home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


EK 2021 onder 21 jaar in Hongarije en SloveniŽ


< >

poule A poule B poule C poule D
wedstrijden in poule A
24 maart 2021 woensdag 21:00 Jong RoemeniŽ Jong Oranje 1-1
21:00 Jong Hongarije Jong Duitsland 0-3
27 maart 2021 zaterdag 18:00 Jong Hongarije Jong RoemeniŽ 1-2
21:00 Jong Duitsland Jong Oranje 1-1
30 maart 2021 dinsdag 18:00 Jong Oranje Jong Hongarije 6-1
18:00 Jong Duitsland Jong RoemeniŽ 0-0
Eindstand poule A
w g g v p v-t
Jong Oranje 3 1 2 0 5 8-3 +5
Jong Duitsland 3 1 2 0 5 4-1 +3
Jong RoemeniŽ 3 1 2 0 5 3-2 +1
Jong Hongarije 3 0 0 3 0 2-11 -9

Kwartfinales
31 mei 2021 maandag 18:00 Jong Oranje Jong Frankrijk 2-1
Jong Spanje Jong KroatiŽ 2-1
21:00 Jong Portugal Jong ItaliŽ 5-3
Jong Denemarken Jong Duitsland 2-2
Halve finales
3 juni 2021 donderdag 18:00 Jong Spanje Jong Portugal 0-1
21:00 Jong Oranje Jong Duitsland 1-2
Finale
6 juni 2021 zondag 21:00 Jong Duitsland Jong Portugal 1-0




Kwalificatie wedstrijden van Jong Oranje

10 september 2019 dinsdag 19:00 Jong Oranje Jong Cyprus 5-1
11 oktober 2019 vrijdag 18:30 Jong Oranje Jong Portugal 4-2
15 oktober 2019 dinsdag 18:30 Jong Noorwegen Jong Oranje 0-4
14 november 2019 donderdag 19:00 Jong Gibraltar Jong Oranje 0-6
4 september 2020 vrijdag 18:00 Jong Wit-Rusland Jong Oranje 0-7
8 september 2020 dinsdag 20:00 Jong Oranje Jong Noorwegen 2-0
8 oktober 2020 donderdag 20:00 Jong Oranje Jong Gibraltar 5-0
13 oktober 2020 dinsdag 18:00 Jong Cyprus Jong Oranje 0-7
15 november 2020 zondag 14:30 Jong Oranje Jong Wit-Rusland 5-0
18 november 2020 woensdag 20:30 Jong Portugal Jong Oranje 2-1


Eindstand groep 7

w g g v p v-t
Jong Oranje 10 9 0 1 27 46-5 +41
Jong Portugal 10 9 0 1 27 29-9 +20
Jong Noorwegen 8 3 1 4 10 14-16 -2
Jong Wit-Rusland 9 2 2 5 8 15-21 -6
Jong Cyprus 9 2 1 6 7 8-24 -16
Jong Gibraltar 8 0 0 8 0 0-37 -37

Overige wedstrijden in groep 7:

20 maart 2019 woensdag Jong Cyprus Jong Gibraltar 1-0
8 juni 2019 zaterdag Jong Wit Rusland Jong Gibraltar 10-0
5 september 2019 donderdag Jong Portugal Jong Gibraltar 4-0
6 september 2019 vrijdag Jong Noorwegen Jong Cyprus 2-1
10 september 2019 dinsdag Jong Wit Rusland Jong Portugal 0-2
11 oktober 2019 vrijdag Jong Wit Rusland Jong Noorwegen 1-1
15 oktober 2019 dinsdag Jong Cyprus Jong Wit Rusland 1-1
15 november 2019 vrijdag Jong Cyprus Jong Noorwegen 1-2
19 november 2019 dinsdag Jong Gibraltar Jong Wit Rusland 0-2
19 november 2019 dinsdag Jong Noorwegen Jong Portugal 2-3
4 september 2020 vrijdag Jong Cyprus Jong Portugal 0-4
4 september 2020 vrijdag Jong Noorwegen Jong Gibraltar 6-0
9 oktober 2020 vrijdag Jong Wit Rusland Jong Cyprus 1-2
9 oktober 2020 vrijdag Jong Portugal Jong Noorwegen 4-1
13 oktober 2020 dinsdag Jong Gibraltar Jong Portugal 0-3
12 november 2020 donderdag Jong Portugal Jong Wit Rusland 3-0
15 november 2020 zondag Jong Portugal Jong Cyprus 2-1
18 november 2020 woensdag Jong Gibraltar Jong Cyprus
Jong Noorwegen Jong Wit Rusland
Jong Gibraltar Jong Noorwegen