home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2022-2023
< >

20
13 januari 2023 vrijdag 20:00 derde periode ADO Den Haag MVV 2-1
20:00 derde periode De Graafschap Jong Ajax 3-0
20:00 derde periode Helmond Sport NAC Breda 2-2
20:00 derde periode Roda JC TOP Oss 1-1
20:00 derde periode SC Telstar Jong AZ 1-0
15 januari 2023 zondag 12:15 derde periode Almere City FC Willem II 1-0
14:30 derde periode Heracles Almelo PEC Zwolle 0-3
16 januari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht 0-1
20:00 derde periode FC Eindhoven FC Den Bosch 4-1
23 januari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong PSV VVV Venlo 1-2
21
20 januari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC De Graafschap 2-2
20:00 derde periode FC Den Bosch Jong PSV 1-0
20:00 derde periode PEC Zwolle VVV Venlo 2-0
20:00 derde periode TOP Oss NAC Breda 1-2
21 januari 2023 zaterdag 16:30 derde periode FC Dordrecht SC Telstar 0-0
22 januari 2023 zondag 12:15 derde periode ADO Den Haag Jong FC Utrecht 1-1
23 januari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Roda JC 1-2
20:00 derde periode Jong AZ Helmond Sport 1-1
6 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Willem II FC Eindhoven
20:00 derde periode MVV Heracles Almelo
22
27 januari 2023 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Almere City FC 0-1
20:00 derde periode FC Den Bosch MVV 3-3
20:00 derde periode FC Eindhoven Heracles Almelo 1-0
20:00 derde periode Helmond Sport Jong Ajax 1-1
20:00 derde periode NAC Breda Jong AZ 5-1
20:00 derde periode PEC Zwolle TOP Oss 4-1
20:00 derde periode Roda JC FC Dordrecht 1-0
20:00 derde periode VVV Venlo ADO Den Haag 0-0
30 januari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong PSV Willem II 3-2
20:00 derde periode Jong FC Utrecht De Graafschap 1-1
23
3 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong PSV
20:00 derde periode ADO Den Haag NAC Breda
20:00 derde periode FC Dordrecht FC Eindhoven
20:00 derde periode De Graafschap SC Telstar
20:00 derde periode Heracles Almelo Jong FC Utrecht
20:00 derde periode TOP Oss FC Den Bosch
20:00 derde periode Willem II Helmond Sport
5 februari 2023 zondag 12:15 derde periode Roda JC MVV
6 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax PEC Zwolle
20:00 derde periode Jong AZ VVV Venlo
24
10 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Almere City FC
20:00 derde periode FC Den Bosch Jong Ajax
20:00 derde periode Helmond Sport Roda JC
20:00 derde periode MVV TOP Oss
20:00 derde periode NAC Breda De Graafschap
20:00 derde periode PEC Zwolle Jong AZ
20:00 derde periode VVV Venlo Heracles Almelo
20:00 derde periode Willem II FC Dordrecht
13 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong PSV ADO Den Haag
20:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Telstar
25
17 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Helmond Sport
20:00 derde periode ADO Den Haag PEC Zwolle
20:00 derde periode FC Dordrecht VVV Venlo
20:00 derde periode Heracles Almelo Willem II
20:00 derde periode SC Telstar Jong PSV
20:00 derde periode TOP Oss FC Eindhoven
20:00 derde periode Jong AZ FC Den Bosch
19 februari 2023 zondag 12:15 derde periode De Graafschap Roda JC
20 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax MVV
20:00 derde periode Jong FC Utrecht NAC Breda
26
24 februari 2023 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC Almere City FC
20:00 derde periode FC Eindhoven De Graafschap
