home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
<

Speelschema Jupiler League seizoen 2011-2012
< >

Eindstand Jupiler League seizoen 2011-2012


1
5 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Almere City FC 3-2
5 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Emmen 3-0
5 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Helmond Sport 3-1
5 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode SC Veendam Willem II 1-3
5 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Zwolle 2-2
5 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Telstar 1-0
5 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Volendam 0-0
7 augustus 2011 zondag 14:30 eerste periode Sparta Fortuna Sittard 1-0
8 augustus 2011 maandag 20:00 eerste periode AGOVV SC Cambuur 2-4
2
12 augustus 2011 vrijdag 19:00 eerste periode FC Volendam MVV 2-0
12 augustus 2011 vrijdag 19:00 eerste periode Willem II Go Ahead Eagles 1-1
12 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC SC Veendam 3-0
12 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard AGOVV 5-1
12 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur FC Eindhoven 0-1
12 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport Sparta 3-2
12 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Zwolle FC Oss 2-1
12 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen FC Dordrecht 1-1
15 augustus 2011 maandag 20:00 eerste periode Telstar FC Den Bosch 0-0
3
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Almere City FC 3-4
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode AGOVV FC Zwolle 0-4
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Telstar 3-1
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Helmond Sport 2-3
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Volendam 0-0
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard FC Emmen 4-1
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch SC Cambuur 1-1
19 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode MVV SC Veendam 2-1
22 augustus 2011 maandag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Willem II 3-2
4
26 augustus 2011 vrijdag 19:00 eerste periode Willem II MVV 2-1
26 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Telstar FC Dordrecht 3-0
26 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode SC Veendam FC Den Bosch 1-2
26 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Eindhoven 0-1
26 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Fortuna Sittard 3-1
26 augustus 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Zwolle Sparta 2-0
28 augustus 2011 zondag 14:30 eerste periode Almere City FC AGOVV 4-1
28 augustus 2011 zondag 14:30 eerste periode FC Volendam Go Ahead Eagles 2-2
29 augustus 2011 maandag 20:00 eerste periode FC Emmen FC Oss 1-3
5
9 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Telstar Almere City FC 3-1
9 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard FC Den Bosch 2-2
9 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Oss 2-2
9 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles SC Veendam 2-2
9 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht MVV 3-3
9 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode AGOVV FC Eindhoven 0-0
9 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen Willem II 0-2
11 september 2011 zondag 14:30 eerste periode FC Volendam SC Cambuur 1-4
12 september 2011 maandag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Zwolle 3-1
6
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Helmond Sport 2-1
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Go Ahead Eagles 1-0
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss AGOVV 1-0
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht SC Cambuur 2-1
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Fortuna Sittard 3-1
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Sparta 0-1
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Zwolle FC Volendam 3-1
16 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Willem II Telstar 3-2
18 september 2011 zondag 14:30 eerste periode SC Veendam FC Emmen 3-0
7
23 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Helmond Sport 2-2
23 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Dordrecht 0-0
23 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode AGOVV Willem II 2-1
23 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard FC Oss 2-1
23 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles MVV 2-1
24 september 2011 zaterdag 19:30 eerste periode FC Emmen FC Volendam 0-4
25 september 2011 zondag 14:30 eerste periode FC Eindhoven FC Zwolle 2-2
25 september 2011 zondag 14:30 eerste periode Telstar SC Veendam 1-1
26 september 2011 maandag 20:00 eerste periode Sparta Almere City FC 2-1
8
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Dordrecht 5-0
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode SC Veendam AGOVV 4-0
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Willem II Sparta 2-1
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Den Bosch 1-0
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Go Ahead Eagles 5-3
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode MVV FC Eindhoven 1-0
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Zwolle Telstar 7-3
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur FC Emmen 2-1
30 september 2011 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Fortuna Sittard 3-2
Eindstand eerste periode


