home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Eredivisie seizoen 2020-2021
< >

Alle wedstrijden van de Eredivisie zijn LIVE te zien op


Tussenstand Eredivisie seizoen 2020-2021


5 februari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 21 Fortuna Sittard Heracles Almelo 0-1
6 februari 2021 zaterdag 14:00 speelronde 21 PEC Zwolle RKC Waalwijk 1-1
14:00 speelronde 21 FC Emmen AZ 0-1
16:30 speelronde 21 PSV FC Twente 3-0
16:30 speelronde 21 SC Heerenveen Vitesse 1-0
24 februari 2021 woensdag 16:30 speelronde 21 Willem II ADO Den Haag 1-1
18:45 speelronde 21 FC Groningen Feyenoord 0-0
9 maart 2021 dinsdag 18:45 speelronde 21 VVV-Venlo Sparta
speelronde 21 AJAX FC Utrecht
12 februari 2021 vrijdag 18:45 speelronde 22 RKC Waalwijk FC Emmen 1-0
13 februari 2021 zaterdag 12:00 speelronde 22 FC Groningen PEC Zwolle 1-0
14:15 speelronde 22 Sparta Fortuna Sittard 1-2
16:30 speelronde 22 ADO Den Haag PSV 2-2
18:45 speelronde 22 Heracles AJAX 0-2
14 februari 2021 zondag 12:15 speelronde 22 AZ SC Heerenveen 3-1
14:30 speelronde 22 FC Utrecht VVV-Venlo 3-1
14:30 speelronde 22 Feyenoord Willem II 5-0
16:45 speelronde 22 Vitesse FC Twente 0-2
19 februari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 23 Willem II FC Utrecht 0-6
20 februari 2021 zaterdag 18:45 speelronde 23 FC Emmen PEC Zwolle 3-2
20:00 speelronde 23 VVV-Venlo AZ 1-4
21:00 speelronde 23 Fortuna Sittard ADO Den Haag 2-0
21 februari 2021 zondag 12:15 speelronde 23 FC Twente Feyenoord 2-2
14:30 speelronde 23 SC Heerenveen FC Groningen 1-1
14:30 speelronde 23 RKC Waalwijk Heracles Almelo 3-0
16:45 speelronde 23 PSV Vitesse 3-1
20:00 speelronde 23 AJAX Sparta 4-2
26 februari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 24 PEC Zwolle SC Heerenveen 4-1
27 februari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 24 FC Utrecht FC Emmen 0-1
18:45 speelronde 24 ADO Den Haag RKC Waalwijk
20:00 speelronde 24 Vitesse VVV-Venlo
21:00 speelronde 24 Heracles Almelo FC Twente
28 februari 2021 zondag 12:15 speelronde 24 Sparta Willem II
14:30 speelronde 24 PSV AJAX
14:30 speelronde 24 FC Groningen Fortuna Sittard
16:45 speelronde 24 AZ Feyenoord
5 maart 2021 vrijdag 20:00 speelronde 25 FC Emmen Sparta
6 maart 2021 zaterdag 16:30 speelronde 25 Feyenoord VVV-Venlo
18:45 speelronde 25 FC Twente Willem II
20:00 speelronde 25 SC Heerenveen ADO Den Haag
21:00 speelronde 25 RKC Waalwijk FC Utrecht
7 maart 2021 zondag 12:15 speelronde 25 AJAX FC Groningen
14:30 speelronde 25 Heracles Almelo PEC Zwolle
14:30 speelronde 25 Fortuna Sittard PSV
16:45 speelronde 25 Vitesse AZ
12 maart 2021 vrijdag 20:00 speelronde 26 FC Groningen FC Emmen
13 maart 2021 zaterdag 18:45 speelronde 26 ADO Den Haag Heracles Almelo
20:00 speelronde 26 Willem II SC Heerenveen
20:00 speelronde 26 AZ FC Twente
21:00 speelronde 26 Sparta RKC Waalwijk
14 maart 2021 zondag 12:15 speelronde 26 VVV-Venlo Fortuna Sittard
14:30 speelronde 26 PSV Feyenoord
14:30 speelronde 26 FC Utrecht Vitesse
16:45 speelronde 26 PEC Zwolle AJAX
19 maart 2021 vrijdag 20:00 speelronde 27 SC Heerenveen FC Twente
20 maart 2021 zaterdag 16:30 speelronde 27 Fortuna Sittard FC Utrecht