20:00 derde periode Helmond Sport Jong FC Utrecht
20:00 derde periode Heracles Almelo SC Telstar
20:00 derde periode NAC Breda FC Dordrecht
20:00 derde periode VVV Venlo TOP Oss
20:00 derde periode Willem II Jong Ajax
26 februari 2023 zondag 12:15 derde periode FC Den Bosch ADO Den Haag
27 februari 2023 maandag 20:00 derde periode Jong PSV Jong AZ
20:00 derde periode MVV PEC Zwolle
27
3 maart 2023 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Almere City FC
20:00 derde periode ADO Den Haag Heracles Almelo
20:00 derde periode De Graafschap Helmond Sport
20:00 derde periode MVV VVV Venlo
20:00 derde periode PEC Zwolle FC Den Bosch
20:00 derde periode SC Telstar FC Eindhoven
6 maart 2023 zondag 20:00 derde periode Jong Ajax TOP Oss
20:00 derde periode Jong AZ Willem II
20:00 derde periode Jong PSV NAC Breda
20:00 derde periode Jong FC Utrecht Roda JC
28
10 maart 2023 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong FC Utrecht
20:00 derde periode FC Dordrecht De Graafschap
20:00 derde periode FC Eindhoven Jong Ajax
20:00 derde periode Helmond Sport Jong PSV
20:00 derde periode Heracles Almelo Jong AZ
20:00 derde periode NAC Breda MVV
20:00 derde periode TOP Oss ADO Den Haag
20:00 derde periode Roda JC SC Telstar
20:00 derde periode VVV Venlo FC Den Bosch
20:00 derde periode Willem II PEC Zwolle
Tussenstand derde periode


30
13 maart 2023 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC VVV Venlo
20:00 vierde periode FC Eindhoven ADO Den Haag
20:00 vierde periode De Graafschap PEC Zwolle
20:00 vierde periode NAC Breda Jong Ajax
20:00 vierde periode Roda JC Jong AZ
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong PSV
26 maart 2023 zondag 14:30 vierde periode FC Dordrecht Helmond Sport
14:30 vierde periode Heracles Almelo FC Den Bosch
14:30 vierde periode SC Telstar TOP Oss
14:30 vierde periode Willem II MVV
29
17 maart 2023 vrijdag 20:00 vierde periode ADO Den Haag Willem II
20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Dordrecht
20:00 vierde periode Helmond Sport SC Telstar
20:00 vierde periode MVV Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode TOP Oss Heracles Almelo
20:00 vierde periode PEC Zwolle NAC Breda
20:00 vierde periode VVV Venlo Roda JC
20 maart 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Almere City FC
20:00 vierde periode Jong AZ FC Eindhoven
20:00 vierde periode Jong PSV De Graafschap
31
31 maart 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Heracles Almelo Almere City FC
20:00 vierde periode ADO Den Haag SC Telstar
20:00 vierde periode MVV FC Eindhoven
20:00 vierde periode TOP Oss Helmond Sport
20:00 vierde periode PEC Zwolle Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode VVV Venlo NAC Breda
2 april 2023 zondag 12:15 vierde periode FC Den Bosch Willem II
3 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax FC Dordrecht
20:00 vierde periode Jong AZ De Graafschap
20:00 vierde periode Jong PSV Roda JC
32
7 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong AZ
20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong PSV
20:00 vierde periode FC Eindhoven PEC Zwolle
20:00 vierde periode De Graafschap Heracles Almelo
20:00 vierde periode Helmond Sport MVV
20:00 vierde periode NAC Breda FC Den Bosch
20:00 vierde periode Roda JC ADO Den Haag
20:00 vierde periode SC Telstar Jong Ajax
9 april 2023 zondag 12:15 vierde periode Willem II VVV Venlo
10 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht TOP Oss
33
