home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Eredivisie seizoen 2022-2023
<

Alle wedstrijden van de Eredivisie zijn LIVE te zien op


Tussenstand Eredivisie seizoen 2022-2023


6 januari 2023 vrijdag 20:00 speelronde 15 FC Twente FC Emmen
7 januari 2023 zaterdag 16:30 speelronde 15 RKC Waalwijk SC Heerenveen
18:45 speelronde 15 AZ Vitesse
20:00 speelronde 15 Fortuna Sittard Go Ahead Eagles
21:00 speelronde 15 PSV Sparta
8 januari 2023 zondag 12:15 speelronde 15 FC Utrecht Feyenoord
14:30 speelronde 15 NEC AJAX
14:30 speelronde 15 SC Cambuur FC Volendam
16:45 speelronde 15 Excelsior FC Groningen
14 januari 2023 zaterdag 18:45 speelronde 16 SC Heerenveen AZ
18:45 speelronde 16 FC Volendam RKC Waalwijk
21:00 speelronde 16 AJAX FC Twente
21:00 speelronde 16 Sparta Excelsior
15 januari 2023 zondag 12:15 speelronde 16 Vitesse NEC
14:30 speelronde 16 Fortuna Sittard PSV
14:30 speelronde 16 Go Ahead Eagles FC Utrecht
16:45 speelronde 16 FC Emmen SC Cambuur
16:45 speelronde 16 FC Groningen Feyenoord
20 januari 2023 vrijdag 20:00 speelronde 17 Excelsior FC Volendam
21 januari 2023 zaterdag 18:45 speelronde 17 NEC FC Emmen
20:00 speelronde 17 PSV Vitesse
20:00 speelronde 17 SC Cambuur Sparta
21:00 speelronde 17 RKC Waalwijk Go Ahead Eagles
22 januari 2023 zondag 12:15 speelronde 17 SC Heerenveen FC Groningen
14:30 speelronde 17 Feyenoord AJAX
14:30 speelronde 17 FC Twente FC Utrecht
16:45 speelronde 17 AZ Fortuna Sittard
24 januari 2023 dinsdag 18:45 speelronde 18 FC Emmen PSV
21:00 speelronde 18 Sparta RKC Waalwijk
25 januari 2023 woensdag 18:45 speelronde 18 Go Ahead Eagles AZ
18:45 speelronde 18 Vitesse FC Twente
20:00 speelronde 18 Fortuna Sittard SC Heerenveen
21:00 speelronde 18 FC Utrecht Excelsior
21:00 speelronde 18 Feyenoord NEC
26 januari 2023 donderdag 18:45 speelronde 18 FC Groningen SC Cambuur
21:00 speelronde 18 AJAX FC Volendam
28 januari 2023 zaterdag 16:30 speelronde 19 RKC Waalwijk FC Emmen
18:45 speelronde 19 PSV Go Ahead Eagles
20:00 speelronde 19 NEC Sparta
20:00 speelronde 19 SC Heerenveen Vitesse
21:00 speelronde 19 AZ FC Utrecht
29 januari 2023 zondag 12:15 speelronde 19 FC Twente Feyenoord
14:30 speelronde 19 Excelsior AJAX
14:30 speelronde 19 FC Volendam FC Groningen
16:45 speelronde 19 SC Cambuur Fortuna Sittard
3 februari 2023 vrijdag 20:00 speelronde 20 Fortuna Sittard Sparta
4 februari 2023 zaterdag 18:45 speelronde 20 FC Volendam AZ
20:00 speelronde 20 FC Emmen Vitesse
20:00 speelronde 20 FC Utrecht SC Heerenveen
21:00 speelronde 20 Excelsior RKC Waalwijk
5 februari 2023 zondag 12:15 speelronde 20 SC Cambuur AJAX
14:30 speelronde 20 Feyenoord PSV
14:30 speelronde 20 Go Ahead Eagles NEC
16:45 speelronde 20 FC Groningen FC Twente
10 februari 2023 vrijdag 20:00 speelronde 21 AZ Excelsior
11 februari 2023 zaterdag 18:45 speelronde 21 NEC SC Cambuur
20:00 speelronde 21 FC Twente FC Volendam
20:00 speelronde 21 PSV FC Groningen
21:00 speelronde 21 FC Emmen Fortuna Sittard
12 februari 2023 zondag 12:15 speelronde 21 Sparta Go Ahead Eagles
