home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
Nations League 2018-2019
< >
Speelschema groep 1
6 september 2018 donderdag 20:45 Duitsland Frankrijk 0-0
9 september 2018 zondag 20:45 Frankrijk Nederland 2-1
13 oktober 2018 zaterdag 20:45 Nederland Duitsland 3-0
16 oktober 2018 dinsdag 20:45 Frankrijk Duitsland 2-1
16 november 2018 vrijdag 20:45 Nederland Frankrijk
19 november 2018 maandag 20:45 Duitsland Nederland
Tussenstand League A groep 1
w g g v p v-t  
Frankrijk 3 2 1 0 7 4-2 +2
Nederland 2 1 0 1 3 4-2 +2
Duitsland 3 0 1 2 1 1-5 -4


Tussenstanden League A
Groep 1
w g g v p v-t  
Frankrijk 3 2 1 0 47 4-2 +2
Nederland 2 1 0 1 0 4-2 +2
Duitsland 3 0 1 2 1 1-5 -4
Groep 2
w g g v p v-t  
BelgiŽ 2 2 0 0 6 5-1 +4
Zwitserland 3 2 0 1 6 9-3 +6
IJsland 3 0 0 3 0 1-11 -10
Groep 3
w g g v p v-t  
Portugal 2 2 0 0 6 4-2 +2
ItaliŽ 3 1 1 1 4 2-2 0
Polen 3 0 1 2 1 3-5 -2
Groep 4
w g g v p v-t  
Spanje 3 2 0 1 6 10-4 +6
Engeland 3 1 1 1 4 4-4 0
KroatiŽ 2 0 1 1 1 0-6 -6

Tussenstanden League B
Groep 1
w g g v p v-t  
OekraÔne 3 3 0 0 9 4-1 +3
TsjechiŽ 3 1 0 2 3 3-4 -1
Slowakije 2 0 0 2 0 1-3 -2
Groep 2
w g g v p v-t  
Rusland 3 2 1 0 7 4-1 +3
Turkije 3 1 0 2 3 4-6 -2
Zweden 2 0 1 1 1 2-3 -1
Groep 3
w g g v p v-t  
BosniŽ 3 3 0 0 9 5-1 +4
Oostenrijk 2 1 0 1 3 1-1 0
N-Ierland 3 0 0 3 0 1-5 -4
Groep 4
w g g v p v-t  
Wales 3 2 0 1 6 5-3 +2
Denemarken 2 1 1 0 4 2-0 +2
Ierland 3 0 1 2 1 1-5 -4

Tussenstanden League C
Groep 1
w g g v p v-t  
IsraŽl 3 2 0 1 6 4-2 +2
Schotland 2 1 0 1 3 3-2 +1
AlbaniŽ 3 1 0 2 3 1-4 -3
Groep 2
w g g v p v-t  
Finland 4 4 0 0 12 5-0 +5
Griekenland 4 2 0 2 6 3-4 -1
Hongarije 4 1 1 2 4 5-6 -1
Estland 4 0 1 3 1 3-6 -3
Groep 3
w g g v p v-t  
Noorwegen 4 3 0 1 9 4-1 +3
Bulgarije 4 3 0 1 9 5-3 +2
Cyprus 4 1 1 2 4 4-6 -2
SloveniŽ 4 0 1 3 1 2-5 -3
Groep 4
w g g v p v-t  
ServiŽ 4 2 2 0 8 5-2 +3
Montenegro 4 2 1 1 7 6-3 +3
RoemeniŽ 4 1 3 0 6 4-3 +1
Litouwen 4 0 0 4 0 2-9 -7

Tussenstanden League D
Groep 1
w g g v p v-t  
GeorgiŽ 4 4 0 0 12 9-0 +9
Kazachstan 4 1 2 1 5 6-4 +2
Letland 4 0 2 2 2 1-5 -4
Andorra 4 0 2 2 2 1-8 -7
Groep 2
w g g v p v-t  
Luxemburg 4 3 0 1 10 10-1 +9
Wit-Rusland 4 2 2 0 8 6-0 +6
MoldaviŽ 4 1 2 1 5 2-4 -2
San Marino 4 0 0 4 0 0-13 -13
Groep 3
w g g v p v-t  
Kosovo 4 2 2 0 8 6-2 +4
Azerbeidzjan 4 1 3 0 6 5-2 +3
FaeroŽr 4 1 1 2 4 4-7 -3
Malta 4 0 2 2 2 4-8 -4
Groep 4
w g g v p v-t  
MacedoniŽ 4 3 0 1 9 8-5 +3
Gibraltar 4 2 0 2 6 3-5 -2
ArmeniŽ 4 2 0 2 6 6-4 +2
Liechtenstein 4 1 0 3 3 5-8 -3