18:45 speelronde 27 Heracles Almelo Sparta
20:00 speelronde 27 Feyenoord FC Emmen
21:00 speelronde 27 RKC Waalwijk FC Groningen
21 maart 2021 zondag 12:15 speelronde 27 PEC Zwolle VVV-Venlo
14:30 speelronde 27 Vitesse Willem II
14:30 speelronde 27 AZ PSV
16:45 speelronde 27 AJAX ADO Den Haag
3 april 2021 zaterdag 18:45 speelronde 28 VVV-Venlo FC Groningen
20:00 speelronde 28 Willem II AZ
20:00 speelronde 28 FC Twente Vitesse
21:00 speelronde 28 Sparta PEC Zwolle
4 april 2021 zondag 12:15 speelronde 28 SC Heerenveen AJAX
14:30 speelronde 28 PSV Heracles Almelo
14:30 speelronde 28 ADO Den Haag FC Utrecht
16:45 speelronde 28 FC Emmen RKC Waalwijk
16:45 speelronde 28 Feyenoord Fortuna Sittard
9 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 29 Vitesse ADO Den Haag
10 april 2021 zaterdag 18:45 speelronde 29 Heracles Almelo Willem II
20:00 speelronde 29 AZ Sparta
20:00 speelronde 29 Fortuna Sittard FC Emmen
21:00 speelronde 29 PEC Zwolle FC Twente
11 april 2021 zondag 12:15 speelronde 29 FC Utrecht Feyenoord
14:30 speelronde 29 VVV-Venlo PSV
14:30 speelronde 29 FC Groningen SC Heerenveen
16:45 speelronde 29 RKC Waalwijk AJAX
23 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 30 Willem II RKC Waalwijk
24 april 2021 zaterdag 16:30 speelronde 30 SC Heerenveen PEC Zwolle
18:45 speelronde 30 PSV FC Groningen
20:00 speelronde 30 Sparta VVV-Venlo
21:00 speelronde 30 AJAX AZ
25 april 2021 zondag 12:15 speelronde 30 FC Twente FC Utrecht
14:30 speelronde 30 FC Emmen Heracles Almelo
14:30 speelronde 30 ADO Den Haag Fortuna Sittard
16:45 speelronde 30 Feyenoord Vitesse
30 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 31 Heracles Almelo VVV-Venlo
1 mei 2021 zaterdag 18:45 speelronde 31 Fortuna Sittard FC Twente
20:00 speelronde 31 Vitesse PEC Zwolle
20:00 speelronde 31 RKC Waalwijk AZ
21:00 speelronde 31 FC Utrecht Willem II
2 mei 2021 zondag 12:15 speelronde 31 ADO Den Haag Feyenoord
14:30 speelronde 31 AJAX FC Emmen
14:30 speelronde 31 FC Groningen Sparta
16:45 speelronde 31 PSV SC Heerenveen
7 mei 2021 vrijdag 20:00 speelronde 32 Sparta Vitesse
8 mei 2021 zaterdag 16:30 speelronde 32 FC Twente Heracles Almelo
18:45 speelronde 32 SC Heerenveen FC Utrecht
20:00 speelronde 32 AZ Fortuna Sittard
21:00 speelronde 32 VVV-Venlo RKC Waalwijk
9 mei 2021 zondag 12:15 speelronde 32 FC Emmen FC Groningen
14:30 speelronde 32 PEC Zwolle ADO Den Haag
14:30 speelronde 32 Feyenoord AJAX
16:45 speelronde 32 Willem II PSV
13 mei 2021 donderdag 14:30 speelronde 33 AJAX VVV-Venlo
14:30 speelronde 33 ADO Den Haag Willem II
14:30 speelronde 33 FC Emmen SC Heerenveen
14:30 speelronde 33 FC Groningen AZ
14:30 speelronde 33 Fortuna Sittard Vitesse
14:30 speelronde 33 Heracles Almelo Feyenoord
14:30 speelronde 33 PSV PEC Zwolle
14:30 speelronde 33 RKC Waalwijk FC Twente
14:30 speelronde 33 Sparta FC Utrecht
16 mei 2021 zondag 14:30 speelronde 34 Vitesse AJAX
14:30 speelronde 34 AZ Heracles Almelo
14:30 speelronde 34 FC Twente ADO Den Haag
14:30 speelronde 34 FC Utrecht PSV
14:30 speelronde 34 Feyenoord RKC Waalwijk
14:30 speelronde 34 PEC Zwolle FC Groningen
14:30 speelronde 34 SC Heerenveen Sparta
14:30 speelronde 34 VVV-Venlo FC Emmen
