home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Eredivisie seizoen 2023-2024
<

Alle wedstrijden van de Eredivisie zijn LIVE te zien op


Tussenstand Eredivisie seizoen 2023-2024


1 maart 2024 vrijdag 20:00 speelronde 24 FC Volendam NEC 2-5
2 maart 2024 zaterdag 18:45 speelronde 24 Go Ahead Eagles RKC Waalwijk 1-0
20:00 speelronde 24 Vitesse FC Twente 1-2
21:00 speelronde 24 Sparta AZ 1-1
3 maart 2024 zondag 12:15 speelronde 24 AJAX FC Utrecht 2-0
14:30 speelronde 24 SC Heerenveen PEC Zwolle 2-0
14:30 speelronde 24 PSV Feyenoord 2-2
16:45 speelronde 24 Fortuna Sittard Excelsior 5-2
20:00 speelronde 24 Heracles Almelo Almere City FC 2-2
8 maart 2024 vrijdag 20:00 speelronde 25 Go Ahead Eagles PSV
9 maart 2024 zaterdag 18:45 speelronde 25 FC Twente Sparta
20:00 speelronde 25 Almere City FC FC Utrecht
21:00 speelronde 25 RKC Waalwijk Vitesse
10 maart 2024 zondag 12:15 speelronde 25 AZ Excelsior
14:30 speelronde 25 AJAX Fortuna Sittard
14:30 speelronde 25 PEC Zwolle FC Volendam
16:45 speelronde 25 NEC SC Heerenveen
20:00 speelronde 25 Feyenoord Heracles Almelo
15 maart 2024 vrijdag 20:00 speelronde 26 Heracles Almelo Go Ahead Eagles
16 maart 2024 zaterdag 18:45 speelronde 26 Fortuna Sittard PEC Zwolle
20:00 speelronde 26 Excelsior RKC Waalwijk
21:00 speelronde 26 Vitesse Almere City FC
17 maart 2024 zondag 12:15 speelronde 26 FC Volendam AZ
14:30 speelronde 26 FC Utrecht NEC
14:30 speelronde 26 SC Heerenveen Feyenoord
16:45 speelronde 26 Sparta AJAX
20:00 speelronde 26 PSV FC Twente
30 maart 2024 zaterdag 16:30 speelronde 27 NEC PSV
18:45 speelronde 27 Sparta Fortuna Sittard
20:00 speelronde 27 Go Ahead Eagles Excelsior
20:00 speelronde 27 RKC Waalwijk SC Heerenveen
21:00 speelronde 27 AZ Vitesse
31 maart 2024 zondag 12:15 speelronde 27 PEC Zwolle AJAX
14:30 speelronde 27 FC Twente Heracles Almelo
14:30 speelronde 27 Feyenoord FC Utrecht
16:45 speelronde 27 Almere City FC FC Volendam
2 april 2024 dinsdag 18:45 speelronde 28 Vitesse Sparta
20:00 speelronde 28 Excelsior PSV
21:00 speelronde 28 Fortuna Sittard NEC
3 april 2024 woensdag 18:45 speelronde 28 Heracles Almelo AZ
20:00 speelronde 28 FC Utrecht PEC Zwolle
21:00 speelronde 28 SC Heerenveen FC Twente
4 april 2024 donderdag 18:45 speelronde 28 FC Volendam Feyenoord
20:00 speelronde 28 RKC Waalwijk Almere City FC
21:00 speelronde 28 AJAX Go Ahead Eagles
6 april 2024 zaterdag 16:30 speelronde 29 Sparta Heracles Almelo
18:45 speelronde 29 PSV AZ
20:00 speelronde 29 PEC Zwolle Excelsior
21:00 speelronde 29 FC Twente Fortuna Sittard
7 april 2024 zondag 12:15 speelronde 29 Vitesse NEC
14:30 speelronde 29 Feyenoord AJAX