14:30 speelronde 21 SC Heerenveen Feyenoord
14:30 speelronde 21 Vitesse FC Utrecht
16:45 speelronde 21 AJAX RKC Waalwijk
17 februari 2023 vrijdag 20:00 speelronde 22 RKC Waalwijk Fortuna Sittard
18 februari 2023 zaterdag 16:30 speelronde 22 FC Volendam Vitesse
18:45 speelronde 22 FC Groningen FC Emmen
21:00 speelronde 22 Feyenoord AZ
19 februari 2023 zondag 12:15 speelronde 22 SC Cambuur SC Heerenveen
14:30 speelronde 22 Go Ahead Eagles FC Twente
14:30 speelronde 22 FC Utrecht PSV
16:45 speelronde 22 AJAX Sparta
20:00 speelronde 22 Excelsior NEC
24 februari 2023 vrijdag 20:00 speelronde 23 Sparta FC Utrecht
25 februari 2023 zaterdag 16:30 speelronde 23 FC Groningen Excelsior
18:45 speelronde 23 SC Heerenveen RKC Waalwijk
20:00 speelronde 23 AZ SC Cambuur
21:00 speelronde 23 NEC FC Volendam
26 februari 2023 zondag 12:15 speelronde 23 Fortuna Sittard Feyenoord
14:30 speelronde 23 Vitesse AJAX
14:30 speelronde 23 FC Emmen Go Ahead Eagles
16:45 speelronde 23 PSV FC Twente
3 maart 2023 vrijdag 20:00 speelronde 24 FC Utrecht Fortuna Sittard
4 maart 2023 zaterdag 18:45 speelronde 24 FC Volendam FC Emmen
20:00 speelronde 24 Feyenoord FC Groningen
21:00 speelronde 24 FC Twente SC Heerenveen
5 maart 2023 zondag 12:15 speelronde 24 Excelsior Sparta
14:30 speelronde 24 Vitesse AZ
14:30 speelronde 24 RKC Waalwijk PSV
16:45 speelronde 24 AJAX NEC
20:00 speelronde 24 SC Cambuur Go Ahead Eagles
10 maart 2023 vrijdag 20:00 speelronde 25 Go Ahead Eagles RKC Waalwijk
11 maart 2023 zaterdag 16:30 speelronde 25 FC Emmen Excelsior
18:45 speelronde 25 Fortuna Sittard FC Twente
21:00 speelronde 25 Sparta Vitesse
12 maart 2023 zondag 12:15 speelronde 25 NEC FC Utrecht
14:30 speelronde 25 SC Heerenveen AJAX
14:30 speelronde 25 AZ FC Groningen
16:45 speelronde 25 PSV SC Cambuur
20:00 speelronde 25 Feyenoord FC Volendam
17 maart 2023 vrijdag 20:00 speelronde 26 FC Volendam Fortuna Sittard
18 maart 2023 zaterdag 16:30 speelronde 26 FC Utrecht Go Ahead Eagles
18:45 speelronde 26 FC Emmen Sparta
21:00 speelronde 26 RKC Waalwijk NEC
19 maart 2023 zondag 12:15 speelronde 26 FC Groningen SC Heerenveen
14:30 speelronde 26 AJAX Feyenoord
14:30 speelronde 26 Excelsior SC Cambuur
16:45 speelronde 26 Vitesse PSV
20:00 speelronde 26 FC Twente AZ
2 april 2023 zaterdag 16:30 speelronde 27 AZ SC Heerenveen
18:45 speelronde 27 Excelsior FC Twente
20:00 speelronde 27 SC Cambuur FC Emmen
20:00 speelronde 27 NEC PSV
21:00 speelronde 27 RKC Waalwijk Vitesse
2 april 2023 zondag 12:15 speelronde 27 Go Ahead Eagles AJAX
14:30 speelronde 27 Sparta Feyenoord
14:30 speelronde 27 FC Utrecht FC Volendam
16:45 speelronde 27 Fortuna Sittard FC Groningen
7 april 2023 vrijdag 20:00 speelronde 28 FC Groningen FC Utrecht
8 april 2023 zaterdag 18:45 speelronde 28 Vitesse Go Ahead Eagles
20:00 speelronde 28 PSV Excelsior
21:00 speelronde 28 SC Heerenveen FC Volendam
9 april 2023 zondag 12:15 speelronde 28 FC Twente SC Cambuur
14:30 speelronde 28 AJAX Fortuna Sittard