14 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Helmond Sport
20:00 vierde periode Heracles Almelo Roda JC
20:00 vierde periode MVV FC Dordrecht
20:00 vierde periode NAC Breda Willem II
20:00 vierde periode PEC Zwolle SC Telstar
20:00 vierde periode TOP Oss De Graafschap
20:00 vierde periode VVV Venlo FC Eindhoven
16 april 2023 zondag 12:15 vierde periode ADO Den Haag Almere City FC
17 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Jong PSV
20:00 vierde periode Jong AZ Jong FC Utrecht
34
21 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC PEC Zwolle
20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong AZ
20:00 vierde periode FC Eindhoven NAC Breda
20:00 vierde periode De Graafschap ADO Den Haag
20:00 vierde periode Helmond Sport Heracles Almelo
20:00 vierde periode Roda JC FC Den Bosch
20:00 vierde periode SC Telstar VVV Venlo
20:00 vierde periode Willem II TOP Oss
24 april 2023 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV MVV
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax
35
28 april 2023 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss Almere City FC
20:00 vierde periode ADO Den Haag Helmond Sport
20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Telstar
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht
20:00 vierde periode Heracles Almelo Jong PSV
20:00 vierde periode MVV Jong AZ
20:00 vierde periode PEC Zwolle FC Dordrecht
20:00 vierde periode VVV Venlo Jong Ajax
29 april 2023 zaterdag 18:45 vierde periode Willem II De Graafschap
21:00 vierde periode NAC Breda Roda JC
36
5 mei 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC NAC Breda
20:00 vierde periode FC Dordrecht Heracles Almelo
20:00 vierde periode De Graafschap MVV
20:00 vierde periode Helmond Sport VVV Venlo
20:00 vierde periode Roda JC FC Eindhoven
20:00 vierde periode SC Telstar Willem II
20:00 vierde periode Jong Ajax ADO Den Haag
20:00 vierde periode Jong AZ TOP Oss
20:00 vierde periode Jong PSV PEC Zwolle
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch
37
12 mei 2023 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Almere City FC
20:00 vierde periode ADO Den Haag FC Dordrecht
20:00 vierde periode Jong Ajax Jong AZ
20:00 vierde periode FC Eindhoven Helmond Sport
20:00 vierde periode MVV SC Telstar
20:00 vierde periode NAC Breda Heracles Almelo
20:00 vierde periode TOP Oss Jong PSV
20:00 vierde periode PEC Zwolle Roda JC
20:00 vierde periode VVV Venlo De Graafschap
20:00 vierde periode Willem II Jong FC Utrecht
38
19 mei 2023 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC MVV
20:00 vierde periode Jong AZ ADO Den Haag
20:00 vierde periode FC Dordrecht TOP Oss
20:00 vierde periode De Graafschap FC Den Bosch
20:00 vierde periode Helmond Sport PEC Zwolle
20:00 vierde periode Heracles Almelo Jong Ajax
20:00 vierde periode Jong PSV FC Eindhoven
20:00 vierde periode Roda JC Willem II
20:00 vierde periode SC Telstar NAC Breda
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht VVV Venlo
1
5 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode VVV Venlo Almere City FC 3-0
20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Eindhoven 1-3
20:00 eerste periode FC Dordrecht Roda JC 0-2
20:00 eerste periode Heracles Almelo ADO Den Haag 4-0
20:00 eerste periode NAC Breda Helmond Sport 1-0
20:00 eerste periode TOP Oss Jong FC Utrecht 3-0
20:00 eerste periode Willem II Jong PSV 1-1
7 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode PEC Zwolle De Graafschap 2-1