9
14 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Zwolle 0-3
14 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch FC Volendam 1-2
14 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Sparta 3-2
14 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode AGOVV FC Emmen 0-1
14 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Helmond Sport 3-3
14 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss SC Veendam 4-4
16 oktober 2011 zondag 12:30 tweede periode Go Ahead Eagles SC Cambuur 4-1
16 oktober 2011 zondag 14:30 tweede periode FC Eindhoven Willem II 2-3
17 oktober 2011 maandag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard Telstar 2-5
10
21 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Fortuna Sittard 2-2
21 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Oss 4-2
21 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Zwolle FC Dordrecht 5-0
21 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Telstar MVV 2-3
21 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode SC Veendam FC Eindhoven 1-2
21 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II FC Den Bosch 0-3
22 oktober 2011 zaterdag 19:30 tweede periode FC Emmen Almere City FC 2-2
23 oktober 2011 zondag 14:30 tweede periode Sparta Go Ahead Eagles 4-1
24 oktober 2011 maandag 20:00 tweede periode FC Volendam AGOVV 6-1
11
28 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard Almere City FC 0-0
28 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode MVV FC Zwolle 1-3
28 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Oss 2-0
28 oktober 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Telstar Helmond Sport 0-3
30 oktober 2011 zondag 14:30 tweede periode FC Dordrecht SC Veendam 2-2
30 oktober 2011 zondag 14:30 tweede periode Go Ahead Eagles AGOVV 3-1
30 oktober 2011 zondag 14:30 tweede periode Sparta SC Cambuur 2-0
30 oktober 2011 zondag 14:30 tweede periode Willem II FC Volendam 1-0
31 oktober 2011 maandag 20:00 tweede periode FC Den Bosch FC Emmen 5-1
12
4 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Den Bosch 1-3
4 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Zwolle Willem II 1-0
4 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard FC Eindhoven 0-1
4 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode AGOVV Sparta 0-6
4 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen Go Ahead Eagles 3-2
4 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur MVV 5-1
4 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport SC Veendam 3-2
6 november 2011 zondag 14:30 tweede periode FC Volendam Telstar 4-1
7 november 2011 maandag 20:00 tweede periode FC Oss FC Dordrecht 3-3
13
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II Almere City FC 1-2
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Telstar SC Cambuur 2-5
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode SC Veendam FC Zwolle 0-1
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch AGOVV 4-0
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Volendam 2-0
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode MVV FC Oss 3-1
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht Helmond Sport 3-2
18 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles Fortuna Sittard 2-1
29 november 2011 dinsdag 19:30 tweede periode Sparta FC Emmen 1-1
14
25 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta FC Eindhoven 2-2
25 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode AGOVV Telstar 2-3
25 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen MVV 2-1
25 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam SC Veendam 3-2
25 november 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard FC Dordrecht 2-0
27 november 2011 zondag 12:30 tweede periode Go Ahead Eagles FC Zwolle 0-1
27 november 2011 zondag 12:30 tweede periode FC Oss FC Den Bosch 0-2
27 november 2011 zondag 14:30 tweede periode Helmond Sport Willem II 0-7
28 november 2011 maandag 20:00 tweede periode SC Cambuur Almere City FC 3-0
15
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Volendam 2-1
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II FC Oss 2-0
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Eindhoven 2-1
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode SC Veendam Fortuna Sittard 2-2
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport FC Emmen 0-1
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode MVV AGOVV 2-2
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Telstar Sparta 0-2
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Zwolle SC Cambuur 3-0
2 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Go Ahead Eagles 1-2
16
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles Almere City FC 2-2
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur SC Veendam 5-1
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Den Bosch 2-2
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss Telstar 3-1
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode AGOVV FC Dordrecht 2-3
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen FC Zwolle 1-2
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Helmond Sport 3-1
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard Willem II 3-1
9 december 2011 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta MVV 0-0
Eindstand tweede periode


