag 18:30 speelronde 28 AZ FC Groningen 0-0
1 april 2017 zaterdag 18:30 speelronde 28 PEC Zwolle Excelsior 1-1
1 april 2017 zaterdag 19:45 speelronde 28 Sparta PSV 0-2
1 april 2017 zaterdag 20:45 speelronde 28 Heracles Almelo SC Heerenveen 4-1
1 april 2017 zaterdag 20:45 speelronde 28 FC Utrecht Willem II 2-0
2 april 2017 zondag 12:30 speelronde 28 Vitesse NEC 2-1
2 april 2017 zondag 14:30 speelronde 28 AJAX Feyenoord 2-1
2 april 2017 zondag 14:30 speelronde 28 ADO Den Haag Roda JC 4-1
2 april 2017 zondag 16:45 speelronde 28 FC Twente Go Ahead Eagles 1-2
4 april 2017 dinsdag 18:30 speelronde 29 Excelsior FC Utrecht 1-3
4 april 2017 dinsdag 20:45 speelronde 29 SC Heerenveen Sparta 3-0
5 april 2017 woensdag 18:30 speelronde 29 Heracles Almelo Vitesse 0-1
5 april 2017 woensdag 19:45 speelronde 29 FC Groningen NEC 2-0
5 april 2017 woensdag 20:45 speelronde 29 AJAX AZ 4-1
5 april 2017 woensdag 20:45 speelronde 29 Feyenoord Go Ahead Eagles 8-0
5 april 2017 woensdag 20:45 speelronde 29 Willem II ADO Den Haag 1-2
6 april 2017 donderdag 18:30 speelronde 29 Roda JC PEC Zwolle 2-1
6 april 2017 donderdag 20:45 speelronde 29 FC Twente PSV 2-2
7 april 2017 vrijdag 20:00 speelronde 30 Sparta Excelsior 2-3
8 april 2017 zaterdag 18:30 speelronde 30 Vitesse SC Heerenveen 4-2
8 april 2017 zaterdag 19:45 speelronde 30 NEC AJAX 1-5
8 april 2017 zaterdag 19:45 speelronde 30 ADO Den Haag FC Groningen 4-3
8 april 2017 zaterdag 20:45 speelronde 30 Go Ahead Eagles Heracles Almelo 1-4
9 april 2017 zondag 12:30 speelronde 30 AZ Roda JC 1-1
9 april 2017 zondag 14:30 speelronde 30 PEC Zwolle Feyenoord 2-2
9 april 2017 zondag 14:30 speelronde 30 FC Utrecht FC Twente 3-0
9 april 2017 zondag 16:45 speelronde 30 PSV Willem II 5-0
14 april 2017 vrijdag 20:00 speelronde 31 Heracles Almelo AZ 1-2
15 april 2017 zaterdag 18:30 speelronde 31 Roda JC Sparta 3-1
15 april 2017 zaterdag 19:45 speelronde 31 ADO Den Haag PSV 1-1
15 april 2017 zaterdag 19:45 speelronde 31 Excelsior Vitesse 1-0
15 april 2017 zaterdag 20:45 speelronde 31 FC Twente NEC 3-0
16 april 2017 zondag 12:30 speelronde 31 Willem II Go Ahead Eagles 2-0
16 april 2017 zondag 14:30 speelronde 31 Feyenoord FC Utrecht 2-0
16 april 2017 zondag 14:30 speelronde 31 FC Groningen PEC Zwolle 5-1
16 april 2017 zondag 16:45 speelronde 31 AJAX SC Heerenveen 5-1
21 april 2017 vrijdag 20:00 speelronde 32 SC Heerenveen Willem II 1-0
22 april 2017 zaterdag 18:30 speelronde 32 NEC Excelsior 0-1
22 april 2017 zaterdag 19:45 speelronde 32 PEC Zwolle Heracles Almelo 1-2
22 april 2017 zaterdag 19:45 speelronde 32 AZ FC Twente 2-1
22 april 2017 zaterdag 20:45 speelronde 32 Go Ahead Eagles FC Groningen 2-3
23 april 2017 zondag 12:30 speelronde 32 FC Utrecht Roda JC 1-0
23 april 2017 zondag 14:30 speelronde 32 Sparta ADO Den Haag
23 april 2017 zondag 14:30 speelronde 32 Vitesse Feyenoord 0-2
23 april 2017 zondag 16:45 speelronde 32 PSV AJAX 1-0
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 AJAX Go Ahead Eagles 4-0
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 Excelsior Feyenoord 3-0
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 FC Groningen PSV 1-1
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 Roda JC Willem II 1-0
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 FC Utrecht Vitesse 1-0
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 Heracles Almelo ADO Den Haag 4-0
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 NEC AZ 2-1
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 Sparta FC Twente 1-0
7 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 33 PEC Zwolle SC Heerenveen 2-1
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 Willem II AJAX 1-3
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 ADO Den Haag Excelsior 4-1
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 AZ FC Utrecht 2-3
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 Feyenoord Heracles Almelo 3-1
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 Go Ahead Eagles Sparta 1-3
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 FC Twente FC Groningen 3-5
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 SC Heerenveen NEC 0-2
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 PSV PEC Zwolle 4-1
14 mei 2017 zondag 14:30 speelronde 34 Vitesse Roda JC 3-0