home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Eerste Divisie seizoen 2018-2019
<

1
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Volendam FC Den Bosch
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Dordrecht Helmond Sport
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 RKC Waalwijk SC Telstar
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 MVV TOP Oss
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 NEC SC Cambuur
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 Roda JC Jong Ajax
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Twente Sparta
17 augustus 2018 vrijdag 20:00 Jong PSV FC Eindhoven
20 augustus 2018 maandag 20:00 Jong AZ Almere City FC
2
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Almere City FC Roda JC
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 SC Cambuur Jong AZ
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Sparta FC Volendam
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Den Bosch RKC Waalwijk
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 TOP Oss Jong PSV
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 SC Telstar MVV
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Jong Ajax FC Dordrecht
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 FC Eindhoven Go Ahead Eagles
24 augustus 2018 vrijdag 20:00 Helmond Sport FC Twente
27 augustus 2018 maandag 20:00 Jong FC Utrecht NEC
3
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Almere City FC
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Sparta
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Go Ahead Eagles
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong Ajax
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC FC Dordrecht
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss SC Cambuur
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Twente Roda JC
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Jong AZ
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar Jong FC Utrecht
31 augustus 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV Helmond Sport
4
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC MVV
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur RKC Waalwijk
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Eindhoven
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht SC Telstar
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles FC Volendam
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Den Bosch
7 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht Jong PSV
8 september 2018 zaterdag 18:30 eerste periode FC Twente TOP Oss
8 september 2018 zaterdag 20:45 eerste periode Roda JC NEC
10 september 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong AZ Jong Ajax
5
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Jong FC Utrecht
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur SC Telstar
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam TOP Oss
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht FC Twente
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Roda JC
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven MVV
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC Jong PSV
14 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Go Ahead Eagles
16 september 2018 zondag 14:30 eerste periode Sparta FC Den Bosch
17 september 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong Ajax Helmond Sport
6
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Almere City FC
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht SC Cambuur
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Jong AZ
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Volendam
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV FC Dordrecht
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Jong Ajax
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Roda JC FC Eindhoven
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss Sparta
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Twente
21 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport NEC
7
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC RKC Waalwijk
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Roda JC
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Dordrecht
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong AZ
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC Go Ahead Eagles
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar TOP Oss
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Twente Jong PSV
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Volendam
28 september 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong Ajax FC Eindhoven
1 oktober 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht MVV
8
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC NEC
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam RKC Waalwijk
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht SC Cambuur
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV FC Den Bosch
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Twente
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles Sparta
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Roda JC Jong PSV
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong Ajax SC Telstar
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss Jong FC Utrecht
5 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Helmond Sport
9
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Almere City FC
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk TOP Oss
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Dordrecht
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC FC Eindhoven
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport SC Telstar
12 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Jong FC Utrecht
14 oktober 2018 zondag 12:15 eerste periode Go Ahead Eagles Roda JC
14 oktober 2018 zondag 14:30 eerste periode Sparta SC Cambuur
14 oktober 2018 zondag 16:45 eerste periode FC Twente MVV
15 oktober 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV Jong Ajax
10
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC Go Ahead Eagles
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Cambuur Helmond Sport
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong AZ
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Jong PSV
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven FC Volendam
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Roda JC Sparta
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode TOP Oss FC Den Bosch
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar NEC
19 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong Ajax RKC Waalwijk
22 oktober 2018 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Utrecht FC Twente
11
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Twente Almere City FC
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta SC Telstar
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Jong Ajax
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode RKC Waalwijk Jong FC Utrecht
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Dordrecht
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Go Ahead Eagles SC Cambuur
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch FC Eindhoven
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode NEC TOP Oss
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport MVV
26 oktober 2018 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AZ Roda JC

