home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Euro 2022 vrouwen in Engeland


< >


6 juli 2022 woensdag 20:00 Engeland Oostenrijk A
7 juli 2022 donderdag 20:00 Noorwegen Noord Ierland A
8 juli 2022 vrijdag 17:00 Spanje Finland B
20:00 Duitsland Denemarken B
9 juli 2022 zaterdag 17:00 Portugal Zwitserland C
20:00 Oranje Leeuwinnen Zweden C
10 juli 2022 zondag 17:00 BelgiŽ IJsland D
20:00 Frankrijk ItaliŽ D
11 juli 2022 maandag 17:00 Oostenrijk Noord Ierland A
20:00 Engeland Noorwegen A
12 juli 2022 dinsdag 17:00 Denemarken Finland B
20:00 Duitsland Spanje B
13 juli 2022 woensdag 17:00 Zweden Zwitserland C
20:00 Oranje Leeuwinnen Portugal C
14 juli 2022 donderdag 17:00 ItaliŽ IJsland D
20:00 Frankrijk BelgiŽ D
15 juli 2022 vrijdag 20:00 Noord Ierland Engeland A
20:00 Oostenrijk Noorwegen A
16 juli 2022 zaterdag 20:00 Denemarken Spanje B
20:00 Finland Duitsland B
17 juli 2022 zondag 17:00 Zwitserland Oranje Leeuwinnen C
17:00 Portugal Zweden C
18 juli 2022 maandag 20:00 ItaliŽ BelgiŽ D
20:00 IJsland Frankrijk D



Kwartfinales:
20 juli 2022 woensdag 20:00 A1 B2
21 juli 2022 donderdag 20:00 B1 A2
22 juli 2022 vrijdag 20:00 C1 D2
23 juli 2022 zaterdag 20:00 D1 C2


Halve finales:
26 juli 2022 dinsdag 20:00
27 juli 2022 woensdag 20:00



De finale


31 juli 2022 zondag 17:00









Poule C

9 juli 2022 zaterdag 17:00 Zwitserland Portugal
20:00 Oranje Leeuwinnen Zweden
12 juli 2022 woensdag 17:00 Zweden Zwitserland
20:00 Oranje Leeuwinnen Portugal
17 juli 2022 zondag 17:00 Zwitserland Oranje Leeuwinnen
17:00 Zweden Portugal



w g g v p v-t
Oranje Leeuwinnen 0 0 0 0 0 0-0 0
Zweden 0 0 0 0 0 0-0 0
Zwitserland 0 0 0 0 0 0-0 0
Portugal 0 0 0 0 0 0-0 0













Poule A - kwalificatie

30 augustus 2019 vrijdag 18:00 Estland Oranje Leeuwinnen 0-7
3 september 2019 dinsdag 20:00 Oranje Leeuwinnen Turkije 3-0
4 oktober 2019 vrijdag 19:00 SloveniŽ Oranje Leeuwinnen 2-4
8 oktober 2019 dinsdag 20:00 Oranje Leeuwinnen Rusland 2-0
8 november 2019 vrijdag 17:00 Turkije Oranje Leeuwinnen 0-8
12 november 2019 dinsdag 20:00 Oranje Leeuwinnen SloveniŽ 4-1
18 september 2020 vrijdag 16:00 Rusland Oranje Leeuwinnen 0-1
23 oktober 2020 vrijdag 19:30 Oranje Leeuwinnen Estland 7-0
27 oktober 2020 dinsdag 19:00 Kosovo Oranje Leeuwinnen 0-6
1 december 2020 dinsdag 18:30 Oranje Leeuwinnen Kosovo 6-0



w g g v p v-t
Oranje Leeuwinnen 10 10 0 0 30 48-3 +45
Rusland 10 8 0 2 24 23-6 +17
SloveniŽ 9 5 0 4 15 22-12 +10
Kosovo 10 3 1 6 10 6-29 -23
Turkije 10 1 2 7 5 9-28 -19
Estland 9 0 1 8 1 1-31 -30


Overige wedstrijden in poule A:

30 augustus 2019 vrijdag Kosovo Turkije 2-0
30 augustus 2019 vrijdag SloveniŽ Rusland 0-1
3 september 2019 dinsdag Rusland Estland 4-0
3 september 2019 dinsdag SloveniŽ Kosovo 5-0
4 oktober 2019 vrijdag Turkije Estland 0-0
8 oktober 2019 dinsdag Turkije SloveniŽ 1-6
8 oktober 2019 dinsdag Estland Kosovo 1-2
6 maart 2020 vrijdag Kosovo Rusland 0-5
10 maart 2020 dinsdag Kosovo SloveniŽ 0-3
18 september 2020 vrijdag SloveniŽ Turkije 3-1
18 september 2020 vrijdag Kosovo Estland 2-0
22 september 2020 dinsdag Estland Rusland 0-3
23 oktober 2020 vrijdag Rusland SloveniŽ 1-0
23 oktober 2020 vrijdag Turkije Kosovo 0-0
27 oktober 2020 dinsdag Rusland Turkije 4-2
Estland SloveniŽ
27 november 2020 vrijdag Estland Turkije 0-4
27 november 2020 vrijdag Rusland Kosovo 3-0
1 december 2020 dinsdag SloveniŽ Estland 2-0
1 december 2020 dinsdag Turkije Rusland 1-2