14:30 speelronde 28 FC Emmen NEC
16:45 speelronde 28 AZ Sparta
20:00 speelronde 28 Feyenoord RKC Waalwijk
14 april 2023 vrijdag 20:00 speelronde 29 Excelsior Go Ahead Eagles
15 april 2023 zaterdag 18:45 speelronde 29 RKC Waalwijk FC Groningen
21:00 speelronde 29 Sparta SC Heerenveen
16 april 2023 zondag 12:15 speelronde 29 NEC Vitesse
14:30 speelronde 29 FC Utrecht FC Twente
14:30 speelronde 29 SC Cambuur Feyenoord
16:45 speelronde 29 Fortuna Sittard AZ
16:45 speelronde 29 FC Volendam PSV
20:00 speelronde 29 AJAX FC Emmen
21 april 2023 vrijdag 20:00 speelronde 30 FC Volendam SC Cambuur
22 april 2023 zaterdag 18:45 speelronde 30 SC Heerenveen FC Emmen
20:00 speelronde 30 FC Twente Sparta
21:00 speelronde 30 Vitesse Excelsior
23 april 2023 zondag 12:15 speelronde 30 FC Groningen NEC
14:30 speelronde 30 PSV AJAX
14:30 speelronde 30 Go Ahead Eagles Fortuna Sittard
16:45 speelronde 30 Feyenoord FC Utrecht
20:00 speelronde 30 AZ RKC Waalwijk
5 mei 2023 vrijdag 20:00 speelronde 31 RKC Waalwijk FC Volendam
6 mei 2023 zaterdag 18:45 speelronde 31 Sparta PSV
20:00 speelronde 31 SC Cambuur FC Utrecht
20:00 speelronde 31 NEC SC Heerenveen
21:00 speelronde 31 AJAX AZ
7 mei 2023 zondag 12:15 speelronde 31 FC Emmen FC Twente
14:30 speelronde 31 Go Ahead Eagles FC Groningen
14:30 speelronde 31 Excelsior Feyenoord
16:45 speelronde 31 Fortuna Sittard Vitesse
12 mei 2023 vrijdag 20:00 speelronde 32 FC Twente NEC
13 mei 2023 zaterdag 18:45 speelronde 32 FC Volendam Sparta
20:00 speelronde 32 SC Heerenveen Excelsior
21:00 speelronde 32 FC Utrecht RKC Waalwijk
14 mei 2023 zondag 12:15 speelronde 32 Vitesse SC Cambuur
14:30 speelronde 32 FC Groningen AJAX
14:30 speelronde 32 AZ FC Emmen
16:45 speelronde 32 Feyenoord Go Ahead Eagles
20:00 speelronde 32 PSV Fortuna Sittard
21 mei 2023 zondag 14:30 speelronde 33 AJAX FC Utrecht
14:30 speelronde 33 FC Emmen Feyenoord
14:30 speelronde 33 Excelsior Fortuna Sittard
14:30 speelronde 33 Go Ahead Eagles FC Volendam
14:30 speelronde 33 NEC AZ
14:30 speelronde 33 PSV SC Heerenveen
14:30 speelronde 33 RKC Waalwijk FC Twente
14:30 speelronde 33 Sparta SC Cambuur
14:30 speelronde 33 Vitesse FC Groningen
28 mei 2023 zondag 14:30 speelronde 34 FC Twente AJAX
14:30 speelronde 34 AZ PSV
14:30 speelronde 34 SC Cambuur RKC Waalwijk
14:30 speelronde 34 Feyenoord Vitesse
14:30 speelronde 34 Fortuna Sittard NEC
14:30 speelronde 34 FC Groningen Sparta
14:30 speelronde 34 SC Heerenveen Go Ahead Eagles
14:30 speelronde 34 FC Utrecht FC Emmen
14:30 speelronde 34 FC Volendam Excelsior
5 augustus 2022 vrijdag 20:00 speelronde 1 SC Heerenveen Sparta 0-0
6 augustus 2022 zaterdag 16:30 speelronde 1 Fortuna Sittard AJAX 2-3
18:45 speelronde 1 SC Cambuur Excelsior 0-2
20:00 speelronde 1 PSV FC Emmen 4-1
21:00 speelronde 1 RKC Waalwijk FC Utrecht 2-2
7 augustus 2022 zondag 12:15 speelronde 1 FC Groningen FC Volendam 2-2
14:30 speelronde 1 Vitesse Feyenoord 2-5
14:30 speelronde 1 NEC FC Twente 0-1
16:45 speelronde 1 AZ Go Ahead Eagles 2-0