11
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Almere City FC
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Volendam
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur Jong Ajax
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Sparta
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode NEC Jong AZ
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode TOP Oss FC Eindhoven
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Go Ahead Eagles
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Twente RKC Waalwijk
2 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Roda JC
5 november 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV FC Den Bosch
13
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC SC Cambuur
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles FC Dordrecht
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Jong FC Utrecht
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam MVV
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk Jong PSV
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven SC Telstar
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch FC Twente
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC Helmond Sport
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax NEC
9 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AZ TOP Oss
14
17 november 2018 zaterdag 18:30 tweede periode Jong PSV Jong AZ
17 november 2018 zaterdag 19:45 tweede periode TOP Oss Almere City FC
17 november 2018 zaterdag 19:45 tweede periode FC Dordrecht FC Eindhoven
17 november 2018 zaterdag 19:45 tweede periode Helmond Sport RKC Waalwijk
17 november 2018 zaterdag 20:45 tweede periode SC Cambuur FC Volendam
18 november 2018 zondag 12:15 tweede periode MVV Roda JC
18 november 2018 zondag 14:30 tweede periode SC Telstar FC Den Bosch
18 november 2018 zondag 14:30 tweede periode FC Twente Go Ahead Eagles
18 november 2018 zondag 16:45 tweede periode NEC Sparta
20 november 2018 dinsdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht Jong Ajax
15
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Dordrecht
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Jong PSV
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Jong FC Utrecht
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk NEC
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Helmond Sport
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles TOP Oss
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch SC Cambuur
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC SC Telstar
23 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax MVV
26 november 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ FC Twente
16
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Almere City FC
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht RKC Waalwijk
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Eindhoven
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Jong AZ
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode NEC FC Volendam
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode TOP Oss Roda JC
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Twente Jong Ajax
30 november 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Sparta
3 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch
3 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Go Ahead Eagles
17
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Almere City FC
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam FC Twente
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk MVV
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles Helmond Sport
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch NEC
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC FC Dordrecht
7 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax TOP Oss
10 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV SC Cambuur
10 december 2018 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ SC Telstar
18
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong Ajax
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Cambuur FC Twente
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Jong AZ
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven RKC Waalwijk
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Go Ahead Eagles FC Den Bosch
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode NEC MVV
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Roda JC FC Volendam
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode TOP Oss Helmond Sport
14 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Jong PSV
19
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV Almere City FC
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam SC Telstar
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht TOP Oss
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode RKC Waalwijk Go Ahead Eagles
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode MVV SC Cambuur
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Roda JC
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax Sparta
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode FC Twente NEC
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Jong FC Utrecht
21 december 2018 vrijdag 20:00 tweede periode Jong AZ FC Eindhoven
20
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Almere City FC FC Volendam
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode SC Cambuur Sparta
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Jong FC Utrecht Jong AZ
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode FC Dordrecht FC Den Bosch
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode MVV FC Twente
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode FC Eindhoven NEC
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Roda JC Go Ahead Eagles
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode Jong Ajax Jong PSV
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode TOP Oss RKC Waalwijk
13 januari 2019 zondag 14:30 tweede periode SC Telstar Helmond Sport