17
16 december 2011 vrijdag 20:00 derde periode FC Zwolle Fortuna Sittard 4-2
16 december 2011 vrijdag 20:00 derde periode SC Veendam Sparta 1-2
16 december 2011 vrijdag 20:00 derde periode Telstar FC Emmen 2-1
16 december 2011 vrijdag 20:00 derde periode MVV FC Den Bosch 1-4
16 december 2011 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Go Ahead Eagles 3-1
16 december 2011 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam FC Oss 1-2
18 december 2011 zondag 14:30 derde periode Willem II SC Cambuur 0-0
19 december 2011 maandag 20:00 derde periode Almere City FC FC Eindhoven 1-3
16 januari 2012 maandag 20:00 derde periode Helmond Sport AGOVV 1-0
18
13 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode AGOVV Almere City FC 1-1
13 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch SC Veendam 3-0
13 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Telstar 2-0
13 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss FC Emmen 1-1
13 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Helmond Sport 0-0
13 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard SC Cambuur 0-0
13 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles FC Volendam 5-0
15 januari 2012 zondag 14:30 derde periode Sparta FC Zwolle 2-0
16 januari 2012 maandag 20:00 derde periode MVV Willem II 3-1
19
20 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Zwolle Almere City FC 3-2
20 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport MVV 2-2
20 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Willem II FC Eindhoven 1-1
20 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen AGOVV 1-0
20 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Telstar Fortuna Sittard 2-1
22 januari 2012 zondag 14:30 derde periode FC Volendam FC Den Bosch 0-2
22 januari 2012 zondag 14:30 derde periode Sparta FC Dordrecht 2-0
22 januari 2012 zondag 14:30 derde periode SC Cambuur Go Ahead Eagles 1-1
23 januari 2012 maandag 20:00 derde periode SC Veendam FC Oss 1-2
20
27 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Emmen 2-0
27 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss SC Cambuur 3-2
27 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht FC Zwolle 1-2
27 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode MVV Telstar 1-0
27 januari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard Helmond Sport 0-1
28 januari 2012 zaterdag 19:30 derde periode FC Eindhoven SC Veendam 2-0
29 januari 2012 zondag 14:30 derde periode FC Den Bosch Willem II 1-0
30 januari 2012 maandag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles Sparta 1-2
13 februari 2012 maandag 20:00 derde periode AGOVV FC Volendam 1-2
21
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode Helmond Sport Almere City FC 2-0
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode Sparta FC Den Bosch 2-0
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode Fortuna Sittard MVV 2-0
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles FC Eindhoven 1-3
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode FC Volendam FC Zwolle 2-2
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode Telstar Willem II 1-0
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode FC Emmen SC Veendam 0-2
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode AGOVV FC Oss 3-2
5 maart 2012 maandag 20:00 derde periode SC Cambuur FC Dordrecht 4-0
22
10 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC SC Cambuur 1-1
12 februari 2012 zondag 12:30 derde periode FC Zwolle Go Ahead Eagles 0-0
13 februari 2012 maandag 20:00 derde periode Willem II Helmond Sport 3-3
27 februari 2012 maandag 19:00 derde periode FC Den Bosch FC Oss 1-0
27 februari 2012 maandag 20:00 derde periode FC Eindhoven Sparta 0-2
27 februari 2012 maandag 20:00 derde periode MVV FC Emmen 6-0
27 februari 2012 maandag 20:00 derde periode FC Dordrecht Fortuna Sittard 2-2
27 februari 2012 maandag 20:00 derde periode Telstar AGOVV 1-3
27 februari 2012 maandag 20:00 derde periode SC Veendam FC Volendam 1-0
23
17 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Fortuna Sittard 1-4
17 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss FC Eindhoven 1-0
17 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Willem II 1-2
17 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Telstar 3-2
17 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode SC Veendam FC Dordrecht 1-1
17 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Zwolle MVV 1-1
18 februari 2012 zaterdag 19:30 derde periode SC Cambuur Sparta 1-2
19 februari 2012 zondag 14:30 derde periode AGOVV Go Ahead Eagles 3-1
20 februari 2012 maandag 20:00 derde periode FC Emmen FC Den Bosch 1-2
24
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Almere City FC 2-1
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles FC Oss 7-2
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven MVV 4-1
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Telstar FC Zwolle 0-3
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen SC Cambuur 2-1
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard FC Volendam 3-2
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode AGOVV SC Veendam 3-2
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode Sparta Willem II 2-1
24 februari 2012 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Helmond Sport 0-0
Eindstand derde periode