8 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax SC Telstar 1-1
20:00 eerste periode Jong AZ MVV 3-1
2
12 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC TOP Oss 3-0
20:00 eerste periode De Graafschap VVV Venlo 1-2
20:00 eerste periode FC Eindhoven Willem II 2-1
20:00 eerste periode Helmond Sport Jong AZ 1-3
20:00 eerste periode Roda JC Jong Ajax 1-0
20:00 eerste periode SC Telstar PEC Zwolle 0-5
14 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode ADO Den Haag FC Den Bosch 0-2
15 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Heracles Almelo 0-3
20:00 eerste periode Jong PSV FC Dordrecht 1-0
20:00 eerste periode MVV NAC Breda 3-1
3
19 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Roda JC 0-3
20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht 2-1
20:00 eerste periode Helmond Sport FC Eindhoven 0-1
20:00 eerste periode MVV ADO Den Haag 3-1
20:00 eerste periode NAC Breda TOP Oss 1-0
20:00 eerste periode Willem II SC Telstar 2-1
21 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode VVV Venlo PEC Zwolle 0-4
22 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ Almere City FC 3-2
20:00 eerste periode Jong Ajax De Graafschap 5-1
20:00 eerste periode Jong PSV Heracles Almelo 0-3
4
26 augustus 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Den Bosch 2-0
20:00 eerste periode FC Eindhoven Jong AZ 1-0
20:00 eerste periode De Graafschap FC Dordrecht 1-1
20:00 eerste periode TOP Oss VVV Venlo 1-2
20:00 eerste periode PEC Zwolle Jong PSV 4-2
20:00 eerste periode Roda JC NAC Breda 1-3
20:00 eerste periode SC Telstar Helmond Sport 2-1
28 augustus 2022 zondag 12:15 eerste periode ADO Den Haag Jong Ajax 4-0
29 augustus 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Willem II 0-0
20:00 eerste periode Heracles Almelo MVV 2-2
5
1 september 2022 donderdag 20:00 eerste periode SC Telstar De Graafschap 0-1
2 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport Almere City FC 3-0
20:00 eerste periode FC Den Bosch PEC Zwolle 1-2
20:00 eerste periode NAC Breda FC Eindhoven 1-1
20:00 eerste periode VVV Venlo Jong FC Utrecht 2-1
20:00 eerste periode Willem II ADO Den Haag 1-0
4 september 2022 zondag 12:15 eerste periode MVV Roda JC 1-1
5 september 2022 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax Heracles Almelo 4-0
20:00 eerste periode Jong AZ FC Dordrecht 3-1
20:00 eerste periode Jong PSV TOP Oss 0-3
6
9 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC SC Telstar 0-1
20:00 eerste periode ADO Den Haag Jong AZ 2-2
20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Den Bosch 2-1
20:00 eerste periode FC Eindhoven MVV 5-0
20:00 eerste periode De Graafschap NAC Breda 1-1
20:00 eerste periode Heracles Almelo VVV Venlo 5-3
20:00 eerste periode TOP Oss Jong Ajax 1-1
20:00 eerste periode PEC Zwolle Willem II 2-2
20:00 eerste periode Roda JC Jong PSV 1-1
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Helmond Sport 2-0
8
12 september 2022 maandag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Eindhoven 1-1
20:00 eerste periode Jong Ajax NAC Breda 3-1
20:00 eerste periode Jong AZ PEC Zwolle 2-3
20:00 eerste periode Jong PSV FC Den Bosch 3-1
20:00 eerste periode Roda JC De Graafschap 3-2
20:00 eerste periode Jong FC Utrecht ADO Den Haag 1-1
23 september 2022 vrijdag 21:00 eerste periode FC Dordrecht MVV 1-2
21:00 eerste periode Heracles Almelo Helmond Sport 2-0
21:00 eerste periode TOP Oss Willem II 1-3
21:00 eerste periode VVV Venlo SC Telstar 1-1