14:30 speelronde 29 Go Ahead Eagles Almere City FC
16:45 speelronde 29 FC Volendam RKC Waalwijk
20:00 speelronde 29 SC Heerenveen FC Utrecht
12 april 2024 vrijdag 20:00 speelronde 30 Excelsior FC Volendam
13 april 2024 zaterdag 16:30 speelronde 30 PSV Vitesse
18:45 speelronde 30 AZ RKC Waalwijk
21:00 speelronde 30 Almere City FC Sparta
14 april 2024 zondag 12:15 speelronde 30 Heracles Almelo SC Heerenveen
14:30 speelronde 30 FC Utrecht Go Ahead Eagles
14:30 speelronde 30 Fortuna Sittard Feyenoord
16:45 speelronde 30 AJAX FC Twente
20:00 speelronde 30 NEC PEC Zwolle
24 april 2024 woensdag 18:45 speelronde 31 FC Twente Almere City FC
21:00 speelronde 31 AJAX Excelsior
25 april 2024 donderdag 18:45 speelronde 31 SC Heerenveen PSV
21:00 speelronde 31 Go Ahead Eagles Feyenoord
28 april 2024 zondag 12:15 speelronde 31 NEC AZ
12:15 speelronde 31 PEC Zwolle Heracles Almelo
14:30 speelronde 31 RKC Waalwijk FC Utrecht
14:30 speelronde 31 Sparta FC Volendam
16:45 speelronde 31 Vitesse Fortuna Sittard
3 mei 2024 vrijdag 20:00 speelronde 32 Almere City FC SC Heerenveen
20:00 speelronde 32 Fortuna Sittard Go Ahead Eagles
5 mei 2024 zondag 12:15 speelronde 32 Heracles Almelo RKC Waalwijk
12:15 speelronde 32 PSV Sparta
14:30 speelronde 32 FC Volendam AJAX
14:30 speelronde 32 FC Utrecht Vitesse
16:45 speelronde 32 AZ FC Twente
20:00 speelronde 32 Feyenoord PEC Zwolle
6 mei 2024 maandag 20:00 speelronde 32 Excelsior NEC
12 mei 2024 zondag 16:45 speelronde 33 AJAX Almere City FC
speelronde 33 Excelsior Heracles Almelo
speelronde 33 FC Twente FC Volendam
speelronde 33 FC Utrecht Sparta
speelronde 33 Fortuna Sittard PSV
speelronde 33 Go Ahead Eagles AZ
speelronde 33 NEC Feyenoord
speelronde 33 RKC Waalwijk PEC Zwolle
speelronde 33 SC Heerenveen Vitesse
19 mei 2024 zondag 14:30 speelronde 34 Vitesse AJAX
speelronde 34 Almere City FC NEC
speelronde 34 AZ FC Utrecht
speelronde 34 FC Volendam Go Ahead Eagles
speelronde 34 Feyenoord Excelsior
speelronde 34 Heracles Almelo Fortuna Sittard
speelronde 34 PEC Zwolle FC Twente
speelronde 34 PSV RKC Waalwijk
speelronde 34 Sparta SC Heerenveen
11 augustus 2023 vrijdag 20:00 speelronde 1 FC Volendam Vitesse 1-2
12 augustus 2023 zaterdag 16:30 speelronde 1 PSV FC Utrecht 2-0
18:45 speelronde 1 SC Heerenveen RKC Waalwijk 3-1
20:00 speelronde 1 AJAX Heracles Almelo 4-1
21:00 speelronde 1 PEC Zwolle Sparta 1-2
13 augustus 2023 zondag 12:15 speelronde 1 NEC Excelsior 3-4
14:30 speelronde 1 Feyenoord Fortuna Sittard 0-0
14:30 speelronde 1 AZ Go Ahead Eagles 5-1
16:45 speelronde 1 Almere City FC FC Twente 1-4
18 augustus 2023 vrijdag 20:00 speelronde 2 Heracles Almelo NEC 2-1
