home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


WK 2023 vrouwen in AustraliŽ & Nieuw Zeeland


<

Kwalificatie wedstrijden van de Oranje Leeuwinnen in groep C

17 september 2021 vrijdag 20:45 Oranje Leeuwinnen TsjechiŽ 1-1
21 september 2021 dinsdag 20:45 IJsland Oranje Leeuwinnen 0-2
22 oktober 2021 vrijdag 20:45 Cyprus Oranje Leeuwinnen 0-8
26 oktober 2021 dinsdag 20:00 Wit Rusland Oranje Leeuwinnen 0-2
27 november 2021 zaterdag 12:00 TsjechiŽ Oranje Leeuwinnen 2-2
8 april 2022 vrijdag 20:45 Oranje Leeuwinnen Cyprus 12-0
28 juni 2022 dinsdag 20:45 Oranje Leeuwinnen Wit Rusland 3-0
6 september 2022 dinsdag Oranje Leeuwinnen IJsland

Tussenstand groep C
w g g v p v-t
Oranje Leeuwinnen 7 5 2 0 17 30-3 +27
IJsland 6 5 0 1 15 19-2 +17
Wit Rusland 6 2 1 3 7 7-13 -6
TsjechiŽ 6 1 2 3 5 12-10 +2
Cyprus 7 0 1 6 1 2-42 -40

Overige wedstrijden in groep C:

17 september 2021 vrijdag Wit Rusland Cyprus 4-1
21 september 2021 dinsdag TsjechiŽ Cyprus 8-0
22 oktober 2021 vrijdag IJsland TsjechiŽ 4-0
26 oktober 2021 dinsdag IJsland Cyprus 5-0
26 november 2021 vrijdag Cyprus Wit Rusland 1-1
30 november 2021 dinsdag Cyprus IJsland 0-4
7 april 2022 donderdag Wit Rusland IJsland 0-5
12 april 2022 dinsdag TsjechiŽ IJsland 0-1
24 juni 2022 vrijdag Wit Rusland TsjechiŽ 2-1
1 september 2022 donderdag Cyprus TsjechiŽ
2 september 2022 vrijdag IJsland Wit Rusland
6 september 2022 dinsdag TsjechiŽ Wit Rusland












20 juli 2023 donderdag A1 A2 A
B1 B2 B
21 juli 2023 vrijdag A4 A4 A
B3 B4 B
C1 C2 C
22 juli 2023 zaterdag E1 E2 E
C3 C4 C
D1 D2 D
D3 D4 D
23 juli 2023 zondag F1 F2 F
E3 E4 E
G1 G2 G
24 juli 2023 maandag G3 G4 G
H1 H2 H
F3 F4 F
25 juli 2023 dinsdag H3 H4 H
A1 A3 A
A4 A2 A
26 juli 2023 woensdag C1 C3 C
C4 C2 C
B4 B2 B
27 juli 2023 donderdag E1 E3 E
E4 E2 E
B1 B3 B
28 juli 2023 vrijdag D1 D3 D
G4 G2 G
D4 D2 D
29 juli 2023 zaterdag G1 G3 G
F1 F3 F
F4 F2 F
30 juli 2023 zondag H1 H3 H
A2 A3 A
A4 A1 A
31 juli 2023 maandag B4 B1 B
B2 B3 B
C2 C3 C
C4 C1 C
1 augustus 2023 dinsdag E4 E1 E
E3 E2 E
D3 D2 D
D3 D2 D
2 augustus 2023 woensdag F4 F1 F
F3 F2 F
G4 G1 G
G2 G3 G
3 augustus 2023 donderdag H4 H1 H
H2 H3 H

1/8 finales:
5 augustus 2023 zaterdag 1A 2C
1C 2A
6 augustus 2023 zondag 1E 2G
1G 2E
7 augustus 2023 maandag 1D 2B
1B 2D
8 augustus 2023 dinsdag 1H 2F
1F 2H

Kwartfinales:
11 augustus 2023 vrijdag 1C/2A 1G/2E
1A/2C 1E/2G
12 augustus 2023 zaterdag 1B/2D 1F/2H
1A/2C 1E/2G


Halve finales:
15 augustus 2023 dinsdag (1A/2C)/(1E/2G) (1C/2A)/(1G/2E)
16 augustus 2023 woensdag (1B/2D)/(1F/2H) (1D/2B)/(1H/2F)


derde en vierde plaats


19 augustus 2023 zaterdag 1B/2D 1F/2H

De finale


20 augustus 2023 zondag 1B/2D 1F/2H