14:30 speelronde 34 Willem II Fortuna Sittard

12 september 2020 zaterdag 18:45 speelronde 1 SC Heerenveen Willem II 2-0
20:00 speelronde 1 PEC Zwolle Feyenoord 0-2
21:00 speelronde 1 FC Twente Fortuna Sittard 2-0
13 september 2020 zondag 12:15 speelronde 1 FC Emmen VVV-Venlo 3-5
14:30 speelronde 1 Sparta AJAX 0-1
14:30 speelronde 1 Heracles Almelo ADO Den Haag 2-0
16:45 speelronde 1 FC Groningen PSV 1-3
16:45 speelronde 1 RKC Waalwijk Vitesse 0-1
27 december 2020 zondag 14:30 speelronde 1 FC Utrecht AZ 2-2
18 september 2020 vrijdag 20:00 speelronde 2 VVV-Venlo FC Utrecht 1-1
19 september 2020 zaterdag 16:30 speelronde 2 AZ PEC Zwolle 1-1
18:45 speelronde 2 Vitesse Sparta 2-0
20:00 speelronde 2 PSV FC Emmen 2-1
21:00 speelronde 2 Fortuna Sittard SC Heerenveen 1-3
20 september 2020 zondag 12:15 speelronde 2 ADO Den Haag FC Groningen 0-1
14:30 speelronde 2 Feyenoord FC Twente 1-1
14:30 speelronde 2 Willem II Heracles Almelo 4-0
16:45 speelronde 2 AJAX RKC Waalwijk 3-0
25 september 2020 vrijdag 20:00 speelronde 3 FC Twente FC Groningen 3-1
26 september 2020 zaterdag 16:30 speelronde 3 PEC Zwolle Sparta 4-0
18:45 speelronde 3 Fortuna Sittard AZ 3-3
20:00 speelronde 3 SC Heerenveen VVV-Venlo 1-0
21:00 speelronde 3 AJAX Vitesse 2-1
27 september 2020 zondag 12:15 speelronde 3 Feyenoord ADO Den Haag 4-2
14:30 speelronde 3 FC Utrecht RKC Waalwijk 3-1
16:45 speelronde 3 Heracles Almelo PSV 1-1
16:45 speelronde 3 FC Emmen Willem II 1-1
2 oktober 2020 vrijdag 20:00 speelronde 4 FC Utrecht SC Heerenveen 1-1
3 oktober 2020 zaterdag 16:30 speelronde 4 Vitesse Heracles Almelo 3-0
20:00 speelronde 4 VVV-Venlo ADO Den Haag 1-2
21:00 speelronde 4 FC Twente FC Emmen 1-1
4 oktober 2020 zondag 12:15 speelronde 4 FC Groningen AJAX 1-0
14:30 speelronde 4 Sparta AZ 4-4
14:30 speelronde 4 Willem II Feyenoord 1-4
16:45 speelronde 4 PSV Fortuna Sittard 2-0
21 oktober 2020 woensdag 17:30 speelronde 4 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-1
17 oktober 2020 zaterdag 18:45 speelronde 5 Heracles Almelo RKC Waalwijk 0-1
20:00 speelronde 5 AZ VVV-Venlo 2-2
21:00 speelronde 5 Willem II FC Twente 0-3
18 oktober 2020 zondag 12:15 speelronde 5 Feyenoord Sparta 1-1
14:30 speelronde 5 AJAX SC Heerenveen 5-1
14:30 speelronde 5 ADO Den Haag Vitesse 0-2
16:45 speelronde 5 FC Groningen FC Utrecht 0-0
16:45 speelronde 5 PEC Zwolle PSV 0-3
20:00 speelronde 5 FC Emmen Fortuna Sittard 2-2
24 oktober 2020 zaterdag 16:30 speelronde 6 VVV-Venlo AJAX 0-13
18:45 speelronde 6 FC Utrecht FC Twente 2-1
20:00 speelronde 6 PEC Zwolle Willem II 0-0
21:00 speelronde 6 SC Heerenveen FC Emmen 4-0
25 oktober 2020 zondag 12:15 speelronde 6 Fortuna Sittard FC Groningen 1-3
14:30 speelronde 6 Sparta Heracles Almelo 1-1
14:30 speelronde 6 Vitesse PSV 2-1
16:45 speelronde 6 RKC Waalwijk Feyenoord 2-2
20:00 speelronde 6 ADO Den Haag AZ 2-2
31 oktober 2020 zaterdag 18:45 speelronde 7 FC Twente PEC Zwolle 5-1
20:00 speelronde 7 AJAX Fortuna Sittard 5-2
20:00 speelronde 7 FC Groningen VVV-Venlo 2-1
21:00 speelronde 7 Willem II Vitesse 1-3
1 november 2020 zondag 12:15 speelronde 7 Heracles Almelo FC Utrecht 4-1
14:30 speelronde 7 Sparta SC Heerenveen 1-4