19 augustus 2023 zaterdag 16:30 speelronde 2 Excelsior AJAX 2-2
18:45 speelronde 2 Vitesse PSV 1-3
20:00 speelronde 2 Fortuna Sittard Almere City FC 2-1
21:00 speelronde 2 Go Ahead Eagles FC Volendam 4-1
20 augustus 2023 zondag 12:15 speelronde 2 FC Utrecht SC Heerenveen 0-2
14:30 speelronde 2 Sparta Feyenoord 2-2
14:30 speelronde 2 FC Twente PEC Zwolle 3-1
16:45 speelronde 2 RKC Waalwijk AZ 1-3
26 augustus 2023 zaterdag 18:45 speelronde 3 NEC RKC Waalwijk 3-0
21:00 speelronde 3 Excelsior Fortuna Sittard 2-2
27 augustus 2023 zondag 12:15 speelronde 3 PEC Zwolle FC Utrecht 1-0
14:30 speelronde 3 Feyenoord Almere City FC 6-1
16:45 speelronde 3 SC Heerenveen Sparta 1-3
27 september 2023 woensdag 18:45 speelronde 3 PSV Go Ahead Eagles 3-0
20:00 speelronde 3 FC Twente Vitesse 1-0
28 september 2023 donderdag 20:00 speelronde 3 AZ Heracles Almelo 1-1
2 november 2023 donderdag 20:00 speelronde 3 AJAX FC Volendam 2-0
1 september 2023 vrijdag 20:00 speelronde 4 Sparta NEC 1-1
2 september 2023 zaterdag 16:30 speelronde 4 Almere City FC PEC Zwolle 1-2
18:45 speelronde 4 Go Ahead Eagles SC Heerenveen 3-2
20:00 speelronde 4 RKC Waalwijk PSV 0-4
21:00 speelronde 4 Heracles Almelo Excelsior 3-1
3 september 2023 zondag 12:15 speelronde 4 FC Utrecht Feyenoord 1-5
14:30 speelronde 4 Fortuna Sittard AJAX 0-0
14:30 speelronde 4 FC Volendam FC Twente 0-2
16:45 speelronde 4 Vitesse AZ 0-4
16 september 2023 zaterdag 16:30 speelronde 5 Feyenoord SC Heerenveen 6-1
18:45 speelronde 5 Vitesse RKC Waalwijk 0-2
20:00 speelronde 5 PSV NEC 4-0
20:00 speelronde 5 Fortuna Sittard FC Volendam 3-1
21:00 speelronde 5 Heracles Almelo FC Utrecht 1-3
17 september 2023 zondag 12:15 speelronde 5 PEC Zwolle Go Ahead Eagles 1-1
14:30 speelronde 5 FC Twente AJAX 3-1
14:30 speelronde 5 Excelsior Almere City FC 0-0
16:45 speelronde 5 AZ Sparta 2-0
22 september 2023 vrijdag 20:00 speelronde 6 Go Ahead Eagles Fortuna Sittard 3-0
23 september 2023 zaterdag 16:30 speelronde 6 FC Volendam Heracles Almelo 2-2
18:45 speelronde 6 NEC FC Utrecht 3-0
20:00 speelronde 6 Almere City FC PSV 0-4
21:00 speelronde 6 SC Heerenveen Excelsior 0-3
24 september 2023 zondag 12:15 speelronde 6 Sparta Vitesse 1-0
14:30 speelronde 6 AJAX Feyenoord gest
16:45 speelronde 6 RKC Waalwijk FC Twente 1-0
16:45 speelronde 6 PEC Zwolle AZ 0-3
27 september 2023 woensdag 14:00 restant gestaakte wedstrijd AJAX Feyenoord 0-4
30 september 2023 zaterdag 16:30 speelronde 7 Feyenoord Go Ahead Eagles 3-1
18:45 speelronde 7 FC Utrecht Almere City FC 0-2
18:45 speelronde 7 PSV FC Volendam 3-1
21:00 speelronde 7 RKC Waalwijk AJAX 2-3
21:00 speelronde 7 FC Twente SC Heerenveen 1-0