12 augustus 2022 vrijdag 20:00 speelronde 2 Excelsior Vitesse 3-1
13 augustus 2022 zaterdag 18:45 speelronde 2 Go Ahead Eagles PSV 2-5
20:00 speelronde 2 FC Emmen RKC Waalwijk 1-1
20:00 speelronde 2 FC Utrecht SC Cambuur 0-0
21:00 speelronde 2 Feyenoord SC Heerenveen 0-0
14 augustus 2022 zondag 12:15 speelronde 2 FC Volendam NEC 1-4
14:30 speelronde 2 AJAX FC Groningen 6-1
16:45 speelronde 2 FC Twente Fortuna Sittard 3-0
16:45 speelronde 2 Sparta AZ 2-3
20 augustus 2022 zaterdag 16:30 speelronde 3 Vitesse SC Heerenveen 0-4
18:45 speelronde 3 Fortuna Sittard SC Cambuur 1-4
21:00 speelronde 3 FC Emmen FC Utrecht 3-2
21 augustus 2022 zondag 12:15 speelronde 3 FC Groningen Go Ahead Eagles 1-0
14:30 speelronde 3 Sparta AJAX 0-1
16:45 speelronde 3 RKC Waalwijk Feyenoord 0-1
31 augustus 2022 woensdag 18:45 speelronde 3 PSV FC Volendam 7-1
21:00 speelronde 3 FC Twente Excelsior 4-0
1 september 2022 donderdag 20:00 speelronde 3 AZ NEC 1-1
26 augustus 2022 vrijdag 20:00 speelronde 4 NEC FC Groningen 1-1
27 augustus 2022 zaterdag 16:30 speelronde 4 Go Ahead Eagles Sparta 0-1
18:45 speelronde 4 Vitesse RKC Waalwijk 2-2
20:00 speelronde 4 Feyenoord FC Emmen 4-0
21:00 speelronde 4 SC Heerenveen Fortuna Sittard 2-1
28 augustus 2022 zondag 12:15 speelronde 4 FC Utrecht AJAX 0-2
14:30 speelronde 4 Excelsior PSV 1-6
14:30 speelronde 4 FC Volendam FC Twente 1-0
16:30 speelronde 4 SC Cambuur AZ 0-1
2 september 2022 vrijdag 20:00 speelronde 5 Fortuna Sittard FC Utrecht 3-4
3 september 2022 zaterdag 16:30 speelronde 5 AJAX SC Cambuur 4-0
18:45 speelronde 5 FC Twente PSV 2-1
20:00 speelronde 5 Sparta FC Volendam 4-0
21:00 speelronde 5 Go Ahead Eagles Feyenoord 3-4
4 september 2022 zondag 12:15 speelronde 5 RKC Waalwijk Excelsior 5-2
14:30 speelronde 5 FC Emmen AZ 0-3
14:30 speelronde 5 SC Heerenveen NEC 0-0
16:45 speelronde 5 FC Groningen Vitesse 0-1
9 september 2022 vrijdag 20:00 speelronde 6 FC Volendam Go Ahead Eagles 2-3
10 september 2022 zaterdag 16:30 speelronde 6 NEC Fortuna Sittard 1-1
18:45 speelronde 6 AJAX SC Heerenveen 5-0
21:00 speelronde 6 Excelsior FC Emmen 2-1
11 september 2022 zondag 12:15 speelronde 6 FC Utrecht Vitesse 1-0
14:30 speelronde 6 PSV RKC Waalwijk 1-0
14:30 speelronde 6 SC Cambuur FC Groningen 0-1
16:45 speelronde 6 AZ FC Twente 1-1
20:00 speelronde 6 Feyenoord Sparta 3-0
16 september 2022 vrijdag 20:00 speelronde 7 FC Utrecht NEC 0-0
17 september 2022 zaterdag 16:30 speelronde 7 Sparta FC Groningen 2-1
18:45 speelronde 7 Vitesse FC Volendam 1-1
20:00 speelronde 7 RKC Waalwijk SC Cambuur 5-1
21:00 speelronde 7 Fortuna Sittard Excelsior 1-0
18 september 2022 zondag 12:15 speelronde 7 Go Ahead Eagles FC Emmen 2-0
14:30 speelronde 7 PSV Feyenoord 4-3
14:30 speelronde 7 SC Heerenveen FC Twente 2-1
16:45 speelronde 7 AZ AJAX 2-1
1 oktober 2022 zaterdag 16:30 speelronde 8 SC Cambuur PSV 3-0
18:30 speelronde 8 FC Groningen AZ 1-4
20:00 speelronde 8 AJAX Go Ahead Eagles 1-1
21:00 speelronde 8 FC Twente Vitesse 3-0