14:30 speelronde 7 FC Emmen Feyenoord 2-3
16:45 speelronde 7 PSV ADO Den Haag 4-0
20:00 speelronde 7 AZ RKC Waalwijk 3-0
6 november 2020 vrijdag 20:00 speelronde 8 Fortuna Sittard PEC Zwolle 2-2
7 november 2020 zaterdag 16:30 speelronde 8 ADO Den Haag FC Twente 2-4
18:45 speelronde 8 VVV-Venlo Heracles Almelo 3-2
21:00 speelronde 8 RKC Waalwijk Sparta 0-2
8 november 2020 zondag 12:15 speelronde 8 FC Utrecht AJAX 0-3
14:30 speelronde 8 Feyenoord FC Groningen 2-0
14:30 speelronde 8 Vitesse FC Emmen 3-1
16:45 speelronde 8 SC Heerenveen AZ 0-3
20:00 speelronde 8 PSV Willem II 3-0
21 november 2020 zaterdag 18:45 speelronde 9 Willem II VVV-Venlo 2-1
20:00 speelronde 9 FC Groningen Vitesse 1-1
21:00 speelronde 9 PEC Zwolle FC Utrecht 1-1
22 november 2020 zondag 12:15 speelronde 9 AJAX Heracles 5-0
14:30 speelronde 9 Sparta ADO Den Haag 6-0
14:30 speelronde 9 Fortuna Sittard Feyenoord 1-3
16:45 speelronde 9 FC Twente PSV 1-1
16:45 speelronde 9 RKC Waalwijk SC Heerenveen 1-1
20:00 speelronde 9 AZ FC Emmen 1-0
27 november 2020 vrijdag 20:00 speelronde 10 FC Twente RKC Waalwijk 0-2
28 november 2020 zaterdag 18:45 speelronde 10 FC Emmen AJAX 0-5
20:00 speelronde 10 ADO Den Haag SC Heerenveen 1-1
21:00 speelronde 10 VVV-Venlo PEC Zwolle 2-2
29 november 2020 zondag 12:15 speelronde 10 Vitesse Fortuna Sittard 2-0
14:30 speelronde 10 FC Groningen Willem II 1-0
14:30 speelronde 10 Feyenoord FC Utrecht 1-1
16:45 speelronde 10 Heracles Almelo AZ 1-2
20:00 speelronde 10 PSV Sparta 1-0
4 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 11 Sparta FC Emmen 2-1
5 december 2020 zaterdag 16:30 speelronde 11 RKC Waalwijk VVV-Venlo 3-2
18:45 speelronde 11 Fortuna Sittard Willem II 3-2
20:00 speelronde 11 AJAX FC Twente 1-2
21:00 speelronde 11 PEC Zwolle Vitesse 2-1
6 december 2020 zondag 12:15 speelronde 11 Feyenoord Heracles Almelo 0-0
14:30 speelronde 11 FC Utrecht ADO Den Haag 1-1
14:30 speelronde 11 AZ FC Groningen 1-2
16:45 speelronde 11 SC Heerenveen PSV 2-2
11 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 12 Heracles Almelo Fortuna Sittard 1-2
12 december 2020 zaterdag 16:30 speelronde 12 FC Groningen RKC Waalwijk 2-0
18:45 speelronde 12 FC Emmen ADO Den Haag 1-1
20:00 speelronde 12 AJAX PEC Zwolle 4-0
13 december 2020 zondag 12:15 speelronde 12 Vitesse SC Heerenveen 1-1
14:30 speelronde 12 VVV-Venlo Feyenoord 0-3
14:30 speelronde 12 Willem II Sparta 1-3
16:45 speelronde 12 PSV FC Utrecht 2-1
20:00 speelronde 12 FC Twente AZ 1-3
18 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 13 PEC Zwolle FC Emmen 0-0
19 december 2020 zaterdag 16:30 speelronde 13 Sparta FC Groningen 2-3
18:45 speelronde 13 VVV-Venlo FC Twente 1-2
20:00 speelronde 13 RKC Waalwijk PSV 1-4
21:00 speelronde 13 FC Utrecht Fortuna Sittard 1-1
20 december 2020 zondag 12:15 speelronde 13 Vitesse Feyenoord 1-0
14:30 speelronde 13 ADO Den Haag AJAX 2-4
14:30 speelronde 13 SC Heerenveen Heracles Almelo 1-2
16:45 speelronde 13 AZ Willem II 5-3
22 december 2020 dinsdag 16:30 speelronde 14 Fortuna Sittard RKC Waalwijk 2-1
18:45 speelronde 14 FC Emmen FC Utrecht 2-3
20:00 speelronde 14 PSV VVV-Venlo 1-4
21:00 speelronde 14 FC Twente Sparta 0-2