1 oktober 2023 zondag 12:15 speelronde 7 NEC Vitesse 1-3
14:30 speelronde 7 Excelsior Sparta 2-1
14:30 speelronde 7 Heracles Almelo PEC Zwolle 2-1
16:45 speelronde 7 AZ Fortuna Sittard 4-0
6 december 2023 woensdag 20:00 restant gestaakte wedstrijd RKC Waalwijk AJAX 2-3
6 oktober 2023 vrijdag 20:00 speelronde 8 FC Volendam FC Utrecht 1-0
7 oktober 2023 zaterdag 16:30 speelronde 8 SC Heerenveen NEC 1-1
18:45 speelronde 8 Almere City FC RKC Waalwijk 1-0
20:00 speelronde 8 Go Ahead Eagles Heracles Almelo 4-0
21:00 speelronde 8 Vitesse Excelsior 0-0
8 oktober 2023 zondag 12:15 speelronde 8 PEC Zwolle Feyenoord 0-2
14:30 speelronde 8 AJAX AZ 1-2
14:30 speelronde 8 Fortuna Sittard FC Twente 0-3
16:45 speelronde 8 Sparta PSV 0-4
21 oktober 2023 zaterdag 18:45 speelronde 9 RKC Waalwijk FC Volendam 1-0
18:45 speelronde 9 PSV Fortuna Sittard 3-1
20:00 speelronde 9 NEC Almere City FC 1-1
21:00 speelronde 9 Feyenoord Vitesse 4-0
21:00 speelronde 9 AZ SC Heerenveen 3-0
22 oktober 2023 zondag 12:15 speelronde 9 FC Utrecht AJAX 4-3
14:30 speelronde 9 Heracles Almelo FC Twente 2-2
14:30 speelronde 9 Excelsior PEC Zwolle 2-4
16:45 speelronde 9 Go Ahead Eagles Sparta 0-0
27 oktober 2023 vrijdag 20:00 speelronde 10 Vitesse PEC Zwolle 1-1
28 oktober 2023 zaterdag 18:45 speelronde 10 SC Heerenveen Heracles Almelo 3-0
20:00 speelronde 10 Almere City FC Go Ahead Eagles 0-0
20:00 speelronde 10 Sparta RKC Waalwijk 2-0
21:00 speelronde 10 Fortuna Sittard FC Utrecht 0-0
29 oktober 2023 zondag 12:15 speelronde 10 FC Twente Feyenoord 2-1
14:30 speelronde 10 PSV AJAX 5-2
14:30 speelronde 10 FC Volendam Excelsior 3-1
16:45 speelronde 10 AZ NEC 1-2
6 december 2023 woensdag 19:00 restant gestaakte wedstrijd AZ NEC 1-2
4 november 2023 zaterdag 16:30 speelronde 11 Heracles Almelo PSV 0-6
18:45 speelronde 11 RKC Waalwijk Feyenoord 1-2
18:45 speelronde 11 Excelsior AZ 1-1
21:00 speelronde 11 Go Ahead Eagles Vitesse 5-1
5 november 2023 zondag 12:15 speelronde 11 FC Utrecht FC Twente 1-1
14:30 speelronde 11 PEC Zwolle Fortuna Sittard 2-0
14:30 speelronde 11 NEC FC Volendam 3-3
16:45 speelronde 11 Sparta Almere City FC 1-2
16:45 speelronde 11 AJAX SC Heerenveen 4-1
10 november 2023 vrijdag 20:00 speelronde 12 Fortuna Sittard Heracles Almelo 4-1
18:45 speelronde 12 RKC Waalwijk Go Ahead Eagles 0-1
21:00 speelronde 12 Vitesse SC Heerenveen 1-3
12 november 2023 zondag 12:15 speelronde 12 PSV PEC Zwolle 4-0
14:30 speelronde 12 FC Volendam Sparta 1-4
14:30 speelronde 12 Almere City FC AJAX 2-2
14:30 speelronde 12 FC Twente NEC 3-3
16:45 speelronde 12 Feyenoord AZ 1-0
20:00 speelronde 12 FC Utrecht Excelsior 2-2