7
16 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap Almere City FC 1-2
20:00 eerste periode FC Eindhoven Roda JC 3-3
20:00 eerste periode Helmond Sport FC Dordrecht 2-1
20:00 eerste periode MVV Jong Ajax 4-1
20:00 eerste periode NAC Breda Jong FC Utrecht 3-1
20:00 eerste periode PEC Zwolle ADO Den Haag 1-2
20:00 eerste periode SC Telstar Heracles Almelo 0-3
20:00 eerste periode VVV Venlo Jong PSV 1-1
20:00 eerste periode Willem II Jong AZ 1-0
17 september 2022 zaterdag 16:30 eerste periode FC Den Bosch TOP Oss 4-1
9
30 september 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Roda JC 2-1
20:00 eerste periode ADO Den Haag Jong PSV 1-3
20:00 eerste periode FC Den Bosch Heracles Almelo 1-2
20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Dordrecht 1-1
20:00 eerste periode De Graafschap Jong AZ 2-0
20:00 eerste periode Helmond Sport TOP Oss 1-2
20:00 eerste periode MVV Willem II 3-2
20:00 eerste periode NAC Breda VVV Venlo 1-2
20:00 eerste periode PEC Zwolle Jong Ajax 1-1
20:00 eerste periode SC Telstar Jong FC Utrecht 2-2
10
7 oktober 2022 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Almere City FC 0-2
20:00 eerste periode ADO Den Haag FC Eindhoven 1-0
20:00 eerste periode Jong Ajax Helmond Sport 0-1
20:00 eerste periode Jong AZ NAC Breda 4-0
20:00 eerste periode FC Dordrecht PEC Zwolle 3-0
20:00 eerste periode Heracles Almelo De Graafschap 3-2
20:00 eerste periode TOP Oss MVV 0-1
20:00 eerste periode Jong PSV SC Telstar 0-2
20:00 eerste periode Roda JC VVV Venlo 4-1
20:00 eerste periode Willem II FC Den Bosch 1-2
Eindstand eerste periode


Bijna eindstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2022-2023

11
14 oktober 2022 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong Ajax 2-3
20:00 tweede periode FC Den Bosch Jong AZ 3-0
20:00 tweede periode FC Eindhoven TOP Oss 2-1
20:00 tweede periode De Graafschap Jong FC Utrecht 2-0
20:00 tweede periode Helmond Sport Willem II 1-3
20:00 tweede periode MVV Jong PSV 1-1
20:00 tweede periode NAC Breda ADO Den Haag 1-2
20:00 tweede periode PEC Zwolle Heracles Almelo 3-2
20:00 tweede periode SC Telstar Roda JC 2-1
20:00 tweede periode VVV Venlo FC Dordrecht 0-1
12
21 oktober 2022 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II Almere City FC 1-1
20:00 tweede periode ADO Den Haag De Graafschap 2-2
20:00 tweede periode Heracles Almelo FC Eindhoven 3-0
20:00 tweede periode TOP Oss Roda JC 3-0
22 oktober 2022 zaterdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht NAC Breda 0-3
20:00 tweede periode MVV FC Den Bosch 3-1
24 oktober 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax VVV Venlo 1-1
20:00 tweede periode Jong AZ SC Telstar 0-0
20:00 tweede periode Jong PSV Helmond Sport 6-0
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht PEC Zwolle 0-1
13
28 oktober 2022 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Heracles Almelo 3-2
20:00 tweede periode FC Den Bosch NAC Breda 3-2
20:00 tweede periode FC Eindhoven Jong PSV 2-2
20:00 tweede periode De Graafschap TOP Oss 2-0
20:00 tweede periode Helmond Sport ADO Den Haag 2-1
20:00 tweede periode PEC Zwolle MVV 0-1
20:00 tweede periode Roda JC Jong FC Utrecht 4-1
20:00 tweede periode SC Telstar FC Dordrecht 2-2
20:00 tweede periode VVV Venlo Jong AZ 1-2
31 oktober 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax Willem II 1-2
14
4 november 2022 vrijdag 20:00 tweede periode ADO Den Haag VVV Venlo 2-3
20:00 tweede periode FC Den Bosch De Graafschap 2-1