21
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles Almere City FC
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Sparta Roda JC
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam FC Eindhoven
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk Jong Ajax
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch TOP Oss
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC SC Telstar
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport SC Cambuur
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong AZ FC Dordrecht
18 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente Jong FC Utrecht
21 januari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong PSV MVV
22
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Twente
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur Go Ahead Eagles
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Jong PSV
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV Helmond Sport
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven FC Den Bosch
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC Jong AZ
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss NEC
25 januari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Sparta
28 januari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Volendam
28 januari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht RKC Waalwijk
23
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC Almere City FC
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Sparta
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Jong Ajax
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk FC Den Bosch
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV SC Telstar
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles FC Eindhoven
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC Jong FC Utrecht
1 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente Helmond Sport
4 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong PSV TOP Oss
4 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong AZ SC Cambuur
24
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong AZ
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur NEC
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Sparta FC Twente
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch FC Volendam
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss MVV
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar RKC Waalwijk
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Jong PSV
8 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport FC Dordrecht
11 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Roda JC
11 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles
25
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk Almere City FC
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Helmond Sport
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Sparta
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV Jong FC Utrecht
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Jong Ajax
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles NEC
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC SC Cambuur
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss SC Telstar
15 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong AZ FC Den Bosch
18 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong PSV FC Twente
26
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC Almere City FC
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur FC Dordrecht
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk FC Volendam
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch MVV
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong Ajax
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente FC Eindhoven
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong AZ
22 februari 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong PSV Roda JC
24 februari 2019 zondag 14:30 derde periode Sparta Go Ahead Eagles
25 februari 2019 maandag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht TOP Oss
27
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Eindhoven
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Telstar
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur TOP Oss
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Go Ahead Eagles MVV
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Roda JC FC Twente
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Jong PSV
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Sparta RKC Waalwijk
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht NEC
1 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Den Bosch
4 maart 2019 maandag 20:00 derde periode Jong AZ FC Volendam
28
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV Almere City FC
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode RKC Waalwijk SC Cambuur
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Sparta
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Helmond Sport
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC Roda JC
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss FC Twente
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Go Ahead Eagles
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Dordrecht
8 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong PSV Jong FC Utrecht
11 maart 2019 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Jong AZ
29
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Sparta
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Cambuur Jong PSV
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Roda JC
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode MVV RKC Waalwijk
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode NEC FC Den Bosch
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss Jong Ajax
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong AZ
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode FC Twente FC Volendam
15 maart 2019 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Go Ahead Eagles

30
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC TOP Oss
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam SC Cambuur
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk Helmond Sport
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Dordrecht
22 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Telstar
24 maart 2019 zondag 12:15 vierde periode Sparta NEC
24 maart 2019 zondag 14:30 vierde periode Go Ahead Eagles FC Twente
24 maart 2019 zondag 16:45 vierde periode Roda JC MVV
25 maart 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Jong FC Utrecht
25 maart 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ Jong PSV
31
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur Almere City FC
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Sparta
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Go Ahead Eagles
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV RKC Waalwijk
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Volendam
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode NEC Jong Ajax
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss Jong AZ
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar FC Eindhoven
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente FC Den Bosch
29 maart 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Roda JC
32
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC Helmond Sport
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Sparta MVV
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Volendam FC Dordrecht
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Twente
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Eindhoven TOP Oss
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles SC Telstar
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Jong PSV
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Roda JC Jong FC Utrecht
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax SC Cambuur
1 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ NEC
33
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Almere City FC
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode MVV FC Eindhoven
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Jong AZ
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Sparta
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Roda JC RKC Waalwijk
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss FC Volendam
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar SC Cambuur
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente FC Dordrecht
5 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Jong Ajax
8 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV NEC
34
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC FC Den Bosch
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur Jong FC Utrecht
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Jong PSV
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht MVV
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Roda JC
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode NEC Helmond Sport
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente SC Telstar
12 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ RKC Waalwijk
14 april 2019 zondag 14:30 vierde periode Sparta TOP Oss
15 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax Go Ahead Eagles
35
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC SC Telstar
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Sparta Helmond Sport
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam NEC
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Dordrecht
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven SC Cambuur
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Jong PSV
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Roda JC TOP Oss
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong Ajax FC Twente
19 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ MVV
36
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Almere City FC
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Den Bosch
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Volendam
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV Sparta
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode MVV Jong Ajax
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode NEC RKC Waalwijk
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode TOP Oss Go Ahead Eagles
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode SC Telstar Roda JC
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode FC Twente Jong AZ
22 april 2019 maandag 20:00 vierde periode Helmond Sport FC Eindhoven
37
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong PSV
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Cambuur MVV
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Helmond Sport
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Sparta Jong Ajax
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong AZ
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles RKC Waalwijk
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode NEC FC Twente
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Roda JC FC Den Bosch
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode TOP Oss FC Dordrecht
26 april 2019 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar FC Volendam
38
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong Ajax Almere City FC
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Roda JC
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode RKC Waalwijk FC Eindhoven
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV SC Telstar
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode MVV NEC
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Go Ahead Eagles
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode FC Twente SC Cambuur
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport TOP Oss
3 mei 2019 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AZ Sparta


Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2018-2019