23 december 2020 woensdag 16:30 speelronde 14 AZ Vitesse 3-1
18:45 speelronde 14 Willem II AJAX 1-1
20:00 speelronde 14 FC Groningen Heracles Almelo 0-1
20:00 speelronde 14 ADO Den Haag PEC Zwolle 0-2
21:00 speelronde 14 Feyenoord SC Heerenveen 3-0
9 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 15 RKC Waalwijk ADO Den Haag 0-1
18:45 speelronde 15 FC Emmen FC Twente 1-4
20:00 speelronde 15 Heracles Almelo Vitesse 0-2
20:00 speelronde 15 PEC Zwolle AZ 1-1
21:00 speelronde 15 FC Utrecht FC Groningen 2-2
10 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 15 Sparta Feyenoord 0-2
14:30 speelronde 15 SC Heerenveen Fortuna Sittard 1-3
14:30 speelronde 15 VVV-Venlo Willem II 2-1
16:45 speelronde 15 AJAX PSV 2-2
12 januari 2021 dinsdag 18:45 speelronde 16 Vitesse FC Utrecht 1-0
21:00 speelronde 16 Heracles Almelo FC Emmen 4-0
13 januari 2021 woensdag 18:45 speelronde 16 PSV AZ 1-3
20:00 speelronde 16 Fortuna Sittard Sparta 0-1
20:00 speelronde 16 ADO Den Haag VVV-Venlo 1-4
21:00 speelronde 16 Feyenoord PEC Zwolle 1-0
14 januari 2021 donderdag 18:45 speelronde 16 SC Heerenveen RKC Waalwijk 1-1
20:00 speelronde 16 FC Twente AJAX 1-3
21:00 speelronde 16 Willem II FC Groningen 2-3
16 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 17 FC Emmen Vitesse 1-4
18:45 speelronde 17 Sparta PSV 3-5
20:00 speelronde 17 FC Utrecht Heracles Almelo 2-0
20:00 speelronde 17 PEC Zwolle Fortuna Sittard 0-2
21:00 speelronde 17 AZ ADO Den Haag 2-1
17 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 17 RKC Waalwijk Willem II 1-1
14:30 speelronde 17 FC Groningen FC Twente 2-2
14:30 speelronde 17 VVV-Venlo SC Heerenveen 1-1
16:45 speelronde 17 AJAX Feyenoord 1-0
22 januari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 18 Willem II PEC Zwolle 1-3
23 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 18 ADO Den Haag FC Emmen 0-0
18:45 speelronde 18 Vitesse FC Groningen 1-0
20:00 speelronde 18 PSV RKC Waalwijk 2-0
21:00 speelronde 18 Heracles Almelo SC Heerenveen 1-0
24 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 18 Fortuna Sittard AJAX 1-2
14:30 speelronde 18 FC Twente VVV-Venlo 0-1
14:30 speelronde 18 FC Utrecht Sparta 1-0
16:45 speelronde 18 Feyenoord AZ 2-3
26 januari 2021 dinsdag 18:45 speelronde 19 PEC Zwolle Heracles Almelo 2-2
20:00 speelronde 19 FC Emmen PSV 0-2
21:00 speelronde 19 FC Groningen ADO Den Haag 3-0
27 januari 2021 woensdag 18:45 speelronde 19 AZ FC Utrecht 0-1
20:00 speelronde 19 RKC Waalwijk Fortuna Sittard 1-2
20:00 speelronde 19 VVV-Venlo Vitesse 4-1
21:00 speelronde 19 SC Heerenveen Feyenoord 3-0
28 januari 2021 donderdag 18:45 speelronde 19 Sparta FC Twente 0-0
21:00 speelronde 19 AJAX Willem II 3-1
30 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 20 Heracles Almelo FC Groningen 1-0
18:45 speelronde 20 FC Utrecht PEC Zwolle 3-3
20:00 speelronde 20 Fortuna Sittard VVV-Venlo 3-2
21:00 speelronde 20 Vitesse RKC Waalwijk 1-1
31 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 20 FC Twente SC Heerenveen 0-0
14:30 speelronde 20 Feyenoord PSV 3-1
14:30 speelronde 20 Willem II FC Emmen 2-0
16:45 speelronde 20 AZ AJAX 0-3
16:45 speelronde 20 ADO Den Haag Sparta 1-1