20:00 tweede periode FC Dordrecht Jong Ajax 3-4
20:00 tweede periode MVV Helmond Sport 4-0
20:00 tweede periode NAC Breda SC Telstar 1-1
20:00 tweede periode TOP Oss PEC Zwolle 0-5
20:00 tweede periode Willem II Heracles Almelo 1-2
7 november 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Almere City FC 0-1
20:00 tweede periode Jong AZ Roda JC 2-0
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 0-1
15
11 november 2022 vrijdag 20:00 tweede periode De Graafschap Jong PSV 3-2
20:00 tweede periode PEC Zwolle FC Eindhoven 5-2
20:00 tweede periode SC Telstar ADO Den Haag 0-0
20:00 tweede periode TOP Oss Jong AZ 2-1
20:00 tweede periode VVV Venlo Willem II 0-0
20:00 tweede periode Heracles Almelo NAC Breda 5-1
12 november 2022 zaterdag 20:00 tweede periode Roda JC Helmond Sport 0-1
13 november 2022 zondag 12:15 tweede periode Almere City FC FC Dordrecht 2-1
14 november 2022 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax FC Den Bosch 4-4
20:00 tweede periode Jong FC Utrecht MVV 3-0
16 januari 2023 maandag 20:00 tweede periode TOP Oss Jong AZ 1-3
16
16 november 2022 woensdag 20:00 tweede periode ADO Den Haag Roda JC 0-1
17 november 2022 donderdag 18:45 tweede periode Jong PSV Jong FC Utrecht 2-1
21:00 tweede periode Jong AZ Jong Ajax 1-1
18 november 2022 vrijdag 18:45 tweede periode FC Eindhoven SC Telstar 3-0
21:00 tweede periode Helmond Sport De Graafschap 0-2
19 november 2022 zaterdag 16:30 tweede periode FC Den Bosch VVV Venlo 0-2
18:45 tweede periode Heracles Almelo TOP Oss 3-0
20:00 tweede periode MVV Almere City FC 1-0
21:00 tweede periode NAC Breda PEC Zwolle 0-2
20 november 2022 zondag 14:30 tweede periode FC Dordrecht Willem II 2-2
17
11 december 2022 zondag 12:15 tweede periode Willem II NAC Breda 1-2
14:30 tweede periode Almere City FC ADO Den Haag 4-1
14:30 tweede periode De Graafschap FC Eindhoven 1-2
14:30 tweede periode Jong Ajax Jong FC Utrecht 1-2
14:30 tweede periode SC Telstar FC Den Bosch 1-0
14:30 tweede periode TOP Oss FC Dordrecht 0-1
14:30 tweede periode VVV Venlo MVV 2-1
14:30 tweede periode Roda JC Heracles Almelo 1-3
12 december 2022 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ Jong PSV 2-3
21:00 tweede periode PEC Zwolle Helmond Sport 1-0
18
15 december 2022 donderdag 20:00 tweede periode Jong PSV Jong Ajax 2-2
16 december 2022 vrijdag 20:00 tweede periode NAC Breda Almere City FC 0-1
20:00 tweede periode ADO Den Haag TOP Oss 0-0
20:00 tweede periode FC Eindhoven VVV Venlo 0-2
20:00 tweede periode De Graafschap Willem II 0-3
20:00 tweede periode Helmond Sport FC Den Bosch 1-0
20:00 tweede periode Heracles Almelo FC Dordrecht 8-1
9 januari 2023 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Jong AZ 0-2
24 januari 2023 dinsdag 20:00 tweede periode SC Telstar MVV 5-3
30 januari 2023 maandag 20:00 tweede periode Roda JC PEC Zwolle 1-2
19
6 januari 2023 vrijdag 20:00 tweede periode PEC Zwolle Almere City FC 3-2
20:00 tweede periode Jong Ajax FC Eindhoven 1-1
20:00 tweede periode Jong AZ Heracles Almelo 1-1
20:00 tweede periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht 1-4
20:00 tweede periode FC Dordrecht ADO Den Haag 0-1
20:00 tweede periode MVV De Graafschap 2-2
20:00 tweede periode NAC Breda Jong PSV 2-1
20:00 tweede periode TOP Oss SC Telstar 2-1
20:00 tweede periode VVV Venlo Helmond Sport 1-1
20:00 tweede periode Willem II Roda JC 1-0
Eindstand tweede periode




Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2022-2023