2 oktober 2022 zondag 12:15 speelronde 8 Fortuna Sittard FC Volendam 2-0
14:30 speelronde 8 Excelsior FC Utrecht 0-1
14:30 speelronde 8 NEC Feyenoord 1-1
16:45 speelronde 8 RKC Waalwijk Sparta 2-2
20:00 speelronde 8 FC Emmen SC Heerenveen 0-0
7 oktober 2022 vrijdag 20:00 speelronde 9 FC Groningen RKC Waalwijk 2-3
8 oktober 2022 zaterdag 16:30 speelronde 9 FC Volendam AJAX 2-4
18:45 speelronde 9 Sparta FC Emmen 3-1
21:00 speelronde 9 NEC Excelsior 1-1
9 oktober 2022 zondag 12:15 speelronde 9 Go Ahead Eagles SC Cambuur 0-0
14:30 speelronde 9 FC Utrecht AZ 1-2
14:30 speelronde 9 Feyenoord FC Twente 2-0
16:45 speelronde 9 SC Heerenveen PSV 0-1
20:00 speelronde 9 Vitesse Fortuna Sittard 1-2
14 oktober 2022 vrijdag 20:00 speelronde 10 FC Emmen FC Volendam 1-1
15 oktober 2022 zaterdag 18:45 speelronde 10 Fortuna Sittard RKC Waalwijk 0-0
20:00 speelronde 10 Go Ahead Eagles SC Heerenveen 1-1
21:00 speelronde 10 SC Cambuur Vitesse 0-3
16 oktober 2022 zondag 12:15 speelronde 10 Sparta NEC 2-0
14:30 speelronde 10 FC Twente FC Groningen 3-0
14:30 speelronde 10 PSV FC Utrecht 6-1
16:45 speelronde 10 AZ Feyenoord 1-3
20:00 speelronde 10 AJAX Excelsior 7-1
22 oktober 2022 zaterdag 16:30 speelronde 11 Feyenoord Fortuna Sittard 1-1
18:45 speelronde 11 RKC Waalwijk AJAX 1-4
21:00 speelronde 11 Vitesse FC Emmen 2-1
23 oktober 2022 zondag 12:15 speelronde 11 Excelsior AZ 2-1
14:30 speelronde 11 SC Cambuur FC Twente 0-1
14:30 speelronde 11 FC Groningen PSV 4-2
14:30 speelronde 11 NEC Go Ahead Eagles 3-3
16:45 speelronde 11 FC Utrecht Sparta 3-1
20:00 speelronde 11 FC Volendam SC Heerenveen 1-3
29 oktober 2022 zaterdag 16:30 speelronde 12 SC Heerenveen FC Utrecht 1-2
18:45 speelronde 12 Sparta Fortuna Sittard 3-1
21:00 speelronde 12 Go Ahead Eagles Excelsior 3-1
30 oktober 2022 zondag 12:15 speelronde 12 FC Emmen FC Groningen 0-0
14:30 speelronde 12 FC Twente RKC Waalwijk 3-0
14:30 speelronde 12 PSV NEC 3-0
16:45 speelronde 12 AZ FC Volendam 2-1
9 november 2022 woensdag 20:00 speelronde 12 AJAX Vitesse 2-2
10 november 2022 donderdag 20:00 speelronde 12 Feyenoord SC Cambuur 1-0
4 november 2022 vrijdag 20:00 speelronde 13 SC Cambuur NEC 0-1
5 november 2022 zaterdag 16:30 speelronde 13 Vitesse Sparta 0-4
18:45 speelronde 13 Fortuna Sittard FC Emmen 0-1
21:00 speelronde 13 Excelsior SC Heerenveen 0-1
6 november 2022 zondag 12:15 speelronde 13 FC Utrecht FC Groningen 2-1
14:30 speelronde 13 FC Volendam Feyenoord 0-2
14:30 speelronde 13 FC Twente Go Ahead Eagles 1-1
16:45 speelronde 13 AJAX PSV 1-2
16:45 speelronde 13 RKC Waalwijk AZ 3-1
11 november 2022 vrijdag 20:00 speelronde 14 Sparta FC Twente 1-1
12 november 2022 zaterdag 16:30 speelronde 14 FC Volendam FC Utrecht 0-4
18:45 speelronde 14 FC Emmen AJAX 3-3
21:00 speelronde 14 PSV AZ 0-1
13 november 2022 zondag 12:15 speelronde 14 NEC RKC Waalwijk 6-1
14:30 speelronde 14 SC Heerenveen SC Cambuur 2-1
14:30 speelronde 14 FC Groningen Fortuna Sittard 2-3
16:45 speelronde 14 Feyenoord Excelsior 5-1
20:00 speelronde 14 Go Ahead Eagles Vitesse 2-2