25 november 2023 zaterdag 16:30 speelronde 13 Excelsior Feyenoord 2-4
18:45 speelronde 13 FC Twente PSV 0-3
18:45 speelronde 13 SC Heerenveen Fortuna Sittard 3-0
21:00 speelronde 13 AJAX Vitesse 5-0
21:00 speelronde 13 PEC Zwolle RKC Waalwijk 1-2
26 november 2023 zondag 12:15 speelronde 13 Almere City FC Heracles Almelo 0-5
14:30 speelronde 13 AZ FC Volendam 3-0
14:30 speelronde 13 NEC Go Ahead Eagles 1-1
16:45 speelronde 13 Sparta FC Utrecht 1-2
1 december 2023 vrijdag 20:00 speelronde 14 SC Heerenveen Almere City FC 3-0
2 december 2023 zaterdag 18:45 speelronde 14 FC Volendam PEC Zwolle 0-5
20:00 speelronde 14 RKC Waalwijk Excelsior 2-2
20:00 speelronde 14 Fortuna Sittard Vitesse 3-1
21:00 speelronde 14 Heracles Almelo Sparta 0-1
3 december 2023 zondag 12:15 speelronde 14 Feyenoord PSV 1-2
14:30 speelronde 14 NEC AJAX 1-2
14:30 speelronde 14 Go Ahead Eagles FC Twente 1-3
16:45 speelronde 14 FC Utrecht AZ 1-1
7 december 2023 donderdag 18:45 speelronde 15 PSV SC Heerenveen 2-0
21:00 speelronde 15 Feyenoord FC Volendam 3-1
8 december 2023 vrijdag 20:00 speelronde 15 FC Twente Excelsior 4-2
9 december 2023 zaterdag 18:45 speelronde 15 AJAX Sparta 2-1
20:00 speelronde 15 PEC Zwolle NEC 1-3
21:00 speelronde 15 AZ Almere City FC 4-1
10 december 2023 zondag 12:15 speelronde 15 Go Ahead Eagles FC Utrecht 0-2
14:30 speelronde 15 Fortuna Sittard RKC Waalwijk 1-0
16:45 speelronde 15 Vitesse Heracles Almelo 2-0
15 december 2023 vrijdag 20:00 speelronde 16 NEC Fortuna Sittard 4-1
16 december 2023 zaterdag 16:30 speelronde 16 FC Utrecht RKC Waalwijk 1-1
18:45 speelronde 16 Excelsior Go Ahead Eagles 1-1
21:00 speelronde 16 SC Heerenveen FC Volendam 1-2
17 december 2023 zondag 12:15 speelronde 16 Almere City FC Vitesse 5-0
14:30 speelronde 16 Sparta FC Twente 2-2
14:30 speelronde 16 Heracles Almelo Feyenoord 0-4
16:45 speelronde 16 AJAX PEC Zwolle 2-2
20:00 speelronde 16 AZ PSV
12 januari 2024 vrijdag 20:00 speelronde 17 RKC Waalwijk Heracles Almelo 1-2
13 januari 2024 zaterdag 16:30 speelronde 17 Fortuna Sittard Sparta 0-2
18:45 speelronde 17 FC Twente AZ 2-1
20:00 speelronde 17 PEC Zwolle SC Heerenveen 2-2
21:00 speelronde 17 PSV Excelsior 3-1
14 januari 2024 zondag 12:15 speelronde 17 FC Volendam Almere City FC 0-1
14:30 speelronde 17 Go Ahead Eagles AJAX 2-3
14:30 speelronde 17 Vitesse FC Utrecht 0-0
16:45 speelronde 17 Feyenoord NEC 2-2
19 januari 2024 vrijdag 20:00 speelronde 18 Excelsior SC Heerenveen 3-0
20 januari 2024 zaterdag 16:30 speelronde 18 NEC FC Twente 1-0
18:45 speelronde 18 Heracles Almelo FC Volendam 1-1
20:00 speelronde 18 AZ PEC Zwolle 2-2
21:00 speelronde 18 Almere City FC Fortuna Sittard afg