25
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Telstar 2-1
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Dordrecht 1-1
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven AGOVV 3-2
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Volendam 4-1
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Fortuna Sittard 1-1
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Sparta 1-5
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode SC Veendam Go Ahead Eagles 0-4
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II FC Emmen 5-0
2 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Zwolle Helmond Sport 2-3
26
9 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC MVV 1-2
9 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II SC Veendam 3-1
9 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Zwolle FC Den Bosch 1-0
9 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam FC Dordrecht 1-1
9 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen FC Eindhoven 0-1
9 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Telstar Go Ahead Eagles 0-2
9 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport FC Oss 2-1
10 maart 2012 zaterdag 19:30 vierde periode Fortuna Sittard Sparta 1-0
12 maart 2012 maandag 20:00 vierde periode SC Cambuur AGOVV 2-0
27
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode SC Veendam Almere City FC 1-1
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Telstar 3-0
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Willem II 1-3
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven SC Cambuur 1-1
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Sparta Helmond Sport 0-3
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Emmen 3-0
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Volendam 3-0
16 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode AGOVV Fortuna Sittard 2-4
19 maart 2012 maandag 20:00 vierde periode FC Oss FC Zwolle 1-0
28
23 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC FC Oss 3-2
23 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen Fortuna Sittard 0-4
23 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Den Bosch 1-0
23 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Zwolle AGOVV 3-0
23 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Go Ahead Eagles 5-1
23 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Sparta 1-0
23 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II FC Dordrecht 1-1
24 maart 2012 zaterdag 19:30 vierde periode Telstar FC Eindhoven 1-1
26 maart 2012 maandag 20:00 vierde periode SC Veendam MVV 1-3
29
30 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Almere City FC 3-1
30 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen Helmond Sport 0-1
30 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode AGOVV MVV 1-1
30 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard SC Veendam 1-0
30 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles FC Den Bosch 1-1
30 maart 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Willem II 1-1
1 april 2012 zondag 14:30 vierde periode Sparta Telstar 1-0
1 april 2012 zondag 14:30 vierde periode SC Cambuur FC Zwolle 3-0
2 april 2012 maandag 20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Dordrecht 1-0
30
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Go Ahead Eagles 0-2
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Zwolle FC Emmen 1-0
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport FC Volendam 1-0
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II Fortuna Sittard 1-1
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode MVV Sparta 1-1
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode SC Veendam SC Cambuur 1-1
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Eindhoven 0-2
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Telstar FC Oss 2-1
6 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht AGOVV 0-2
31
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode FC Eindhoven Almere City FC 0-2
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode SC Cambuur Willem II 0-2
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode FC Den Bosch MVV 3-0
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode Go Ahead Eagles FC Dordrecht 4-2
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode FC Oss FC Volendam 1-3
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode Fortuna Sittard FC Zwolle 0-1
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode Sparta SC Veendam 2-1
9 april 2012 maandag 14:30 vierde periode AGOVV Helmond Sport 0-3
9 april 2012 maandag 20:00 vierde periode FC Emmen Telstar 0-2
32
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Sparta 1-1
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode MVV Go Ahead Eagles 1-2
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Fortuna Sittard 1-3
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II AGOVV 5-0
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Zwolle FC Eindhoven
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam FC Emmen 3-1
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode SC Veendam Telstar 1-1
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport SC Cambuur 1-3
13 april 2012 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Den Bosch 4-3
Eindstand vierde periode


33
20 april 2012 vrijdag 20:00 FC Den Bosch Almere City FC 2-0
20 april 2012 vrijdag 20:00 Willem II FC Zwolle 3-1
20 april 2012 vrijdag 20:00 FC Dordrecht FC Oss 3-2
20 april 2012 vrijdag 20:00 Go Ahead Eagles FC Emmen 1-0
20 april 2012 vrijdag 20:00 Sparta AGOVV 4-1
20 april 2012 vrijdag 20:00 MVV SC Cambuur 2-0
20 april 2012 vrijdag 20:00 SC Veendam Helmond Sport 1-1
20 april 2012 vrijdag 20:00 Telstar FC Volendam 2-2
20 april 2012 vrijdag 20:00 FC Eindhoven Fortuna Sittard 4-3
34
27 april 2012 vrijdag 20:00 Almere City FC Willem II 1-4
27 april 2012 vrijdag 20:00 FC Emmen Sparta 1-1
27 april 2012 vrijdag 20:00 Fortuna Sittard Go Ahead Eagles 1-1
27 april 2012 vrijdag 20:00 SC Cambuur Telstar 3-1
27 april 2012 vrijdag 20:00 Helmond Sport FC Dordrecht 2-1
27 april 2012 vrijdag 20:00 FC Zwolle SC Veendam 2-0
27 april 2012 vrijdag 20:00 AGOVV FC Den Bosch 2-3
27 april 2012 vrijdag 20:00 FC Oss MVV 0-2
27 april 2012 vrijdag 20:00 FC Volendam FC Eindhoven 3-1
Eindstand Jupiler League seizoen 2011-2012



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2011-2012