home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
Nations League 2018-2019
< >
Speelschema eindtoernooi in Portugal
5 juni 2019 woensdag 20:45 Nations League - halve finale Portugal Zwitserland
6 juni 2019 donderdag 20:45 Nations League - halve finale Nederland Engeland
9 juni 2019 zondag 15:00 Nations League - troostfinale Nederland / Engeland Portugal / Zwitserland
20:45 Nations League - finale Nederland / Engeland Portugal / Zwitserland










Speelschema League A groep 1
6 september 2018 donderdag 20:45 Duitsland Frankrijk 0-0
9 september 2018 zondag 20:45 Frankrijk Nederland 2-1
13 oktober 2018 zaterdag 20:45 Nederland Duitsland 3-0
16 oktober 2018 dinsdag 20:45 Frankrijk Duitsland 2-1
16 november 2018 vrijdag 20:45 Nederland Frankrijk 2-0
19 november 2018 maandag 20:45 Duitsland Nederland 2-2
Eindstand League A groep 1
w g g v p v-t  
Nederland 4 2 1 1 7 8-4 +4
Frankrijk 4 2 1 1 7 4-4 0
Duitsland 4 0 2 2 2 3-7 -4


Eindstanden League A
Groep 1
w g g v p v-t  
Nederland 4 2 1 1 7 8-4 +4
Frankrijk 4 2 1 1 7 4-4 0
Duitsland 4 0 2 2 2 3-7 -4
Groep 2
w g g v p v-t  
Zwitserland 4 3 0 1 9 14-5 +9
BelgiŽ 4 3 0 1 9 9-6 +3
IJsland 4 0 0 4 0 1-13 -12
Groep 3
w g g v p v-t  
Portugal 4 2 2 0 8 5-3 +2
ItaliŽ 4 1 2 1 5 2-2 0
Polen 4 0 2 2 1 4-6 -2
Groep 4
w g g v p v-t  
Engeland 4 2 1 1 7 6-5 +1
Spanje 4 2 0 2 6 12-7 +5
KroatiŽ 4 1 1 2 4 4-10 -6

gedegradeerd uit League A Duitsland IJsland Polen KroatiŽ
gepromoveerd uit League B OekraÔne Zweden BosniŽ Denemarken

Eindstanden League B
Groep 1
w g g v p v-t  
OekraÔne 4 3 0 1 9 5-5 0
TsjechiŽ 4 2 0 2 6 4-4 0
Slowakije 4 1 0 3 0 5-5 0
Groep 2
w g g v p v-t  
Zweden 4 2 1 1 7 5-3 +2
Rusland 4 2 1 1 7 4-3 +1
Turkije 4 1 0 3 3 4-7 -3
Groep 3
w g g v p v-t  
BosniŽ 4 3 1 0 10 5-1 +4
Oostenrijk 4 2 1 1 7 3-2 +1
N-Ierland 4 0 0 4 0 2-7 -5
Groep 4
w g g v p v-t  
Denemarken 4 2 2 0 8 4-1 +3
Wales 4 2 0 2 6 6-5 +1
Ierland 4 0 2 2 2 1-5 -4

gedegradeerd uit League B Slowakije Turkije N-Ierland Ierland
gepromoveerd uit League C Schotland Finland Noorwegen ServiŽ

Eindstanden League C
Groep 1
w g g v p v-t  
Schotland 4 3 0 1 10 10-6 +4
IsraŽl 4 2 0 2 6 6-5 +1
AlbaniŽ 4 1 0 3 3 1-8 -7
Groep 2
w g g v p v-t  
Finland 6 4 0 2 12 5-3 +2
Hongarije 6 3 1 2 10 9-6 +3
Griekenland 6 3 0 3 9 4-5 -1
Estland 6 1 1 4 4 4-8 -4
Groep 3
w g g v p v-t  
Noorwegen 6 4 1 1 13 7-2 +5
Bulgarije 6 3 2 1 11 7-5 +2
Cyprus 6 1 2 3 5 5-9 -4
SloveniŽ 6 0 3 3 3 5-8 -3
Groep 4
w g g v p v-t  
ServiŽ 6 4 2 0 14 11-4 7
RoemeniŽ 6 3 3 0 12 8-3 +5
Montenegro 6 2 1 3 7 7-6 +1
Litouwen 6 0 0 6 0 3-16 -13

gedegradeerd uit League C AlbaniŽ Estland SloveniŽ Litouwen
gepromoveerd uit League D GeorgiŽ Wit-Rusland Kosovo MacedoniŽ

Eindstanden League D
Groep 1
w g g v p v-t  
GeorgiŽ 6 5 1 0 16 12-2 +10
Kazachstan 6 1 3 2 6 8-7 +1
Letland 6 0 4 2 4 2-6 -4
Andorra 6 0 4 2 4 2-9 -7
Groep 2
w g g v p v-t  
Wit-Rusland 6 4 2 0 14 10-0 +10
Luxemburg 6 3 1 2 10 11-4 +7
MoldaviŽ 6 2 3 1 9 4-5 -1
San Marino 6 0 0 6 0 0-16 -16
Groep 3
w g g v p v-t  
Kosovo 6 4 2 0 14 15-2 +13
Azerbeidzjan 6 2 3 1 9 7-6 +1
FaeroŽr 6 1 2 3 5 5-10 -5
Malta 6 0 3 3 3 5-14 -9
Groep 4
w g g v p v-t  
MacedoniŽ 6 5 0 1 15 14-5 +9
ArmeniŽ 6 3 1 2 10 14-8 +6
Gibraltar 6 2 0 4 6 5-15 -10
Liechtenstein 6 1 1 3 4 7-12 -5

gepromoveerd uit League D GeorgiŽ Wit-Rusland Kosovo MacedoniŽ