21 januari 2024 zondag 12:15 speelronde 18 FC Utrecht PSV 1-1
14:30 speelronde 18 Vitesse Feyenoord 1-2
14:30 speelronde 18 Sparta Go Ahead Eagles 0-2
16:45 speelronde 18 AJAX RKC Waalwijk 4-1
24 januari 2024 woensdag 18:45 speelronde 18 Almere City FC Fortuna Sittard 0-0
26 januari 2024 vrijdag 20:00 speelronde 19 PEC Zwolle Vitesse 1-0
27 januari 2024 zaterdag 18:45 speelronde 19 PSV Almere City FC 2-0
18:45 speelronde 19 RKC Waalwijk Sparta 1-1
21:00 speelronde 19 Heracles Almelo AJAX 2-4
21:00 speelronde 19 Excelsior FC Utrecht 1-1
28 januari 2024 zondag 12:15 speelronde 19 SC Heerenveen AZ 2-2
14:30 speelronde 19 Go Ahead Eagles NEC 2-2
14:30 speelronde 19 Feyenoord FC Twente 0-0
16:45 speelronde 19 FC Volendam Fortuna Sittard 0-1
2 februari 2024 vrijdag 20:00 speelronde 20 Almere City FC Excelsior 2-1
3 februari 2024 zaterdag 16:30 speelronde 20 FC Twente RKC Waalwijk 3-0
18:45 speelronde 20 Fortuna Sittard SC Heerenveen 3-3
20:00 speelronde 20 AJAX PSV 1-1
21:00 speelronde 20 NEC Heracles Almelo 3-1
4 februari 2024 zondag 12:15 speelronde 20 Vitesse Go Ahead Eagles 0-2
14:30 speelronde 20 AZ Feyenoord 0-1
14:30 speelronde 20 FC Utrecht FC Volendam 4-2
16:45 speelronde 20 Sparta PEC Zwolle 0-2
9 februari 2024 vrijdag 20:00 speelronde 21 RKC Waalwijk NEC 2-0
10 februari 2024 zaterdag 18:45 speelronde 21 Excelsior FC Twente 0-3
20:00 speelronde 21 Almere City FC AZ 0-0
21:00 speelronde 21 Heracles Almelo Vitesse 3-2
11 februari 2024 zondag 12:15 speelronde 21 Go Ahead Eagles PEC Zwolle 1-1
14:30 speelronde 21 FC Utrecht Fortuna Sittard 4-0
14:30 speelronde 21 SC Heerenveen AJAX 3-2
16:45 speelronde 21 FC Volendam PSV 1-5
20:00 speelronde 21 Feyenoord Sparta 2-0
16 februari 2024 vrijdag 20:00 speelronde 22 PSV Heracles Almelo 2-0
17 februari 2024 zaterdag 18:45 speelronde 22 Fortuna Sittard AZ 1-2
18:45 speelronde 22 Sparta Excelsior 4-2
21:00 speelronde 22 PEC Zwolle Almere City FC 0-1
21:00 speelronde 22 SC Heerenveen Go Ahead Eagles 0-2
18 februari 2024 zondag 12:15 speelronde 22 FC Twente FC Utrecht 0-1
14:30 speelronde 22 AJAX NEC 2-2
14:30 speelronde 22 Vitesse FC Volendam 1-1
16:45 speelronde 22 Feyenoord RKC Waalwijk 1-0
23 februari 2024 vrijdag 20:00 speelronde 23 FC Utrecht Heracles Almelo 1-0
24 februari 2024 zaterdag 18:45 speelronde 23 RKC Waalwijk Fortuna Sittard 0-1
20:00 speelronde 23 PEC Zwolle PSV 1-7
21:00 speelronde 23 NEC Sparta 2-0
25 februari 2024 zondag 12:15 speelronde 23 Excelsior Vitesse 1-2
14:30 speelronde 23 Almere City FC Feyenoord 0-2
14:30 speelronde 23 FC Twente Go Ahead Eagles 3-0
16:45 speelronde 23 AZ AJAX 2-0
20:00 speelronde 23 FC Volendam SC Heerenveen 0-4